Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Otthoni IPL szőrtelenítés fórum

Otthoni IPL szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


2014. nov. 7. 17:31

Sziasztok!


Nekem van egy eladó Remington IPL 6000-em egy teli égővel és egy üressel. Miért adnám el? Babám lesz és így azt olvastam nem ajánlott használni. Meg már igazából kihasználtam. Saját tapasztalatom, hogy az ideális bőrtípusra (a világos bőr, sötét haj, ami szerencsére nekem is van) bevált :D. Hónaljamon meg lábamon csináltam végig a kezelést, eltelt három hónap és sima :D pedig elég szőrmók voltam a sok borotválástól. Szóval ha valakit érdekelne, akkor írjon egy privát üzenetet.

Ár: 59 ezer Ft és a postát én állom. :)

2013. jan. 25. 11:12

Sziasztok!

Ezek az otthoni IPL gépek nem ártalmasak a szemnek?Nem kell védőszemüveg(mert a kozmetikában használnak) vagy ez nem olyan erős?Szemölcsöket,hogy lehet védeni?

3. zsanci79 (válaszként erre: 1. - Rebbuss)
2011. máj. 3. 11:39
A tapasztalaidat majd mindenképp oszd meg!
2011. máj. 2. 23:37
a rio 8000-ret láttam, sehol vélemény róla, baromira érdekelne engem is, mert angliába költözöm, nem lesz vége az itteni kezelésemnek, kint meg 3x anyniba kerül:((
2011. máj. 2. 23:15

Sziasztok!


Mostanában lehet kapni egy "bizonyos" márka IPL otthoni villanófényes szőrtelenítőjét. Arra lennék kíváncsi, van e rajtam kívül valaki, aki még megvette. Én még csak egyszer használtam, és jó lenne tapasztalatokat cserélni, csak mivel még nagyon új, nem találtam hasonló témában fórumot. Én tökéletes alany vagyok, nagyon világos, ámde nagyon sötét szőrzettel, remélem több kezelés után csupa jó véleménnyel szolgálhatok :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook