Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Janh Ferenc Dél -pesti kórházban született babák fórum

Janh Ferenc Dél -pesti kórházban született babák (beszélgetős fórum)


2011. máj. 2. 22:23
Szia! Én ott szültem az ikreimet. Előtte voltam szülőszoba-látogatáson, nagyon jól felszereltek a szülőszobák és kedvesek a szülésznők. Végül császárral szültem, az orvosomról és az aneszteziológusról inkább ne beszéljünk. Az őrzőben egy katonatisztre hajazó ápolónő volt éppen, de neki köszönhetem, hogy másnap saját lábamon mentem zuhanyozni. Egyágyas szobában voltam, rendszeresen jöttek vérnyomást mérni, reggel kötözték a sebemet, bár úgy vettem észre, hogy nem szerették, ha bezártam az ajtót, de nem érdekelt. :) A szoptatás szerintem pont eléggé intim dolog ahhoz, hogy ne kukucskáljon be minden arra járó. Ha még érdekel valami, kérdezz bátran.
2011. máj. 2. 21:39

Koraszülött volt a babám, és mivel az én kórtermem messze volt a "normális" gyerekágyas szobáktól, le se szartak. Se gátmosás, se vérnyomás mérés, se laborok, se lázmérés, semmi nem volt. Így azt sem vették észre, hogy szülés után mélyvénás trombózisom alakult ki-(szülési komplikációként)-de ez csak otthon jött elő...

Ennek "iszom a levét" immár 3,5 éve:(

2011. máj. 2. 21:36
Negatív is érdekel? Nekem csak az van:(
2011. máj. 2. 21:35

Olyan anyukák jelentkezését várom, akik a Dél-pesti kórházban szültek.

Várom élményeiteket, tapasztalataitokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook