Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


131. ab4b6bc17d (válaszként erre: 127. - Marcsi0921)
2011. máj. 4. 18:00
Miért hagyja ott a céget?
130. MariSzab (válaszként erre: 129. - Gabilive)
2011. máj. 4. 15:00

Bonyolult személyiség ez az Onur, sokkal bonyolultabb, mint Kerem, talán azért, mert alig beszél arról, hogy mi jár az agyában. Ha mondjuk Onur mellett is lenne még egy barát (mint ahogy Kerem mellett van egy a hajón), akkor talán többet tudhatnánk róla. Talán ezért is "győz" a filmben Onur, mert ő az izgalmasabb személyiség.

Az egy jó kis ellentmondás, hogy bár utálja a nőket Onur, mégis szexért cserébe adja csak oda a pénzt Sehrezátnak. Pedig akkoriban már szerelmes volt a nőbe. Ennyi esze lehetett volna, hogy ha nem akarja magát teljesen megutáltatni a nővel, akkor ne akarja a pénzért cserébe ágyba cipelni.

Persze nem akarta kihagyni a lehetőséget.:)

129. gabilive (válaszként erre: 112. - MariSzab)
2011. máj. 4. 14:46

Igen,Kerem szerintem simán odaadta volna neki a pénzt.

Viszont pont arról szól a film,hogy egy olyan pasi,aki alapból gyűlöli és lenézi a nőket,végül a saját csapdájába esik.Annyira beleszeret a nőbe,akit megalázott,hogy saját magával is meg kell vívnia a harcot,hisz,amit érez,az ellenkezik az elveivel.S miután sikerült felülkerekednie önmagán,a nőt is meg kell hódítani,ami persze nem könnyű,azok után,amit tett vele.

Hányszor elmondja,hogy bárcsak eltörölhetné azt a fekete éjszakát...

128. gabilive (válaszként erre: 110. - Antila)
2011. máj. 4. 14:39

Áhhh,úgysem bírom ki,hogy ne olvassam el!:))) De azért nem utállak:)))


Hát engem eddig elkerültek az ilyen pasik:)


Nekem jobban bejön Kerem,mint pasi,kinézetre és stílusra is,egyelőre...de lehet,ez változni fog.

127. Marcsi0921 (válaszként erre: 120. - Csibika)
2011. máj. 4. 14:35

Gabi ne olvasd :)

Hoppá:)))

Megkerestem a legutolsó részt a neten, és ott láttam a kislányt.Az egyértelmű volt, hogy Onur lánya, csak ezt nem tudtam.

Amikor Seh kibékült Burhannal, az nagyon szép volt:) Most kb. itt tartok, ill. pár résszel később, amikor Seh már otthagyta a céget, és az egyik építkezésen lövöldözés volt.

126. antila
2011. máj. 4. 14:19
Ezt egyszerre írtuk szinte
125. antila (válaszként erre: 120. - Csibika)
2011. máj. 4. 14:17

Jujj, ez tök jó lesz.

Egyébként a való életben, ahogy tudom Seh és Onur 2009-ben házasodtak össze, és már gyerekük is született.

124. Csibika
2011. máj. 4. 14:15
Kozos gyermekuk a magánéletben van egy 1 éves kisfiú
123. MariSzab (válaszként erre: 120. - Csibika)
2011. máj. 4. 14:12

Hú, lányok, mi minden lesz még itt!

Nekem egyébként tetszik, hogy nincs folyton folyvást csókolózás meg szexjelenetek. Sőt, hogy nagyon visszafogottan adják ezt a filmben. És mégsem egy maradi film.

122. ab4b6bc17d (válaszként erre: 120. - Csibika)
2011. máj. 4. 14:11
S akkor a végén mindkettejüknek lesz egy-egy gyermeke és még csinálhatnak közöset is :)
121. ab4b6bc17d (válaszként erre: 115. - Csibika)
2011. máj. 4. 14:10
Kitől?
120. Csibika (válaszként erre: 117. - Antila)
2011. máj. 4. 14:10
Onurnak volt egy mennyaszonya aki megcsalta és terhes lett. Onurnak mondta, hogy az o lánya de nem hitt neki.Aztán meghal a no és a kislány felkeresi az édesapját.Onur DNS vizsgálatot csináltat és kiderul, hogy valoban az o lánya.
119. ab4b6bc17d (válaszként erre: 112. - MariSzab)
2011. máj. 4. 14:09
Szerintem Onurt is bántja, hogy egy nőbe szerettek bele, de egyszer az életben lépni akar.
118. antila (válaszként erre: 115. - Csibika)
2011. máj. 4. 14:05
Bocsi, az előbbi hozzászólást neked szántam, illetve tőled kérdeztem.
117. antila
2011. máj. 4. 14:03
Szinte gondoltam, volt egy ilyen megérzésem, de hogyan kerül képbe?
116. antila (válaszként erre: 94. - Csibika)
2011. máj. 4. 14:02
Hú, tök jó, hogy ezt leírtad, ez nekem kimaradt a You-n. És Seh, hogy reagált erre Keremnek?
115. Csibika (válaszként erre: 110. - Antila)
2011. máj. 4. 14:01
A legvégén az a kislány Onur lánya.
114. MariSzab (válaszként erre: 110. - Antila)
2011. máj. 4. 13:59
Jézusom, Antila, hol vannak az ilyen férfiak? Szerintem nagyon gyorsan elhappolják őket. És ha ilyenek is, később elkényelmesednek, és már nem olyan lovagiasak a feleségükkel / barátnőjükkel.
113. ab4b6bc17d (válaszként erre: 104. - Csibika)
2011. máj. 4. 13:57
:) hoppá! :)
112. MariSzab (válaszként erre: 95. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 4. 13:56

Hú, ez lesz izgi szerintem, ahogy Kerem beleszeret a feleségébe.

Onur számomra egy kicsit bunkó. Persze a lányok általában jobban szeretik az ilyen pasikat.

Szerintem teljesen véletlen, hogy így alakult a sztori. Ha mondjuk Seherezád közvetlen főnöke Kerem lenne, és tőle kérte volna a pénzt... belegondoltatok már ebbe? Szerintem Kerem nem kért volna tőle ilyen bunkóságot.

Az is nagyon szívbemarkoló, ahogy Kerem a testvéri érzések és a szerelem érzése között vívódik. Onuron nem látszik, hogy nagyon bánná, hogy azzal, hogy ő össze akar jönni Sehrezátal, ezzel fájdalmat okoz a barátjának.


No, azért Onurnak nagyon sok vonzó tulajdonsága van. Pl. én szeretem az olyan férfiakat, akik keveset szövegelnek. Onur csak akkor beszél, amikor kell.:)

111. ab4b6bc17d (válaszként erre: 103. - Gabilive)
2011. máj. 4. 13:56

Mindkét nő páratlanul szép.

Egyébként a nagymamán is látszik, hogy fiatalabb korában milyen szépség volt ő is :) nem mintha most csúnya lenne, de látszik rajta, hogy előtte is szép volt.

110. antila
2011. máj. 4. 13:55

Gabi most ne olvass!!!!

Szóval akit érdekel. Nem lesz uncsi a film, mert SEh-nak és Onurnak csak a 2. esküvő jön össze, ott is lesz izgalom, meg vér. A házasságuk alatt is balhéznak majd, sőt, a végén Seh vmi öreg pasival van, pont úgy öltözve, mint egy mennyasszony. Lesz egy másik gyerek is, egy kislány, aki velük lesz majd, nem tudom hog kerül majd a képbe, mert a török nyelvet nem értem. Füszonnak is lesz pasija, de ez a vonal engem sem érdekel annyira.

A 2. együtt töltött éjszakát sem fogják mutatni úgy, ahogy szertnénk Seh és Onur között, de tudod, hogy szeretkezni fognak.

Szerintem is az az izgi, ahogy ez a szerelem+ szenvedély most alakul közöttük. Amikor néztem a You-n, én is mondogattam, hogy csak még egy részt, csak még egy részt,mert alig vártam, hogy végre elcsattanjon az első igazi csók közöttük.

Keremet nem bírom, bunkón fog viselkedni Bennuval, összejön más nővel is. Sajna a héten eddig nem tudzam nélzni, úgyhogy most levagyok maradva, hogy magyarul épp hol tartanak, most a fórumot olvasva tájékozódom. Akit nem érdekel előre a story, légyszi ne utáljon,hogy ezeket leírtam.

A zenéjét is nagyon szeretem, elvarázsol teljesen.

És igen is léteznek olyan pasik, mint Onur, Mr. Darcy, meg Edward Cullen( persze nem vámpír kiadásban):)

109. ab4b6bc17d (válaszként erre: 102. - Gabilive)
2011. máj. 4. 13:54
Igen, jól ki van ez így találva. Bár azért berzenkedik a női mivoltom egy ilyen megalázó éjszaka ellen, még akkor is, ha jóképű a fazon. Most félreértés ne essék, a gyermekem életéért bármit, de a tudata ellen berzenkedem .)
108. Csibika
2011. máj. 4. 13:53
Az lesz igen szép mikor Seh kibékul Burahnal én megkonnyeztem.
107. ab4b6bc17d (válaszként erre: 101. - Gabilive)
2011. máj. 4. 13:52

Én sem azt írtam, hogy bármelyikük is tetszene, csak hogy szépek :) Gazdagok és szépek .)


Na, lényeg a lényeg, a nagyi nagyon szerethető figura.


A most megszületett picur is gyönyörű babácska! Az anyja meg nem akarja szeretni, mert lány :(

106. Csibika
2011. máj. 4. 13:51
En nem szoktam sorozatokat nézni, de ez a film annyira magával ragadott, hogy legszívesebben semmit sem csinálnák, csak megnézném az osszes részt. A legjobban az tetszik, hogy Onur és Seh a forgatás alatt egymásba szeretett és azért annyira hiteles nekem.
105. ab4b6bc17d (válaszként erre: 98. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 4. 13:50
Akkor a privimbe írj le valamit légyszi. Engem nem zavar, ha előre tudom! :)
104. Csibika (válaszként erre: 99. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 4. 13:48
Mert ugye Onur elárulta Keremnek, hogy egyutt toltott egy éjszakát egy novel amiert fizetett. Kerem meg annyira szerelmes Seh-be, hogy be akarja neki bizonyítani hogy Onur fizetett egy nonek, még a szállodai számlát is odaadja Seh-nek és azt mondja neki o pedig ki fogja deríteni, hogy ki az a no.
103. gabilive (válaszként erre: 86. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 4. 13:47
Bennu szerintem is nagyon szép.Én azt mondanám,hogy Seherezat a klasszikus,elegáns szépség,Bennu meg olyan aranyos-bájos.
102. gabilive (válaszként erre: 91. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 4. 13:43

Na igen,de azért ne felejtsük el,hogy végül mégis meggondolta magát,és oda akarta adni a pénzt.Az más kérdés,hogy elkésett vele.Mondjuk,Seherezat is tarthatta volna bekapcsolva a telefonját,akkor még időben elérte volna,mert akkor még a kocsiban ült,mikor hívta az öreg.

Na,de akkor nem került volna sor arra a fekete éjszakára,és nem lenne film:)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook