Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válás után ... fórum

Válás után ... (beszélgetős fórum)


2011. nov. 3. 08:51
nem csuggedni,hisz lehet a kov, pasi aki utadba kerul eleted parja lesz.s nagyon boldog leszel vele.
2011. máj. 2. 06:08
Nem vihet el semmit csak ha te oda adod...a gyereket is csak akkor ha láthatás van,bár nálunk mindig maguk döntötték el a fiúk, hogy mennek vagy maradnak.Igazából nem kellett a láthatás, csak az elején volt ebből némi gond, mert a volt férjem "haza jött" leült a tv élé és kész ennyi volt a láthatás.Aztán szóltam, hogy talán nem ez a legjobb megoldás.Vigye el a fiúkat magához hétvégére kéthetente.Aztán magától kialakult a dolog.A fiúk akkor mennek mikor akarnak nincsenek korlátozva.A nagyobbik hetente többször is van nála délután, még a kicsi tojik a fejére.
2011. máj. 2. 00:57
Ha a gyerekek a volt feleségnél vannak elhelyezve... akkor a volt férj "elviheti-e" (sztem már ez lopás) a feleség által lakott közös lakás tárolójából a gyerekek cuccait az anyukával történő megbeszélés nélkül?
2011. máj. 2. 00:53
Amikor 15 év után elválsz... és már 1 éve külön vagy a volt férjedtől, kérdem én azt, hogy miért kattannak meg a volt férjek? Ha meg voltál egyezve mindenben, ráadásul még papírod is van róla... akkor a volt férj miért nem tudja betartani??? Miért fenyegetőzik??? És miért kell neki egyre több minden a közöslakásból???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook