Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajánlanátok egy nagyon megbízható, kedves, figyelmes bőrgyógyászt Szegeden? fórum

Ajánlanátok egy nagyon megbízható, kedves, figyelmes bőrgyógyászt Szegeden? (tudásbázis kérdés)


7. arrival (válaszként erre: 1. - Gracy)
2011. ápr. 26. 17:09

A leírtak is jók, én még Dr Kohán Józsefet ajánlom. Nemrég voltam nála, nagy tudású, nemzetközileg elismert, és nagyon kedves.

Ha beírod a google-ba a nevét, kiadja a honlapját elérhetőséggel, árakkal.

2011. ápr. 26. 16:13

Dr. Husz Sándor

A Batthyány utcában van a rendelője.

Nagy tudású professzor, de nem a pénzre hajt.

És kedves.

2011. ápr. 26. 16:06
Köszönöm szépen a segítséget!!!!!
2011. ápr. 26. 16:05

Dr. Altmayer Anita

Cím: 6726 Szeged - Főfasor 57.

Tel.: 06-30-9857-571


Na, meg is találtam neten, ő volt az, bár a telefon nem biztos, hogy jó, mert lehet régi..de később meg tudom mondani, hogy jó e a szám, de egy próbát megér!:)

2011. ápr. 26. 16:02

Újszegeden van egy nagyon aranyos nőci, a Főfasoron ha jól emlékszem, nemrég jártam nála. Csak kicsit drága volt, mert asszem 5-6000 egy vizsgálat...


Csak pár óra múlva tudok mondani nevet meg címet, ha addig ráér!:)


De az biztos, hogy nagyon kedves, és megbízható és nekem is többen ajánlották, hogy hozzá menjek..

2011. ápr. 26. 15:59
Találtam magamon egy nagyon furcsa anyajegyet. A külseje világosbarna, belül meg sötét, nagyon félek, mert a mamám is bőrrákban halt meg 3 évvel ezelőtt.
2011. ápr. 26. 15:58
Ajánlanátok egy nagyon megbízható, kedves, figyelmes bőrgyógyászt Szegeden? Életbevágóan fontos lenne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook