Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


71. gabilive (válaszként erre: 69. - Marcsi0921)
2011. máj. 4. 10:20
Szerintem Bennu tudja,vagyis sejti,hogy Keremnek tetszik Seherezat.Látszott is mindig,hogy őrülten féltékeny.
70. MariSzab (válaszként erre: 69. - Marcsi0921)
2011. máj. 4. 10:02

Az a jó a filmben különösen, hogy sok olyasmi történik a fejekben, amit nem fogalmaznak meg szavakkal a filmben. És ez mind átjön, nagyon jól csinálják. El lehet képzelni, ki mit gondol, hogy érez stb.


Az az igazság, hogy szerintem jobban átjön, hogy Kerem szenved. Talán azért, mert most Onurnak mintha jobban kedvezne a "széljárás".

Engem Onur hangja néha idegesít. Legalábbis a magyar. Ahogy elhúzza néha a mondat végén a szavakat... brrr!

Sehrezad magyar hangja viszont nem olyan jó szerintem, mint az eredeti.

Persze ízlések és pofonok.:))

69. Marcsi0921 (válaszként erre: 65. - MariSzab)
2011. máj. 4. 09:50
Szerintem pont ez a lényeg, hogy érzelmi vonalon ennyire csűrik-csavarják.Arra kíváncsi leszek, hogy Seherezat és Bennu megtudja-e valaha, hogy mindkét fiú Seherezatba volt őrülten szerelmes...
2011. máj. 4. 09:46
Nekem egyébként egyáltalán nem hiányzik az ágyjelenet. Szerintem így még izgibb. MIndenki maga elképzelheti, mi történhetett azon a bizonyos éjszakán. Olyan rossz nem lehetett, mert akkor Sehrezat már kikosarazta volna Onurt.
67. MariSzab (válaszként erre: 66. - Gabilive)
2011. máj. 4. 09:45

Tényleg, igazad van! Ez nem is jutott eszembe, ez mindjárt más.

Meg szerintem szégyelli is magát.


Khaan most egy kicsit rosszcsont ám, nagyon féltékeny az anyucira. (Én is ilyen voltam picinek, ha a nővérem szerelmes volt, nagyon utálatosan viselkedtem vele is, meg a barátjával is.)

66. gabilive (válaszként erre: 65. - MariSzab)
2011. máj. 4. 09:32
Onur meg lehet azért sem mondja el,mert azon az éjszakán Seherezat azt a feltételt szabta,hogy senki nem tudhat róla.
2011. máj. 4. 09:01

Sziasztok!


Én is szeretnék csatlakozni. Nagyon szeretem a sorozatot, kellemes meglepetés, eleinte nem akartam nézni, de anyám rábeszélt, és egyáltalán nem bántam meg!

A tegnapi 2. részt még nem láttam, én mindig online nézem, hogy ne "szenvedjen" otthon a férjem, persze neki sem tetszik.


Nekem Kerem már-már szimpatikusabb... ő sokkal őszintébb a barátjához. Onur titkolódzik a barátja előtt, és ez nem igazán vet rá jó fényt.

Igaz, Seherezádé is titkolódzik Bennu előtt. Szerintem azért, mert még maga sem akarja elfogadni, hogy ő is vonzódik Onurhoz. Még nincs igazán tisztában önmaga érzéseivel. És tudjátok, ha egyszer elmondaná Bennunak, hogy mi a helyzet, az még inkább erősítené benne ezt az érzést, amit Onur iránt táplál.

64. Marcsi0921 (válaszként erre: 63. - Marcsi0921)
2011. máj. 4. 08:34

ONUR - ZÖLD CSABA

KEREM - TOKAJI CSABA

PERIDE - SZABADOS ZSUZSA

SZEVAL - HALÁSZ ARANKA

SEHREZAT - HUSZÁRIK KATA

NADIDE - BORDÁN IRÉN

FÜSZUN - BALÁZS ANETT

BURHAN - CSUHA LAJOS

ALI KEMAL- MESTERHÁZI GYULA

NIMET - KISS ANIKÓ

ISZMAIL - SZOKOLAY OTTÓ

JESIM - KRASZKÓ ZITA

BENNU - PELLER ANNA

ZSÁLE - NÁDASI VERA

2011. máj. 4. 08:33

Sziasztok,


Csatlakoznék a rajongók táborához:)

Azt hittem, csak az én "hobbim", hogy visszanézem az eddigi részeket...:)

Nagyon tetszik a sorozat, és szerintem iszonyat jól eltalálták a szinkron hangokat is.

A youtubon megnéztem "pár" részt, és sokkal jobb a magyar szinkron hang, mint az eredeti török.Viszont az itthoni részekből hiányzott 1-2 apróbb jelenet, nem értem, miért vágják ki.(Gondolom a reklám miatt.)A mi tegnapi részünk a törökben a 11-ik volt.Elkezdtem nézni tovább, kb. 50 db 10 perces részt néztem eddig, és még így is teljesen követhető, hogy egy kukkot sem értek:)Persze mindig mondogatom magamnak, na már csak ezt az egyet,ezt az egyet... Szóval nagyon tetszik, de sajnos nálunk nagyon elhúzzák a részeket.Remélem nem lesz nyári szünet:(

62. gabilive (válaszként erre: 61. - 9949bca4eb)
2011. máj. 4. 08:18

Tényleg mutathattak volna pár jelenetet belőle!


Amúgy férjednek igaza van:)Ilyen pasi tényleg nincs a világon!:)Legalábbis én még nem találkoztam hasonlóval sem.De legalább álmodozzunk róla!:)

Az én párom is nézett a múltkor vagy 10 percet belőle,majd hirtelen felállt,és cinikusan közölte,hogy na ez se lesz az ő kedvenc filmje!Na bumm,ki kérte?!Azok a filmek,amikben 2 perc alatt agyonlövik az összes szereplőt,sokkal jobbak...:(((


Nekem pont azért jutott eszembe az Alkonyat róla,mert egyrészt abban is olyan mindent elsöprő,romantikus szerelem van,és az elején úgy áll hozzá az ember(legalábbis én!),hogy á,ez nagyon nyálas,aztán valahogy megváltozik a véleménye,és magával ragadja.És hiába tudja,hogy a valóságban nem létezik sem ilyen romantikus pasi,sem ilyen mindent legyőző szerelem,mégis jó álmodozni róla,beleélni magunkat.


A Büszkeség és balítéletet csak olvastam valamikor régen,talán újra elő kéne vennem.Az Annét nagyon régen láttam,már nem nagyon emlékszem rá.A Jane Eyret szintén csak olvastam még lánykoromban,de akkor nagyon tetszett.

2011. máj. 4. 06:12

A férfiak ezt miért hurrogják le annyira? Tegnap a férjem nekem is beszólt és próbált ott bohóckodni a képernyő előtt, hátha lemaradok az érdekes részekről. Megjegyezte, h. "nincs ilyen pasi a világon, ilyen hülyeségeket egyik se mond a nőnek... Ez mind csak azért van, h. szédítsék a női nézőket."

De ha így is van, mit bánom én?! Kell nekem a romantika, hadd olvadozzak már. Úgy reagálok ezekre, mintha nekem mondaná Onur... Még a gyomrom is beleremeg a gondolatra.


Most jutott eszembe:

Tudjátok mit hiányoltam a sorozatból eddig? Ha már megtörtént az elején a "fekete éjszaka", akkor abból miért nem mutatnak villanásnyi képeket, főleg mikor Onur magába van zuhanva és Seh-ra gondol? Ilyenkor kéne 1-2 pillanatnyi elmosódott kép, amikor visszaemlékezik. Kíváncsi lennék, h. milyen emlékei és érzései vannak neki arról az éjszakáról.

60. 9949bca4eb (válaszként erre: 57. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 4. 06:04

Nekem is megvan az Alkonyat és a Büszkeség és balítélet könyvben és mindkettő nagyon tetszett. Amúgy tegnap jutott nekem is eszembe, h. ha megjelenik könyvben, akkor az nekem is kell! :))


Az Anne-t nem ismerem, de ha hasonló ízlésünk van, akkor nyilván az is tetszene nekem.

Ami még tetszett nekem film, az a Jane Eyre. De azért annyira nem jött be, h. képes lennék naponta megnézni. :))

2011. máj. 3. 23:37
a délutáni részekről sajnos lemaradtam, ezért nálam még csak most fog kezdődni a film. :))))
58. ab4b6bc17d (válaszként erre: 56. - -bvildiko)
2011. máj. 3. 21:34
Igen, valszeg ezért is tud ÚGY RÁNÉZNI, hogy az ember lánya majd kiugrik a bőréből :)
57. ab4b6bc17d (válaszként erre: 55. - 9949bca4eb)
2011. máj. 3. 21:31

Kitti, én odavagyok mindháromért!!! S szintén reménytelenül romantikusnak titulálnám magam :)

Szerintem nagyfokú érzékenységre vall, hogy mi szeretjük és megértjük ezeket a remek műveket :) Természetesen a Büszkeség és balítélet, a Twilight is megvannak könyvben és DVD-n egyaránt, ha megjelenne, a Seherezádét is megszerezném, szerintem, mert ami nagyon tetszik, azt szeretem, ha kéznél van :)

Ja, én még az Anne-t is nagyon szeretem. Ismeritek?

56. -bvildiko (válaszként erre: 51. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 3. 14:49
Rádasául Onur és Seherezat az életben is egy párt alkotnak. :))) Lehet ezért csorgott a nyála rá. :)))))
2011. máj. 3. 11:57

Végre találtam olyanokat (titeket), akik szeretik a Büszkeség és balítéletet, meg az Alkonyatot... sőt még ezt a sorozatot is!! Véééééégre! Már azt hittem, h. nekem van csak ilyen fura ízlésem, h. szeretem ezeket. :))

Vagy csak reménytelenül romantikus lélek vagyok. :))

2011. máj. 3. 11:47
Nem mellesleg, nincs ismétlés reggelente! Most akkor hogy is van ez?
53. ab4b6bc17d (válaszként erre: 46. - 9949bca4eb)
2011. máj. 3. 11:46

Így van. Én is ezt írtam a fórum indításakor, hogy a Büszkeség és balítéletre emlékeztet engem is, csak az a régi korban, ez meg napjainkban játszódik.


A Twilight is nagy kedvencem, amióta csak megismertem, nekem is. Vannak ilyen könyvek, filmek, amik örök kedvencek maradnak az embernek és sosem unja meg őket nézni, vagy olvasni.

52. ab4b6bc17d (válaszként erre: 45. - Gabilive)
2011. máj. 3. 11:43
Annyi jó újdonság van a filmben, hogy a zenéjéhez még tényleg nem értünk. Pedig valóban nagyszerű! A bevezető is, ill. van még egy, pont a 12. rész vége fele - amikor ONur elhajt a partiról, húúú, de izgalmas! Vajon meg lehet kapni őket CD-n?
51. ab4b6bc17d (válaszként erre: 42. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 3. 11:38

Na, most nevetni fogtok! Szépen elindítottam az onlinon, amit Kitti javasolt a 12. részt. Pont, amikor a partihoz ért volna, leállt! Jobban mondva, kiírta, hogy lejárt az időkorlát, ezért csak pénzért nézhetem tovább...


Most néztem csak meg a rég áhított részt! Ebben a pillanatban, végre!

Olyan izgis volt látni, hogy hol az egyik, hol a másik hapsi féltékenykedik.

Amikor meg megjelent Seherezat a buliban, s ONur észrevette, még meg is nyalta száját :) vicces volt!

2011. máj. 2. 18:28

Sikerült hamarabb hazaérnem, mint ahogy számítottam, de így is lemaradtam az első 20 percről.

Na majd holnap pótolom. :)


Nektek hogy tetszett?

2011. máj. 2. 16:24
Kezdődik. :)))
48. 9949bca4eb (válaszként erre: 42. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 2. 13:26
Sikerült lejátszani a videót? Meg tudtad nézni a 12. részt? :))
2011. máj. 2. 13:20

Dolgoznom kéne, de ittragadtam a képernyő előtt. Most épp videót nézek a youtube-on.


[link]


gabilive: ennek nagyon jó a zenéje is! :)

2011. máj. 2. 13:14

Mindenkinek nagyon szívesen! :)

Amúgy ha bármi újabbat tudtok: link vagy képek, videók, az jöhet! Mindenre vevő vagyok!


Tegnap (vagyis ma) hajnali fél 1-ig fent voltam és végignéztem újra az összes részt. :)) Valamikor kora este kezdtem el nézni, de nyilván a kevésbé érdekes részeket áttekertem... :)

Ilyen egy fanatikus rajongó! Nem tudom megunni...


Alig várom, hogy délután legyen és láthassam, bár az a bajom, h. 4-ig dolgozok és mire hazaérek, éppen belecsöppenek a második részbe, így meg tiszta ideg leszek, h. mi történt az elsőben. Az aznapiakat meg sajna csak 1 napi késéssel tudom visszanézni. :(


Amúgy az Alkonyatért én is nagyon odavagyok, de engem inkább a Büszkeség és balítéletre emlékeztet, ebben látom a párhuzamot. Vagy csak nekem tűnik így.

2011. máj. 2. 09:17

Sziasztok!Csatlakozhatok?

A mexikói/brazil sorozatokat ki nem állhatom,de a Seherezádé engem is nagyon megfogott!Tudjátok,mire emlékeztet ez a szerelmi történet?Az Alkonyatra!Igaz,hogy teljesen más téma,de pont annyira rabul ejti az embert.

És amiről még nem írt senki:nekem a zenéje is nagyon tetszik!

44. antila (válaszként erre: 21. - 9949bca4eb)
2011. máj. 2. 08:42

Köszi szépen a segítséget!


Végre hétfő, és láthatjuk a sorozatot:)

43. cinus79 (válaszként erre: 38. - 9949bca4eb)
2011. máj. 2. 08:22

Én is itt szoktam esténként megnézni az újabb részeket, amikor már alszanak a gyerekek, mert délután játszóterezés van és mire haza érünk már a vége megy.

Ez egyébként egy nagyon jó oldal szerintem.

Valamint csatlakozom az előttem szólókhoz, tényleg rabul ejti az embert. Már várom, hogy este milyen újabb fejlemények lesznek.

2011. máj. 2. 00:17

Jelentem, sikerült végre elindítanom egy videót! :) Remélem, most sikerül látnom a hőn áhított részt.


Ráadásul most már vágyom Törökországba :) eddig nem éreztem kedvet hozzá, de most már tetszik :)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook