Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindenki átgázol rajtam, megelégeltem! Meg akarok változni!!!! fórum

Mindenki átgázol rajtam, megelégeltem! Meg akarok változni!!!! (beszélgetős fórum)


1 2
35. timycat (válaszként erre: 34. - Zsanci79)
2011. máj. 2. 23:56
Nem lesz nehéz ezt gondolni... Te tényleg "A" kategóriás csaj vagy!
34. zsanci79 (válaszként erre: 33. - Timycat)
2011. máj. 2. 08:31

Na, így kell nekiindulni! "A" kategóriás csaj vagyok :)

Na ezt én is kipróbálom. Mármint hogy ezt fogom gondolni magamról :DDD

33. timycat (válaszként erre: 1. - 3ddb56abf2)
2011. máj. 1. 23:57

Fel a fejjel! Ez nem a duciságod miatt van. Én pl mindig "A" kategóriás csaj voltam/vagyok, de velem is megpróbáltak szórakozni a pasik. Szerintem csak a "rosszabbakat" fogtad ki. Nem miattad van, nem te vagy a hibás!


Légy határozott, tudd, hogy mit szeretnél az adott pasival, szituációban stb és ne eressz, ne tegyél felesleges szívességet másoknak. Én erre mindig azt mondtam, hogy az lesz amit én akarok, ettől csak akkor térek el ha valaki már kiérdemelte a kompromisszumot!


Lehet önzőn hangzik, de te vagy a legfontosabb! Ha magaddal kibékülsz akkor a világ többi dolga is rendeződik körülötted

32. Fille
2011. máj. 1. 23:30

Pozitiv visszajelzésre van szükséged ahhoz h erősödj. engem nagyon elgázoltak lelkileg, nem csak pasik (abból megtaláltam az IGAZIT), de más emberek is. És azt tapasztaltam h ha vmiben sikerélmény ér, akkor az kompenzál, és szépen lassan alakul a helyzet. nekem önbizalmat a tanítás adott. 2,5 éve tanitok magán emberként, és eleinte fel kellett készülnöm minden szóra amit el akarok mondani másfél óra alatt, nem tudtam jól tanitani, de mivel szerencsém volt és sikereket ért el a diákom igy javultunk együtt mindketten. ma már kezdő nyelviskolám van :) sé csak 2,5 év telt el!

egyébként most is sokan átgázolnak rajtam, m nagyon kicsi vagyok, ezért úgy viselkednek velem mintha vmi kiskölyök lennék. meg észre se vesznek utcán, botlban, felboritanak, pedig azért annyira nem vagyok kicsi. és duciság, meg alacsonyság miatt mindig minden közösségből kiutáltak, kiközösitettek, kivétel az egyetem! bekerültem egy olyan értelmeségi közegben, ahol nem volt fontos a kinézet. na persze a pénz itt is kibukott, m szegény is vagyok :S és ezért is ért kellemetlenség, de túl vagyok rajta általában.

sok sikert kivánok neked, és remélem az én történetem segitett neked. hajrá! pozitiv dolgokból merits erőt!

31. 9896a91eb9 (válaszként erre: 1. - 3ddb56abf2)
2011. máj. 1. 15:52

Gyere hozzánk a fórumra, egymást segítve fogyunk!

Fogyjunk több mint 20kg-ot életmódváltással egymást támogatva!

30. c906e7f5a1 (válaszként erre: 27. - 3ddb56abf2)
2011. máj. 1. 11:19
Lehet hogy egy személyiségfejlesztő tréning jót tenne. Nagyon nehéz megváltozni, amilyen nevelést kaptunk, végigkísér egész életünkön. Sokat küszködtem én is azzal hogy ne ugorjak bárkinek az első csettintésére, csak aki megérdemli.
29. a0c1361e44 (válaszként erre: 27. - 3ddb56abf2)
2011. máj. 1. 11:13

Nekem is van ilyen, de ezekkel nem foglalkozok:)

Van egy kolléganőm, akivel sosem tudom épp milyen viszonyban vagyok, mert én mindig meghallgatom, akár tanácsot is adok neki, együtt érzek vele, ha erre van szüksége, de sajnos őt csak az érdekli, hogy neki jó legyen. Tehát önző. És mindezt úgy teszi, hogy mindenkit eltipor. Na ő miatta nincs lelkiismeret furdalásom, ha nem hallgatom meg, vagy ha kimutatom, hogy mennyire nem érdekel, hogy mit mond, mi van vele. Persze emiatt is én vagyok kellemetlen helyzetben, mert már tovább vitte az egészet és megkaptam, hogy mindenkivel jóban kell lenni, de akkor sem érdekel. Az ilyen emberekkel nem kell foglalkoznod! Csak akkor segits, ha tényleg azt érzed, hogy neked nem terhes és a másik megérdemli.

Szerintem csak az a gondod, hogy nem a megfelelő emberekkel próbálsz olyan kapcsolatot alakitani, ami ehhez kell. Sajnos nehéz felismerni, hogy ki az aki érdemes a bizalmadra, de nem lehetetlen. Én új társaságban mindig tartok egy ismerkedős időszakot. Ilyenkor csak figyelek, de nem beszélgetek csak ritkán és semleges témákról. Ha úgy itélem meg ez időszak után, hogy valaki olyan, akkor esetleg kis lépésekkel nyitok felé. Persze nem a problémákkal, hanem az érdeklődéssel. Persze a másikat is biztositani kell arról, hogy téged érdekel és nálad tabu mindent, amit elmond neked. Számomra hónapokban mérhető, hogy valakit a közelembe engedjek. A munkahelyemen több mint 2 éve dolgozok, de senki nincs olyan, akivel megosztanék bármilyen magánüggyel kapcsolatos dolgomat. Csak azt látják rajtam, hogy jó kedvű vagyok és a munkahelyi konfliktusokhoz, hogy állok. Semmi mást. Persze itt megint belép a képbe a barátnőm és a férjem. Nekem nem nagyon van szükségem senkire, mert ők vannak. A családommal pedig úgy vagyok, hogy szeretek önálló maradni. Nem szeretem, ha beleszólnak a dolgaimba. Persze megpróbálják, de akkor megint nem osztok velük meg semmit egy ideig. Igy mostmár rájöttek, hogy nem azért mesélek el dolgokat, hogy igazságot tegyenek, csak kibeszélni akarom magamból. Ezt hosszú évek alatt sikerült elérnem, de ez sem lehetetlen.

28. 80ASIQ (válaszként erre: 27. - 3ddb56abf2)
2011. máj. 1. 11:08

Ne tégy olyat ami lelkiismeretfurdalást okoz!

De hogy mérsékelni kellene ezt a túl rendességet, abban biztos vagyok! Mert így Te leszel csalódott, mint ahogyan a mellékelt ábra mutatja. Én (de ezt nem akarom senkire ráerőltetni) biztos vagyok abban, hogy nagyon kevés ember érdemli meg azt, hogy rendesek legyenek vele.

27. 3ddb56abf2 (válaszként erre: 25. - A0c1361e44)
2011. máj. 1. 10:43

Ahol tudok, mindenkinek igyekszem segíteni, meghallgatom őket, ha kell éjjel 2kor is hívhatnak( volt már rá példa), és az ember nem az h elvárja h ugyanezt a törődést visszakapja, de valahol jólesne legalább a fele :(

és volt h megmakacsoltam magam h most pedig nem fogok segiteni,akkor meg lekiismeretfurdalásom lett :(

26. a0c1361e44 (válaszként erre: 16. - 3ddb56abf2)
2011. máj. 1. 09:59

Áááá, ez igy nem igaz.

A munkaadók, azaz akik kiválasztják a megfelelő jelöltet, leendő munkatársat, hasonlót keresnek magukhoz. Nálunk is ez van. Felvettünk egy pár kollégát, akik közül az egyik lány valahogy fura volt az első pillanatban is. A főnökünk csak annyit mondott, hogy olyan más mint mi, de majd meglátjuk. Nem is vált be. Tényleg nagyon más. Valahol az alkat is benne volt, mert mellettünk a lány egy óriás, de ehhez a termethez a beszéd stilusa és minden túl nyálas. Azt gondoltuk, hogy alakul, de nem.

25. a0c1361e44 (válaszként erre: 11. - 3ddb56abf2)
2011. máj. 1. 09:55
De, hogyan? Pontositanál?
24. a0c1361e44 (válaszként erre: 5. - 3ddb56abf2)
2011. máj. 1. 09:53

Nekem olyan volt, hogy azért nem kellettem egy pasinak, mert nem voltam elég duci.:)

Ennek a fiúnak a nagy többséggel ellentétben a húsos lányok jöttek be, csak tudnám miért csinált úgy, mintha mégis tetszenék neki? Na ennyire azért nem érdekel:) Régen volt.


Biztos, hogy a súlyod a probléma? Kiszórakozzák magukat és mehetsz? Nem lehet, hogy más a gond? És most nem a lelkedre gondolok, hanem egyéb jellemmel kapcsolatos tulajdonságodra.

23. Szilvamama (válaszként erre: 22. - 3ddb56abf2)
2011. ápr. 30. 22:26
Nincs mit, de csak akkor olt értelme, ha használ :) Minden esetre még egy jó tanács: tanulj meg nemet mondani. Ne hagyd, hogy " átgázoljanak" rajtad, állj ki magadért, a véleményedért. Csak keményen!
22. 3ddb56abf2 (válaszként erre: 21. - Szilvamama)
2011. ápr. 30. 22:21
köszönöm szépen :)
21. Szilvamama (válaszként erre: 20. - 3ddb56abf2)
2011. ápr. 30. 22:18
Ugyan képet nem láttam az adatlapodon, de egy kis odafigyelés az öltözködésre, frizura, smink, epilálás marha sokat tud dobni az ember közérzetén :) Ha mindent megteszel azért, hogy jól nézz ki, úgy is fogod magad érezni, hogy jól nézek ki! Mosolyogj, húzd ki magad, és meglátod, az emberek is máshogy fognak rád nézni. Ha pozitív visszajelzéseket kapsz, jól fogod érezni magad, nő az önbizalmad, szóval ez egy körforgás :) Csak annyit tudok mndani, hogy: HAJRÁ!!!
20. 3ddb56abf2 (válaszként erre: 18. - Szilvamama)
2011. ápr. 30. 22:12

egyetértek :(

hát az önbizalom növelés kemény dió lesz ilyenek után :(

2011. ápr. 30. 22:04
Bocsánat a betűkihagyásokért, késő van, és fáradok :)
18. Szilvamama (válaszként erre: 16. - 3ddb56abf2)
2011. ápr. 30. 22:02
Igen, sajnos az emberek általában első látásra ítélnek. Ne érts félre, én is jelentős súlyfelesleggel - illetve egyre kevesebbel - küzdök, de szerencsére még nem reztem ennek hátrányát semilyen téren. Soha nm voltam sovány, indíg volt rajtam néhány kiló felesleg, ami a terhességnek és a szoptatásnak - meg persze magamnak - köszönhetően tetemesre gyarapodott. Nem panaszkodhatom a kapcsolataimra sem, mindíg volt férfi mellettem, ilyen-olyan formában. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem a túlsúlyod a hibás, sokkal inkább az önbizalmadat kell növelni!
17. zsanci79 (válaszként erre: 16. - 3ddb56abf2)
2011. ápr. 30. 22:00

Ezt a véleményt nem osztom. Mármint hogy külső alapján választanak munkatársat. A mai világban kétlem, hogy nem tudás alapján választanának mikor túljelentkezés van mindenfelé.

Én továbbra is azt mondom, hogy az ember nem tud kibújni a bőréből attól, hogy lefogy. Persze sokat segít sok mindenben ez tény, de én úgy veszem észre, hogy Te mindent erre akarsz alapozni, és ez így nem helyes. Nehogy mégegy csalódás érjen majd.

16. 3ddb56abf2 (válaszként erre: 15. - Szilvamama)
2011. ápr. 30. 21:55
ha lefogyok talán jobban tudok érvényesülni. azt veszem észre munka keresés közben is, hogy azokat a lányokat veszik fel jobban, akik nem ducik, kiteszik amilyük van, szóval értitek. én nem ilyen vagyok. sokkal szerényebb :(
15. Szilvamama (válaszként erre: 1. - 3ddb56abf2)
2011. ápr. 30. 21:47

Nem gondolnám, hogy a fogyás és a lelki megerősödés szorosan kapcsolódna egymáshoz, de ha te így látod, csak rajta!


"Ha egy pasi megtetszik általába én nem jövök be nekik, de ezt csak az után mondják meg vagy tünnek el, ha már kiszórakozták magukat."


Ezt viszont nem értem, szeretném, ha megmagyaráznád. Remélem nem úgy érted, hogy ha megtetszik egy pasi, akkor kitárulkozol, és bevallod az érzelemidet!!!!

14. Szilvamama (válaszként erre: 12. - 80ASIQ)
2011. ápr. 30. 21:42
Az utolsó mondatoddal - illetve a kollégáddal - én nagyon is egyetértek!
13. zsanci79 (válaszként erre: 8. - 3ddb56abf2)
2011. ápr. 30. 21:40
Attól Te nem leszel másabb, ha megismernek ugyanaz az ember leszel. Lehet tényleg rossz helyen keresgéltél eddig, sőt biztos, mert aki csak a külső alapján ítél, arra nem kell időt pazarolni, főleg nem mégjobban lelombozni magad miatta.
12. 80ASIQ
2011. ápr. 30. 21:40

A megoldást nem tudom, csak azért szólok hozzá, mert ez a tzéma engem is foglalkoztat. Csak úgy gondolatban, mert az én életemnek ez nem része.

Ha úgy gondolod, hogy a fogyás jót tenne és meg is tudod valósítani (én sajna nem!) akkor gratulálnék hozzá. Ez mindenképpen jó az egészségnek. Persze nem kell a végletekig, mert hidd el, nem a csontsovány nők a jó nők. A kis töltöttgalambok nagyon aranyosak tudnak lenni.

Tehát a kívánt eredmény elérése már jót tenne az önbizalmadnak meg az egészségednek is. Aztán lehet újra gondolkozni, hogyan tovább.

Nem tudom igaz-e, de egy munkatársamtól hallottam, hogyha rúgsz, nyalnak, ha nyalsz, rúgnak!

11. 3ddb56abf2 (válaszként erre: 9. - Zsanci79)
2011. ápr. 30. 21:39
de elegem van h mindenki belém törli a lábát!
2011. ápr. 30. 21:36
Ne másokért akarj megváltozni csakis magadért!
9. zsanci79 (válaszként erre: 1. - 3ddb56abf2)
2011. ápr. 30. 21:36

Nem fogsz mással szórakozni, mert nem olyan ember vagy. Az ember nem tudja megerőszakolni magát. Nekem sem ment, pedig mondtam, hogy na majd most én leszek a jani.....

Ha úgyérzed az kell ahhz hogy megerősödj, hogy lefogyj, akkor sok sikert hozzá! Van itt sok fogyis fórum, úgy biztos könnyebb lesz!

2011. ápr. 30. 21:36
Azért akarok lefogyni és stílust váltani, mert ha másabb leszek máshogy fognak rámnézni :(
7. Seven of Nine (válaszként erre: 1. - 3ddb56abf2)
2011. ápr. 30. 21:35

szuper! erositsd magad lelkileg es tegyel meg mindent magadert hajra! en szurkolok nagyon!


legyel eros es minden nehez pillanatban gondolj arra, hogy milyen szeretnel lenni kivul, belul!


szuper vagy!gyerunk!

2011. ápr. 30. 21:35
Kedves Olga! Szerintem a két dolog nem függ össze. Mármint a pasik szemétsége és a duciság. Én is világ életemben duci voltam, sőt inkább kövér mégis mindig megtaláltam a nekem való pasit. Lehet az a baj hogy nem a "megfelelő" pasikat választod.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook