Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
14321. varga ica (válaszként erre: 14320. - 55940eb484)
2015. szept. 14. 18:19
Egyetértek veled,szerintem is ez a félév még semmi,nemtudom mért kell igy rohanni,vajon Kenan akarja ennyire,és miért?Vagy a másik lehetőség,hogy tényleg ennyire beleszeretett Sinembe.
14320. 55940eb484 (válaszként erre: 14319. - Varga ica)
2015. szept. 14. 07:56

Várjuk ki a végét:é-)))


Én nem vagyok házasságpárti, soha nem értettem, hogy ilyen rövid együttjárás (mert nekem ez a kb fél év az), minek összeházasodni. előtte jobban meg kéne ismerni egymást, összeköltözni, aztán jöhet az papír, ha annyira fontos.

Azt mondják a házasság egy életre szól bla bla.....,akkor fél év rohadt kevés idő..szerintem

14319. varga ica (válaszként erre: 14318. - Érsekházi)
2015. szept. 13. 20:49
Hát ugynézki,hogy tényleg lesz esküvő?Én annyira nemörülők neki,nekem Sinem nemnagyon tetszik,mint nő,de hát nemis én veszem feleségül.Vajon mi van benne amivel elrabolta Kenan szivét?Mindenesetre sokan irigykedünk rá.
2015. szept. 13. 17:54

Ezt olvastátok ? A Karadayi oldalon volt , ez a lefordított szöveg .


Ma, a média biztosak vagyunk abban, hogy az ajándék táskáját, hogy tartott a kezében, amikor kenan imirzalıoğlu alatt volt a fegyvert a paparazzi kamerák, el van rejtve a "titkos" a legközelebbi esküvője pár. A színész volt megdöbbentett, amikor meglátta a újságírók. Sajtó magabiztosan azt mondja, hogy nagyon hamar a pár fog ülni, esküvői asztal....


Lehet tudnak valamit és ezért lesik minden lépésüket ?

14317. 55940eb484
2015. szept. 13. 17:48

Lehet, hogy már volt, de szerintem jók, főleg az 1. és a 2. évados videó


[link]

[link]

[link]

14316. klmama
2015. szept. 11. 22:13

.Earlier Ezen a héten egy arab fan Twitteren (@ sbl_1990 - burkol szeretné látni a képeket Berguzar vagy kommunikálni vele) volt Isztambulban, és odament Berguzar üzlet és Kenan lakását, és egy kedves barátom fordította és megosztotta ezt kicsit . Berguzar volt rá kávézóban (a lány már írt néhány kép rajta számla is) látta őket, és odajött köszönni, és jó volt. Miközben beszélget Berguzar a lány öccse megkérdezte: "Mahir Kara nerde?" Berguzar válaszolta: "Mahir Kara nyaral a barátnőjével."

vigyor hangulatjel

Megemlítette, hogy Berguzar, hogy a bátyja szereti Mahir Kara és e Berguzar ismét azt válaszolta: "Yeahh ő barátnőjével most." Bemutatta Berguzar egy pár haj fésűk, hasonló Feride években.


Onnan ment Kenan lakásába. Ő autók voltak (a GMC van és a Mercedes-Benz G55), de azt mondták neki, "ő jön vissza Isztambulba ma". Szóval ott állt egy darabig, de aztán meggondolta magát, és elhagyta, mert azt gondolta, Kenan nem szeretnék látni senkit előtt az ő helyére. Azt remélte, hogy találkozzon vele, hogy ő is adjon neki egy ajándékot ő már dolgozik néhány hónapig (Ő találkozott vele korábban is közben Karadayi fényképezés és adott neki egy pólót a rajzfilm egy Superman jelmezt, és volt Egy jó nevetés rajta. Még az is elfoglalták a török média azután, hogy a megosztott képeket a találkozón a Twitter és a Instagram). Egyébként, ha elmegy berohant néhány barátjával, és adott nekik Kenan ajándékát, egy album, megvolt a képeket, amikor fiatal volt eddig, és az összes díjat is nyert, és egy csomó Mahir & Feride fotók. A barátai mentek át az albumot, és amikor elérték a második oldalon kérdezték: "tetted valamilyen képük Kenan és a korábbi barátnői az album?" Elmondta nekik: "Nem, én nem, miért?" És akkor azt mondta: "iyi, Sinem lenne ideges, ha nem." A lány meglepődött, hogy milyen barátai aggódtak Sinem érzéseit is Yani ő fontos és különleges Kenan. Ő is találkozott a vezető, akinek a neve Murat - Azt hiszem, ugyanaz a fickó, aki a képen blokkolja a média, amikor Kenan és Sinem hazaértem a nyaralás.


Egyébként gondoltam megosztás ez a találkozás elolvasása után néhány napig vissza.

14315. O.Eta
2015. szept. 11. 21:39
Ica!Én a seherezádé oldalról ütöttem be a Googl fordítóba és onnan fordítottam le. Amit megértettem belőle:egy arab riporter felkeresre Bergüzart a kávézójában s érdekiődött Kenan felől. Berg elmondta, hogy Kenan most nyaral a barátnőjével,többet nem tud.Majd Kenan lakásához ment,várakozás után megjelent Kenan de semmit sem tudott kiszedni belőle, mert asINEM KISASSZONY mérges lenne s ez nem illene. Ez a cikk kb2 hete jelent meg ,de semmi különös nem volt benne.Én így tudtam lefordítani üdv.
14314. varga ica
2015. szept. 11. 18:47

Nemtudom,hogy valaki letudná e forditani ezt a cikket,hogy kicsit érthetőbb legyen?Előre is köszönöm....Earlier this week an Arab fan on twitter (@sbl_1990 - incase you want to see the pictures of Berguzar or communicate with her) was in Istanbul and went over to Berguzar’s shop and Kenan’s apartment and a dear friend of mine translated and shared this bit. Berguzar was at her coffee shop (the girl has posted some pictures on her account as well) she saw them and came over to say hi and was nice. While she was chatting with Berguzar the girl’s younger brother asked her “Mahir Kara nerde?” Berguzar replied “Mahir Kara is vacationing with his girlfriend.”

grin hangulatjel

She mentioned to Berguzar that her brother loves Mahir Kara and to this Berguzar again replied “Yeahh he is with his girlfriend now.” She presented Berguzar with a pair of hair combs, similar to Feride’s.


From there she went to Kenan’s apartment. His cars were there (the GMC van & Mercedes-Benz G55) but she was told "he's coming back to Istanbul today". So she stood there for a while but then changed her mind and left because she thought Kenan wouldn't like to see anyone in front of his place. She was hoping to meet him so that she could give him a gift she had been working on for a few months (She had met him previously as well during Karadayi shooting and had given him a shirt with his cartoon in a superman costume and he had a good laugh over it. It was even captured by the Turkish media after she had shared pictures from that meeting on Twitter and Instagram). Anyways, when she was leaving she ran into some of his friends and gave them Kenan's gift, an album that had his pictures from when he was young until now and all the awards he has won and a lot of Mahir & Feride photos. His friends were going over the album and when they reached the second page they asked her "did you put any pictures of Kenan and his previous girlfriends in the album?" She told them "No, I didn't, why?" And then they said "Iyi, Sinem would be upset if you did.” She was surprised at how his friends were concerned about Sinem's feelings too yani she is important and special to Kenan. She also met his driver whose name is Murat – I think the same guy who was pictured blocking the media when Kenan and Sinem got home from their holiday.


Anyways thought of sharing this encounter after reading it a few days back.

2015. szept. 11. 18:44

Nekem se tetszik Kobal látszólag semmi extra nincs benne csinos vékony , de nem egy szépség olyan átlagos fiatal lány .

Viszont Kenan minden értelemben egy jó pasi és nagyon jó parti , az biztos mellette nem lesznek anyagi gondok . Válogathatna még , minden ujjára tíz nő jutna minimum .

14312. 55940eb484
2015. szept. 11. 17:16

A csaj nem egy nagy durranás fejre legalábbis, lehet valamit nagyon tud az ágyban, vagy máshol, jó persze, fiatal, vékony stb de hát (ennyi idősen az ember lánya általában még jól néz ki)

Vagy Kenant tényleg elkapta a gépszíj.

Kenan egy eszméletlen jó pasi,a legek legje. (nálam legalábbis)

De szép nőknek is szokott ronda férjük lenni (ott van Halit és Berg esete) és ez fordítva is lehet.

A szerelem vak.

14311. varga ica
2015. szept. 11. 16:43
Igen azt irják hogy nemélnek együtt meg cáfolta,hogy vannak esküvői tervek.Hát kiváncsi leszek mi lesz a vége.Kenanról van egy közelebbi kép a kocsiba ül piszok jól néz ki,szerintem sokkal jobban néz ki mint Kobalt,pedig általában a nők szoktak szebbek lenni.De ez csak az én véleményem.
14310. 55940eb484 (válaszként erre: 14309. - Érsekházi)
2015. szept. 11. 11:06
Én is valami ennyit hámoztam ki.
2015. szept. 11. 10:03

Lehet nem jól értem a fordítást .

Kenan éjfélkor Kobal házánal volt vitt ajándékot , de a paparazzik ott voltak megintcsak .

Kenan azt mondta , mutassanak tiszteletet ez magánélet .

Kobalról kérdezték , valami olyasmit a rajongók ellenzik , hogy Kobal a szeretője , de a kérdés megválaszolatlan maradt .

Az is kiderült nem élnek együtt .

Nagyjából ennyi , de ha tudtok erről többet , szerintetek mi a helyzet ?

2015. szept. 10. 11:12

Kenanról semmi olyat nem lehet olvasni , hogy forgatna valamit .

A szerelmi vonal is csendes .

Viszont a sikeres befektetéseiről annál inkább több hír van .

Azt írják Kenan sikeres befektető , most Marmarison is befektetett ingatlanba .

Sok épülete van Cihangir kerületban .

14307. O.Eta
2015. szept. 8. 21:30
Kenan és Berg szerintem mindent megbeszéltek a forgatás befejeztével.Elbúcsúztak egymástól a paparazzik kizárásávasl.Sokan támadták Berget a forgatás folyamán,Halit is védelmére kelt.Távol tartják magukat egymástól.Kenan beleugrott ebbe a kapcsolatba,menekülési út volt számára Kobal,hiszen ő is titkolni kényszerült az érzelmeit,hisz házas asszonyról volt szó,főben járó bűn.Berg nem vállalt kockázatot,Kenannak szenvedésének még a látszatát is el kellett kerülnie.Ő gyereket szeretne,vajon Kobal kisasszony is?Hol van a nagy barátság Berg és Kobal között?Kenan iránti tiszteletből nem hívom már libának.Csak egyszer ki ne tálaljon!
14306. varga ica (válaszként erre: 14305. - 55940eb484)
2015. szept. 8. 21:27
Nem Halit miatt volt a kevesebb szerelmi jelenet.Én igy tudom.
14305. 55940eb484
2015. szept. 8. 21:02

Tuti előbb utóbb le leszünk szúrva:-))))


Állítólag Kenan belezúgott Bergbe és azért is maradtak el csókok egy időre a 3. évadban, hogy Kenannak ne legyen olyan rossz.....a többit ki lehet találni

14304. varga ica (válaszként erre: 14303. - 55940eb484)
2015. szept. 8. 20:36
De azt mondd meg nekem,hogy mért távolodtak ennyire el egymástól?Pl az utolsó buli mi vol az mindenkinek feltünt.Nemlehet,hogy tényleg szerelmes Kenan és ha érzett is valamit Berg iránt sikerült Sinemnek feledteni vele?Mindenhol azt olvasom,hogy a barátok azt mondják tényleg szerelmes különben nemhiszem hogy megnősülne.
14303. 55940eb484 (válaszként erre: 14299. - Varga ica)
2015. szept. 8. 20:26
Úgyhogy tök egyértelmű, hogy ez egy burkolt vallomás :-))))...én így értelmeztem akkor és most is
14302. varga ica
2015. szept. 8. 20:12
Kár,hogy csak egyszer volt ilyen fotózás róluk.Elnézném őket órákig olyan szépek együtt.
14301. varga ica (válaszként erre: 14300. - Érsekházi)
2015. szept. 8. 20:08
Kár,hogy nemhamarabb találkoztak.
14300. Érsekházi (válaszként erre: 14298. - 55940eb484)
2015. szept. 8. 20:05

Így a videót nézve az jön le , legalábbis nekem Kenan van belezúgva Bergbe .

Ahogy Kenan néz és átöleli Berget tiszta erotika működik a kémia.....nagyon is .

Nem véletlen , hogy férjura begőzölt ettől a látványtól .

Csodásak egyszerűen odavagyok értük , Kenan itt szuper jól néz ki .

Őket látnám abban a palotában azon az eseményen legszívesebben .

14299. varga ica (válaszként erre: 14298. - 55940eb484)
2015. szept. 8. 19:57
Hát akkor az esküvő is ott lesz ahol Berggel fotózkodott.Amugy nekem is nagyon tetszett a nyilatkozat Kenantól hogy a szerelem nyomott hagyott benne,ezt lehet biztosan többféle képpen értelmezni,(már itt megvolt neki Sinem)ugyhogy ??????
14298. 55940eb484 (válaszként erre: 14296. - Varga ica)
2015. szept. 8. 19:30
14297. 55940eb484
2015. szept. 8. 19:17

Ma elolvastam megint a a Sabah-ban megjelent cikket, ami a sorozat vége kapcsán jött ki és Kenan beszélt benne a szerelemről, amit Mahir Feride iránt érzett

"Nyomott hagyott rajtam (bennem?) ez szerelem. Nagyon szerettem azt, ahogy Mahir szerelmes volt. Mindenki szeret, de az fontos, ahogy szeretsz. Az a nyom velem maradt"


nem tudok jól fordítani, nagyjából ez de ha valaki máshogy értelmezi, erről lenne szó:


"This love left a mark on me. I loved a lot Mahir's way of being in love. Everyone loves, but it is the way you are loving that is important, actually... And that trace stayed with me."

14296. varga ica
2015. szept. 8. 19:16
Az esküvő ugyanaz a hely ahol Kenan és Berguzarről a Marie Claire 2013-ban,készült képek? Ugyanazon a helyen ,ezt is olvastam.Ti hallottatok erről?
14295. varga ica
2015. szept. 8. 18:55
Egyetértek mindenben amit irtatok,tehát nemvoltak közömbösek egymáshoz gondoljuk mi és még sokan ,de az is lehet,hogy tévedünk,de Berg mindig azt nyilatkozta hogy milyen jó barátok Kenannal sőt még azt is mondta,hogy nagyon szeretne vele mégjátszani,akkor mondjátok meg mitörtént már az évadzáró bulin is teljesen külön voltak egy közös kép nemkészült róluk sehol nemlehetett látni őket együtt.Teljesen mindegy hogy mivan köztük vagy nincs ez akkor is furcsa.Legalább azutolsó bulin engedhették volna hogy készüljön róluk fotó.Sokan mondják,hogy mi ebben a furcsa vége a sorozatnak és mindenki megy a maga utján tovább,de ahogy a tőbbi barátja Bergnek elment a kávézójába Kenan mért nem?Elmehetett volna Sinemmel is hiszen barátok.Na jó nemokoskodok tovább mert még én is leleszek tolva.Ja és még Berg azt is mondta,hogy nagyon jó csapat voltak mármint a Karadayi csapatra mondta és fogják tartani a kapcsolatot ősszefognak jönni a csapattal késöbb is hát kiváncsi leszek mi lesz ebből és,hogy Kenan ebbe részt vesz e?
14294. Érsekházi (válaszként erre: 14293. - 55940eb484)
2015. szept. 8. 18:36

Itt már lehet esküdözni :D


A Fb Karadayi oldalon van egy bajusz nélküli kép Kenanról és a tegnapi Televizyon Gazetesi cikkből van részlet , hogy a reklám szereplést vissza utasította - ták . Nem semmi összeget , de lehet esküvő után igent mondanak .

Úgy mint SAAT és Dogulu azok is csak a házasság után vállaltak hasonlót .

14293. 55940eb484
2015. szept. 8. 14:06
14292. 55940eb484 (válaszként erre: 14291. - Érsekházi)
2015. szept. 8. 14:02

Egy kétágyas szoba reggelivel 663 euro :-)))))


Szép ez a helykétségtelen, közben rájöttem hogy hol van, mikor kint voltunk ott mentünk el minden nap mellette, még néztem is hogy ez nem egy "út menti motel " lehet, ahogy kinéz, hanem valami rongyrázós hely.

❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook