Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem tudjátok véletlenül hol lehet Thomas a gőzmozdonyos anyagot venni? fórum

Nem tudjátok véletlenül hol lehet Thomas a gőzmozdonyos anyagot venni? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 30. 12:58
PRŐBÁLD MEG ÚGY HOGY BÁRMILYEN ÁGYNEMŰNEK VALÓ ANYAGBŐL KISZABOD A DARABOKAT, ÉS A PÓLÓKHOZ VALÓ FÉNYKÉP NYOMATOT KÉSZÍTTETSZ RÁ. CSAK A KÖZEPEKRE. VATERÁN LÁTTAM MÉG A KIEGÉSZÍTŐK VAGY AZ EGYÉB, VASALŐS MATRICÁT. EZT INKÁBB A SARKAIBA TENNÉM AZ IGÉNYBE VÉTEL MIATT.
2011. ápr. 30. 08:43

Szia!

Sehol! Én is kerestem állandóan, de csak függönyt találtam, azt is csak sima függönyt, nem sötétítőset. Bob mesterest viszont kaptam, az is nagyon szuper.

4. t_marcsi (válaszként erre: 3. - Lonix)
2011. ápr. 30. 08:38

Az a baj, hogy 130*90-es és 40*50-es lenne az ágyneműhuzet, a falvédő pedig 300*70 centis. Két hét múlva lenne a szülinap, addigra nem végeznék ezzel a fajta technikával :( Pedig nagyon jó ötlet :D Ha nem sikerül venni anyagot, akkor sztem varrok egy nagy plédet, aminek a közepébe az ajánlott módon varázsolok egy Thomast :)


Köszi :D

2011. ápr. 30. 08:26
Ha ilyen drĂĄga,ugyis meg lehetne oldani,hogy elorajzolod egy sablonra.KivĂĄlasztasz olyan szinu anyagokat hozza es ravarrod amire szeretned.Bonyolultabb megoldani,de erdekesebb es szebb.Termo anyagot veszel avval konnyu dolgozni,nem rojtosodik.Minden szinben kaphato,akar 10 cm darabot is levagnak.Nem kell meterekben megvenni.Arban elfogadhato.
2011. ápr. 30. 08:04

Varrnék belőle falvédőt és ágyneműt ajándékba, de egyszerűen nem találok sehol :(


Újonnan pedig aranyárban mérik :(

2011. ápr. 30. 08:04
Nem tudjátok véletlenül hol lehet Thomas a gőzmozdonyos anyagot venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook