Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csajozási, utcai leszólítás... fórum

Csajozási, utcai leszólítás... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. nov. 18. 02:49
a 21,szazadban seholsem ciki ismerkedni.
2011. aug. 19. 11:42
Én mindig hülyének nézem,azt aki leszólít...nekem ez sok :S
104. 5e1b581a2e (válaszként erre: 33. - Nokiaman25)
2011. aug. 19. 11:40

"Én azt tudom, a Nők más szemmel néznek arra a srácra, aki csupa (jó) Nő társaságában van. Erről mit gondolsz?"


Ja-ja.Kíválóan alkalmas:

-elriasztani a normális nőket

-bevonzani még több libát

2011. máj. 13. 07:11
Ezt érdemes meghallgatni!...:-) Érdekes és tanulságos..:-) [link]
102. 0065f66d69 (válaszként erre: 100. - Nokiaman25)
2011. máj. 11. 06:55
...Aki mer, az nyer!..
101. 0065f66d69 (válaszként erre: 98. - Nokiaman25)
2011. máj. 11. 06:54
...Jaj ne is említsd Alkeszoszt!.. Ő már túlzásba is vitte az udvarlást, de soha nem sikerült neki, mert már az elején elveszítette a hitelességét, azzal, hogy boldog-boldogtalant vitt volna az ágyába...:-)
2011. máj. 10. 15:59

Csajok, ezt lessétek meg:

Ha eddig kiakadtatok az előző rejtett kamerás videón, akkor, ahogy Tim megcsókol egy lányt, biztos kiveri a biztosítékot!


[link]

99. nokiaman25 (válaszként erre: 95. - 8f1ddc2679)
2011. máj. 10. 15:53

Ha hosszú távon gondolkodunk, és miért ne...

Akkor sok pasi esetében bizony igaz lehet...

De azok úgy is hamar kibuknak.... :))

98. nokiaman25 (válaszként erre: 93. - 0065f66d69)
2011. máj. 10. 15:47
Tévedsz. Kitartó vagyok, mint Alekosz :)
97. 0065f66d69 (válaszként erre: 94. - Tashadow)
2011. máj. 10. 08:29

Az elején tegyük fel megvillantod a tanult udvarlási formákat... És tegyük fel be is jön...És utána?..Nem lehet "műanyagnak" lenni egy életen át!Előbb utóbb előmerészkedik a saját éned..Akkor mi lesz?..Otthagy a csaj, mert ő nem ezt a képet kapta az elején!..

Szerintem te úgy vagy jól, ahogy most vagy! Miért kellene elrontanod magad mindenféle szerepjátszással?..

Erre írok egy példát:

Udvarolt nekem egykor egy gladiátor kinézetű, tökéletes külalakkal és kinézettel megáldott fickó.:-)(teljesen komolyan is gondolta, családot,gyerekeket szeretett volna)..Eddig nem is lett volna semmi bibi vele...addig, amíg beszélni nem kezdett!..Két normális mondata, okos gondolata nem volt szegénynek. ..MEGKUKULT..Most mit kezdtem volna vele???..Dísznek meg miért?:-) Nem akartam megsérteni, ezért csak szépen kulturáltan elhessegettem! Nálam a "néma", gondolatok, vélemények nélküli ember nem volt nyerő soha!..

96. tashadow (válaszként erre: 94. - Tashadow)
2011. máj. 9. 23:02
hmmm...100-adik hozzászólás. :) Tehát nagyon igaz. :)
95. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 88. - Nokiaman25)
2011. máj. 9. 22:45

igen, ez igaz!

de az én esetemben nem arról van szó, hogy "túl" erős lennék... nem cégvezető vagyok, nem is üzletasszony... normál, átlagos, alkalmazotti állásom van.

megvan mindenem, tudom, huszonöt évesen ez sem mondható átlagosnak, mert a nagy többségnek még ennyije sincs, nekem van lakásom - bár picike, van autóm - bár picike, kutyám - picike:)

tehát tulajdonképpen független vagyok, saját egzisztenciám van, ez már elég hogy megijedjen egy 30-feletti, 40-körüli érett férfi??? nem hinném, de szomorú, ha így van..:((

94. tashadow (válaszként erre: 75. - 0065f66d69)
2011. máj. 9. 22:37

Egy-két sor nekem is felkeltette az érdeklődésem.

Pl."Kineveted ki szeret és tiszteled a szívtelent"

Tehát aki "ragaszkodó" pasi az csak is egy szőrös hájpacni lehet, aki meg rideg és menő az meg "cool". Ez nagyon jellemző a mai gondolkodásra, a srácok meg hasonulnak ehhez a kultúrához. Ezt szuggerálják beléjük a mindentudó könyvekben, és ezeken a tanfolyamokon is. Persze pont ez a része a dolognak ami engem nem érdekel, mivel én nem skalpvadásznak képzem magam.


Szeretnék most megvilágítani egy olyan dolgot, ami talán okozhatja a nézőpontok különbségét, és ma vetődött fel bennem hosszas töprengés után:

Természeten az a normális és hosszútávú, ha egy kapcsolatban a szeretet és a szerelem együtt van jelen. Ezért szerintem gyakran keverik a kettőt, és a szerelemhez olyan mitikus tulajdonságokat társítanak amik igazából a szeretetre jellemzőek. Persze az hogy önmagadat adod, az egyetlen módja annak hogy igazi barátokat szerezz. De a pasiknak általában nincs is azzal gondja, hogy hogyan szerezzenek barátot. Nekem sem, hisz a magam részéről kijelenthetem, aztán ki hiszi ki nem, hogy teljes nyíltsággal írok nektek.

A csajozással van gondjuk. Szerintem a legtöbb erről szóló fejtágító könyv azzal kezdődik, hogy a szerelemben az első benyomáson áll, vagy bukik minden. Ha az nem jön össze, akkor mint pasi eláshatod magad, és barát anyag vagy. Majd meggyőz arról hogy minden más híresztelés mese habbal. Ez pedig azt jelenti, hogy lehetsz te belül akármilyen szuper, nem fog számítani, ha nem tudod eladni/előadni magad. Szerintem erre jók az ilyen tanfolyamok. Persze lehet ezt vitatni,lehet nem szeretni engem azért mert ezt mondom, hogy akkor szerepet játszol, nem leszel önmagad, de az első benyomás keltésben nem a barátkozás a lényeg, hanem hogy pasi benyomást kelts. Persze tudom, hogy vannak akik így születnek, és nem kell tenniük semmit ezért.

93. 0065f66d69 (válaszként erre: 85. - Nokiaman25)
2011. máj. 9. 18:05

..."akihez senki nem menne"...:-) ...Gondolom az adja be a derekát a leghamarabb, mert szegény örül, ha valakinek "szüksége" van alkalomadtán rá is...

Hát ha így van, akkor nem lehetsz valami harcos, küzdő típus...:-)

92. 06bfdda89d (válaszként erre: 89. - Nokiaman25)
2011. máj. 9. 16:17
Szerintem is...
91. 06bfdda89d (válaszként erre: 87. - Nokiaman25)
2011. máj. 9. 16:16

Én bátor pasikkal találkoztam eddig sokkal.:)))

Mind máshogy próbálkozik be,de lesik,hogy mi a reakció és aszerint nyomulnak,vagy nem a szándékaikkal.Néha azért fáj a szívem,hogy nem adom a várt pozitív reakciót...

:)

90. 06bfdda89d (válaszként erre: 85. - Nokiaman25)
2011. máj. 9. 16:13
Én tudom!Én tudom!:)
89. nokiaman25 (válaszként erre: 79. - AnonimGirll♥)
2011. máj. 9. 16:10
Szerintem gagyi duma......
88. nokiaman25 (válaszként erre: 74. - 8f1ddc2679)
2011. máj. 9. 16:08

Igazam van Spéci-nek. Ha túl "erős" egy Hölgy, azt a legtöbb pasi nem szereti. Másrészről felül kerekedni rajta(d), különben a részedről idővel unalmas lesz az a pasi....


És megannyi....

87. nokiaman25 (válaszként erre: 74. - 8f1ddc2679)
2011. máj. 9. 16:04

Mai pasik nyúl bélák. Nem mernem lépni, mert...


- Nekem semmi esélyem,

- Biztos elküld majd,

- Ugyan mit mondjak....

- és sorolhatnám....

86. nokiaman25 (válaszként erre: 71. - 0065f66d69)
2011. máj. 9. 15:38

Tied a pálma, Te leszel egy pasi álma,

Köszönöm ezen sorokat, befalaztak a foltokat.

85. nokiaman25 (válaszként erre: 69. - Tashadow)
2011. máj. 9. 15:35

Te tudsz valamit... Persze, hogy nem!


1. Talált és süllyedt :)

2. Épp ezért kell azt a taktikát alkalmazni egy pasinak, hogy nem a legszebbhez/szimpatikus megy oda, hanem, akihez senki se menne...Miért? Titok :)

2011. máj. 9. 12:12
...Pedig nem szeretem a vulgáris szövegeket, de ezeket érdekeseknek találtam!:-)
2011. máj. 9. 11:59

Ez pedig egy értelmező szótár:-):


Férfi társkeresõ hirdetések értelmezése:


40-es = 25 évesekre vadászó 52 éves

Atletikus = Mindig megnézi a Forma1-et

Átlagos = Feltûnõen szõrös az orra, a füle és a háta

Mûvelt = Folyton kioktat mindenkit

Szabad szellemû = Lefeküdt a húgoddal s a húgával

Szórakoztató = Jól elvan egy távirányítóval és egy láda sörrel

Ragaszkodó =Túlsúlyos, szõrösebb, mint egy medve

Érett = Idõsebb, mint az apád

Fitt = Minden héten bowlingozik a haverokkal

Költõi. = Felírta az ex-barátnõje nevét legalább egy férfimosdó falára, majd a tiédet is felírja...

Érzékeny = Elbõgi magát, ha rászólsz

Nagyon érzékeny. = Homoszexuális

Megérintette isten. = Közösült már temetõben

Figyelmes = Bocsánatot kér fingás után


Nõi társkeresõ hirdetések értelmezése


40-es = 49 éves

Kedveli a kalandokat = Már az összes haveroddal lefeküdt

Atletikus = Nincsenek mellei

Átlagos = Olyan az arca, mint egy tacskóé

Feminista = Kövér ripacs

Szabad szellemû = Narkós

Megértõ = Majdnem autista

Hagyománytisztelõ = Lámpa lekapcs, kizárólag hagyományos pozíció, furulyázás nincs

Társaságkedvelõ = Hangos és zavaró

Szenvedélyes = Érzelgõs alkoholista

Elhivatott = Profi örömlány

Romantikus = Gyertyafénynél jobban néz ki

Szívében fiatal = Öreg, mint az országút

82. MissSz (válaszként erre: 80. - 0065f66d69)
2011. máj. 9. 11:56
:)
2011. máj. 9. 11:52

Életbölcsesség a kivitelezés támogatásával:


[link]


NEM AKAROK ÉLNI!!! :DDD

80. 0065f66d69 (válaszként erre: 79. - AnonimGirll♥)
2011. máj. 9. 11:44
Ja! Több csajozós szöveg is van! Ez egy nagyon durva: ...Szia! Bekéne Antal vagyok! De Neked csak Bekéne Tóni!...:-)))
2011. máj. 9. 09:53
"Szia,bocsi,elfelejtettem merre lakom..aludhatok ma nálad??" :D
78. 0065f66d69 (válaszként erre: 74. - 8f1ddc2679)
2011. máj. 9. 08:17

Sok a gyáva férfi aki nem mer kezdeményezni, mert fél a visszautasítástól! Pedig egy férfi, ha néha kosarat kap, az szerintem természetes, elvégre nem mondhat minden nő "igent" a közeledésére!...És akkor mi van??...Leporolja a nadrágját, aztán megy tovább!-Ez lenne a normális gondolkozás! ...De a mai legtöbb férfi pont ezen lelkizik a legtöbbet. Sérti a férfiúi hiúságukat a dolog! Aztán jól be is választanak...Meg is érdemlik azok!..:-)

Na nem vagyok férfi gyűlölő, ne érts félre, szeretem a normális gondolkozásúakat!:-)...de már ők kezdenek kihaló félben lenni, mint egykor a dínók!:-)...és még meteorit zápor sem kell hozzá..!:-)

77. 06bfdda89d (válaszként erre: 75. - 0065f66d69)
2011. máj. 9. 08:14

Huhuhuhúúúúúúúúúúúúúúúú...JÓ!!!


:D

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook