Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit gondoltok ezekről az utazási irodákról: Anubis/Best Reisen/Budavár T./Campus Club/IBUSZ/Tensi/Unitravel/Kartago/Neckermann/Quaestor? fórum

Mit gondoltok ezekről az utazási irodákról: Anubis/Best Reisen/Budavár T./Campus Club/IBUSZ/Tensi/Unitravel/Kartago/Neckermann/Quaestor? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 12. 20:19
Mi a Kartago-val voltunk, korrekt azt kaptuk amit fizetünk.Nagyon jók az idegenvezetőik.
22. CsillagTM (válaszként erre: 21. - Rolexes)
2012. júl. 11. 21:58

elég furcsák a hsz-eid...:)


(amúgy áruld már el, miért olyan nagy kunszt megszervezni egy balcsis nyaralást?! én már csomószor szerveztem ilyet, csak magunknak, vagy akár tucatnyi embernek...nem egy nagy kaland...!)

2012. júl. 11. 18:43
Nagyon érdekes dolgot tapasztaltam.....szeretnén elmenni a kedvesemmel egy kellemes Balatoni üdülésre és sehol nem találunk olyan utazási irodát ahol szerveznek buszjárattal és szállodai elhelyezéssel utazást!Mindig azt hallani,hogy nincs bevétel és rossz az üzlet......érdekes!Nekem nincs kedvem 400-500 km utat levezetni és ezzel nem vagyok egyedül....
2012. febr. 13. 13:20
Mi Besttel utaztunk kétszer és minden szuper volt! Ismerősöknek vegyes tapasztalata volt Kartágo és Neckermann esetén - volt akinél minden ok volt, volt akinél minden gáz..szval nem tudom..
2012. febr. 9. 15:17
Mi 2011ben a Campus club szervezésében utaztunk Horvátországba.Nagyon korrekt és segítőkész utazási iroda.Minden úgy volt,ahogy le volt írva.Idén is velük utazunk!
2011. júl. 14. 17:34

Tudom, kicsit megkésve, de azért leírom a véleményem... :) Nekem a Quaestor a favoritom, igaz, én a számlámat is náluk vezetem, de utazás terén is nagyon beváltak! :)

Görögország, Thaiföld, belföld többször

17. szimba
2011. máj. 21. 14:22
Neckermannal egyszer voltunk, többet soha. áttették a visszautat, -1 éjszaka (amit már kifizettünk), no kompenzáció...
2011. máj. 21. 13:39
végül Best Reisen lett!:)
2011. máj. 20. 17:46
A szüleim csak a Neckermannal utaztak; Görögország négyszer, Tunézia, Kanári-szigetek.
2011. máj. 1. 16:49
Mi Karthago-val voltunk Egyiptomban nagyon rendben volt, korrektek voltak és az idegenvezető isteni volt!
13. CsillagTM (válaszként erre: 12. - Ancika24)
2011. ápr. 29. 21:12
okés, köszi!
12. ancika24 (válaszként erre: 10. - CsillagTM)
2011. ápr. 29. 21:01

Többikről nem tudok, viszont ismeretségi, szűk és tág családi körben az a tapasztalat, hogy bármelyik általad emlegetett iroda korrekt és minden okés velük, csak mindenki mással szimpatizál, mindenkinek más a kedvenc valami miatt.

A campus és az unitravel számomra ismeretlen, de a többi régi,jó bevált nevek a szakmában :)

11. Jaina
2011. ápr. 29. 20:57
Mi tavaly voltunk a Neckermannal Gran Canarián, semmi problémánk nem volt velük, minden flottul ment. Az idegenvezető nem ült állandóan a nyakunkon, de nekünk nem is hiányzott :)
10. CsillagTM (válaszként erre: 9. - Ancika24)
2011. ápr. 29. 20:56

na, ez jól hangzik!


Quaestorl, többiekről mit tudsz?

2011. ápr. 29. 20:42

Mallorcán anyósomék voltak a Kartagoval, semmi panasz volt, bár a repülőgép késése esetén elég hiányosan tájékoztatták őket.

Én Anubis mániás vagyok, csakis velük :)) első egyiptomi utazáson velük voltunk, azóta csakis velük utazunk :)

2011. ápr. 29. 20:39
naaa, senki többet?:(
7. CsillagTM (válaszként erre: 5. - Naplemente.)
2011. ápr. 29. 19:55

Mallorcára nászútra:)


a Télen-Nyáront néztem, az a furi, h pár szállodába 10-20-30 ezerrel olcsóbbért visznek, mint a többi felsorolt...nem értem. lehet, h azt pont vmi kisebb utazási irodától szervezték le?

kicsit félek ettől a közvetítősditől, bevallom.


amúgy amennyire én tudom, a Best Reisen, Kartago, Neckermann a dobogós a fentiekből.

6. zani
2011. ápr. 29. 19:51

2009-ben meg a kartagoval voltunk, az is gondmentes volt.

mindkettőt online intéztem a foglalástól a fizetésig. nekem csak jó tapasztalataim vannak, belföldi és külföldi utazások mindegyikét így rendeztem.

2011. ápr. 29. 19:50

Nekem a Kartago vált be, persze attól is függ, hogy mi az úti célod.

Hova utazol?

A közvetítők csak plusz pénzt kérnek, több pl. a Kartagotól veszi az utakat.

4. zani
2011. ápr. 29. 19:49
campus clubbal voltunk 2008-ban, korrekt volt, semmi gond nem volt. a hazaérkezést követően volt egy kis reklamációm mert az utolsó vacsi-reggelit nem kaptuk meg, szó nélkül visszatérítették az árát.
2011. ápr. 29. 19:49
Mivel az IBUSZ a legrégebbi, csak velük utaznék.
2011. ápr. 29. 19:45

elsősorban a megbízhatósággal kapcsolatos tapasztalatok, infók érdekelnének. köszi!


ja és az online utazásközvetítőkről (Télen-Nyáron pl.) mit gondoltok?

2011. ápr. 29. 19:45
Mit gondoltok ezekről az utazási irodákról: Anubis/Best Reisen/Budavár T./Campus Club/IBUSZ/Tensi/Unitravel/Kartago/Neckermann/Quaestor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook