Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogorvos. Ajánlana valaki egy jó és olcsó fogorvost? fórum

Fogorvos. Ajánlana valaki egy jó és olcsó fogorvost? (beszélgetős fórum)


5. 9e32886f4a (válaszként erre: 4. - Tomka1)
2011. ápr. 29. 17:42
Pécs mellett lakom így sajnos nem.
2011. ápr. 29. 16:10
Szió! Köszi! Most jelenleg pesten tartózkodom esetleg ott tudsz?
2011. ápr. 29. 10:40
Látom pécsi vagy akkor tudom neked ajánlani a szájsebászetet és a diákokat ha úgy mész hogy felajállod hogy gyakorolhatnak rajtad akkor ingyenes minden. Igaz időigényes de ingyenes :) Remélem tudtam segíteni.
2. 9e32886f4a (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2011. ápr. 29. 10:35
Elöszőr is nem írtad hogy hol laksz és hogy kb merre felé ajáljon valaki neked fogorvost :D Másfelől pedig akárhova mész a fehér tőmés sajnos 10 ezer ft olcsóbban sehol nem teszik be. Az amalgános bár nem jó főleg ha allergiás vagy a fémekre, de úgy tudom az még mindig ingyenes.
2011. ápr. 29. 10:24

Sziasztok!


Tudnátok ajánlani egy jó és olcsó fogorvost? Jártam sztk-s dokihoz régebben de sokszor volt, hogy vagy kiesett utána a tömés vagy fájt mert nem jól tömte be. Igaz legutoljára 10 eft-ért tömték be a fogam és az is kiesett szóval.. :(

Ha eseteleg van valakinek megbízható jó és olcsó fogorvosa, szívesen elmennék hozzá. A 10 eft nekem nagyon drága és szerintem nem egy fogról lenne szó, mert az egyik ugye kiesett tömés lenne a másik meg valószínű lukas mert érzékeny mostanában mikor ott rágok, de szerintem több fogam is rossz, meg fogkőleszedés sem ártana, szóval ez egy vagyon lenne és arra most mivel megszűnt a munkahelyem nincs annyi pénzem!


Köszi:Zsu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook