Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jahn Ferenc Kórház szülészete fórum

Jahn Ferenc Kórház szülészete (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
4550. Ludi. (válaszként erre: 4549. - Kriszti0327)
2014. jún. 16. 18:26
Az jobban hangzik! Biztos jó üzlet nekik, egy csomó érzelmes anyuka. : )
4549. Kriszti0327 (válaszként erre: 4548. - Ludi.)
2014. jún. 16. 16:30
A kórházban 9990 Ft a nagy csomag,abban van egy csomó minden (naptár,üdvözlő kártya,CD az összes képről,kb. 10 kép előhívatva,stb...)
4548. Ludi. (válaszként erre: 4541. - Gitta1980)
2014. jún. 16. 15:20
Itt a legolcsóbb csomag 29.900,-Ft? A kórházban akciós csomag is ilyen durva?
4547. Kriszti0327 (válaszként erre: 4542. - Nikkkancs)
2014. jún. 16. 15:06
Megcáfolnám.....Szerintem nem adnak mindenkinek
4546. Kriszti0327 (válaszként erre: 4535. - Kicsipocok)
2014. jún. 16. 15:05

Szia!


Nekem semmit nem adtak-szóval nem protokoll kérdése,hanem indokoltság alapon döntik el.Csak úgy nem fognak szúrkálni,ha nincs rá kellő indok.


Én 4 perces fájásokkal rohantam be,nem tűnt fel előtte,hogy vajúdnék....Épp palacsintát sütöttem,gondoltam még befejezem :)


Aztán 8-ra beértünk,fél 10 előtt meglett a babám :)


Mivel nem folyt el a vizem,burkot repesztettek,de semmit nem kaptam.

4545. Kriszti0327 (válaszként erre: 4527. - Vkata)
2014. jún. 16. 15:01
Én pl. 1-másfél hónappal szülés előtt hívtam,és már tele volt jó előre,szóval érdemesebb előbb felhívni (vannak "teltházas" szülésznők,és vannak kevésbé foglaltak is.na,Ő az első kategória :)
4544. kromy
2014. jún. 16. 14:58
A branül behelyezése egy pillanatnyi szúrás. Semmiség a többihez képest :)
4543. kromy (válaszként erre: 4540. - Pötyiné)
2014. jún. 16. 14:57
Hát de belehet menni hozzá a kórházba is :) Ott is van vizsgálata, nem csak a magánrendelőjében. Én is oda jártam :)
4542. nikkkancs (válaszként erre: 4535. - Kicsipocok)
2014. jún. 16. 13:57
Szia! Én szó szerint minden féle beavatkozás nélkül szültem! Elutasítottam az Oxytocint élből...mondtam nekem ne adjanak...magam akarom megszülni és fájásokat produkálni! Az egész szülés alatt fájdalom csillapítót sem kértem szóval azt gondolom nekem aztán "spontán szülésem volt" mégis kaptam branült! Sajna ez kell mert bármi közbe jöhet!
4541. Gitta1980
2014. jún. 16. 13:49

Sziasztok! Babybox neven megtalaljatok a korhazi fenykepesz honlapjat. szep kepeket csinal.

nekunk csinalt tobbet is. ha korhazban rendelsz akkor akcios a csomag es asszem szules utan1 honapig is. viszont tarolja a kepeket igy akár asszem par evvel kesobb is rendelhetsz beloluk. de kerdezzetek meg inkabb.mi nem rendeltunk de jok lettek. tobbfele fotot keszit igaz a hatter ugyanaz

4540. Pötyiné (válaszként erre: 4536. - Kromy)
2014. jún. 16. 12:53

Szia!

Ezer köszönet. :) Sajnos a magánrendelője messze van hozzánk és sajnos nekem csak a délelőtti rendelési idő jó az ovi miatt. :(

4539. Tiger (válaszként erre: 4537. - Ancsimami)
2014. jún. 16. 12:38
Minden babáról csinál képeket az első vagy második napon. Ha látja rajtad, vagy szólsz, hogy biztos rendelsz, akkor több képet is fog csinálni. Ha akarod átöltöztetheted saját ruciba (én nem tettem), de lehet vinni saját babát , takarót, szundikendőt stb. Másnap már láthatod a képeket és választhatsz belőlük. Egyet mindenki kap ajándékba. A honlapjukon vannak különböző "csomagok" amiket érdemes tanulmányozni, hogy mi mennyit ér neked.
4538. Ludi. (válaszként erre: 4537. - Ancsimami)
2014. jún. 16. 11:59
Szia! Én is majd csak most megyek szülni augusztusban, de azt hallottam, hogy a képek fent vannak a [link] honlapon bal oldalon kicsit lejjebb a babagaláriában.
4537. ancsimami
2014. jún. 16. 11:29

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni Tőletek, hogy hallottam hogy jön majd fényképész a kórházba. Ez hogy működik? Csinál egy párat a bébyről és ha kérek akkor pedig sorozatot? Aki csinált sorozatot mit mond? megérte szép képeket csinált? Van esetlen honlap ahol tudok nézni egy pár képet amit csinált? Mert ha ügyes vagyis van értelme mindenképp szeretnék, de ha annyi hogy egy háttérrel lefényképezi a ki bébyt 50szer akkor nem kérek sorozatot. Előre is köszönöm a választ!


Kicsipocok én augusztus 8-ra vagyok kiírva, hipp-hopp repül az idő tényleg nemsokára itt lesznek alig bírom elhinni :-) Lehet találkozunk ki tudja hogy időzítenek a kis bébyk :-) Remélem jól bírod? Van már szülésznőd vagy lesz?

4536. kromy (válaszként erre: 4534. - Pötyiné)
2014. jún. 16. 10:17

Szia!

Én is császárral szültem egy éve, és ha lesz kistesó valszeg az is császár lesz. Az én dokim dr. Farkasinszky Tibor volt és a jövőben is hozzá fogok járni és a kistesó is nála fog megszületni majd egyszer :) Igaz nincs viszonyításom, hisz első babám, de mindenki azt mondta, hogy gyönyörű a vágásom. nagyon pici és alig látszik. nagyon profira megcsinálta szerintem. Másik doki szintén a kórházból ugyancsak azt mondta, hogy tényleg nagyon szép. Bátran merem ajánlani Neked. Ha van kérdésed nyugodtan írj itt vagy privátban.

2014. jún. 16. 07:34

Sziasztok! Nagyon köszönöm a válaszokat!


Én is voltam szülésfelkészítőn, ott hallottam először a branülről, előtte úgy gondoltam, ha lesz olyan mázlim, hogy minden simán megy, akkor megúszom mindenféle beavatkozás nélkül. Ezért érdekelt, hogy a gyakorlatban mennyire ragaszkodnak a branül használatához, van-e arra példa, hogy valakinek mégse kellett. Persze, ha valami indokolja, akkor tegyék be, a baba a legfontosabb csak azt nem szeretném, ha pusztán a kórházi protokol miatt lenne bent.


Ancsimami te hányadikára vagy kiírva? Én 16, lehet majd találkozunk? :)

4534. Pötyiné
2014. jún. 15. 09:46

Sziasztok!


Most regisztráltam és a segítségeteket szeretném kérni. A Jáhn Ferenc kórház esik hozzánk a legközelebb (Dél-Pest megyében élünk), ezért arra gondoltam, hogy ott szülnék. Első kislányom császárral született (Kistarcsán, az akkori dokim sajnos elment Esztergomba), ezért a mostani babucim is császáros lesz. Tudnátok olyan dokit ajánlani, aki profi a császáros vágás terén? Előre is köszönöm a segítségeteket. :-)

4533. Gitta1980
2014. jún. 14. 14:17
en is epp h megszoktam a vervetelt h vhogy kibirom. de hidd el kb ez a legkevesebb. ki lehet birni. egyszer szurnak es bent marad. ha nem hasznaljak epp asszem leragasztjak. nekem egesz nap miatt egyszer szurtak ujra. de en reggel 7-re mentem es este fel 10 elott 5 perccel szuletett meg a lanykam. es a magzatburok hajnali 4 kor repedt meg kicsit ugy h csak szivargott a fajasoknal nem omlott. mondjuk fajasaim jobban csak deltol voltak kb mikor oxival rasegitettek mert nem voltak eleg rendezettek.
4532. Gitta1980
2014. jún. 14. 14:13
szerintem ha vmi miatt kell infuzio vagy oxitocin csak akkor kapsz branult. nekem kellett antibiotikum a streptococcus miatt aztan kaptam mindent oxit cukros es sos infuziot is. en egesz nap a korhazban vajudtam mert be kellett mennem mert megrepedt a magzatburok es folydogalt a magzatviz de szinte zart volt a mehszajam. szerencsere sima szulesem volt bar vegig ott lebegett a csaszar "reme"
4531. vkata (válaszként erre: 4529. - 7edc2583df)
2014. jún. 14. 09:37
Köszi szépen!;)
4530. ancsimami (válaszként erre: 4524. - Kicsipocok)
2014. jún. 13. 21:48
Szia Kicsipocok! Tudod én is augusztusra vagyok kiírva, és voltam most szerdán szülőszoba látogatáson. Nagyon jó volt, a Hatházi Rita tartotta és ő azt mondta, hogy mindenkinek berakják az elején, mert bármi adódhat szülés közben bár persze erre ne gondoljuk, de ha mégis akkor már lehet összesik a véna és nem tudják a branült megcsinálni, ezért rakják már be az elején..
4529. 7edc2583df (válaszként erre: 4527. - Vkata)
2014. jún. 13. 18:48
Igen én is így tettem anno.. :) Ajánlották, felhívtam, találkoztunk személyesen megbeszélgettük a dolgokat és onnantól kezdve mindenben számíthattam rá :) Ctg-t is Ő csinálta. Szerintem bármikor felkérheted :) A többit megírom priviben ;)
4528. nikkkancs (válaszként erre: 4524. - Kicsipocok)
2014. jún. 13. 15:49

Szia!

Én 2012. október 01.-én szültem ebben a kórházban a kisfiamat!

Nekem otthon folyt el a magzatvíz és utána mentünk be, vizsgálatok után pár órával már megkaptam a branült, ugyanis ha elfolyik a víz akkor már a babát nem nagyon védi semmi és 4 vagy 6 óránként (nem emlékszem pontosan) antibiotikumot adnak hogy a pici ne kapjon fertőzést! Egyébként 23:30 kor szültem természetes úton, a branül cseppet sem zavart...(abban a helyzetben nem azzal foglalkoztam) :) Ha jól emlékszem 2x kaptam benne antibiótikumot és 1x egy adag nospa-t méhszáj lazítás céljából! Utána szülés után amikor letelt a 2 óra megfigyelés, és tudtam pisilni ,meg minden oké volt akkor kivették a branült, a helye viszont pár napig sajogott :(

4527. vkata (válaszként erre: 4526. - 7edc2583df)
2014. jún. 13. 14:32

Szia, köszi!

Egyszerűen csak felhívom, hogy ajánlották és felkérném? a terhesség vajon hányadik hetég "illik" felkérni?

Mikor szültél?Megkérdezhetem nagyságrendileg mennyit kért?

Már a ctg-re is hozzá kellett menned?

köszönöm!

4526. 7edc2583df (válaszként erre: 4525. - Vkata)
2014. jún. 13. 13:06
Szia! Nekem Ő volt a szülésznőm a második terhességemnél, csak ajánlani tudom :)
4525. vkata
2014. jún. 12. 20:29

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy tud e valaki infót, tapasztalatot Godóné Bogdány Gizella szülésznőről.

Köszönöm előre is!

2014. jún. 12. 20:13
Sziasztok! Én várhatóan augusztusban fogok itt szülni és szeretném megkérdezni, hogy már automatikusan a szülés elején tesznek be branült vagy ha minden jól alakul akkor meg lehet ezt "úszni". Valahogy ettől jobban félek, mint magától a szüléstől - persze első baba lévén fogalmam sincs mi vár rám, de a gondolattól is kivagyok, hogy végig a vénámban legyen egy kis műanyag cső:( Előre is köszi az infókat!
4523. Gitta1980
2014. jún. 12. 19:27

En tavaly augusztusban szultem. ugy emlekszem azt mondtak h a mehszajam picit repedt. szerintem a huvelyem jobban. h a gatsebem mekkora volt nem tudom. biztos nem kicsi.

mehszaj plasztika? furi. egy anyukanak volt kb 15 evvel korabbi szulesenel es azt mondta h emiatt nem tudott kijonni a kicsi es kacsaval szedtek szet neki. nem tudom igaz e de nem hangzott jol. azt nem ertettem miert nem csinaltak vmit szules elott a mehszajaval. ennek jo esetben szerintem elore ki kell derulnie. de lehet az anyuka sem foglalkozott vele.

4522. nikkkancs (válaszként erre: 4514. - Ozs82)
2014. jún. 12. 15:04
Gratulálok nagyon ügyesek voltatok!!! :)
4521. ozs82
2014. jún. 11. 15:59
Hat igen,en azert drukkolok,h minden jol alakuljon!Nalad elony,h van sajat dokid&ö tamogat.Ja,jo meleg van,nincs legkondi,mondjuk nem is lenne jo a babaknak+en sevagyok hive,inkabb turom a meleget.Annyi,h surubben kell szoptatni mert szomjasak,de legalabb hatha hamarabb beindul a tejcsi:-)
❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook