Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudja valaki Dr. Sára Levente nőgyógyásznak az elérhetőségeit? fórum

Tudja valaki Dr. Sára Levente nőgyógyásznak az elérhetőségeit? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 6. 17:30

Sziasztok!


Én is dr. Sára Leventéhez szeretnék eljutni. Próbáltam hozzá bejelentkezni a SOTE-ra, de folyamatosan átirányítottak, és végül a harmadik telefon után mondát, hogy személyesen kell a doktor úrtól időpontot kérni. A SOTE-n mennyit kell fizetni? És a magánrendelésen? Valaki el tudja nekem küldeni a mobilszámát priviben? Nagyon fontos lenne.


Előre is köszönöm:))

7. 566f1d9107 (válaszként erre: 6. - Amyrah)
2011. ápr. 30. 22:14

Amyra

Jó választás!Sok sikert!Biztosan fog segíteni neked.

Szívesen!

kagyló

6. Amyrah (válaszként erre: 5. - 566f1d9107)
2011. ápr. 30. 21:29

Nagyon KÖSZÖNÖM!!!


A kórházon keresztül katasztrófa bejelentkezni!

Rengetegen dicsérik a dr.Urat fórumokon! Azért esett rá a választás! :)

2011. ápr. 28. 18:22

Szia

Cím: 1012 Budapest, Várfok u. 15.

Bejelentkezés: 06-1 / 213-9780

e-Mail Rendelő

Minden csütörtökön 13 órától van ott!!!Jó választás!

Priviben küldöm a mobilt!

Dr Sára Levente

2011. ápr. 26. 15:17
Na nekem ez a bejelentkezés sok, úgy beszélt velem a nő telefonon mint egy kutyával! :( Azt hiszem meg is jöttem a nőgyógyásztól! :( Keresek olyat ahol full priváton megy, pedig most sem ingyen kívántam!!! Ez van ami félig is állami ott már nem ember az ember! :(
2011. ápr. 26. 14:48
Köszönöm! :) Megpróbálom, ezt a lehetőséget!!! :)
2011. ápr. 26. 14:42
II.sz. nőin dolgozik szerintem telefonálj be oda és próbálj az ambulancián időpontot kérni hozzá:)
2011. ápr. 26. 14:38

Sziasztok!


Dr Sára Levente nőgyógyászhoz szeretnék eljutni s.o.s-be, de sajnos a magánrendeléséről sehol nem találok érdemleges információt! Járt mostanában nála valaki??? Meg tudnátok adni az elérhetőségét, és, hogy hol rendel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook