Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Testkontrollt, mint életmódot gyakorlók IDE ! :) fórum

Testkontrollt, mint életmódot gyakorlók IDE ! :) (beszélgetős fórum)


1 2
2020. júl. 5. 09:56
Es olyan aki a testkontroll dietat követi? :)
48. Vargaaanna2 (válaszként erre: 47. - Juditka23)
2020. júl. 1. 10:57
én itt vagyok
2020. jún. 30. 15:28
Valaki esetleg?
2018. aug. 13. 12:14
Én itt vagyok! Van itt valaki rajtam kívül?
2011. jún. 16. 20:53

Ügyesek vagyok lányok, jól csináljátok!!

Gratulálok a sikerekhez. Csak mindig megfelelő mennyiséget egyetek, és szines táplálkozás maradjon!!:D:D

Üdv.

44. CiNyi
2011. máj. 3. 18:31
Ducimacska, 163 cm vagyok, 80 kilóról indultam, ebből ment le az 5 :) Szívesen :))))
2011. máj. 3. 10:32
gyerekek, megsúgom egyre jobban megy a szobabiciklizés is :) anya azt mondta a diéta miatt hát nem tudom :) majd meglátjuk két hét múlva már rovom-e 50sével a km-eket:)))
42. 1860265230 (válaszként erre: 41. - CiNyi)
2011. máj. 3. 09:58
Cinyi koszike...az otelteket...ma reggel a gyumi ki maradt most ettem egy db piritost..de vegre ma el jutok piacra..es bevasarolok gyumibol ...tornazni szoktam most koltozes miatt nem jartam..de en kangoozom heti 2 alkalommal. Neked menyibol ment le ez a -5 kg 4 het alatt...Ma mar csak leves lesz a kaja ...max 1-2 alma ;)
41. CiNyi
2011. máj. 2. 23:39

Hippi hajráááááááááááááááá :)))))


Erikasz ehetsz gyümisalit, és keverheted is!!!!! Bármennyit bármiből, csak friss legyen, ne hőkezelt!!!!!! Amikor megéhezel, rágcsáld, keverheted, össze is turmixolhatod (én is szoktam, max egy csipet fahéj, az is gyorsítja az anyagcserét).


Duci üdv itt :)

A reggeli kvt tanácsos teljesen elfelejteni, megborítja a folyamatot :( De ha valaki tud okosabban, az írjon :) A kv engedett, de max dél körül és lájtosabb fajta.A -5 kilóra jó esélyed van, én 4. hete csinálom, 5 kiló ment le eddig (néha megszegtem). Sportolni viszont ajánlatos, mondjuk ha teheted, több séta vagy kerékpár (én úszni kezdtem). 2 hét alatt szoktam meg a gyümölcsöt, már nem puffaszt fel (elnézést) és nem vagyok éhenhalás küszöbén. Ha banánt is eszel, laktat :)

A gyümi viszont fontos lenne, az a lelke az egésznek. Levesek mehetnek korlátlan, úgy tudom. Az a lényeg, ha pl szénhidrát kaja van, akkor ne egyél husit a levesbe (húslevest ezen a napon üresen eszek halom zöldséggel).

Este sali mehet, de akár egy könnyű szendvics is. Kenyérből a teljes kiőrlésű meg a graham mehet finoman, rengeteg nyers zöldséggel, ha nagyon nem csúszik, pici vajjal.


Amit én eszek: párolt zöldségek (ha nem csusszan, tejszínnel, amit kedvemre ízesítek: fokhagyma, zöldség zöldje, tárkony...), ehhez lehet tészta :) Húst eszem pörköltnek mondjuk délben, párolt karfiollal (majdnem nokedli :D ) vagy zöldsalival, ugyanez a sült husihoz. De írok még ötletet, ha kell :) A zöldség mehet párolva, sajt rá, sütőbe :)


Én ezt csinálom, kb tartható :) nem szó szerinti tk, de igyekszem nagyon betartani.

2011. máj. 2. 21:00

Hello, sziasztok...uj testkontrolozo lennek. Meg most leltem ra erre a dietara...en 73 kg rol indulok cel iden nyar - 5kg. Nekem a reggeli gyumocs betartassa tunik neheznek...mivel reggel csak egy kv-t iszok es delig semmi mast.

Szerintem holnap eszek reggel egy almat...delbe valami leves..es este salatat...kenyert menyire nem lehet enni ...segitsetek ti mit szoktatok enni ...koszike...

2011. máj. 2. 10:31

Szia! én vagyok :)

Már ettem gyümölcssalátát, ami elméletileg nem szerencsés, mert kevertem a gyümiket, de a könyvben is van gyümisaláta recept, szóval talán nem végzetes hiba :)

2011. máj. 2. 10:28
eltűntetek?:) én ma kezdtem el:))) első mérés jöv.hét hétfőn!
37. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 36. - CiNyi)
2011. máj. 1. 14:11
szerintem elnézőek lesznek veled a TK Istenek :)
36. CiNyi
2011. máj. 1. 13:11
Hát én ma nem halok éhen :) ettem a zöldséglevesből, aztán meg sült pici combot hamiztam párolt karfiollal, tejszínes öntettel (fokhagyma tárkony zöldség zöldje vegeta benne). Remélem, nem törvényszegés :D sok volt a karfiol, igyekeztem :)
2011. máj. 1. 12:03

Remélem mindenki jól van és tartja magát, vasárnap van, talán ilyenkor a legnehezebb :(

Jó étvágyat az ebédhez, kellemes vasárnapot, pihenjetek jól :D

2011. máj. 1. 12:02

:D Sziasztok :D

Tegnap jól eltűntem,de mentem melózni, ahogy most is nemsokára indulok,csak gondoltam rátok nézek :D

Én 85 kg vagyok 170 cm magasan :( szeretnék 65 lenni, nekem ez az álomsúly :D

33. CiNyi
2011. ápr. 30. 20:40
Írtam még ott ilyen badarságokat... mit gondolsz a natúr joghurtos müzliről csipet fahéjjal? Mikor fogyasztanád? És Te milyen desszerteket eszel? :) Hiányzik a süti :(
32. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 31. - CiNyi)
2011. ápr. 30. 19:29
kérdezz nyugodtan, örülök ha tudok válaszolni :)
31. CiNyi
2011. ápr. 30. 19:14

hihi akkor ma eddig 4szer ettem összesen, bár csak 10órai gyümi volt, mert későn keltem :)

Köszi :) jó sokat kérdeztem, bocsi... csak örülök, hogy végre valahol aktívak a fórumon, kell az erő:)

30. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 29. - CiNyi)
2011. ápr. 30. 18:15

nem, a napi 5x-i evés, a reggelitől vacsoráig számít.

tehát, az egy dolog hogy délig gyümit eszel. akkor reggeli-tízórai kizárólag gyümölcs de tartsd be mindkét étkezést, ebéd gyümölcs vagy zöldség vagy zöldséggel valami, uzsonna-vacsora zöldséggel valami :) de gyümölcsöt este is ehetsz pl :) nekem pl ha 6kor vacsiztam akkor a pótvacsorám is gyümölcs ha éhesvagyok

29. CiNyi
2011. ápr. 30. 17:01
Amúgy a napi 5szöri evés az a 12-20-ig terjedő napszakra vonatkozik, ugye? És tényleg ehetek, ha kezdek éhes lenni? Néha furdal a lelkiismeretem, hogy nem éhezem annyira. Az első héten majd éhen haltam :$
28. CiNyi
2011. ápr. 30. 16:56
Ja: 163 cm vagyok, jelenleg 75 kg. 70 alá szeretnék menni, kb 65 az álomsúly:)
27. CiNyi
2011. ápr. 30. 16:55

Sziasztok!


Szeretnék csatlakozni :)

A másik fórum meghalt :(


Szóval 3 hete csinálom a testkontrollt. Eddig 5 kg ment le.

Hetente mérem magam.


Próbálom szépen betartani, amit ír. Délig szigorúan gyümölcsözöm, vizet vagy teát iszom natúr. De pl a mai zöldséglevesbe tettem egy kanálnyi joghurtot, remélem, nem áll meg a világ :) Ebédre sült krumplit ettem rizzsel és zöldsalátával. A vacsi majd sült csirke lesz salival :)


Gombára keresek recepteket, szívesen olvasnék testkontrollosan elkészített gombafejekről :)


Heti kétszer járok úszni, most kezdtem el+ amennyit csak lehet, kerékpározom. A közérzetem jobb, nem vagyok örökké álmos és nem akarok elszunnyadni kaja után :)

Nem nagyon látszik rajtam még ez a változás sajnos, viszont lett két "régiúj" nadrágom :)


Holnap zöldségleves lesz szintén, mellé pedig sültpipi párolt karfiollal (csak holnap mustárral és fokhagymával sütöm a combot).


Vacsira vagy délután van, amikor elrágcsálok egy grahames vékonyan fetasajtos rengetek nyerszöldséges szendvicset + két naponta kb eszem egy picike étcsokoládét.


Ti mit gondoltok, natúr müzli natúr joghurtba mehet? Icipici gyümölcscukorral (állítólag ez nem olyan mérgező, mint a kristálycukor- a tk szempontjából)+ fahéjjal? Édességmániás vagyok, és már péksütit vagy tortát is ennék :( De kitartok :)

26. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 24. - Pocokfarok)
2011. ápr. 30. 16:43
:)KÖSZI
25. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 22. - Db82bed8d4)
2011. ápr. 30. 16:42
10kilót szeretnék leadni :) sok mindennel, folyamatosan vezetek itt naplót a hoxán :) ha gondolod jelentkezz olvasásra :)
2011. ápr. 30. 15:51

Sziasztok! :)

Leszogezem, en nem ilyen dietat kovetek, sajat magamnak allitom ossze az etkeimet, DE:


A batyam 4 evvel ezelott 120 kg-ra hizlalta magat, banataban elolvasta a Testkontroll cimu konyvet es rajott, hogy ez kell neki, ezt egy eleten at tudja kovetni. Masnap bele is kezdett. A pontos idot nem tudom, vagyis nem tudom pontosan hany honap vagy netan 1 ev alatt fogyott le vele. Most a 85 kilot surolja es tartja. Csak ajanlani tudom mindenkinek. Kicsit lassu dolog, de mint az elo pelda mutatja, hatasos. :) Egyebkent en is ugyelek a testkontroll konyven leirtakra, sosem eszem a husok melle krumplit vagy rizst se tesztat, csak es kizarolag salatat. Bennem ennyi maradt meg a konyv elolvasa utan, de ez is hatasosnak bizonyul eddig. Szurkolok mindenkinek, hogy sikeruljon! :) Hajra!

23. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 22. - Db82bed8d4)
2011. ápr. 30. 15:19

Én úgy 15 kilót. Három hónapom van rá, egy nappal sem több.

94-ről indultam, most 80 alatt vagyok, de nem merek ráállni a mérlegre egyelőre, mert már hetek óta nem fogtam vissza magam. Próbáltam már több fogyit (90 napos, update, szénhidrátszámolgatás). Mindegyik működött, amíg csináltam. :)

2011. ápr. 30. 14:48
Egyébként Ti mennyit szeretnétek fogyni? És eddig mivel próbálkoztatok?
21. db82bed8d4 (válaszként erre: 20. - 2bc7365ec9)
2011. ápr. 30. 14:47

:D :D :D

Ha nem elég magyaros : D:D :D magyarosítunk rajta egy kicsit :D

20. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 19. - C12cd2b1c1)
2011. ápr. 30. 14:42
Meg a magyaroknak egyébként sem jó semmi, amit készen kapnak. Szeretünk mindenen egy kicsit variálni. :) Hiába, kratív nép vagyunk. :))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook