Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jahn Ferenc Kórház szülészete fórum

Jahn Ferenc Kórház szülészete (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
5630. Vica1008 (válaszként erre: 5613. - Brigi0708)
2016. júl. 17. 03:58

Szia/sziasztok!

Először is gratulálok a picihez! :) Én mindent szeretnék leírni amit fontosnak tartok, remélem tudok segíteni nem csak neked, hanem másoknak is!


Én 2016.07.12-én adtam életet a Kisfiamnak a Délpestiben, és én 100%-ig meg vagyok elégedve a kórházzal. Nekem Dr. Csütörtöki Attila volt az orvosom kb a 15.-16.-ik héttől, és maximálisan megvagyok a munkájával elégedve. A terhesgondozáson bármilyen kérdésünk volt,mindent türelmesen elmagyarázott, nem volt flegma, és nem éreztem azt, hogy azért normális, mert fizetünk neki. (az is bizonyítja, hogy lelkiismeretes, hogy Down-kór szűrést csinált nekem a 12 hétben, akkor még nem ő volt az orvosom,de annyira telített volt a Barossban a down szűrés, hogy nem tudtak vállalni, így kerültem a Délpestibe. Rengetegen vártak uh-ra, (a saját betegei is), de ennek ellenére mindent megmutogatott a babán, és annyira emberi volt, hogy akkor azt mondtam, hogy addig megyek míg nem ő lesz az orvosom.) Nekem a pici késett, így indították a szülést, fogadott szülésznőm nem volt, így Danka Zsófiát kaptam szülésznőnek, neki sem tudok elég hálás lenni, hogy ennyire segítőkész volt. Én terhesgondozáson már megbeszéltem a Doktor Úrral, hogy szeretnék kádban vajúdni ameddig lehetséges, természetesen tudtam, hogy a kitolási szakig lehet maximum. Semmilyen ellenvetése nem volt, azt mondta ahol nekem majd jól esik. Nagy pozitívum volt,hogy ezt a szülésem előtt kb másfél-két hónappal beszéltem meg vele, a szülés előtti napokban erről nem esett szó, mégis a szülésznő rögtön abba a szülőszobába kísért ahol a kád van. Meglepődtem, hogy annyi beteg mellett emlékezett az igényeimre,egyszeri egyeztetés után. Reggel vizsgálatok után megkaptam a méhszájérlelő zselét, amit hat órát hagytak,hogy teljesen kinyíljon a méhszájam (már félig nyitva volt egy ideje), folyamatosan érdeklődött a hogylétem felől Zsófival együtt. Bejött szólni mielőtt lement műteni, hogy tudjam, ha beindulnak hirtelen az események akkor leváltják, és rohan hozzám. Zsófi is nagyon érdeklődő volt, de csak akkor volt velünk ha rárakott ctg-re vagy kérdésünk volt, így teljesen meghitt hangulatban élhettük át a párommal, mégis teljes felügyelet mellett. A burokrepesztés után volt egy ctg-m, addig a párom engedte a kádba a vízet,utána ott "úszkáltam". Egyébként mindenkinek ajánlom, mert a fájásokat nekem pl nagyon tompította. Zsófi megmutatta a labdát, az is jó volt egy ideig. (Míg le nem ért a pici feje, nem sokkal a tolók előtt) Időközben a Doktor Úr is visszaért a műtétről, rögtön jött megvizsgálni, és mondta is, hogy ő már le sem megy a szintről, és ez tényleg így volt. (Kb 1.5 órával a vége előtt) Ez is hatalmas pozitívum volt, mert nem egyszer hallottam olyat, hogy az orvos az utolsó pillanatban beesik, de elvárja a pénzt. Zsófi végig bent volt, mindig figyelmeztetett, hogyha rosszul lélegeztem, nem kellett az ágyban szenvednem a ctg-vel, végig járkáltam, mondta,hogy ne foglalkozzam azzal, hogyha elcsúszik a ctg, majd jön és megigazítja. Úgy lehettem ahogy akartam, neki-nekik az volt a lényeg, hogy én kényelmesen érezzem magam már amennyire szülés alatt ez lehetséges. Végig kommunikált a párommal is, mert szegénykém nagyon el volt anyátlanodva :D A tolófájasokra kellett felmásznom az ágyra, elmondták, hogy most mi fog történni, mit fogok érezni, hogy kell levegőt vegyek. A Doktor úr elkezdett olajjal rásegíteni a tágulásra, ami annyira jól esett, hogy el tudtam volna aludni két fájás között. Végig bíztattak,hogy mennyire jól csinálom, figyelmeztettek a légzésre és arra, hogy ne emeljem meg a csípőm. Végül meglett a pici, rögtön megkaptam, majd a párom vágta el a köldökzsinórt. Varrásnál amikor mondtam,hogy érzem ahogy csinálja, rögtön kaptam érzéstelenítőt, anélkül,hogy kétszer kellett volna kérnem. (Erre is hallottam ellenpéldát)

Szülés után pihenten kb 1.5-2 órát, a picivel és a párommal, néha rámnéztek, hogy minden rendben van-e.Mindhárom nap bejött érdeklődni felőlünk, a szomszéd anyuka meg is jegyezte, hogy milyen jófej a dokim, mert neki csak egyszer ment az orvosa, pedig ő császáros volt .Mindent összevetve életem legszebb élménye volt a szülés, amihez nagyban kellett az ő segítségük is,sőt... így tényleg szívből ajánlom mindenkinek őket.


A szobák:

Én egyágyas szobában voltam,ott van tv és légkondi is, nagyon otthonos az egész, de van kétágyas és ötágyas is. Zuhanyzó és wc a másik egyágyas szobával közösen volt. A terhespathológia és a szülészet is jó állapotban van, főleg a korházhoz viszonyítva. Én első két éjszakára leadtam a picit, a csecsemősök ajánlották, de így a reális,mert kell is a pihenés. Reggel fél hétre kellett menni érte, nyolcig velem volt a pici, nyolctól tízig voltak a vizsgálatai. (Súlymérés,stb). 10-től este 10-ig végig velem volt. Utolsó este 11-re vissza kellett mennem a kicsiért, és egész éjjel velem volt.

A csecsemősök közt van ilyen is olyan is, de nekem segítettek ha kérdésem volt, igazából rájuk sem lehet panaszom.

Az ételekkel is meg voltam elégedve, nem egy világbajnok, de nem is rossz.

Remélem tudtam segíteni az élménybeszámolómmal az orvos és szülésznő választásában. Bármi kérdésed van, nagyon szívesen válaszolok.


Gondtalan terhességet, és könnyű szülést kívánok! :)

5629. tuncyke (válaszként erre: 5628. - Kondygirl)
2016. júl. 13. 20:56

Szia,

rendben ,köszönöm

5628. kondygirl
2016. júl. 13. 08:27

Szia tuncyke,

Miklósi doki a Zsebők Zoltán Szakrendelőben rendel hétfőn délutánonként. Biztos elérhető még máshol is. Ha nem találod érdemes ide időpontot kérned hozzá és megbeszélni vele a továbbiakat.

5627. tuncyke (válaszként erre: 5619. - Dorcika2013)
2016. júl. 12. 22:12

Szia,

azt szeretném kérdezni,hogy Dr.Miklósi Péternek is van magánrendelése,vagy a kórházba jártál hozzá terhesgondozásra?engem ő műtött februárban missed ab miatt,és nagyon szimpatikus volt,de nem tudom hogyan vehetném fel a kapcsolatot vele,ill.hogyan járhatnék hozzá esetleg ha megfogan a következő baba

5626. nimol (válaszként erre: 5625. - Bogonya)
2016. júl. 6. 14:37

Koszi!

Azt hiszem orvost nem akarok fogadni, csak szulesznot.


Pentekre sikerult megbeszelni egy talalkozot, Godóné Bogdány Gizellaval.

5625. Bogonya
2016. júl. 5. 18:23
Nimol, én nagyon tudom ajánlani dr. Makai Zsoltot és Kollár Tímea szülésznőt. Magánrendeléseik is vannak a pesterzsébeti Topánka utcában hétfőnként. 2-3 hét múlva fogok velük szülni, de eddig nagyon meg vagyok elégedve velük.
5624. nimol (válaszként erre: 5623. - Nimol)
2016. júl. 5. 13:48
Visszaolvastam kicsit. Nem is kellett csak 3 oldalnyira mennem. :)
5623. nimol
2016. júl. 5. 12:37
Tudna innen valaki jó szívvel orvost és/vagy szülésznőt ajánlani nekem?
5622. Bogonya
2016. júl. 3. 23:21
Köszönöm a választ!
5621. Nikk_1982 (válaszként erre: 5620. - Bogonya)
2016. júl. 3. 22:08
Saját haloingben leszel. Olyat vigyél amit nem sajnalsz
5620. Bogonya
2016. júl. 3. 15:20
Sziasztok! Engem az érdekelne, hogy vajúdáshoz, szüléshez adnak-e hálóinget vagy a sajátit kell használni? Válaszotokat előre is köszönöm!
5619. Dorcika2013 (válaszként erre: 5617. - Eger3)
2016. jún. 28. 17:18
Egèsz friss élményeim vannak 1.5hetes a kis fiam. Dokit Dr. Miklósi Pétert ajánlanám igaz nagyon fiatal de szívlélek jó orvos vele csináltam végig a terhességem és a szülést is igaz császár lett a vége sajnos lányom is császáros volt 2.5 éve. De engedte hogy megpróbáljuk természetesen megszűlni de a pici fiam arcal előre akart ki bújni így mindig leáltak a fájások ezért lett császár. Nem a doki erőltette. Kórhàzról hát higénia nem épp a legjobb had ne mondjam a takarítónő hogy takarította le a wc-t. Érdemes domestos törlőkendőt magaddal vinni.Sajnos nagyon vegyes ami az ápolókat és a csecsemősökez illeti vagy nagyon rendesek vagy nagyon bunkók. 5 ágyasban voltam mert a 2 ágyasra 12órát kellett volna várni egy ágyasba akkor érdemes menni ha sok a látogatód ès nem vagy egyedül. Császárnál és sima szülésnél is 3nap a bent lèt be mész szülni 2egésznap bent vagy majd következő nap ha minden ok mehetsz haza. Baba egésznap kint van nekem csak 1északát volt a csecsemősökkel. 4-6ig van látogatás ebben az időpontban le kell adni a csecsemősökhöz. Persze elviszok megfürdetni meg délelőtti vizitre kb 2 óra hosszára. Ha van még kérdés szívesen válaszolok
5618. Brigi0708 (válaszként erre: 5616. - Kondygirl)
2016. jún. 23. 22:33

Kedves Kondygirl!


Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, sokat segítettél. ;)

Vörös Anna doktornőt én is szerettem volna orvosomnak fogadni, de sajnos elmegy szülni, így nem fog dolgozni egy darabig. :( Ikrei lesznek :)

Nekem is nagyon szimpatikus az egyágyas szoba, ha esetleg a Dél-pestiben szülök. Még nem tudom, hogy legyen, legyen orvosom, vagy csak szülésznőm. ;)

Azért is érdeklődöm, hogy kihez mehetnék. ;)

5617. eger3
2016. jún. 20. 08:21

Sziasztok, kedves nálam tapasztaltabb Kismamák, Anyukák!

40 év fölött, tervezetten, de mégis meglepetésszerűen lettem várandós (hosszabb várakozás után). 12 éve szültem utoljára, úgyhogy olyan, mintha első terhességem lenne. Közben a körülményeim megváltoztak, feltehetően az egész rendszer is.

Az utolsó, friss hozzászólásokat elolvastam, de maradt néhány kérdésem. Lehet, hogy régebben elhangzottak már :)

Területileg a Jahn Ferenc Kórházba tartozom,friss tapasztalatok érdekelnének, gyakorlatilag minden: orvosok, nővérek, körülmények, mire van lehetőség, szülőszobák minősége, mennyit lehet velem a baba, hány napig kell maradni. Kit ajánlanátok orvosnak, szülésznőnek, egyáltalán, érdemes - e orvost fogadni, vagy szülésznőt érdemesebb. Bár a korom miatt vannak bennem plusz félelmek ezzel kapcsolatban. Ha esetleg gond van szülés közben, mennyire felkészültek rá szakmailag, felszereltségben?

Érdekelnének az árak (szülést levezető orvos, szülésznő díja - jöhet priviben).

Sok jót hallottam Belics Zorán főorvosról, vannak - e tapasztalataitok?

Remélem, lesz, aki a hosszú hozzászólásom végigolvassa és válaszol

Köszönöm szépen!

5616. kondygirl
2016. jún. 13. 15:07

Brigi0708,


Én majdnem egy éve szültem a Jahn Ferencben. Szülésznőt választottam csak. Problémamentes terhességem volt, így gondoltam nincs szükségünk saját orvosra. Szülés közben mégis csak kellet. Egy idősebb doktornő és Vörös Anna jöttek a segítségünkre. Nevezett doktornőt jó szívvel ajánlanám, következő babánkat valószinűleg vele szülném. Nagyon segítőkész és szimpatikus volt.

36. héttől a szülésznőmhöz is jártam ctg-re.

Szülőszoba nagyon kulturált. Wc, zuhanyzó tiszta. Mi hajnalban mentünk be egy az egyik kádas nagyobb helységben voltunk. Persze ha foglalt a két kádas szoba az egyszerűbb marad csak. A gyermekágyas osztályom mi egy ágyas szobat kértünk. 10 ezer forint körül volt. Mindennap takarítottak, nem is volt gondom vele. Persze nem az otthon zuhanyfej minőség a fürdőben....

3 napot bőven ki lehet bírni. Kaja sem rossz. Az egy és két ágyas szobában apa reggel10-től este 6-ig bent lehet veletek. Mi főleg ezért döntöttünk emellett. A rokonok csak látogatási idő után 4-6-ig láthatják a picit üvegen át. Erre az időre le lehet adni a babát. Este 10-kor kell leadni és valamivel 6 után hozzák ki őket. Én csak utolsó éjszakára kértem magamhoz. A csecsemősök így ajánlották. Tényleg sok a dolguk, de kérdésre mindent megmutattak. Remélem tudtam segíteni.

5615. Nikk_1982 (válaszként erre: 5611. - Emma0914)
2016. jún. 7. 14:38

Ha fogadsz szülésznőt akkor általában ő csinálja a ctg-t (de Gerdei Helga pl nem) és nekem a szülésznőm vette le az utolsó laborhoz a vért is.

Első babámmal nem volt fogadott szülésznő, de nekem nem volt gondom a "közös" ctg-vel. Igaz az már 4 éve volt, lehet azóta más csinálja. Ja és ha felfogadod, akkor már nem "illendő összeg" van hanem fizetett szolgáltatás, vagyis rá kell kérdezni. ;-)

5614. Nikk_1982 (válaszként erre: 5607. - Tercsi1)
2016. jún. 7. 14:36

Úgy látom néhány kérdés még nyitott maradt...

A csecsemősök nagyon leterheltek. Segítenek, de csak ha kéred, maguktól nemigen. Ja és értékelik ha az ember rájuk mosolyogva kér/kérdez. Tapasztaltam :-) A baba napközben nálad van, kivéve a délelőtti vizit idejét (fél 8-10-ig ha jól emlékszem) a többágyas szobákból éjjel elviszik, a fizetős szobákban maradhat. Utolsó éjjel viszont kinn hagyják a babákat mindenhol.

Látogatási idő idejére beviszik őket, látogatóknak megmutatni csak a látogatási idő elején vagy végén tudod üvegen át.

A szülőszobák vegyesek, kettőt igen jól felszereltek káddal is pl, a többi három egészen alap.

Beöntés nincs (csak max ha kérsz de úgy rémlik akkor is inkább kúpot adnak - nem tudom nálam egyszer sem volt téma), borotválás van, de ha tudod oldd meg otthon.

Szülés esetén a mentőbejáraton be lehet vinni a kismamát, de aztán apának ki kell állnia az autóval. Én a kórház mellett lakom, első szülésnél átsétáltunk, másodiknál kocsival mentünk de akkor is kint hagytuk az autót, én arra a túrára úgy tekintettem hogy a gravitáció addig is segíti a tágulást.

5613. Brigi0708
2016. jún. 5. 16:28

Sziasztok!


Én új kismama vagyok, még csak nemrég tudtuk meg, hogy babánk lesz. :)

Mivel az én orvosom már nem vállal szülést sajnos, így kell keresnem valakit, akinél szülhetek.

Szeretnék érdeklődni, hogy tudnátok-e ajánlani a Dél-pestiben jó szülész orvost?

Esetleg, ha valaki mostanában szült, tudna mesélni, hogy milyen állapotok vannak? Milyenek az orvosok/nővérek/szobák?

Előre is köszönöm. :)

5612. khajni87
2016. jún. 2. 20:37
Sziasztok.Végre lassan nálunk is aktuális a tesókérdés, de mivel a dokim mindjárt szülni fog, kell találnom valakit...Akik mostanában szültek fiatalabb dokinál irnának nekem privátban esetleg, lenne pár kérdésem.Köszönöm szépen
5611. Emma0914
2016. jún. 2. 17:51
Sziasztok! 32 hetesek vagyunk mar, es egyre tobbszor foglalkoztat a fogadott szuleszno gondolata. Ha fogadok szulesznot, akkor biztosan o fogja csinalni a ctg-ket a 36. hettol? Kicsit tartok attol a holgytol, aki egyebkent csinalja, nem hallottam rola sok jot sajnos. Altalaban mennyi penzt illik adni szulesznonek a szules utan? Volt a szuloszoba latogatason bent velunk egy fiatal, szep arcu, karcsu szoke szuleszno. A leiras alapjan tudja esetleg valaki, hogy nev szerint kirol lehet szo? :) Elore is koszonom!
5610. Dogarka
2016. máj. 31. 09:50
Sziasztok. Én is a Dél-pestiben fogok szülni. Még van egy kis időm,ez a 30.hét. Jó,hogy megosztottad a listát. A házassági anyakönyviből friss kell?
5609. DoORi (válaszként erre: 5608. - Tercsi1)
2016. máj. 30. 13:28

Szia!

35 hetes kismama vagyok, első babás, a Dél-Pestiben fogok szülni... kaptam egy ott dolgozó szülésznőtől egy listát, mit kell bevinnem, remélem ez segítség lesz neked is!


Személyi, lakcím, taj, kiskönyv (különösös tekintettel az utolsó labor, vércsoport,strepto szűrés), előző betegségekről, műtétekről zárójelentés, házassági anyakönyvi kivonat/apasági nyilatkozat

Hálóing, szoptatós melltartó, fehérnemű, tusfürdő, törcsi,fogkefe,fogkrém,fésű,EÜ betét, rendszeresen alkalmazott gyógyszerek, krémek.

Evőeszköz, pohár, szalvéta, WC papír

Vajúdáshoz: csoki :) ásványvíz


Babának: sapka, egyszerhasználatos pelus (10 db) textil pelus 4 db, babaruha, ami a hazamenetelkor szükséges csak, babapopsi krém, 2 csomag popsi törlő ( 1-et lekell adni, a másik nálad marad), babatakaró, mellkenőcs.


Ajándék babafotózáshoz lehet bevinni kedvenc ruhát, plüsst, plédet.


Apának: Védőruházat, amelyet a betegfelvételi pultnál tudtok majd megvásárolni 2200 Ft. A szülőszobán vehetetitek át, a nyugtát kell bemutatni.


Remélem segítség volt a lista.


A szülőszoba egyébként tényleg szépen fel van újítva, sogornőm szült egy éve ott mindennel megvolt elégedve. A szülésznők nagyon kedvesek állítólag.


Üdv: Dóri

5608. tercsi1 (válaszként erre: 5607. - Tercsi1)
2016. máj. 28. 08:24

van 1-2 elütés mert gyorsan próbáltam gépelni pl.: inditanák helyett indítanék, és posrtás helyett portás :-)

Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm.


Nagyon izgatottan várom a szülést az új helyszínen. Első babám 38hét 2 napra született, viszont 2. babaám 35hét +6 napra, szóval legutóbbi szülésemből kiindulva szeretném mihamarabb a friss infók alapján a kórházi csomagot összekészíteni.


Még egysezr köszönöm már előre is a hozzászólásaitokat!


Ui.: anyakönyvezteteéshez milyen dokumentumok szükségesek. Gondolom azok, amik az Uzsokiban is lennének pl.:

- házassági anyakönyvi kivonat (ami lehet régebbi is mint 300 nap, aká az eredeti első példány is)

- édesanya taj/lakcím/személy igazolvány

- édesapa lakcím/személyigazolvány másolata


Egyéb dokumentumok a szüléshez:

- A már említett : édesanya taj/lakcím/személy igazolvány

- kiskönyv és a terhesgondozás összes dokumentációja pl.: uhok, laborok, szakorvosi vélemények...stb

5607. tercsi1
2016. máj. 28. 08:17

Sziasztok! Még nem sikerült sokat végigolvasnom a hozzászólásokból, de ha nem haragusztok rögtön egy kérdésdömpinggel indítanák. Tegnap otthagytam az Uzsokit és a dokim, mert kicsapta mind a kórház minda a dokim nálam a biztosítékot és 35hét 1 naposan orvost és kórházt váltottam. A Dél Pestiben fogok szülni, új orvosommal már talalálkoztam, de még a kórházban sosem jártam. 3. babaámat várom, első 2.-t SOTE1en szültem, mondhatom zökkenő mentesen, viszont az orvosom kórházt váltott; az Uzsokiba ment át, és azóta nagyon megváltozott. A tegnapi napon történek voltak az utolsó cseppek a pohárban így a finishben úgy döntöttem a bizalmam megingása miatt meg kell lépnem a váltást. Akkor jönnének a kérdéseim:


Mit szükséges összekészítenem a szülőszobára, a babának és nekem a kórházi bent létre?

Doktorom azt mondta 3 napig szokták az anyukákat bent tartani...


Milyenek a csecsemősök? baba végig velem lehet vagy elviszik... mi a rend arrafelé?


Azt hallottam, hogy nagyon szépen megcsinálták a szülőszobákat, van kád meg minden... Aki már szült annak milyen tapasztalatai voltak?

Feltételezem itt is van előkészítés pl.:beöntés... Bármilyen információt szívesen veszek.


Utolsó kérdésem a bejutásra vonatkozik... Ha jól tudom a kinti parkolóban lehet leparkolni, a főkapun bejutni és elsétálni a fő épülethez ott a lifthez és felmenni a legfelső emeletre... Jó nagy túrának látszik :-) Esetleg a szülő nőket beengedi a posrtás legalább a főépületig autóval/taxival? :-)


Válaszaitokat előre is köszönjük.

5606. Band
2016. máj. 13. 18:20

Sziasztok!

Elnézést, hogy nem konkrétan a kérdésre válaszolok, de mindenkinek tudnia kell arról ami ennek a kórháznak az újszülött osztályán folyik és sajnos velünk együtt sokakkal megtörtént. Egészséges fiunkat 5 napig antibiotikummal kezelték a koraszülött osztályon fertőzésre hivatkozva. Mint utólag kiderült semmilyen fertőzése sem volt. A mai napig nem tudjuk miért csinálták, körzeti orvosunk szerint ez bevált szokás ezen az osztályon és talán finanszírozási csalás lehet. Ami fontos hogy két vérvizsgálatra hivatkoznak, ezek normális esetben a következők:

CRP 15mg/L alatt

PCT 6-12 órás életkorban 8mg/l; 18-30 órásan 21mg/l; 30-36 órásan 15mg/l; 36-42 órásan 8mg/l.

Tehát ha a babátok ezen értékei jók és láthatóan jól is van ne engedjétek hogy elvigyék az újszülött osztályról!

5605. Mayus01 (válaszként erre: 5599. - Jucus231)
2016. ápr. 22. 22:06
Szia! Szeptemberben szültem, a szoptatásban segítettek, fürdetést nem mutattak, csak a tisztába tevést, és a köldök ápolást
5604. Dorcika2013 (válaszként erre: 5603. - Jucus231)
2016. ápr. 22. 09:05

Szia!32. héten vagyunk de egyre többet görcsölök főleg estére és keményedik a pocak még 4 hetet bent marad nekem az tökéletes. [link]

Nektek akkor már közelebb van nagyon szurkolok.

5603. Jucus231 (válaszként erre: 5600. - Dorcika2013)
2016. ápr. 16. 15:10

Szia. Köszönöm a válaszokat :) Igen elfogadnám a linket a szoptatásról

Ti hogy vagytok? Mennyi időtök van még hátra? Mi most vagyunk 35 hetesek, és már nagyon várom a babámat :)

5602. Dorcika2013 (válaszként erre: 5601. - Emma0914)
2016. ápr. 5. 21:45
Szia én most vagyok 31 hetes. Éhgyomorral kell meni leveszik az első vért majd lötyit meginni és 2 óra múlva jelentkezni újjabb vérvételre.
5601. Emma0914
2016. ápr. 5. 15:22
Sziasztok! Segitseget szeretnek kerni. Elso babamat varom, es nem ismerek senkit a korhazban. Mi a menete pontosan a terheleses vercukor vizsgalatnak itt? Az orvosom azt mondta, hogy aznap reggeli ehgyomri vizeletet kell vinnem, meg itthon meg kell innom a cukros lotyit, aztan a labornal szolni kell, hogy xy idoben telik le a 2 ora, akkor vegyenek tolem vert. Tenyleg igy van? Mindenhol mast olvasok, nem akarom elrontani. A laboros nenik nem tul toleransak :) Elore is koszonom a valaszokat! 24 hkm
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook