Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
15701. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15700. - Érsekházi)
2016. aug. 19. 10:36
A Kördügüm Ayhan bey a Seherezádéban szerepelt, az öreg vőlegény akihez Seh. majdnem hozzáment.Ott elég negativ figurát játszott.Már több filmben is láttam egy felkapott jó színész lehet.Kiváncsi vagyok a Kördügüm folytatására, sajnálnám ha Naz szerepe kiesne.
15700. Érsekházi (válaszként erre: 15698. - Gabriella Tünde)
2016. aug. 18. 23:00

Minden új sorozatra nyitott vagyok , amikor tegnap olvastam a sorozatról / Beyaz Yalan / belenéztem kicsit , biztosan jó lehet. Azt a színészt láttam aki a Kördügümbe Ayhan bey .

Viszont most 4 sorozatot nézek folyamatosan és majd jön az új évad is . Egyenlőre több nem fér most bele. Nekem tetszik a Téli Nap , érdekes történet jó színészekkel .

Furcsa amit írsz a sorozatról így elintézik , hogy szinte nincs befejezés .

2016. aug. 18. 08:01
A Z Ilona kedves fórumtársunknak nagyon boldog névnapo kivánok!
15698. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15697. - Érsekházi)
2016. aug. 18. 08:00
Igen nézem, tetszik egy kicsit nekem olyan "álomszerű", de azért jó a szinészek játéka is feldobja.Megnéztem a Beyaz Yalan :Fehér hazugság filmet csak sajnos 6 bölüm van .Állitólag félbehagyták , mivel nem volt meg a megfelelő nézettség.Nagyon izgalmas, jó ismert szereplőkkel, nekem még jobb volt min a Téli nap.Azt, hogy miért csinálják hogy egyszerűen mintha elvágnák a filmet, befejezik, de akkor tényleg befejeznék.Azt érdemes megnézni, igaz törökül, de én már kb. megértem.
15697. Érsekházi (válaszként erre: 15693. - Gabriella Tünde)
2016. aug. 18. 00:01
Bocsánat így pontos a cím TÉLI NAP
2016. aug. 17. 23:55

Kedves Varga Ica !


Névnapod alkalmából szeretettel köszöntelek , sok boldogságot minden jót kívánok !

15695. Érsekházi (válaszként erre: 15693. - Gabriella Tünde)
2016. aug. 17. 23:49

Nem nézed a Kis Günesi - Téli Álom sorozatot a

THHFC oldalon ? Nagyon jó , feliratos a tündéri lányok ezzel leptek meg minket .

Most a 3. részig van fent , ha jól tudom 16 részes.

Nagyon ajánlom :)

15694. O.Eta
2016. aug. 17. 20:55
Varga Ica!Erről az oldalról kívánok boldog névnapot.Ünnepelj vidáman.Remélhetőleg beindul rövidesen a "levelezésünk a többiekkel is.
15693. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15692. - THHFC)
2016. aug. 15. 19:44
Köszi az infót, sajnálom hogy olyan befejezetlenük lett vége, de ez török sorozatok gyengéje.A hozzászólásokat fordítóval olvastam és nagyon hiányolták, hogy hol a 7. bölüm.Én is, jó kis film, izgalmas, jó szereplőkkel.Jön a szeptember és új filmek, régi folytatások, most viszont keresgélünk,hogy mit volna jó megnézni tv.helyett.
15692. THHFC (válaszként erre: 15691. - Gabriella Tünde)
2016. aug. 15. 14:10
A Beyaz Yalan csak 6 részes sorozat. Úgy tudom rossz volt a nézettsége és levették.
2016. aug. 14. 07:44
Kedves sorozatmonika!Tudom sorozatokban Te vagy a lexikon!Ráakadtam ebben a nyári hosszú szünidőben egy nagyon jó sorira, a címe:Beyaz Yalan. Már 6 részt láttam, de többet nem találok és szeretném a többit is látni, ha van.Nagyon jó szereplőkkel és a téma is nagyon izgi.Esetleg ha tudsz valami infót, légyszi...
2016. aug. 9. 13:30

Lányok !! Van az UCANKUS magazin oldalon /fordítóval/ lehet olvasni egy cikk pont erről a összejövetelről , illetve egy hosszú videó ahol Kenan is beszél mellette ül Sinem . Sok színészt látni még .

Erdogannak a felesége még a hagyományos vonalat képviseli tökre be van csomagolva olyan mint egy fehér szaloncukor . Muszáj bizonyára , de volt egy másik politikus feleség az is . Érdekes.......

2016. aug. 9. 10:28
Nemsokara kezdodik Berg es Halit uj sorozatanak forgatasa. Az ujabb kepeken latszik, hogy Halit izmosodott, Berg meg vekonyodott:) Azert a demokraciaert felvonulason nem tul mosolygosak, ahol megis, ott sem tunik igazinak, valoszinuleg kotelezo volt kivonulni...
15688. Érsekházi (válaszként erre: 15687. - THHFC)
2016. aug. 8. 21:57
Szia ! Nem tudom a neved , de akkor szeretném tőled megkérdezni ha publikus és lehetne tudni akkor ki az a aranyos ?
15687. THHFC (válaszként erre: 15685. - Érsekházi)
2016. aug. 8. 11:55
A THHFC oldalt nem Judit szerkeszti....
15686. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15685. - Érsekházi)
2016. aug. 2. 20:14
Nagyon jó pasi Ibrahim Celikkol a vizisportok nagy kedvelője.A Kordügümben most nagyon nem tetszik a szerepe, de remélem visszatalál Nazhoz.A második évad sok meglepetést tartogat.Azért jó hosszú szünet van,máj. vége, jún eleje és szeptemberig nyaralnak.Mi már várjuk a sorozatokat!
15685. Érsekházi (válaszként erre: 15684. - Gabriella Tünde)
2016. aug. 2. 10:23

Eddig is ébren voltam :)) de a semmiről nem lehet írni. A már említett sorozatoknak megvannak a fórum oldalai . Egyedül a GECCE magazin híreket olvasom , hogy tájékozódjam nagyjából .

THHFC - oldal nagyon klassz szuper , Juditnak nagy köszönet érte !

Engem a TV műsor különösebben nem izgat egyedül a Megtört szíveket nézem .

Ibrahim Celikkol nagyon aktívan az extrém sportokat kedveli eszméletlen miket művel .

2016. aug. 2. 08:06
Látom lassan mégis csak ébredezünk!Hogy mire? Kezdődnek a forgatások, kedvenceink visszatérnek a munkához, esetleg ujabb híreket lehet olvasni.Haliték is elkezdték a forgatást, még zavaros, hogy Kenanék fognak-e együtt játszani Halitékkal, ugyanis utóbb megcáfolta, sőt azt is, hogy Kenan talán nem is akar Sinemmel játszani.Azért az újságírók mindig találtak valami valós vagy vélt hírt.Én azért olvasgattam a híreket, ja és Bodrum a kedvelt hely, mindenki ott nyaralt, rengeteg képet lehetett látni.
2016. aug. 1. 21:52

Sziasztok ! Nem telik el sorozat nélkül a nyár a Megtört szívek a Karadayi nonstop megy és amit a Török híresség oldal feltesz újdonságokat Köszönjük ! Bocs a Végtelen szerelem is. Egyenlőre nekem ez elég . Kezdenek a nyaraló hírességek visszatérni és már forgatnak a hírek szerint .

Az új és régi sorozatokat már várom , biztosan Ti is . Az Izaura Tv csatorna a Éjszaka királynőjével rukkol elő . Lehet ott is lesznek török sorozatok, egyenlőre nem tudni kinek jön majd melyik szolgáltatónál . Sok a változtatás a Tv2 - nél szűnnek meg csatornák , de lesz új , csak az a baj egyoldalúan döntenek....nem szólhatunk bele .

15682. O.Eta
2016. aug. 1. 19:26
Azt hittem már végleg eltűntetek.Hiányoztok.
15681. osi65 (válaszként erre: 15680. - Gabriella Tünde)
2016. júl. 31. 18:28
Kedves Gabriella! És mire ébredjünk fel?
2016. júl. 31. 07:29
Ilyen hosszú szünidőnk még nem is volt.Ébresztő!!!
2016. júl. 14. 18:44

Csatlakozom osi65 nyári szünet írásához .

Őszig szünetelnek a sorozatok , a kedvenceink is fürdőruciban lazulnak , nyaralnak .

Viszont így sem maradunk szórakozás nélkül , sok lehetőség akad így is a neten .

További jó nyarat mindenkinek !

15678. osi65
2016. júl. 12. 17:16
Mindenkinek szép, kellemes nyáridőt kívánok. Kiváló üdülést, napsütést, roston sütést, szalonna sütést, jéghideg-mézédes dinnyét, sok bulizást. További szép nyaralást!!!! Ősszel újra jövünk, hiszen a kedvenceink is jönnek. Pusza mindenkinek.
2016. júl. 3. 17:54

Sziasztok ! Nem nagyon tudok még írni a sorozatról , mert még nem néztem végig , de a végébe belenéztem , meg is lepődtem . Most lehet találgatni mi van Feyzával , mert a kommentelők szerint életben marad .

Murat egy pszichopata csak elkapta a volt emberét . Lehet élve temették el ? Még mindig kitartok amellett Umutékon bosszút akar állni valaki , lehet Murat volt Neslihan miatt , mert őt is lenyúlta Umut , a 2. szezonba derülhet ki. Tarik bey buta feje ahogy tud nézni kiakasztó . Talán van remény Naz újra összejöhetne Alinejattal . A 2. évad hozhat még meglepetést.

Jó lenne már végignéznem , de azért írjatok nyugodtan engem nem zavar ..... sőt jobban értem.

15676. osi65
2016. júl. 3. 14:18
Szép napot mindenkinek. A Kördügümben Naz és Ali Nejet szerelmének vége? Újrakezdi Eylüllel? Nekem nagyon furi ez a lány. Nincs valami titok körülötte?
2016. jún. 28. 22:57
Amilyen jónak indult, most nem tetszik a Kördügüm, olyan lehetetlen irányba megy el a film.Nagyon nem értem Alinejat, visszajött ez a bandzsal szerelme és egyből másként viselkedik Nazzal.Pedig van külömbség a kettő között.Kiváncsi vagyok mi lesz, mintha Emver a testvére elég határozottan eligazíthatja Eylült.Gondolom, amiért nem utazott vissza és bekavar Nazék kapcsolatában.Emver szimpatikus, drukkolok,hogy Feyzával összejöjjenek.Látni, hogy Feyzát még mindig szereti.Tarik papa egy aljas ember, aki Feyza fölött is urakoldott és ha most kiderül, hogy a saját fiát is meg akarta öletni, az már a vég.Azt hiszem még egy rész talán lesz csütörtökön.
15674. Érsekházi (válaszként erre: 15672. - Sorozatmonika)
2016. jún. 28. 22:33

Az előzőben is Neked válaszoltam csak nem a válaszra nyomtam . Az biztos úgy lenne az igazi ha értenénk mindent , de azért valahogy boldogultunk eddig .

A színészek várják a szezon végét a pihenést látni a sok képet róluk . Nazzal vajon mi lesz , érdekes ezzel az Eylüllel egy enyhe csók is lesz. Nazzal miért nem lehetett . Olyan távolságtartóak voltak végig .


Erről jut eszembe a Török oldalon azt olvasni eldőlt Halit - Berggel szerepel , akkor ők már biztosan gond nélkül csókolózhatnak . Nem mániám ez a csók , de manapság e nélkül nem érnek semmit a szerelmi jelenetek .

2016. jún. 28. 16:48

Murat még a végén ártatlan lesz , nem ő felelős a balesetért , elvesztette a nőt akit szeretett .

A jelek az előzetesben arra mutatnak az öreg Tarik

a tettes . Biztos nyitva hagynak szálakat a szezonzáróban......hagy találgassunk .

15672. sorozatmonika (válaszként erre: 15667. - Érsekházi)
2016. jún. 28. 15:20

igen,kiderül hogy didem volt a nagy szerelme muratnak és ali miatt halt meg... (az eylül vonal e téren tévedés volt) így érthetőbb hiszen ha eylül lett volna a nagy szerelem murat megtalálta volna.

a sezon finali elég kemény csak nem tarik bey áll a "baleset" mögött? persze nem a gyereket akarta megölni....na de a fiát?most lenne majd jó érteni totálba.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook