Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pár napos léböjtkúra fórum

Pár napos léböjtkúra (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 26. 18:15
köszönöm a segítségeteket, mindenképp szeretném kipróbálni a léböjtöt, a kérdés hogy melyiket.. természetesen ahogy a szervezetem reagál rá úgy folytatom vagy hagyom abba...
6. Laskai Andi (válaszként erre: 2. - 6b006fc769)
2011. ápr. 26. 18:11
Köszönöm a válaszod! Szimpatikus a gyümölcskúra, de kétségeim vannak afelől , hogy mennyire hasznos ez?? Változtat-e valamit, mert ha nem akkor , lehet hogy a drasztikusabb módszer a hasznosabb.. a léböjt után egyébként diétát szeretnék folytatni, szóval olyan sok kalóriabevitelem nem lesz ...
2011. ápr. 26. 14:16

Ez is hasonló:


[link]

2011. ápr. 26. 14:13

Szerintem igenis hatásos és nagyon jó a léböjtkúra. Először 1 nappal kell kipróbálni és utána emelni a napok számát. Nem abból áll, hogy csak vizet iszik az ember, zöldséglevet, gyümölcslevet, gyógyteát. Előtte kell egy tehermentesítő nap, amikor már kevesebbet eszel, utána meg egy felépítő nap. Én kipróbáltam az egy naposat és nagyon jól bevált. Utána napokig nem kívántam nehéz ételt, azóta is kevesebb húst eszem. Küldök egy linket, én ebből csináltam meg az 1. napot:


[link]

3. Carmena (válaszként erre: 1. - Laskai Andi)
2011. ápr. 26. 11:20

Én sem támogatom a kizárólagos léböjtöt. A zsírégetéshez kell a szénhidrát, csak nem mindegy milyen.

Jónak tartom a barnarizs kúrát. Tisztít, pucol, de közben sok jó van benne és zsírbontó hatású.

Reggeli: barnarizs gyümölcsökkel

Ebéd: barnarizs zöldségekkel, kevés reszelt sajttal

Vacsora: csak üres barnarizs


Én így szoktam 2-3 napig, de lehet máshogy is. És persze rengeteg víz!!

2. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Laskai Andi)
2011. ápr. 26. 11:00

Kedve Andi! Személy szerint nem támogatom a léböjtöt, mert a be nem vitt kalóriát az izmok bontásával igyekszik ellensúlyozni a szervezet, koplalásnak veszi, majd mikor tápanyaghoz jut őrült módon építi belőlük a zsírraktárakat.

Mondjuk egy egy napos gyümölcsnappal szerintem jobbat teszel magadnak.

2011. ápr. 26. 10:13
Kedves olvasók!!! Szeretnék segítséget kérni tőletek , hogy a ,,húsvéti zabálásom" után milyen léböjt kúrát javasolnátok nekem?! Nem szeretném hetekig nyújtani, csak pár napos, maximum 5 naposra gondoltam, mert ezzel szeretném előkészíteni a szervezetemet, Alexandra 21 napos diétájára ... Azt gondoltam hogy itt sok tapasztalt olvasó fordul meg és mi más lenne hasznosabb számomra mint olyan vélemények akik megtapasztalták már a kérdésem okát! Szóval köszönettel fogadnám azokat a hozzászólásokat , melyek saját tapasztalaton fekszenek, és megtisztelnek azzal , hogy meg is osztják velem! Előre is köszi :Andi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook