Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon szerelmes vagyok, de fórum

Nagyon szerelmes vagyok, de (beszélgetős fórum)


19. e417245f24 (válaszként erre: 16. - Szemmelver)
2011. ápr. 28. 13:18
Hál istennek,a mostani kapcsolatomban ez működik.Ez az első ilyen...Nálunk az vált be,hogy ha valami negatív dolog van,nem vagdosom a fejéhez,hanem azt mondom el,engem mi bánt,én mit érzek,nekem mi esik rosszul esetleg.Nem pedig úgy,hogy nekiesek,hogy "mert te mindig...."
18. zsizsmizs (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2011. ápr. 28. 13:01

Nem igazán értem a párodat. Szerintem egy kapcsolatban mindenki örül, ha szeretve van. Feltéve persze hogy az érzés kölcsönös és ő is ugyanazt várja a kapcsolattól.

Nekem az hogy csak akkor szeret ha elérhetetlen vagyok kicsit olyan, mint mikor kisiskolások voltunk. Aki tetszett a fiúknak annak jól meghúzták a haját.

Az meg saját tapasztalatból mondom, hogy az olyan pasi aki ennyire fél az érzelmektől, kötöttségektől a lehető legrosszabb választás. Sok fájdalmat tud okozni. :S Én nem lennék együtt többet olyannal, aki nem becsüli meg a szerelmem.

2011. ápr. 28. 12:22
Ha 5-öske bunkózása nem riasztotta el végleg,majd csak jön és kibogózza nekünk a szálakat,hogy mi a szitu végre!
16. szemmelver (válaszként erre: 12. - E417245f24)
2011. ápr. 28. 12:12
én is ezt gondolom, de sajna ez nem lehetséges, mert a férfiak mások...sokszor észre sem vesszük és megbántjuk őket...szóval csak csínján..
15. zzmm (válaszként erre: 12. - E417245f24)
2011. ápr. 28. 12:09

Jól mondod.. :)

egyszerűen lehess önmagad mellette.. ez a lényeg

14. 06bfdda89d (válaszként erre: 13. - A14deb9047)
2011. ápr. 28. 11:56

Hm...Nem lenne úgy az igazi,hogy :

"A Nőt az igazi férfi..."?

;)


Mert ez így ebben a felállásban elég kritikus.(aki ezt nem kapja meg,az nem igazi nő,azért)Túl azon,hogy szerintem nem tartozik ide.Nincs köztük az égadta világon semmi a leírás alapján...


Meglátásom szerint feleslegesen reménykedik báááármiben is...

2011. ápr. 28. 11:39
"Az igazi Nőt a férfi engedi élni. Mert a Nő ugyanúgy ember. És Társ. A férfi társa. Mindenben. Mindent megtehet érte: moshat, főzhet, takaríthat - de nem azért, mert ez a dolga. Hanem szeretetből. Szeretetből, amit a férfi észrevesz, és viszonoz. Talán mos, főz, takarít - vele együtt. Vagy csak egyszerűen nem vár el mindent tőle. Nem teszi szóvá, ha nincs kész időre az ebéd, vagy kicsit gyűrött az ing. Mert nem ez legfontosabb számára. Nem az ebéd, nem a tárgyak, nem a külsőség. Hanem a Társ. A Nő. Az igazi."
2011. ápr. 28. 11:23
Szerintem az az igazi kapcsolat,amiben igazán önmagam lehetek.Az az igazi társ,aki mellett nem kell taktikázni,kimondhatok és kimutathatok mindent,amit gondolok,amit érzek.Különben mi értelme az egésznek?
11. 06bfdda89d (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2011. ápr. 28. 10:38
Legőszintébb részvétem.
2011. ápr. 28. 10:27
Én úgy látom hogy sok esetben a marha nagy szabadságigényű hapsik egy másik nő oldalán megváltoznak... Érdekes.
9. 3ddb56abf2 (válaszként erre: 8. - Db78bacc4f)
2011. ápr. 28. 10:25
nem azzal van a baj, hanem itt elvileg tanácsot ad az ember és nem kiosztja a másikat...
8. db78bacc4f (válaszként erre: 6. - 3ddb56abf2)
2011. ápr. 28. 10:23
Nem akarok kötözködni, de mi baj van azzal, hogy olyan is mond véleményt, aki 1 napja regisztrált? Valahol el kell kezdeni..
2011. ápr. 28. 10:21
Szerelmesnek lenni nagyon jó dolog, mert az ember mindent rózsaszín szeművegen át szemléli és a rosszat is pozitív színben tünteti fel. Az érzelemnek kölcsönösnek és őszintének kell lenni és nem egyoldalúnak, mert senkit erre kényszeríteni nem lehet. Hozzáteszem, ha a szeretet és a ragaszkodás meg van, akkor sok mást is túl lehet élni, de ehhez egy nő és egy férfi partner szükséges. Üdv.Ágnes
6. 3ddb56abf2 (válaszként erre: 5. - De6dcdc43c)
2011. ápr. 28. 10:08
Megszólalt egy olyan, aki egy napja regisztrált... hát gratulálok...
5. de6dcdc43c (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2011. ápr. 28. 07:46
Szerintem az amit itt te előadsz, nem más mint egy szinészkedés.
4. zzmm
2011. ápr. 28. 07:29

Szerintem se jó ez így. Te elfogadtad, hogy ő nem egy lelkis pasi. Ez eddig jól is van így. Na de neki is ismernie kellene az igazi éned és elfogadni azt. Mert így, hogy nem tudod kimutatni, egy idő után csak szenvedni fogsz.

Nem kell, hogy minden nap lógj rajta, romantikázz.. hogy azt érezze megfojtja ez a kapcsolat. De néha igenis szükség van rá, még akkor is, ha ő ezt nem szeretni annyira. És ha szeret téged, ezt meg is fogja érteni.

2011. ápr. 28. 04:10

Latom tobb oraja inditottad ezt a temat.


Nekem abbol,amit leirtal az jott le,hogy ez neked igy nem jo.Nem tudsz oszinte lenni a paroddal,nem mutathatod ki azt amit erzel,mert mar attol rettegsz(lehet ok nelkul),hogy akkor vege is lesz.Szerintem egy kapcsolat,ami leginkabb a szineszkedesen alapszik,az nem igazan vezet sehova se.Egy ido utan el fogsz faradni es ha kimutatod az igazi enedet,lehet tenyleg elhagy,mert nem is ismeri az igazi enedet.


Az hogy szerelmes vagy szamomra nem derult ki mit takar,ha nem eltek lelki eletet,akkor milyet,csak szex?Egy normalis parkapcsolatban (marha van olyan) egyensuly kell.A testi es a lelki dolgoknak is stimmelnie kell.


Nem sok jovot latok igy nektek,de ne nekem legyen igazam!

2011. ápr. 28. 04:02
Mi a kerdes?
2011. ápr. 28. 00:49
1 éve nagyon szerelmes vagyok, de nem mutathatom a szerelmem felé ki igazán ,mert "csak" akkor szeret, ha "elérhetetlennek" érez ! Próbáltam kétszer kimutatni ,de éreztem elveszíthetem . Ő nem érzéketlen és sok szeretetet tud adni ,de annyira nagy a szabadságigénye és olyan sok a munkája ,hogy nem tud lelki életet élni . Magától jön mindig kedveskedik ,de olyan jó lenne néha kisírnom magam a vállán ,elmondani mennyire hiányzik. Lehet valakinek ez furcsa ,de van aki csak így szabadon tud élni !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook