Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
15671. zsazsanéni (válaszként erre: 15669. - Klmama)
2016. jún. 28. 10:39
Ask ve cezában Murat hangját az oroszok remekül eltalálták.Igazi szép film volt.Mert Halit házvezetőnője játsza a főszereplő anyját és remekül-Nagyon szép film a Megtört szívek.Még olyant is rábeszéltem a filmre aki nem sorozat függő.De azóta nem halaszt el egy adást sem.Egy részét a szereplőknek már láttam más filmekben is.
15670. Érsekházi (válaszként erre: 15664. - Zsazsanéni)
2016. jún. 27. 21:45

Belenéztem az Asmali Konakba elég fiatalkori sorozata Nurgülnek , de Inkább az újabbak érdekelnek.

Özcan Denizzel akivel ebben is játszik újra partnerek lesznek .

A Török híresség oldalon olvastam , hogy novemberben kerül az új filmjük a mozikba , amit Özcan rendezett . Ikinci sansz /Második esély / .

15669. klmama
2016. jún. 27. 21:32
Nurgül Yesilcay szerintem egy nagyon jó és szép színésznő,,, Én nagyon kedvelem,,, A "Megtört szívek" - olyan a szerepe ahogyan azt eljátsza... Az " Ask ve cesa" sorozatban kedveltem meg,,, hát ott nagyon jól játszott Murat Yildimir partnereként,, Az is igaz mindenkinek ugyanaz nem tetszhet,, Hogy ki szinkronizálja a színészek hangját az engem nem zavar , a történet mondanivalója legyen jó ami a lényeg,,, Saját véleményem !!!!
15668. Érsekházi (válaszként erre: 15666. - Rittynt)
2016. jún. 27. 11:44

Én is ezt érzem , van valami ebben a színésznőben ami nem teszi magát szimpatikusnak számomra .

Az arcberendezése talán és általában szenvedős szerepei vannak , ami még rátesz egy-két lapáttal, hogy savanyú képet vágjon . Az eredeti hangja is elég nem szép , Pápai Erika hangja sokat finomít , enyhít rajta . Szerintem a magyar szinkron hangok sokkal jobbak mint a színészek eredeti hangja . Mint pl : Kőszegi Ákos is aki Ciháné , sőt Kerimáné is a Nyakó Júlia és így tovább .

Azt viszont sehol nem találom az új pasas Harun

hangja ki lehet ? Ez az új karakter kellett már , hogy vigyen fordulatot a sorozatba .

2016. jún. 27. 11:29

Kördügüm legutolsó része elég bonyolult volt . Meglepő , hogy Ali mennyire simán , rezzenéstelen arccal elengedte Nazt . Nem gondoltam volna ennyire közömbös neki . Szegény Kaan ahogy kallódik ide-oda rossz nézni is .

Az apja se sokat törődik vele . Nazhoz kötődik , de ezek után hogyan lesz , Eylül lesz a pótanya ?

Murat felkeresi Didem sírját ott motyog elég sokat Ali meg a hallja miket mond . Nekem még mindig nem világos mennyire volt közöttük valami . Umut és Genco nagy bajba van , de úgy gondolom nem ők tették. Eléggé eldurvult a sorozat .

A szezon záró részben / már 3 előzetes is van / elég váratlan dolgok jönnek .

15666. rittynt
2016. jún. 27. 11:17
Nurgül Yeşilçay valahogy nem képes elfogadtatnia magát velem. Az érzékelhető elfogultságot pedig tudomásul veszem.
2016. jún. 27. 11:14

Kedves Zsazsa néni ! Ezt a sorozatot nem ismerem , de fogom pótolni , most úgyis nyári szünetre mennek a sorozatok .


Kedves Sofi10 ! Ask ve Ceza sorozatban ismertem meg Nurgült amiben nagyon tetszett , persze Murat a partnere is nagyon hozzájárult ebben , hogy ilyen szuper legyen . Nagyon jó sorozat .

A Megtört szívekben kevésbé tetszik .

15664. zsazsanéni (válaszként erre: 15663. - Sofi10)
2016. jún. 27. 09:35
Meg kell nézni Nurgülnek egy fiatalkori filmjét talán 2002-ben készült az "Asmali konak " szép a film,több részes,meg a Kelet Törökországban játszódik,az eleje Nev Yorkban.A mostani filmben lehet a szerep ilyen.
15663. Sofi10 (válaszként erre: 15662. - Érsekházi)
2016. jún. 26. 23:45
Nurgul Ask ve Ceza sorozatba nagyon jól játszot, most a Megtört szívek sorozatba egyáltalán nem tetszik, túl pergette a szerepét, néha úgy tunik, mint ha kábitoszer alat lenne, nem tehetek róla.
2016. jún. 26. 18:18

Szerintem sincs esélye annak Berg egyhamar Kenannal forgasson . Halit talán ezért erőlteti , hogy szerepet kapjon , de csak vele . Berget jobb szebb színésznőnek tartom Nurgülnél , de a gyártó cég a hazai nézők miatt akik lehet jobban kedvelik Nurgült , a nézettség miatt akarják őt .

Még változhat hiszen folyton variálnak mint más sorozatoknál - filmeknél . Lehet Halit hátat fordít , bár azt kétlem .

15661. rittynt
2016. jún. 26. 14:23

Nurgül Yeşilçay

Golden Boll Award for Best Actress 2005

Golden Orange Award for Best Actress 2008


Bergüzar Korel Best Actress

2005 Altin Kelebek (Golden Butterfly Awards)

2013 Altin Kelebek (Golden Butterfly Awards)


nem jó az összehasonlítás,

mert Egerszegi úszó és az utána következő is az

de a különbség közismert :)

2016. jún. 26. 11:04
Ebből most van egy kis vita, a legutóbbi Halit nyilatkozata szerint mégis együtt fog játszani Berggel.Nekem sem szimpatikus ez, több szinész házastárs is van To.-ban , de férj- feleségként nem láttam együtt játszani őket.Nem beszélve, hogy a kiszemelt Nürgül Y. nagyon népszerű, talán még Bergtől is népszerűbb és nagyon elismert szinésznő.Nekem nem szimpatikus ez a lépés Halittól.Vagy mást már nem akar Berg. közelében látni?
15659. zsazsanéni (válaszként erre: 15655. - Varga ica)
2016. jún. 26. 10:40
Halit és Berg az én véleményem szerint nem fog együtt átszani.A forgalmazók másképpen látják.Nem igazán lenne az jó választás,de nem fog létrejönni a közös film.
15658. zsazsanéni (válaszként erre: 15655. - Varga ica)
2016. jún. 26. 10:40
Halit és Berg az én véleményem szerint nem fog együtt átszani.A forgalmazók másképpen látják.Nem igazán lenne az jó választás,de nem fog létrejönni a közös film.
15657. Sofi10 (válaszként erre: 15655. - Varga ica)
2016. jún. 25. 23:11
egy hamar nem fogod látni Kenant és Berget egyut szerepelni, nekem az a véleményem
15656. iscret (válaszként erre: 15655. - Varga ica)
2016. jún. 25. 18:57
Mindkét hozzászólásoddal egyetértek. Én néztem a Seherezádét is, az Ezelt is, de nekem a Karadayi mindent visz.Főleg így, hogy feliratozzák a kedves lányok, hát csuda jó.Én korábban nem néztem, mert ha nem értem, nem szeretek nézni filmet. Természetesen török hanggal nézem, mert így lehet érzékelni jobban a mondanivalót.A hangsúly szerintem sokat számít. Nekem. Na meg az eredeti hang....
15655. varga ica (válaszként erre: 15654. - Zsazsanéni)
2016. jún. 25. 12:51
Szerintem ez nem igaz a Karadayi sokkal nagyobb nézettségű volt.Én annyira nemlelkesednék ha Berg meg Halit újra együtt játszana,nekem Berg meg Kenan jobb páros.
15654. zsazsanéni (válaszként erre: 15651. - Varga ica)
2016. jún. 25. 07:10
Az Epizód ujság irta,hogy a Karaday nem hozott annyi nézettséget,mint a Seherezádé.De volt még Bergnek utána egy filmje a Végtelen dal.Szép megható film,de nem olyan hosszú volt.Nurgul 52 részre írt alá,azt kitöltötte,s kiszállt.
15653. varga ica (válaszként erre: 15652. - Iscret)
2016. jún. 25. 00:04
Érdekes dolgokat írnak ebbe az újságba igaz én nemolvastam,de a Karadayi nagyobb siker volt mint a Seherezadé,és ezzel nyilván Bergnek is.Amugy Nekem is jobban tetszett, maga a sorozat témája,és főleg a két föszereplő.Kenan és Berg felejthetetlenek.
15652. iscret
2016. jún. 24. 20:34
Azt is lehetett olvasni korábban, hogy a pénz miatt vesztek össze a Megtört szívek két főszereplője (ne kelljen ide írnom a nevüket, aki nézi úgy is tudja kire gondolok). Én azt hittem, hogy a forgatás előtt ezeket tisztázzák, ki mennyit kap. Akkor nem tudta eldönteni, hogy annyiért vállalja-e vagy sem? Hülyeség, ha közben kiszáll valaki a sorozat közepén. Én biztos nem hívnám egyhamar újabb szerepre. Az Epizód újságban megjelent cikket én sem értem. Az, hogy Bergnek nagyon nagy sikere volt a Seherezádé, de azóta nem volt nagyobb sikert hozó filmje, hát a Karadayi mi volt? Nekem talán még jobban tetszik, mint a Seherezádé.
15651. varga ica (válaszként erre: 15650. - Zsazsanéni)
2016. jún. 24. 19:09
Zsazsanéni,ezt a mondatot nemértem:Mivel Sehe.nem hozott annyi nézettséget a Karaday sem.
15650. zsazsanéni (válaszként erre: 15648. - Gabriella Tünde)
2016. jún. 24. 13:16
Van valami filmje is ennek a palinak,olyan sorozat féle.Jobb főszereplőt is választhattak volna.De aki Nurgul után jött az 13 rész után felmondott.Igy nem keresnek már újabbat.Az állandóan mint egy pedofil pali ölelgeti szegény Dansut.Későn 35 éves korában nősült,addig probálgatta hogy ki is lesz jó?Az e heti újságban azt írták,hogy ma Nurgul a legkeresettebb legjobb szép színésznő és Halit mellé is ezt akarnák főszereplőnek.Mivel Sehe.nem hozott annyi nézettséget a Karaday sem.Pedig Halit szeretné,de a forgalmazók ne akarják Berget.
15649. Érsekházi (válaszként erre: 15648. - Gabriella Tünde)
2016. jún. 23. 22:59

Utána olvastam egy kicsit a színésznek van 1 sorozata ami 2012 - 2014 forgatott 62 részes

Dila Hanim a címe . Romantikus sorozat a női partnere Hatice Sendil . Belenéztem kíváncsiságból , de amíg van jobb is nem hiszem , hogy sort kerítek rá. Nem szimpatikus , viszont a Wikipédia bővebben ír róla.

2016. jún. 23. 08:06
Szerintem rosszul válogatták ki a férfi főszereplőt. Én ezt még nem is láttam egy filmben sem és nem is tetszik!Szerelmének hívja a gyerekét, mint egy pedofil!Nürgül pedig egy népszerű, szép és jó szinésznő egy csomó szereppel és díjjal a háta mögött.Már az első csók jelenetnél gond volt, állítólag azt mondta, hogy ő egy ilyen nőt nem akar megcsókolni és megalázó megjegyzéseket tett állandóan Nürgülre.A végén a pali be is perelte.Nem hagyta ott Nürgül, csak újabb évadra nem kötött szerződést és így szállt ki a filmből.Honnan húzták elő ezt a szinészt?Állítólag csak szinházi multja van.Pedig a film nem rossz!
15647. zsazsanéni (válaszként erre: 15646. - Iscret)
2016. jún. 23. 07:51
Nurgul 52 részt írt alá,s kiszáll a főszereplő miatt.Utána jön egy hasonló hölgy az meg 13 rész után száll ki.Lehet,hogy nem jól válogatják össze a szereplőket? Meryemnek volt egy filmje az Éj királynője ott 15 rész után maradt el.Pedig nagyon jó filmnek igérkezett.Felirattal rajta volt a facebokkon.
15646. iscret
2016. jún. 22. 19:52
Úgy látom, a törököknél ez már divat, hogy a szereplő gondol egyet és kiszáll a sorozatból? A Szulejmánból Meryem is kiszállt, a Megtört szívekből is kiszáll a főszereplő Gülsrent alakító Nurgul. Nem tudják, hogy mit vállalnak, mikor aláírják a szerződést?
15645. Érsekházi (válaszként erre: 15642. - Sorozatmonika)
2016. jún. 22. 16:12

A második előzetesben látni egy hullát találnak aki Emre , szerintem nem Umut és Genco ölte meg . Ők elvitték egy távoli helyen kitették és ha emlékeztek ott egy autóban valaki figyelte ezt . Valószínű az tehette , de fogalmam sincs ki lehet.

Alinejat egyre többet verekszik , igaz Murat meg is érdemli , a következő részben is veri a sofőrt aki tehet Baris haláláról gondolom az lesz . Találgatok , de hamarosan kiderül .

Sajnálom Nazt , de kitudja nem e lesz fordulat a

történetben hiszen lehet bogozni a szálakat .

2016. jún. 22. 15:34
Elnézést, nem Murat, hanem Enver bey támadta le a hugát.
15643. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15642. - Sorozatmonika)
2016. jún. 22. 15:32
Én egy kicsit csalódott vagyok Alinejat miatt.Naz nagyon szép és szimpi, a csaj közelébe sem jöhet azzal a kusza szemeivel, de mindent bedob, hogy visszaszerezze Alinejat. Murat a copfos első emberének mintha olyat mondott volna az elöző részben, hogy öljön meg valakit és úgy tünt mintha nem vállalta volna.Az előzetesben ott püfölik Muratot, gondolom szembesítették az igazsággal, hogy köze van és nem baleset történt, hanem gyilkosság.Murat viszont letámadja a hugát, gondolom amiért Naz és Alinejat közé állt.Ja és Naz visszadja a gyűrűt.Ha szerette még ezt a ronda csajt miért kellett Nazra rástartolni?Azért hogy a gyereket Nazra passzolja?Más:A mai Epzódban cikk jelent meg Halit és -talán Berg.?- új sorozatáról.Halitnak van beleszólása a rendezésben, a szereplők válogatásában stb.Halit beajánlotta Berget főszerepre, mivel Ő nagyon szeretne együtt játszani a feleségével.A gyártók vagy rendezők viszont ezt nem nézik jó szemmel, mivel más elképzelésük van.A Megtört szívekből kilépett Nurgül Yesilkay és Halit partnerének főszerepre Őt szeretnék.Hangos a sajtó emiatt és egy pár újságiró nagyon kellemetlen írásokkal jelentkeznek, hogy Halit betuszkolja feleségét egy előre borítékolható sikersorozatba.Halit felháborodva nyilatkozott, hogy Bergnek nincs szüksége protekcióra mert már Ő elérte a sikert. kb.ez.Sürgető a döntés mivel augusztusban már kezdenek forgatni.Valami azért lehet, mert Berg.állandóan azt nyilatkozta, hogy nem akar vállalni semmit, közben azért énekelgetett, itt-ott fellépett és lehet hogy nem jöttek a megfelelő ajánlatok eddig.Kiváncsian várjuk a végét, hogy ki győz, de ez már keserű szájízzel kezdődik.
15642. sorozatmonika (válaszként erre: 15640. - Érsekházi)
2016. jún. 22. 14:35

szia. remélem nem száll ki a nazt alakító szinésznő,mintha az olvastam volna,hogy amerikában forgat.lehet emiatt kiszáll a sorozatból,másrészt a történet szerint ali nejat és eylül nem azért szakitottak,mert kiszerettek egymásból,hanem a tragédia miatt....úgyhogy lehez igy eylül lesz a befutó.nekem naz szimpibb.

murat olyasmit mond a volt emberének hogy ezt sose bocsájtja meg neki,és menjen bárhova a világba megtalálja és megöli.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook