Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Julie&Julia ...után szabadon segítsetek hogy sikerüljön:-))))) fórum

Julie&Julia ...után szabadon segítsetek hogy sikerüljön:-))))) (beszélgetős fórum)


2011. máj. 2. 12:54
Jónak tűnik ez a fórum. :-) A film címét megadnád? A tejszínes - fokhagymás, tejszínes - mustáros kajákat imádom, a rakott dolgokat lehet a legjobban variálni. Én azért szeretem őket mert több részletben elkészíthetőek. És amikor a sütőben van nem kell álldogálni mellette.
7. julie&julia (válaszként erre: 4. - Gavrilo1)
2011. máj. 2. 08:29
Még nem próbáltam őket de ha van egy két jó recid és megosztod velem,velünk azt megköszönném mondjuk a görög konyhából:-)))))
6. julie&julia (válaszként erre: 3. - Kiraroli)
2011. máj. 2. 08:27

Szia!

A tejszines csirkés zöldségragu,töltött rántott palacsinta,töltött kelkáposztalevél,nagyon jól hangzanak de életemben nem csináltam:-)le írnád a reciket fel irom a menübe mindenképp:-)


Köszi

5. julie&julia (válaszként erre: 2. - Gavrilo1)
2011. máj. 2. 08:25
Tudnál adni egy pár ötletet estére késznek kell lennie a menünek:-)
2011. máj. 1. 22:58
Én a nemzetközi konyha imádója vagyok. Jöhet indiai, kínai, mexikói, marokkói, görög. Szerncsére a család is szereti a különleges étkeket. Ja és ne kelljen órákat a konyhában álldogálni miatta.
2011. máj. 1. 22:28

húúha!: tejszines harcsaragu, tejszines csirkés zöldségragu, töltött rántott palacsinta,töltött kelkáposztalevél, káposztás fánk,rakott kifli(édes)

most hirtelen ennyi ... ha valamelyik érdekel leírom a receptet!!

2. Gavrilo1 (válaszként erre: 1. - Julie&julia)
2011. máj. 1. 22:11
Én szívesen társulok! Nálunk elég szines a menü, pörkölt, rántott hús félévente ha van, na jó spagetti jóval gyakrabban mert a gyerekek egyik nagy kedvence.
2011. máj. 1. 21:54

Sziasztok!

Tegnap délután az idejét nem tudom mióta volt egy szabad filmnézős délutánom mivel apa elvitte a fiúkat sétálni és szigorú utasítás volt hogy pihi és filmnézés,hát lehet ilyen szigorú feltételekkel szembeszállni:-))))böngésztem kicsit a neten és rátaláltam erre a filmre,gondoltam egynek jó lesz:-)

De tévedtem ez az egyetlen olyan film amit akár 100* is.....aki kicsit is szeret főzni és a finom ételeket annak tuti be jön majd:-)


Ahogy néztem el gondolkodtam hogy ránk is ránkférne egy kis újjítás mert teljesen bele vagyunk süllyedve a hagyományos pörkölt és rántott hús és spagettti és társai kajákba elhatároztam kipróbálok új recepteket de ez nem megy ilyen egyszerűen hiszen nekem nincs ilyen szuper szakácskönyvem mint a film szereplőjének és nem is értek ennyire a főzéshez:-) be vallom őszintén de a kis családom még nem halt éhen....


Arra gondoltam lopok egy kis ötletet a filmből,mivel én mindig egy hónapra előre meg tervezem nagyából a menüt és e szerint vásárolok be hónap elején ez pont most aktuális!


És most kell a ti segítségetek ajánljatok olyan recepteket amiket viszonylag gyorsan lehet elkészíteni finomak nem csípősek a gyerekek és magam miatt de mégis nem a megszokott kicsit különleges esetleg csak halottál róla és az ötlet jól hangzik,stb


Én pedig összeállítom a menüt egy hónapra és itt a fórumban meg beszéljük hogy rontottam vagy nem rontottam el:-)esetleg mit csináltam másként és abból mi sült ki,szóval értitek:-)))))?


Ha van kedvetek be szállni a "játékba" hogy egy kis életet vigyek az itthoni gasztronómiánkba azt nagyon meg köszönném:-)))))


Várom az ötleteket!!!!



ui:ha valaki csak bántani,piszkálni kötekedni akar kérem ha lehet most keressen más célpontot,előre is nagyon köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook