Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jahn Ferenc Kórház szülészete fórum

Jahn Ferenc Kórház szülészete (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
5660. fildus (válaszként erre: 5657. - Khajni87)
2016. okt. 31. 07:49
Nincs fogadott orvosom, sztk alapon járok, 18.kerületi lakcímmel jelentkezem. Állítólag vmi alapítvány fizeti a költségeket.
5659. fildus (válaszként erre: 5656. - Nyzs-n1)
2016. okt. 31. 07:47
Igen!
5658. khajni87
2016. okt. 27. 17:37
Sziasztok.Akik mostanában ( idén)Miklósi Péter doktornál szültek/ szülnek tudnának róla írni ? Van e magánrendelője, ha igen hol. Ha nincs akkor hol lehet elérni őt, SZTK stb, mobilszáma megvan -e esetleg és szülésnél milyen ? Ismerem valamennyire , így tudom szuper orvos de ő eddig csak a kislányomnál a terhesség alatt figyelt ránk amikor az orvosom nem volt, viszont ő jövő nyárig nem biztos hogy visszajön dolgozni és már próbálkozunk a tesóval és Miklósi doktort szeretném orvosomnak.Előre is köszönöm a segítséget :)
5657. khajni87 (válaszként erre: 5655. - Fildus)
2016. okt. 27. 17:33
Szia.Leírnád esetleg hogy ez hogy megy ott és hogy hogy ingyenes ? Lőrinci lakcímmel kell rendelkezni vagy elég ha ott van fogadott orvosod??? Köszönöm :)
5656. nyzs-n1 (válaszként erre: 5655. - Fildus)
2016. okt. 20. 16:03
Köszönöm a választ :) és ott volt genetikai UH is?
5655. fildus (válaszként erre: 5654. - Nyzs-n1)
2016. okt. 20. 15:31
Nekem a Lőrici sztkban, ingyen csinálták a kombinált teszt vérvételt. De egyébként a Jahn Ferenc Kórházban szülök.
5654. nyzs-n1
2016. okt. 20. 15:17

Sziasztok,


ezt elfelejtettem írni h a 12 hetes kombinált genetikaira gondolok.

köszi :)

5653. nyzs-n1
2016. okt. 20. 15:17

Sziasztok,


érdeklődni szeretnék, jól tudom-e hogy 12 ezer forint a kombintált szűrés (UH+vérvétel) a Dél Pestiben?

Válaszaitokat nagyon köszi előre is.

5652. Dogarka (válaszként erre: 5650. - D1764db3a7)
2016. okt. 14. 08:49
Írtam neked ;)
5651. 4331bba7c7 (válaszként erre: 5640. - Rozinana)
2016. okt. 11. 13:40
Úgy látom nem túl népszerű a doktor úr. Én csak fogok, de ő a dokim évek óta.
2016. okt. 11. 12:28
Sziasztok.Milyen most a szulés után a gyermekágyas osztály? Az étkezések hogy vannak és mit kell vinni ehhez? Szülőszobalátogatás mikor van?
5649. Dogarka
2016. szept. 11. 05:06
Sziasztok! 3hete szültem a Délpestiben,szóval friss az élmény. Fogadott doki és szülésznőm volt,minden jól működött. Egyedül a csecsemősök voltak furák...
5648. nikkkancs (válaszként erre: 5643. - Wollenn)
2016. szept. 7. 16:07

Szia!

Igaz 2012-ben de a fiamat ügyeletes szülèsznőnèl (Hamza Zsuzsánál) szültem! Maximálisan elègedett voltam! :) A kislányomnál most 2015-ben volt dokim ( de ugyan minek??) Viszont a szülèsznő szintèn spontán volt aki szintèn 10 pont! A neve Tamara. Az tuti hogy ha lesz 3. gyermekem nem fogadok orvost, csak a kèt említett szülèsznőből valamelyiket :)

5647. Nikk_1982
2016. szept. 5. 14:58
Telefonszámot nem tudok de facebookon van egy "Jahn Ferenc kórházban szülök/szültem" nevű csoport ott tuti van aki gyorsan válaszol 😉
5646. Wollenn
2016. szept. 5. 13:29
Köszönöm a segítséget! A védőnőm is megerősítette,h orvos nem nagyon fog elvàllalni,de szerencsére még szó sem volt esetleges csàszàrról. Viszont az lenne a kérdésem,hogy tudja e valaki a szeptemberi és októberi programot a kórhàzban, vagy esetleg milyen szàmon tudom megkérdezni, mert csak júliusig làttam fent a honlapon. Előre is köszönöm az ismételt segítséget! :)
5645. Nikk_1982
2016. szept. 5. 12:14
Én is csak megerősíteni tudom amit kondygirl írt. Menj be szülőszoba látogatásra akkor talalkozhatsz néhány szülésznővel (mindenki ajánlja a sajátját én úgy vettem észre) és amelyikük szimpatikus azt fel is kérheted. Ezzel még talán időben vagy. Én orvost már nem fogadnék csak ha esélyes a császár
5644. kondygirl
2016. szept. 4. 16:13

Kedves Wollenn!

Orvos már nehezen szokott ilyenkor vállalni, persze függ attól, hogy eddig hogyan alakult a terhességed. Szülésznővel én 36. héttől kezdtem hetente találkozni, addig csak megbeszéltük, hogy együtt szülünk. Ha a választott szülésznődnek nincs sok kismamája a kiírt időpontra szerintem simán fog vállalni. Én első babámat Gyurkovicsné Katikával szültem tavaly nyáron.Teljesen meg voltam elégedte vele, jó szívvel ajánlom. Ugyan már nyugdíjba ment, de mellette dolgozik még. Egy magánkórházba is felkérték helyettesíteni. Az egyik legmodernebb felfogású szülésznő. Ha még februárban is a Jáhn Ferencben lesz a másodikat is vele fogom végig csinálni. Először sem volt fogadott orvosom, és most sem lesz. Sajnos többen is csalódtam én is. Mivel van lehetőség csak szülésznővel szülni mindenképpen meggondolandó. Remélem segítettem! Ha még van kérdésed bármivel kapcsolatban írj nyugodtan privátban.

5643. Wollenn
2016. szept. 1. 16:23

Sziasztok!

32 hetes kismama vagyok és az eddigi fogadott orvosom ma verte ki teljes mértékben a biztosítékot nálam, így úgy döntöttünk a területileg illetékes kórházban szülünk. Segítséget szeretnék kérni az ügyben, hogy ilyen későn tudok e még orvost vagy szülésznőt fogadni? Van e olyan köztetek aki esetleg ügyeletben szült?

Kit tudnátok ajánlani?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)

A védőnővel csak hétfőn találkozunk addig jól jönne az információ, hogy ne ezen kattogjak a hétvégén. :)

5642. fildus (válaszként erre: 5627. - Tuncyke)
2016. aug. 10. 14:40
Engem is Ő műtött missed ab miatt, engem januárban. Nagyon normális, emberi volt.
5641. fildus (válaszként erre: 5617. - Eger3)
2016. aug. 10. 14:38

Tavaly bent voltam a kórházban baba miatt.

Zoránt hívták le hozzám. Ő döntött a sorsomról.

Megnyugtató volt, figyelmes, óvatos. Nyugodt szívvel ajánlanám Neked Őt!


Sajnos akkor elveszítettem a babám.

5640. Rozinana
2016. aug. 9. 11:06

Sziasztok!


Van köztetek olyan, aki Dr. Bárány Jánosnál szült?

Ha igen, érdekelnének a tapasztalatok.


Köszönöm szépen!

5639. Nikk_1982 (válaszként erre: 5638. - Khajni87)
2016. aug. 2. 15:12
Kedvesnek kedves azzal semmi gond nincs. De öt éve mikor megismertem sokkal figyelmesebb, emberibb volt. Mondjuk kétségtelen, második babaval már jóval kevesebb volt a kérdésem igazából ott törött el valami mikor egy hét alatt egyszer nézett be hozzám a kórházban hogy mizu. Pedig dolgozott többször is. Mikor bejött akkor is remekül hallottam előtte ahogy s nővérpultnál kérdi hogy kije is van itt neki? Jaaa a vérzéses húszhetes.. melyik ágyon van? Olyan mint akinek már jó sok betege van nem tud ennyit számon tartani. S ha valaki emiatt elpártol az se gond mer van másik.
5638. khajni87 (válaszként erre: 5635. - Nikk_1982)
2016. aug. 1. 22:38
:( Sajnálom ha ezt gondolod, nekem a császárnál ő volt bent második orvosként úgy kedvesnek tűnt....lehet azért mert nem ő volt az orvosom , csak ketten kellettek a császárhoz......Vagy csak jó napja volt akkor????
5637. Vica1008 (válaszként erre: 5636. - Emma0914)
2016. aug. 1. 12:37

Szia!

Minden jót kívánok Nektek! :) jajj de irigyellek, bármikor rohannék újra megszülni a fiamat, annyira szép élményként maradt meg :) ha gondolod beszélhetnénk privátban :)

5636. Emma0914 (válaszként erre: 5632. - Vica1008)
2016. júl. 31. 14:47
Maximalisan egyet ertek Vicaval. November vege ota jarok Csutortoki doktor urhoz terhesgondozasra. Julius 26-ra vartuk a kislanyomat, de meg mindig nem akar kibujni, igy legkesobb augusztus 2-an meginditjak a szulest (mi is az egy het haladekra szavaztunk). A foorvos ur szamomra egy biztonsagos menedek. Problemamentes volt a terhessegem, egyszer hivtam csak fel egy kis gubanc miatt ket vizsgalat kozott, igy velem eddig sok dolga nem akadt. Kedden is termeszetes szulesre keszulunk elsosorban, remelem nem fajul csaszarig a helyzet. Minden alkalommal kedves es turelmes volt eddig hozzam, hatalmas szakertelemmel bir, imadjak a noverkek is, a fanyar humorat pedig kulonosen kedvelem :) A havi 12 ezret mindig odaadtam neki, a szulesre 80 ezret raktunk felre. Ennel tobbre sajnos nem telik.
5635. Nikk_1982 (válaszként erre: 5631. - Fodornekriszta)
2016. júl. 30. 13:40
Makai doki régen tényleg nagyon jó volt de mára elszállt. 😕 Én a kisebbikemmel kétszer feküdtem benn vérzés miatt félidősen, szinte rám se nézett. Első gyereknél a "havidíj" tízszeresét kérte szülésre 4 éve, tavaly már gondozás díja is a masfélszeresére emelkedett ahhoz képest így szülésre inkább már fel sem kértem
5634. Vica1008 (válaszként erre: 5633. - Fodornekriszta)
2016. júl. 19. 10:10
Privátban írom! :)
2016. júl. 19. 08:51
Köszönöm Vica1008. Nagyon szimpatikus amit irtál. Kérnek egy elérhetőséget a dr úrhoz,irhatod privátban is és hogy kire hivatkozhatok.
5632. Vica1008 (válaszként erre: 5631. - Fodornekriszta)
2016. júl. 19. 04:59

Szia!

Én szívből ajánlom Dr. Csütörtöki Attilát, mi őt fogadtuk fel, írtam is róla illetve a szülésznőről akihez kerültem egy másik hozzászólónak. Egy hónapban 12000 ft-ot kell fizetni, de ami eltérés a többitől, hogy nem alkalmanként számolja, hanem ahogy ő mondta, ez olyan mint egy bérlet, ha 10-szer van problémád az adott hónapban,akkor sem kell többször kifizetni a 12000-et,nemúgy mint más orvosnál. Szülésre nem mond konkrét összeget, nekünk azt mondta, hogy "amennyit szülés után maguk gondolnak". Mi 50.000-et adtunk az utolsó előtti nap, az utolsó nap is ugyan olyan kedves volt mint előtte, tehát nincs elszállva anyagilsg, pedig hallottam, hogy az 50.000 ft nem valami nyerő összeg a nőgyógyászoknak, dehát mi nem tudtunk többet adni. Magánrendelése az Üllői úton van, de a nagy uh-k a kórházban vannak. Lehet, hogy megbeszélheted vele, hogy a kórházban fogadjon, de ezt nem tudom biztosan.

Ha kérsz elérhetőséget, akkor megadom.

Gondtalan terhességet! :)

2016. júl. 18. 21:49

Sziasztok!

Harmadik gyerkőcömmel vagyok várandós, 10. hétben vagyunk, még az elején. Az első két lányomat a sote I-en szültem császárral fogadott orvosnak, mindkettőt ugyan annak, de nem vagyok elragadtatva tőle.

Lényeg, hogy szeretnék egy kiváló orvost találni a Jahn Ferenc Dél pesti kórházban, aki nincs anyagilag sem elszállva magától.

Tudtok ilyet ajánlani?

Érdekelne még, hogy ki az aki esetleg tud fogadni a kórházban, de szülhetek nála.Nem tudok a belvárosba bejárni a magánrendelésekre a két gyerkőcömmel. Nagy valószínűleg programozott császárról lesz szó.

Érdekelne esetleg a Dr Csütörtöki Attila?

Vagy a Miklósi Péterről is jókat olvastam?

Illetve nagyon rám akarják tukmálni a Makkai Zsoltot?

Köszönöm aki válaszol.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook