Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pest Megyei Flór Ferenc Korház Szülészete-Mi a véleményetek, tapasztalataitok róla? fórum

Pest Megyei Flór Ferenc Korház Szülészete-Mi a véleményetek, tapasztalataitok róla? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
430. papaver13 (válaszként erre: 429. - Pumukli1985)
2012. okt. 19. 18:13
Ott a helyünk!:):):)
2012. okt. 19. 17:48
Megcsináltam a klubot! :D
2012. okt. 19. 17:48

Jajjj és még bukó is vagyok!!!

Jobbulás Daninak!!!!!!

427. papaver13 (válaszként erre: 426. - Pumukli1985)
2012. okt. 19. 10:30

Nem semmi, mekkora már a leányzó!!!


Ez ugyanaz a szuri, amit 2 hónaposan kapnak, ugye? Ismétlő.


A baby luuf-ról azt olvastam, hogy 6 hónapos kórtól alkalmazható. Ti már használjátok? Egyébként tényleg jó lehet!:)

426. pumukli1985 (válaszként erre: 425. - Papaver13)
2012. okt. 18. 15:34

Kis taknyos! :( Hamar elmúlik!Meg kendd babyluuf balzsammal!Nagyon tutis!!!!!


Jaja,még várjuk az áttörést! :D


Voltunk dokinál,megint mind2 combijába kapott szurit :( Legközelebb pont mikuláskor megyünk,akkor kap még szurit és utána sokáig elfelejthetjük a tűket! :D


6900gr és 67cm a kisasszony :D

2012. okt. 18. 11:58

Betaknyosodott a Drágám, este már orrszivózni kellett...Úgy sajnálom a kis szörcsögőt! Elkezdtem c vitamint cseppekben adagolni.


A kúpot a dr.nő instrukciója miatt kapta, de úgy aludt, mint aki megcsipett a cecelégy.Na ez mostanra már nem igaz...


Szóval Dóri még a nagy áttörés előtt áll, ami a fogát és az inyét illeti:)

424. pumukli1985 (válaszként erre: 423. - Papaver13)
2012. okt. 17. 09:36

Ja,h te előre bekúpoztad :) Akkor gondolom semmi nem volt és békésen aluszikált az éjjel :)


Nem,még nem bújt ki neki... :( dolgozik ezerrel a kis ínyecskéje,nyálzik ezerrel és pár napja nyüglődik is vele,de asszem meg fogunk vele szenvedni...még csak bedagadva sincs,úgyh elleszünk még vele... :(

423. papaver13 (válaszként erre: 422. - Pumukli1985)
2012. okt. 16. 21:20

Én is figyelem, de fürdés után kapott egy fél kúpot.


Dórinak bújt már ki foga?

422. pumukli1985 (válaszként erre: 421. - Papaver13)
2012. okt. 16. 20:21

Szupi,kemény legény :D Reméljük később se lázasodik be....Dóri olyan 9 körül kezdett melegedni.


Meg az idő is lehet h kidöntötte...Dodót nem...sőt...inkább csak nyügös,meg az ínye is :(

2012. okt. 16. 18:59

Megvolt az oltás. A második szuri után volt egy rövidke sirás, de kemény volt a fiatalúr, hamar megnyugodott.


Tegnap alig aludt, ma meg mintha megcsipte volna a cecelégy, gondolom az oltásnak köszönhetően.

Láz még nem volt.

420. papaver13 (válaszként erre: 419. - Pumukli1985)
2012. okt. 12. 22:08

Nálunk olyan, mintha már hulla fáradt lenne, be-bealszik, aztán felébred. Ma is tuti fáradt volt, mert délután alig aludt fél órát.


Dani meg napközben, amikor már fáradt, leteszem, és alszik. Van, hogy sirdogál kicsit, de nem veszélyes. Ez az esti viszont katasztrófa, úgy bömbizik, mint akit nyúznak!


Általában tudom már, hogy mi baja lehet, büfi, pocak stb... de ilyenkor este, mikor egyértelműen minden rendben, tiszta pelus, pocak rendben, evett...egyszerűen nem tudom mi a baj. Lehet, hogy már olyan rafkós, hogy játsza ezt a sirok, bejön anya vagy apa játékot??? Nem tudom, hogy 2 hónaposan ez már lehetséges...

419. pumukli1985 (válaszként erre: 416. - Papaver13)
2012. okt. 12. 21:35

Dóri este magától alszik el szerencsére! :) Csak napközben kell elringatni.

Lehet h nem elég fáradt és nem akar aludni?Mert olyat Dodó is szokott h nyüszög-sír ha nem akar aludni mert nem álmos és nem tetszik neki egyedül a kiságyban...de ez nagyon ritka,próbálom úgy alakítani a dolgokat többnyire sikerrel h addigra fárdt legyen :D

418. pumukli1985 (válaszként erre: 417. - Papaver13)
2012. okt. 12. 21:32
Igen,én minden nem kötelezőt beadatok!Úgyh azt is megkapta.
2012. okt. 12. 21:28

Ja, a rotán még gondolkodom, bár a párom be akarja adatni. Az legalább szájon át megy, de valóban rizikós, ha kiköpi, vagy ha kaja után kapja és kibukja:(


A gennyes agyhártya ellenit idós beadatod/beadadtad?

Az "csak" 2 ezer.

416. papaver13 (válaszként erre: 415. - Pumukli1985)
2012. okt. 12. 21:26

Na jó, akkor nem izgulok a lázmérés miatt, csak olyan macerásnak tűnik ez a popsiban mérősdi.

Szegény gyerkőcöt már előre sajnálom a szuri miatt!


Dóri hogy alszik el este? Magától, vagy altatod?

Dani mostanában este bőg, ahogy bekerül a kiságyba, úgyhogy elkezdtük bőgni hagyni. Nekem a szivem megszakad, de már én sem birom, hogy órákat tartsam meg altassam. Eddig nem csinálta:( Az éjszakai etetés után simán leteszem és alszik.

415. pumukli1985 (válaszként erre: 414. - Papaver13)
2012. okt. 12. 09:13

Igen neocitránozok,meg c vitaminozok...


Figyelj,semmi extra a popiban mérés,annyi h egy picit olajozd be a végét a hőmérőnek vagy a popilyuk környékét és akkor könnyebben becsusszan.Legelőször egy pici ellenállást fogsz tapasztalni,de akkor szépen lassan újra elkezded betolni és be fog menni :)

Nagyon egyszerű,mert apa leköti a figyelmét,te meg matathatsz,Dórinak fel sem tűnt amikor csináltam,dumált az apjával,meg amúgy is bágyadt volt meg fáradt is úgyhogy ne parázz! :D Túl kell rajta esni! :) Én is nagyon féltem tőle,de csak a 2 hós után lázasodott be,a 3 hós után nem! :D Addigra gondolom sokkal ellenállóbb és erősebb volt a kis szervezete! úgyh akkor már nem is hőmérőztem mert az arcocskáján is érezni lehet ha melegszik és csak akkor mérni ha ott is melegnek ítéled.

Ha meg esetleg kúpot kell adni neki akkor azt is óvatosan csúsztasd be neki,az fog csúszni mert pillanatok alatt olvadni kezd,és ha bent van akkor egy picit utána fogd össze a is farpofákat nehogy kitolódjon!


Jaja,mind a 2 combijába kapott,mert a nem kötelezőket is beadatom neki,így aztán többet kapott szegényem :(

A rota ellenit is megkapta!Imádta,csak úgy cuppogta és szerencsére nem köpte ki :):):) Nem örültünk volna neki ha kiköpi,mert azért tényleg nem olcsó sajna.

414. papaver13 (válaszként erre: 413. - Pumukli1985)
2012. okt. 11. 22:40

Hát jobbulást Nektek!

Sajnálom, hogy még nem hevertétek ki:(

Te nyomatsz valamit?(NeoCitran, AspirinC?)


Na, ettől az oltástól én is tartok, meg a láztól. Ezért is kérdeztem a lázmérőt, ez a fenékben mérjük a lázat olyan macerásnak tűnik...A fülhőmérőről nem sok jót olvastam fórumokon, +jó drága, na meg láttam már cumi hőmérőt is... Itthon csak a sima digitális van, igy egyenlőre marad a macerás verzió, ha belázasodna...


Tényleg, Dori hogy birta, és belázasodott?

Két szurit kapott?

Te beadattad a rota elleni oltást? (a 2x19 ezres fizetőst)

413. pumukli1985 (válaszként erre: 412. - Papaver13)
2012. okt. 11. 16:57

Ááááá,azt hiszem most vagyok a mélyponton... :( És Dóri sem nagyon javul...kevesebbet köhög,de taknya az van dögivel :(


Dorcinak hátul középen vagy egy nagy lyuk a haja helyén ahogy hanyatt fexik :) És mostanában sikoltozik :)


Úúúú a 2 hónapos mumus oltás...én nagyon ki voltam borulva előtte,engem jobban megviselt mint őt...annyira féltem h belázasodik :(

2012. okt. 11. 16:02

Ma voltunk hasi és csipő ultrahangon, minden rendben a fiatalúrral. Jövő kedden már a 2 hónapos oltást kapja:)Rohan az idő! Kezd kikopni a babahaj, egyre több a mosoly és a gagyogás!

Pumukli,Te rendben vagy nátha ügyben?

411. papaver13 (válaszként erre: 409. - Szabianyu)
2012. okt. 11. 15:59

Szia Szabianyu!

Kitartást Neked, biztos szépen be fog állni a napirendetek! Azért drukkolok, hogy legyen időd egy kis pihenésre is, hogy bird a terhet, az édes terhet:)

410. pumukli1985 (válaszként erre: 409. - Szabianyu)
2012. okt. 10. 17:48

Semmi gond! :) Majd alakultok ti is,akkor jobban lesz időd :) én is így voltam az elején,semmire nem volt időm,aztán ahogy szépen beálltunk utána már azért jobb lett :)

Hát igen,az éjszakák :) Az nagyon szupi h örülnek a picinek! :D Biztos büszke nagytesók :) és mindig segítenének :)

2012. okt. 10. 16:04

Sziasztok!

Igyekszem olvasni benneteket és jobbulást kívánok a picurnak!!! Hát vannak napok mikor azt se tudom fiú vagyok e vagy lány :)))) De nagyon jó érzés :))A gyerekek örülnek a picurnak nagyon !!!

Az éjszakáim nagyon rövidek de biztos javulni fog a helyzet mint nálatok :)) Szerintem a nappali nem alvás jobb mint az éjszakai :))))de majd vissza szoknak rá hogy nappal is aludjanak ,legalábbis nálunk így volt!Ne haragudjatok hogy nem írok sokat ,majd ha meg lesz a napirendünk lehet jobban tudok jönni!!

408. pumukli1985 (válaszként erre: 407. - Papaver13)
2012. okt. 8. 21:29

Voltunk dokinéninél is,de ő is csak bíztatott h hamar helyre jön :)

Közben én is tiszta takony lettem :(


Digitálisat használunk,60mp-eset!

407. papaver13 (válaszként erre: 406. - Pumukli1985)
2012. okt. 8. 21:03

Az jó, hogy nem viseli meg!


Milyen lázmérőt használtok?


Szabianyu, hogy birod a három gyerkőcöt?

Nagyok örülnek a Picurnak?

406. pumukli1985 (válaszként erre: 405. - Papaver13)
2012. okt. 7. 07:55
Köszi!Remélem lassan javulni fog,úgy szörcsög szegényem,de ezen kívül nincs semmi baja,nevetgél,játszik,szóval nem viseli meg :)
405. papaver13 (válaszként erre: 404. - Pumukli1985)
2012. okt. 6. 13:36

Jobbulást a Picurodnak!

Édes lehet!


Már Dani is paskolja a fürdővizet, jár a lába, látszik, hogy egyre jobban élvezi. Nagyokat mosolyog evés után, de 1-1,5 óra ébrenlét után már nyűgös, úgyhogy ilyenkor 3-4 órákat alszik.:)

404. pumukli1985 (válaszként erre: 403. - Papaver13)
2012. okt. 6. 12:31

3X fél órát alszik egész nap...Néha sikerül egy kicsit hosszabbat is aludnia de az ritka...

Igen,nagyon sokat van fent,játszik-dumál-érdeklődik egész nap...totál leköt,egymagában nagyon keveset van el...

Bár most éppen alszik már másfél órája,de éjjel nem sokat aludtunk mert betaknyosodott...úgyhogy most pótolja szerintem.De nem is baj,hátha kialussza!

403. papaver13 (válaszként erre: 402. - Pumukli1985)
2012. okt. 6. 10:29
Mármint egész nap??? Már szinte nappal egész nap fent van? És foglalkoztat Téged ezerrel?
402. pumukli1985 (válaszként erre: 400. - Papaver13)
2012. okt. 4. 20:02
Dórival sétálhatok én egész nap,akkor is csak fél órát alszik :) Na jó,ma aludt egyszer 1 egész órát! :)
401. pumukli1985 (válaszként erre: 399. - Papaver13)
2012. okt. 4. 20:01

Igen,csak felsikít és csucsu van tovább szerencsére nem ébred meg nagyon :) Majd egyszer túl leszünk rajta :)

Annyira nagyon még nem kezdtem neki,almát és barackot nyammogott eddig és azt is csak módjával,bár ízlett neki úgyhogy szerintem nem lesz gond a többi sem. :)


Örülök h Dani is szépen fejlődik! :) Annyira édesek ilyenkor,és majd ahogy egyre többet fedez fel a világból! :D

Az autózást szinte minden csemete szereti! :D Rázódik a sejhajuk :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook