Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyakran kipattogzódik a bőröm, mit tudnék rá használni, tapasztalatok termékekről?! fórum

Gyakran kipattogzódik a bőröm, mit tudnék rá használni, tapasztalatok termékekről?! (beszélgetős fórum)


2011. máj. 6. 13:50
En gyantazas utan az erzekeny teruletekre Sudocrem-et hasznalok, de jo meg ra a teafaolaj is es a koromvirag krem is.
8. magicmag25 (válaszként erre: 6. - Csöppp)
2011. máj. 1. 16:47

Ha tul zsíros,eltömiti a bört, nem tud regeneralódni.Szerintem kérd ki patikus vagy bőrgyógyász tanácsát,és többet ne borotváld azon a részen.

Én a gyantától pattogok ki,de csak az érzékeny területeken,szóval nekem marad a borotva,esetleg epilátor...

2011. máj. 1. 16:37
Ha nem borotválkozol, nem pattog ki a bőr, mivel a szőrszálnak védelmi funkciói vannak.
6. Csöppp (válaszként erre: 5. - Magicmag25)
2011. máj. 1. 16:32

És az baj,ha túl zsíros?

De jó neked,h. nem szőrösödsz ott, én sajna szinte mindenhol :D

5. magicmag25 (válaszként erre: 4. - Csöppp)
2011. máj. 1. 16:31
Szerencsere en ott nem vagyok szoros...mar ezert kerdeztem.Esetleg patikustol kerj vmi nyugtato kremet,mondd neki,hogy miert,lehet tud ajanlani vmi jot.Neogranormon nem jo ra,mert tul zsiros.
4. Csöppp (válaszként erre: 2. - Missmonroe)
2011. máj. 1. 16:27

Igen..én is kb. ezeket találtam, szerintem venni fogok rá vagy neogranormont vagy tetrant , hátha jobb lesz...

nekem egész télen nem volt epilálva a combom, csak alul a lábam :D de most előző héten úgy gondoltam ,h. végre jobb az idő, nem pusztítom a Páromat combom szőrösségével tovább,és nekiestem...

nem kellett volna, azt hiszem ezentúl marad a gyanta, de valami krém azért jó lenne rá :/

2011. máj. 1. 16:23
Ti borotvaljatok a combotokat???
2011. máj. 1. 16:21

babakrémek? neogranormon, alsol, sudocrem, johnson babakrém? vagy maga a babaolaj? bár nekem ami bejött az teljesen tiszta, tehát bio (naturland asszem) kamillás krém.


de őszintén, a combom nekem is ilyen szokott lenni, és semmi de semmi nem jó rá, csak az, ha borotva helyett elmegyek és legyantáztatom. az egy hónapig tutira jó, utána is még alig látszik, és nem tudom miért de nem pattogzik ki tőle. én nyáron ezt fogom csinálni, most meg inkább semmit.

2011. máj. 1. 16:17

Sziasztok! Gyakran van bőr irritációm, apró piros pöttyök jelennek meg a bőrömön, főleg a combomon, és főleg borotválkozás után...

Szeretnék erre valami hatásos gyulladáscsökkentő, hámlasztó krémet, ami nem illatosított és nem vegyi,mert van nagyon jó testápolóm,de illatosított és ha ilyesmiket rákenek még borzasztóbb lesz :/



Várom az ötleteket és a tanácsokat! Mindenért nagy köszönet! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook