Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Első hajfestés: Otthon vagy fodrásznál? fórum

Első hajfestés: Otthon vagy fodrásznál? (beszélgetős fórum)


2014. okt. 19. 05:28
otthon tul macerans,fodrasznal......
2014. aug. 9. 12:46
oooo hisz ez már száz éves :))))
13. KisGréta (válaszként erre: 1. - Nicsnincs)
2014. aug. 9. 12:44
Szerintem ha tudod,hol kezd,hogyan folytasd,akkor nyugodtan.Én a fodrásznál lestem el a praktikákat,utána a barátnőm festette,majd pedig magam kezdtem,széles ecset,kis porcelán tálka és sűrű fésű kell csak hozzá.Rövid a hajam,ezzel nincs sok macera.
2011. nov. 19. 02:00
fodrasznal sokkal jobb,
11. Bri*
2011. ápr. 26. 17:37

Én festettem már itthon is, festette fodrász is lakossági és profi termékkel is. Tapasztalataim alapján én tuti csak fodrászra bízom és csakis professzionális, jó minőségű festékkel.

A lakossági úgysem adja azt a színt, amit szeretnél, mert mindenkinek más a haja. A fodrász látja ezt. Elmondod, hogy milyet szeretnél és kikeveri a színt. Persze ehhez egy szuper fodrász kell.

10. mimmo33 (válaszként erre: 4. - A14deb9047)
2011. ápr. 26. 15:19

Az utolsó mondatoddal teljesen egyet értek;)

De az elsővel...olyan furi:D

Ha otthon rosszul reagál a hajam a festékre, a fodrásznál máshogy fog?!;):D

2011. ápr. 26. 14:12
Köszönöm szépen a segítséget, remélem jó lesz a végeredmény! :)
8. Pearl 1985 (válaszként erre: 7. - B789d47c89)
2011. ápr. 26. 13:57

Ez igaz! :)

Ha félhosszó hajad kb- 6-8 ezer cakli pakli de azt szakember csinálja.

2011. ápr. 26. 13:30
Majdnem mindegy hová mész, csak kérdezd meg az árakat mielőtt beülsz, nehogy kellemetlen meglepetés érjen, nagy különbségek vannak.
2011. ápr. 26. 13:26
Köszönöm a gyors válaszokat, akkor a fodrász mellett döntök. :) Tudtok esetleg ajánlani valakit a XIII. kerületben, aki szépen megcsinálja? Vagy mindegy, hogy hova megyek be?
2011. ápr. 26. 13:13
nekem eddig mindegyiket a férjem csinálta. egyszer a fodrász szőkéről vörösre (eredetileg barna vagyok), de akkor vágott is, meg azt nem mert bevállalni a férjem. a többiben ügyes volt és nem volt annyira drága se... :)
2011. ápr. 26. 13:13

Mivel nem tudod, hogy reagál a hajad először a festéskre, először a fodrászt ajánlanám. Kiválasztod a márkát/festéket és a színt, azt vinném a fodrászhoz.

Az utánfestést meg tudod oldani otthon havonta.

3. pirinyo79 (válaszként erre: 1. - Nicsnincs)
2011. ápr. 26. 13:11
Az elsőt mindenképp fodrásznál.
2011. ápr. 26. 13:11
fodrásznál, vidd el hozzá a bolti festéket, utána tövet festeni már könnyű, de az elsőt, hogy mindenhol szépen befedje inkább bízd szakemberre.
2011. ápr. 26. 13:09

Sziasztok!


Olvasgattam a fórumokat ebben a témában, hasznos tippeket kaptam, arról viszont nem nagyon láttam véleményeket, hogy érdemes-e elmenni fodrászhoz, vagy megpróbálhatom otthon is jobb minőségű festékkel? Nem festettem még a hajam, most világosbarna/sötétszőke és valamilyen vöröses árnyalatot szeretnék (nem is túl sötétet és nem is rikítót). Nem szeretnék sok pénzt áldozni erre fodrásznál, de nem is szeretném tönkretenni a hajam otthon.

Köszi előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook