Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem nő a hajam :(( fórum

Nem nő a hajam :(( (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 29. 10:50
Sok hajerősítő vitamin létezik, érdemes kipróbálni, a Hairclinicet ajánlanám.
15. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Kmeli)
2011. ápr. 29. 06:53

Ha dúsúl amúgy és nincs vele más gond csak az,hogy nem nő az azért van, mert a hajszálid maximum 2 évig vannak növekvő(angén) fázisban

Utána jön egy nyugalmi fázis és végül a telogén ,mikor kihullik a hajszál.

Magyarul 2 évig él a hajszálad utána kihull.Ezért nem nő meg vállnál tovább.

Európai nők esetébe 2-6 véig tart az anagén szak,az Indiai nőknél akár 15 évig is,ezért olyan szép hosszú a hajuk.

Ez teljes egészében genetika,ezt örökölted.


A rinussal tényleg lehet serkenteni a növekedést,én is csináltam,egy próbát mindenképpen megér.

2011. ápr. 28. 23:28
Csináltass teljes vérképet!!!!
13. exilia
2011. ápr. 28. 22:19
Nekem a multivitamin segített, mindegy milyen.2X 30 db-ot szedtem be. A lényeg, ha nincs elég vitamin és ásványi anyag a szervezetedben, a tested a legfontosabbra használja fel és a hajad meg a körmöd ugye nem olyan fontos. Nekem 1év alatt 10cm nőtt, korábban meg se mozdult. Mondjuk hozzátartozik, h 3-4 havonta vágattam , de mindig csak egy picit, h mindig egészséges kinézetű legyen. Most hosszú és egészséges. :) Ja és extra hamvas szőkére festem a hajam itthon már fél éve.
12. Beautykiss (válaszként erre: 9. - Kmeli)
2011. ápr. 28. 22:11
Nem,az sem jó neki nekem a heti egyet mondta a fodrászom de már annyit sem vasalom és ápolgatom a végeit és jobban nő egy kicsit:)kovaföld kapszuláról mondták még barátnőim,hogy jó meg a vorkapil kapszula én nem próbáltam ezeket de a bánfi bejött.
11. rohiani (válaszként erre: 8. - Kmeli)
2011. ápr. 28. 21:58

Igen, bár mostanában nem csinálom, de hamarosan újra kezdem.

Gyógyszertárba vettem, mondtam, hogy a hajamra kell és a lehető legnagyobb kiszerelés és kaptam 1 litert.

10. Betsabé (válaszként erre: 8. - Kmeli)
2011. ápr. 28. 21:53
Igen patikában. De nem mindenhol. Nekem csak a 3. ban sikerült vennem, de még nem próbáltam.
9. Kmeli (válaszként erre: 7. - Beautykiss)
2011. ápr. 28. 21:53
De a szőkítés elött sem nőtt... Már vagy fél éve én sem festem,és nem is akarom mert az eredeti hajszínemet akarom megtartani és már le is nőtt a fekete,most sötétbarna.De sajnos sokat vasalom és gondolom az sem tesz jót neki.
8. Kmeli (válaszként erre: 4. - Rohiani)
2011. ápr. 28. 21:50
7cm-t nött a hajad?? Az igen!És hol lehet beszerezni ezt a ricinusolajat,patikában??
7. Beautykiss (válaszként erre: 1. - Kmeli)
2011. ápr. 28. 21:48
Hát sok okosat sajnos nem tudok mondani de az biztos,hogy a szőkítés nem tett jót neki nekem is volt szőke nagyon tönkrement most barna és kezd helyrejönni.Kicsit vágj a végéből nem sokat de elvileg ez is segít a növekedésben,ne vasald sokat. Az enyém is nagyon lassan nő amúgy én szinte nem is látom csak a környezetemben mondják egy ideig nekem is megállt a növekedésben de ahogy ápoltam a végét jobban nő.Olajokkal meg alig szárítom alig vasalom.bánfi hajszeszt használtam és nekem jó volt:)
6. Kmeli (válaszként erre: 4. - Rohiani)
2011. ápr. 28. 21:45
Okés :)
5. Kmeli (válaszként erre: 2. - A0c1361e44)
2011. ápr. 28. 21:45
Érdekes.... Én mondjuk megelégednék azzal is ha egy 8-10 cm-t nőne....
4. rohiani (válaszként erre: 1. - Kmeli)
2011. ápr. 28. 21:45
Ricinus olaj nekem csodákat tett. Van róla egy naplóm képekkel nézd meg, le van írva hogy kell használni.
2011. ápr. 28. 21:44

[link]


Én ezt próbálom most!

2. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Kmeli)
2011. ápr. 28. 21:43
Nekem is felkar középig nő meg a hajam. Ha ezer évig nem vágatnám le sem lenne hosszabb, pedig én nem nyüstölöm:)
2011. ápr. 28. 21:40
Kb vállig érő hajam van,és egyszerűen évek óta ugyanakkora.Hiába növesztem-növesztem,a fejkoronám sűrűségre gyarapodik,de hosszra szinte egyáltalán nem nő. 17 éves korom óta festem,és elég sokat festettem,söt egyszer ki is szökitettem,és akkor majdnem kihullott az összes hajam,mert elégettem a hidrogénnel.De elötte sem nőtt,meg van aki még nálam is többet nyüstöli a haját,mégis nől neki,én nem értem,az enyém miért nem???? Valami ötlete,tanácsa van valakinek??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook