Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatás alatt teherbeesni fórum

Szoptatás alatt teherbeesni (beszélgetős fórum)


6. Baby0309 (válaszként erre: 5. - D93c8ddedb)
2011. ápr. 27. 08:53

Nem,sőt még a mai napig is szopizik és már 6 hónapos terhes vagyok. Valószínű,hogy ha megszületik a Pici,akkor is fog szopizni még és talán még a hasznomra is válik,mert segít az első napok,hetek túltelített mennyiségű tejcsit kiszívni. Persze elég fárasztó mikor éjszaka felkel és cicizni szeretne,erről már többször próbáltam leszoktatni,de nem nagy sikerrel.


Drukkolok,hogy sikerüljön,bár ha még nincs mensid, akkor lehet,hogy még várnod kell egy kicsit,de ez egyáltalán nem biztos.

5. d93c8ddedb (válaszként erre: 4. - Baby0309)
2011. ápr. 26. 19:15
Remélem már nekem is lesz valami,már kb.két hete görcsölget a hasam.Már annyira szeretném..És neked milyen tüneteid voltak?Nem utasitotta el a babád a szopit amikor terhes lettél?
4. Baby0309 (válaszként erre: 3. - D93c8ddedb)
2011. ápr. 26. 19:09
Igen! Én 6 hónapig CSAK szoptattam a Fiamat,mégis már 3 hónapos kora óta rendszeres lett a mensim. Tehát elvileg tudtam,hogy bármikor becsúszhat...aztán pár hónap múlva be is csúszott :)))
2011. ápr. 26. 18:58
Szia!És neked volt már mensesed teherbeesés előtt?Nekem még nem volt,de úgy érzem,hogy mostanában lesz.Márcsak 2-3x szopizik egy nap a babám akkor se sokat
2011. ápr. 26. 18:08
Nekem a Fiam 8 hónapos volt mikor terhes lettem. Még ma is szopizik,igaz már sok minden nem jön,de azért nyugtatásképpen szüksége van még rá.
2011. ápr. 26. 16:55
Szoptatom még 10 hónapos babámat,de már szeretnénk tesot.Ki van hasonló helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook