Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egészséges ételek gyűjteménye fórum

Egészséges ételek gyűjteménye (beszélgetős fórum)


11. db82bed8d4 (válaszként erre: 9. - Arnica)
2011. máj. 4. 11:38
Szeretettel várom, köszönöm előre is :D
2011. máj. 3. 20:40
Szia Arnica! Engem érdekelne, légyszives dobd át. Köszi
2011. máj. 3. 20:36
Kb 2 lépéssel járhatok előtted és már tudok néhány gastroblogot, ahol szuper egészséges kajareceptek vannak, és a legtöbbön az egészséges életmód többi részével is foglalkoznak. Sőt alapítványt is tudok, amelyiknek szívügye az egészséges életmód megismertetése minél több emberrel.Ha érdekel, priviben elküldök néhányat, csak szólj.
2011. ápr. 30. 11:04
Köszönöm szépen :D
2011. ápr. 30. 00:10

Nem tudom ez a diétásba mennyire fér bele, de szerintem benne van és egészséges is. Én nagyon imádom a cukkini fasírtot!!!!

Szerintem csinálhatnál turmixokat, az is nagyon egészséges.

2011. ápr. 30. 00:08
Jahmmmm, jó hogy figyelek :D:D Te recepteket szeretnél :D
5. Noncsi18 (válaszként erre: 4. - Db82bed8d4)
2011. ápr. 30. 00:07

Csomó minden tiltó listán van, úgyhogy én a candida diétát nem ajánlom. Persze ha nincs vele valami problémád. (?) Ha csak simán odaakarsz figyelni az étkezésre, akkor más megoldást válassz.

Pl fehér liszt helyett tönköly, rost stb.... cukor helyett barna cukor. Én a napot zöld teával kezdeném/kezdem. Sok folyadék. Gyümölcs zöldség. Napi 5 féle mindegyikből. Édesség mellőzése. Napi 5-6szori étkezés, sokszor keveset. Minél több tartósítószer mentes dolog. Amit csak tudsz te csinálj és ne kész kajákat vegyél. Így ezek jutnak eszembe hirtelen.

4. db82bed8d4 (válaszként erre: 3. - 480c26db75)
2011. ápr. 29. 19:49
Mit tudok ellene tenni?
2011. ápr. 29. 19:34

Szia!

Csak annyit szeretnék a fórumodba beirni,hogy nagyon kevesen tudnak a kandida okozta óriási problémákról.

A daganatok nagy részének okozója.

Az étrend összeállitásánál érdemes arra is odafigyelni,hogy ne tápláljuk ezt az emésztőgombát.

2011. ápr. 29. 19:24
Bele kezdtem egy szétválasztó diétába, ezzel kapcsolatban is várom a recepteket...
2011. ápr. 29. 19:24

Sziasztok.

Úgy érzem,hogy be nőtt a fejem lágya és szeretnék új szokásokat bevinni az életembe az egészséges táplálkozás jegyében ebben szeretném a segítségeteket kérni. Egészséges ételek receptjére lennék kíváncsi, ha tudtok segítsetek :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook