Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


2011. máj. 13. 22:07
Mi lesz velem hétfőig? Sajna hétvégén uncsi programunk van, még a neten sem tudom nézegetni! :(
460. Marcsi0921 (válaszként erre: 435. - Gumimaci22)
2011. máj. 13. 22:05

Kerem meghívja vacsorára Bennut, ahol ott lesz Seval "mama" is. Bennu elfogadja a meghívást, és rögtön eldicsekszik vele Seh-nek.

Bennu az ebédlőben meghallja, hogy Zeynep dicsekszik a kolléganőjének, hogy Keremnek milyen klassz a yachtja és a hálószobája.Bennu ezen teljesen kiborul, elkésik a vacsoráról, nem eszik, nagyon feszült, és hamar haza is megy. Kerem persze nem érti az egészet.

Onur változatlanul szomorú, de próbálja leplezni. Azt mondja Keremnek, már lemondott Seh-ről, mert Seh nem szereti őt...

Seh kap egy e-mailt, amiben munkát ajánlanak a kultúrális központ kapcsán.Elhívják egy megbeszélésre. Telefonon is egyeztetnek az ajánlatról, majd másnap délelőttre megbeszélik a találkozót.

Ali-Kemal nem találja a helyét, csak bolyong. Nadide meglátogatja Canselt és leülnek beszélgetni.Megmutatja a lányok fotóit, és elmondja, hogy engedje Ali-Kemalt visszatérni a családjához.Cansel elmondja, nem tudott a gyerekekről és hogy nagyon szereti Ali-Kemalt.

Ali-Kemal végül elbúcsúzik a lánytól és visszamegy a családhoz.

Onur és Zafer Mert bárjában iszogat, Sehről és a munkáról beszélgetnek. Zafer mindenképpen azt szeretné, hogy Seh visszatérjen a Binyapihoz dolgozni, ezért elhívja reggelizni és megpróbálja rávenni a visszatérésre.Seh nem ad egyértelmű választ.

Seh-et felhívja valaki, de nem szól bele a telefonba.

Kerem felhívja Bennut, hogy magyarázatot kérjen előző esti viselkedésére, de a lány nem mond semmit, csak otthon sír.

Megjelenik az újságban a cikk a támadásról, és a Binyapit összefüggésbe hozzák a maffiával.Azonnali értekezletet hív össze Onur, ahová Bennu nem akar bemenni, amikor meglátja, hogy Zeynep is ott lesz.Elindul hazafelé, de Onur szembejön vele a folyosón, és beviszi a megbeszélésre. Próbálják kideríteni, hogy ki szivárogtatta ki a hírt az újság felé.Melek megpróbálja Zeynepre rábizonyítani, hogy ő volt, de nem sikerül.

Kerem elmegy meglátogatni az áldozat családját 8akit a maffia lelőtt az építkezésen), és teljesen letaglózza a család szegénysége és nyomora.

Seh elmegy a megbeszélésre, ahol elképedve látja, hogy mindenhol az ő fotói vannak kinn a falon.A fotót készítő férfi elmondja, hogy hobbifotós, és titokban csinálta a képeket Sehről egy pályázathoz.Megpróbálják rávenni Seh-et, hogy egyezzen bele a képek használatába, további fotózásba, de Seh nem megy bele.

Burhan elmondja nadidnak, hogy megbocsát Ali-Kemalnak.Másnap reggel elmennek a jegyzőhöz és Burhan visszaíratja az inagtlanokat a saját nevére, és elmondja a fiának,hogy mennyire csalódott-és nem bízik benne.

Füszun nem akarja, hogy visszatérjen Ali-Kemal, de Burhan közli vele, ha azt akarja, hogy elvált asszony legyen, akkor szóljon és ő rögtön intézkedik.Füszun persze elhallgat.

Seh szomszédját megveri a férje, ő menedéket ad éjszakára a lánynak.Reggel a férj eljön a lányért, és bocsánatot kér Seh-től mondván, többet nem fog előfordulni.

Peride meglátogatja Onurt a lovardában, aki nem örül neki.

Nadide és Burhán megegyeznek, hogy Annuskának mennie kell a háztól, mert félnek, hogy összejön Ganival.

Onur ül az irodában, amikor megjelenik Seh. Megkérdezi tőle, hogy hozzá jött-e vagy a Binyapi Holdinghoz.Onur nagyon kimért,hűvös Seh-el szemben, aki újra munkába áll a cégnél.

Ali_Kemalnak nem tetszik, hogy Gani elkezdett dolgozni Burhannál, és ezt a fiú szemére is veti.

Kerem kiszedi Bennuból, hogy mi a baja, és azt kéri, bízzon benne, mert Zeyneppel a 2 éjszakás kalandja még Bennu előtt volt.

2011. máj. 13. 22:02
Én meg a lánykérés utáni reggelen, mikor bement kávézni Sehhez és Bennuhoz. Akkor nagyon úgy nézett, hogy.........úúúúúúú, tiszta libabőr lettem. Szerettem volna Seh helyében lenni! :)
458. tilko (válaszként erre: 457. - 9949bca4eb)
2011. máj. 13. 22:02
Lehet hülyeség de én a kezeit is annyira imádom, ahogy Seh. haját babrálja vele. Elbírnám viselni magamon is......
457. 9949bca4eb (válaszként erre: 453. - Tilko)
2011. máj. 13. 21:54

Ugye-ugye?

Úgy tud nézni, hogy beleborzong az ember lánya... :))

456. 9949bca4eb (válaszként erre: 452. - Sehfan)
2011. máj. 13. 21:54

Asszem én is szerelmes vagyok... Úgy ahogy anno Mr. Darcy-ba is, meg Edward Cullen-be. :))


És tudod mikor éreztem, h. beleestem Onurba? Amikor megkérte Seh. kezét.

Olyan gyönyörű volt ott az arca meg a szeme, h. még a gyomrom is görcsben volt közben. :)) Jesszus, nem vagyok normális!

455. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 445. - Eszti1102)
2011. máj. 13. 21:47
De mikor lesz már nálunk látható az a bizonyos első csók?
2011. máj. 13. 21:44
És engem is! És én is adok érte bármit!!! :)
453. tilko (válaszként erre: 424. - Eszti1102)
2011. máj. 13. 21:44
Nem rosszak a képek, de azért a filmben egy picivel jobban néz ki. Talán a szakálla miatt. Viszont azok a szemek...
452. sehfan (válaszként erre: 450. - 9949bca4eb)
2011. máj. 13. 21:42
Megmagyarázhatatlan mit tud kiváltani belőlem, én is úgy érzem hogy szerelmes vagyok
451. tilko (válaszként erre: 444. - 9949bca4eb)
2011. máj. 13. 21:40
Ez tényleg szupi, a zene pedig különösen jó. Köszi
450. 9949bca4eb (válaszként erre: 447. - Sehfan)
2011. máj. 13. 21:38

Ugye hogy nagyon jó?

Egymás után vagy 50-szer meghallgattam, már a zenétől is szétáramlik bennem a szerelem. :))

449. 9949bca4eb (válaszként erre: 446. - Marcsi0921)
2011. máj. 13. 21:37

Ez nagyon szuper! Tényleg meg tudod csinálni?

Vegyél fel engem is légyszi a megrendelők közé, bármit kérhetsz cserébe! :))

448. sehfan (válaszként erre: 446. - Marcsi0921)
2011. máj. 13. 21:31

Marcsi0921!


Lehet ELŐRENDELÉST leadni? Ha tényleg megcsinálod én szeretnék egy ilyen "DVD sorozatot".

447. sehfan (válaszként erre: 444. - 9949bca4eb)
2011. máj. 13. 21:27

kritti77!

Ez nagyon nagyon jó!!!! úgy mentettem el a kedvencek közé seherezádé hhhhuuuu.


Köszi!

446. Marcsi0921 (válaszként erre: 437. - 9949bca4eb)
2011. máj. 13. 21:24

Én letöltöm az összeset. A fájlok avi kiterjesztésűek, így egy programmal összefűzöm majd őket. Úgy nézem, max. 3 dvd-re ki fog férni az egész.

Azon gondolkodom, hogy a bevezető részeket leszedem az elejéről, de a többit én bennehagyom, mert a körítés nélkül szerintem Seh és Onur története sem annyira jó.

Főleg, amikor Kerem csatázik majd Seh-ért, mert gondolom tudjátok, soha nem adja fel ő sem :)))

2011. máj. 13. 21:23

Sziasztok, olvastátok az epizód újságot? nekem nagyon tetszet, ha nem gond beirom, sajnos nem tudom megmutatni, ez volt az utolsó újság még szerencsém volt.


"A Seherezádé esetében a sorozat és valóság teljesen összekeveredett. A történet szerint Seherezádé és Onur viszonya nem éppen jól indul, ám szép lassan mindkettőjükben felélednek az igazi érzelmek. De ez a szerelem nem csak a forgatókönyvben volt megírva. Ráadásul minden ez első csókkal kezdődött. Bergüzár Korel és Halit Ergenc később bevallották, hogy mindkettőjükben akkor mozdult meg valaki, amikor az első csókjelenetükre került sor.

- Nem ez volt az első ilyen jelenetem- nyilatkozott Halit Ergenc. - Jó néhány gyönyörű nőt csókoltam meg a karrierem során, de ez a csók tényleg teljesen más volt. Abban a pillanatban éreztem , hogy igazi kincsre találtam. Ugyanúgy, mint a történetben Onur. Vagyis egyáltalán nem esett nehezemre eljátszani egy olyan férfit, aki visszavonhatatlanul és végérvényesen beleszeret egy csodálatos nőbe. De ugyanakkor még távolról sem lehet biztos a dolgában. Én pontosan ugyanúgy féltem , mint Onur. Nem tudhattam hogy Bergüzar az enyém lesz-e ?

Mi tagadás Halitnak volt is oka aggódni. Ugyanis Berguzar úgy kezdte el a Seherezádé forgatását, hogy már menyasszony volt. Ráadásul a vőlegénye nem is akárki volt. Egy bizonyos Tan Sagtürk jegyezte el, aki Törökország egyik leghíresebb balett-táncosa, vagyis ünnepelt sztár. Amikor megkezdődött a Seherezádé forgatása ő és Bergüzar már együtt is laktak. Sőt, már a lánykérés is megtörtént. Mi több, az esküvő időpontját is elkezdték tervezgetni.

De ezután Bergüzar megismerkedett az Onurt játszó Halittal, s aztán jött az a bizonyos első csók ,ami legalább akkora hatást gyakorolt a szép szinésznőre, mint a férfire. Bergüzar ugyanis nem sokkal ezután felbontotta az eljegyzését, s elhagyta a híres táncost.

Halit és Bergüzar szerelme elől így elhárult egy akadály, ám a boldogságuk ezzel még nem lehetett teljes. Ugyanis - hasonlóan a Seherezádé történetéhez- a valóságban is számos nehézséggel kellett megküzdeniük , hogy igazából egymáséi lehessenek. "


amúgy ezt megtalálhatom valahol fent a neten is?

2011. máj. 13. 21:04

Nekem ez a kedvencem:


[link]


Jók a képek, de a zene se semmi, már aki szereti az ilyet.

Jajjjjjj, Onur abban a fekete garbóban és farmerben... ahhhhhh. :))

443. sehfan
2011. máj. 13. 20:53
2011. máj. 13. 20:51
Bocs, igényt!
441. sehfan
2011. máj. 13. 20:51

hát én sem értek ilyenhez, ezt nézd meg:


[link]

2011. máj. 13. 20:51
Én is igény tartanék rá! :) Titokban nézegetném itthon! :) :) :)
439. 9949bca4eb (válaszként erre: 438. - Sehfan)
2011. máj. 13. 20:36

Hát én is mindenképpen!

Magam biztos nem tudnám megcsinálni, műszaki analfabéta vagyok... ha éppen ez ebbe a kategóriába tartozik. :))

438. sehfan (válaszként erre: 437. - 9949bca4eb)
2011. máj. 13. 20:27
Hátha akad egy vállalkozó szellemű, hozzáértő ember aki megcsinálja, én vevő vagyok rá!
437. 9949bca4eb (válaszként erre: 434. - Sehfan)
2011. máj. 13. 20:24
Ez jó ötlet!! Épp ma tanakodtam azon, h. folyamatosan letöltöm a részeket és valahogy úgy kéne őket megvágni és kiírni dvd-re, h. csak Onurról és Seh-ről szóljon az egész. Hátha nem lesz így belőle 40 dvd. :))
436. 9949bca4eb (válaszként erre: 432. - 0f6f53a4a7)
2011. máj. 13. 20:22

Ez nekem is eszembe jutott, h. megéri-e... Sorozatfüggés... ez tök szégyen. :)) Na de ha nem tudom abbahagyni! :))

Nálunk is volt vita ebből, és szégyenszemre én is csak fél 7-kor tettem meg, amire kért, aztán egész este hallgathattam, h. milyen gyerekes a viselkedésem. Hát ez van lányok... Onur szép szemeit nem lehet csak úgy otthagyni. :))

Amúgy meg nem vagyok nagy tévénéző, de ez azért rendesen odabilincselt a tévé elé. :))

2011. máj. 13. 20:22
Csajok!Nincs dőm visszaolvasni,de majd megőrülök,mert nem tudom mi volt a mai részben!Írja le valaki lééééééci!Csak hétfőn lesz fent a neten a mai:(
434. sehfan
2011. máj. 13. 20:22
Jó lenne ha valaki kiirná végtelenítve az összes részt DVD-re, de a legjobb az lenne ha csak az Onur és Seherezádé részeit raknák egymás után, azok a nézések!!! Ahogy Onur néz nem néz úgy senki!!!!!
2011. máj. 13. 20:15
2011. máj. 13. 20:13
Ha már ennyien tartjátok magatokat nem normálisnak, akkor én se maradjak le! :) Tegnap már egy vitát elszenvedtem a párommal emiatt. Megkért, hogy valamit segítsek én meg mondtam, hogy majd ha vége. Igaz, ő 5 óra előtt szólt én meg fél hétkor battyogtam ki! Képzelhetitek!!! :) Megéri ez???? :) Kicsit csalódott vagyok a mai rész miatt. Nem bírom, hogy mosolyszünet van Seh és Onur között. Ali Kemált viszont sajnáltam most, bármit tett is! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook