Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magyarországi szálláshelyek értékelése. fórum

Magyarországi szálláshelyek értékelése. (beszélgetős fórum)

2012. szept. 16. 14:02
A Bakonyban, Szarvaskút Hotelben voltam legutóbb. Nagyon jól éreztem magam, csak ajánlani tudom mindenkinek, aki pihenésre, jó levegőre vágyik. Nagyon jó kirándulóhely, gyerekeseknek ideális.
2011. ápr. 29. 09:14
Tudja valaki, van-e valami elfogadható árú, egyszerű, nem luxus, alapfelszereltségű diákszálló-féle Velencén, a tó mellett? Tavaly voltunk és van ott egy nagy magas épület a tó partján, azt hiszem, arról beszélek... :)))
2011. ápr. 27. 19:45

Amúgy Fülöpszálláson a Kígyósi csárda és panziót ajánlom mindenkinek!


Igazából a Soltot Kecskeméttel összekötő út mellett van, a Kiskunsági Nemzeti Part közepén. Én visszajáró vendég vagyok, a kecskeméti repülőnapkor mindig ott szállok meg.

Kényelmes, tágas, klimatizált szobák, és príma konyha! :)

2011. ápr. 27. 19:41
Berekfürdő is jó, itt faházat, "alpesi házat" (ez valami típus), rendes hotelszobát, cimmerferit vagy akár komplett nyaralót is lehet bérelni. A hely az végeredményben egy klassz kis strand, a környéken pár látnivaló, punnyadós hely. Nekünk nyaralónk van ott, de mi nem adjuk ki, viszont sokan igen. Amit ismerek, az az alpesi ház, hogy az elég jó, a strand területén van.
2011. ápr. 27. 19:38
Tavaly voltunk Balinkán, ez Székesfehérvárhoz van közel. A Tölgyes Turistaközpont faházai, szerintem nagyon szuperek és tök olcsóak. Aki túrázni akar, a környék gyönyörű! És ott van Szfv, az is szép. Jó kis 2-3 éjszakás nyári program, mi 2 kisgyerekkel voltunk (4 és 2 éves).
2011. ápr. 27. 19:27
A siófoki szállodákat elég jól ismerem, (siófokon dolgoztam recepciósként) aki akarja, jellemzem neki azt a szállodát, amire rákérdez.
2011. ápr. 27. 17:44
Akinek nincs pénze, annak meleg szívvel ajánlom Budapesten a PSZF-kolit a Bagolyvár úton! Kis igényűeknek, kis pénzűeknek tökéletes, mert olcsó, szép, tiszta, aránylag kellemes (koli, ugye...), és közel van a Népstadionhoz. Nekem nagyon bejött!
2011. ápr. 27. 16:53
A Hunguest Hotels szállodáival tökéletesen elégedettek vagyunk, legutóbbi nagyon pozitív tapasztalatunk tőlük a Pelion Tapolcán.
2011. ápr. 27. 16:30
A témához hozzászólóktól azt kérem, írják meg az eddigi jó és rossz tapasztalataikat a magyar szálláshelyekről. Én is megírom az általam tapasztaltakat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook