Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Hozzá fogok jutni a pénzemhez? Bankkártya probléma, leírás az első hsz-ben

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Minden más

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8. gne22011-05-01 14:05
Biztos, hogy kiküldték, talán elkeveredett. Menj be a bankfiókba, és reklamálj.
(válasz Silbermond 7. hozzászólására)

7. Silbermond2011-05-01 13:57
Köszönöm. Nem tudom miért nem küldték a kártyát, nekem meg fel sem tűnt...

6. koxy2011-05-01 13:49
A számlaszám ugyanúgy él, csak a kártya járt le!

5. salabakter2011-05-01 13:49
Ha lejárt a kártya,nekem a megkérdezésem nélkül küldték az újat.
De a pénzedhez hozzájuthatsz,ha bemégy a bankba!
(válasz Silbermond 2. hozzászólására)

4. Boszy282011-05-01 13:49
Nyugi, működik a folyószámlád!
Legfeljebb amíg az új kártyát nem aktiválod, csak bankfiókban tudsz felvenni pénzt.

3. körömvirág2011-05-01 13:49
Elvileg már meg kellett volna kapnod az új kártyát, vagy egy értesítét, hogy átvehető az új kártya. Természetesen ettől függetlenül a számlád él és ha bemész a bankod bármely fiókjába, személyigazolvánnyal fel tudod venni a pénzed.

2. Silbermond2011-05-01 13:46
Ma vettem észre, hogy a bankkártyám csak április végéig volt használható. Be akartam lépni a netbankba, de azt írta, hogy nem lehet, mert "Elképzelhető, hogy mostanában egy új kártyát kapott, melynek a száma más, mint az előzőé. Az is elképzelhető, hogy megváltoztatta a PIN kódját valamelyik bankfiókban, vagy a CitiPhone Banking segítségével. Győződjön meg arról, hogy a helyes kombinációval próbálja végrehajtani a műveletet. ".

Tudom, hogy hülye kérdés, de ettől a számlaszám még működik, ugye? Most lesz utalás a hónap elején, és nem tudom, hogy egyáltalán mire számítsak...
Kérlek, segítsetek!

1. Silbermond2011-05-01 13:46
Hozzá fogok jutni a pénzemhez? Bankkártya probléma, leírás az első hsz-ben.