Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyelvtanfolyam - Tanács fórum

Nyelvtanfolyam - Tanács (beszélgetős fórum)

2011. ápr. 27. 21:12
Igen, az lesz, hogy a következő óra előtt beszélünk tanárnővel, hogy túl sokat beszél a lány, és nem marad ránk elég idő. Csak fog hallgatni a tanárra.
2011. ápr. 27. 21:05
Beszélni kell a tanárral, hogy úgy érzitek, hogy elnyom titeket és hogy nem abba a csoportba, nem arra a szintre való! Ne hagyjátok magatokat!!!
4. 947344a6a8 (válaszként erre: 3. - Lilimami)
2011. ápr. 27. 21:02
Szia! Igen, nálunk is így van, hogy vannak olyan feladatok, amiket egyesével oldunk meg. Mindenki mond 1, vagy több mondatot, attól függ mi a feladat. De ez a lány beszél legtöbbet. Nálunk nagyon a kommunikációra mennek rá, így az idő nagy részén beszélünk. Van úgy hogy fel van dobva a téma, és akkor mindenki beszélhet, nincs megkötés. Eddig, amíg 3-an voltunk nem volt ezzel gond, mert kb. egy szinten vagyunk, és mindenkire ugyanannyi idő jutott. Most jött ez az új lány, és mindent ő akar. Kicsit fluszráló...
3. Lilimami (válaszként erre: 1. - 947344a6a8)
2011. ápr. 27. 20:55

Én nyáron jártam tanfolyamra, és mint anno a gimiben, ahogy végigmentünk a feladatokon, mindenki sorra került. Nálatok nem így megy? Amúgy meg le kell ütni, ha nagyon nem bírtok vele :)

Nekem amúgy szerencsém volt, m a kb 7-8 fős csoportba csak 3-an jelentkeztünk, és 3 hét eltolódással más muszáj volt nekik elindítani így is. Két alkalom után viszont az egyik lány levált, úgyhogy 2-en maradtunk :)

2011. ápr. 27. 20:52
A tanárnak a többiekkel is foglalkozni kell, nem csak a jobbakkal, nem kéne hagyni, hogy csak ő beszéljen!
2011. ápr. 27. 20:49
Tanácsot szeretnék kérni. 2 hete indult el a tanfolyam, most csatlakozott egy lány. Úgy érezzük hogy "elnyom" minket, mert annyira túl van pörögve, hogy állandóan ő beszél, így kb. 10-ed annyit tudunk beszélni mint eddig. Mit tegyünk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook