Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯
14471. O.Eta
2015. okt. 29. 22:39
Tele van a FBKenannal, aki Kobál nagymamájának temetésén vett részt
14470. 55940eb484 (válaszként erre: 14468. - Érsekházi)
2015. okt. 28. 18:38

Igen a Meneksét fogom nézni, a Karadayit és a a Szív útjait nézem jelenleg, ezenkívül más - nem török - sorozatokat nézünk a párommal

A Kara sevdához annyit, hogy fura, hogy ebben Kivanc nem játszik, mert eddig amit Saral rendezett és "Gülten szerepelt benn, abban ott volt Kivanc is, úgy tűnik felbomlott az édeshármas :-)))

Nem láttam ezt Burak fiút még sorozatban, Szulejmént nem nézem, de nekem külsőre elégé nyálas, vagy fiatal, ég nem férfias, vagy nem tudom, nem jön be, aztán lehet ha látnám sorozatban odalennék érte, bár kétlem.

Inkább maradok a 40-es pasiknál, ők az én korosztályom.


Na mindegy időm sincs olyan sok, itt az év vége, soka meló elég is ennyi sorozat.

14469. Érsekházi (válaszként erre: 14465. - Sorozatmonika)
2015. okt. 28. 18:26
Azt írták az oldalon , hogy valamikor novemberben fog kezdődni a Menekse és Halil .
14468. Érsekházi (válaszként erre: 14467. - 55940eb484)
2015. okt. 28. 18:23
A Menekse és Halil -t azért fogod nézni remélem . Sajnos Kenanra még várhatunk , hogy új szerepben láthassuk . A Karadayi meg napi program , hogy nézem gondolom Te is .
14467. 55940eb484
2015. okt. 28. 08:25

Kinéztem egy sorozatot novemberben kezdődik Mayıs Kraliçesi a címe.

Más nem érdekel.

14466. Érsekházi (válaszként erre: 14465. - Sorozatmonika)
2015. okt. 27. 22:48

Szia ! A Török hírességek hungary fan club - oldalon itt tudsz róla olvasni , nem sokára indul és állítólag azt írja a Youtubra teszik majd fel . Figyelni kell az oldalon az infót .

Jó sok sorozatot nézel én csak a Analar és a Kara Sevda fogom . Pedig van még egy jó ami októberben indult a címe EVE DÖNÜS - Hazatérés .

ebben Cansel Elcin és aki a Seherezádéban KEREM volt az a színész játszik .

Beindult a sorozat dömping , de a feliratos most a nyerő . Ha tudok valamit jelentkezem .

14465. sorozatmonika (válaszként erre: 14463. - Érsekházi)
2015. okt. 27. 22:20

Hol lesz felirattal?mindenkepp ird meg feltétlen nezni akarom.

gyönyörű sorozat.

14464. sorozatmonika (válaszként erre: 14461. - Érsekházi)
2015. okt. 27. 22:18

Szia!TErmészetesen nezem mindkettőt.

Nekem mindkettő tetszik.

A Kara sevda könnyedebnek igérkezik,ez a Bali bég... Burak Özcivit annyira jóképű,elàjulok tőle.

Az annalar,érdekes,ottragadtam.tetszett a falusi rész àbrazolasa,a csaj kissé "fatmagul"style de jo. Jok a szinészek zene,a történet is kellőképpen dràmai.Sinem annyira nekem sem jön be eddig...(meg nem làttam tőle semmit ez az első)biztos nézem őket.Burek miatt most belenéztem a Calikusu-ba a kanal d-n ment.

Had ne mondjam nézem tovàbbra is a

Paramparca 2.év.

Kaderimin yazildigi gun 2.

Hatirla Gőnül(star tv)nagyon jo.

Kara sevda uj.

Asla vazgecmem show tv 2.

Analar... uj.

Kiralik ask nyàri

Iliski durumu karisik show tv(szerelmes vigjatek)

Cilek kokusu nyari star tv.

Kiraz mevsimi fox tv

Na ezert nem tudok irni :)

Mert elmebeteg modjara ha van időm nezem oket imadom.


Ja es nemsokara kezdődik a Kösem...

Ha tudok jovok szép estet mindenkinek.


.

2015. okt. 27. 20:53

Ma van Kivanc Tatlitug 32. születésnapja és a török hirességek oldalon olvasható a meglepetés hír , hogy a 2006-2008-as sorozatát a Menekse és Halil - felirattal hamarosan láthatjuk , 36 részes dráma és nagyon jó . Láttam eredeti nyelven , de így lesz tökéletesen érthető .

Hátha még nem tudtok róla .

2015. okt. 27. 11:32

Úgy néz ki Kerem Catay producernek sikerült Kenant meggyőznie és jövőre tv sorozatban fog visszatérni. Jan- febr-ban . A női partner még ismeretlen .

Egyenlőre az új projektet és a részleteket bizalmasan kezelik .

Legalábbis ez a legújabb hír róla .

14461. Érsekházi (válaszként erre: 14186. - Sorozatmonika)
2015. okt. 26. 18:44
Ne haragudj az előbb lemaradt a neved , hogy Neked címeztem :)
2015. okt. 26. 18:41
Szia ! Nagyon rég nem írtál a fórumra . Most , hogy beindultak új sorozatok érdekelne nézed e valamelyiket ? Nézem a Analar ve Anneler és a Kara Sevda-t . Még eléggé az elején tartanak és úgy veszem észre más sorikban is hasonló volt a téma . A kórház , temető ,börtön után (ami elmaradhatatlan) most ez a megerőszakolás is egyre többször jelen van . Azt olvastam a török nézők között ennek a jelenetnek visszhangja volt , még most 2015-ben is .
14459. varga ica
2015. okt. 25. 21:08
Eta nemtalálom a cikket.
14458. varga ica (válaszként erre: 14457. - Gabriella Tünde)
2015. okt. 25. 21:08
Most olvastam a foreveren egy hozzászólást amivel egyetértek:Az én szempontból, hogy lenne egy nagy hiba, hogy Kenan hogy visszatérjen a képernyőre 2016. január Feride és Mahir nagyon friss a köztudatban, és előírja, hogy legalább egy év áll előttünk, mielőtt Kenan vagy Berguzar fordul elő újra a képernyőn. Ezért remélem, hogy Kenan arra összpontosított filmeket, és nem a sorozatban, legalábbis egy darabig. Ezen kívül, Kenan azt mondta, hogy ő van egy film ajánlatot, és olvassa scriptek, így azt hiszem, amit mond, nem az, amit a média ír......Lehet van benne valami nem?Volt aki belenézett vagy esetleg megnézte Sinem filmjét,gondolom még korai véleményt mondani milyen lesz a sorozat,de Sinem-re azt irták,hogy gyenge szinésznő,és nem szép,a másik szinésznőt dicsérték és hogy sokkal szebb.És igen olyan sok szép szinésznő van,hogy mért pont Sinem???
2015. okt. 25. 20:57
Egyet értek veletek, nekem is teljesen azonos a meglátásom.Nagyon nagy a kontraszt Kenan, Sinem és Berg.között. Kenan mindig elegáns, ápolt, szóval egy álompasi!Sinem olyan lestrapált, ápolatlan a kinézete.Legalább valami rendes alkalmi ruhában látnám Kenan mellett, lehet hogy más lenne a benyomásom.Olyan sok, szép török szinésznő van pedig! Meg elöttem vannak azok a gyönyörű felvételek ami a Marie Clarban jelentek meg, az ott egy álompár! Nem a mi dolgunk, csak csodálkozunk, ki igy, ki úgy!Halit szegény rohamosan öregszik, hat éve vannak együtt?, azóta mintha "Nagypapivé" változott volna.Több helyen lehetett olvasni, hogy Kenan nagy nyomás alatt van, hogy vállaljon további sorozatot és talán hajlik rá!Bergnek is ez kellene!
14456. O.Eta
2015. okt. 25. 18:45
A FB-on olvastam a Karadayi Foreveren, ha jól emlékszem.Ott láttam a 3 barátnőt is.Fordítóval olvastam.Aki tud angolul,jobban,pontosabban tudja interpretálni nekünk az ott leírtakat.
2015. okt. 25. 18:32
Valaki nézi vagy belenézett esetleg , hogy mi a véleménye Sinemről és mint színésznőről . Meg egyáltalán a sorozatról .
2015. okt. 25. 18:27

Ebbe a sorozatba amiről írtam kifejezetten csúnyuska . Tudjuk sokat jelent a smink a frizura egy jó ruha , na mármost itt ezek nincsenek .

Az alakításában semmi különös , tényleg nem akarom Berget ajnározni és hozzá hasonlítani , de a közelébe se jön Sinem és lehet sosem fog .

14453. varga ica (válaszként erre: 14452. - O.Eta)
2015. okt. 25. 18:23
Ez jó Eta,de honnan tudod,hogy nagyon féltékeny és nemengedi Kenant egyedül sehová?
14452. O.Eta
2015. okt. 25. 17:22
Kenan barátnője nem nagy szám,sem szépségra, sem színészileg,bnár utóbbiról személyes tapasztalatom nincs. Tudniillik semmi hírt, képet nem linkelek róla,ha Kenannal van akkor sem.Berg buliján iosmerte meg Kenant most pedig rá sem néz.Állítólag féltékeny naghyon,nem engedi Kenant egyedül sehová.
14451. varga ica (válaszként erre: 14450. - Érsekházi)
2015. okt. 25. 15:38
Ezt mondja mindenki hogy Sinem nem szép és nem jó szinésznő.Kenan jobbat érdemelne.De csak halkan jegyzem meg bocs.
2015. okt. 25. 14:40

Most többet lógtam a neten és mindent megnéztem .

Berg a kosárlabda meccsen jótékony céllal részt vett , utána nyilatkozott és a nyakában lévő lánc medálján elmondta a férje és Ali születési dátuma van , és igen szeretne még gyereket .

A mai reggelizős képen úgy néz ki eléggé meghízott Halit a feje tisztára mint egy golyó olyan kerek .

Hiába a semmittevés elég látványos nála .

Megnéztem az új sorozatot amiben Sinem is játszik

az Analar ve Anneler 1 bölümöt , nagyon nem tudok még véleményt mondani , most kezd beindulni majd a történet jobban . A másik nőt a Kuzeyből a Simayt alakító színészcsaj játsza . Sinem nem egy nagy szám legalábbis eddig . Egyáltalán nem egy szépség olyan átlag fiatal nő , smink nélkül. 1971 -ben járunk éppen a történet szerint .

14449. varga ica (válaszként erre: 14448. - Szinten_fan)
2015. okt. 24. 16:37
Tényleg csak hülyitik az ujságirók az embereket,és szinte mindig félrevezetik a rajongókat.Nemtudom mi ebben a jó?
2015. okt. 24. 15:36

Most meg azt lehet olvasni, hogy Berg az ugynokevel talalkozott, amikor kerdeztek ujsagirok a vilag koruli utjukrol, amire Berg azt felelte, hogy errol most hall eloszor... Ennyit a fel-felroppeno hirekrol.

Az meg hogy sokat vannak egyutt, szerintem ertheto, hiszen "behozzak a lemaradast"m akikor evekig szinte alig latta kegymast a hetkoznapokban, hiszen Halitnak is suru volt a 4 szulejmanos ev, aztan atfedesben a Karadayival lehetett legdurvabb, most meg legalabb tobbet lehetnek egyutt, akar a kavezoban is.

14447. varga ica (válaszként erre: 14445. - Gabriella Tünde)
2015. okt. 23. 23:22
"Távoltartási dolgot vélsz" kiváncsi vagyok egyre gondolunk e?Azt már én is irtam,hogy sajnálom amért Berg nemvállal szerepet és telik az idő és nagyon sok szép török szinésznő van és igazad van,hogy most van a legszebb évei,de hát ő tudja mit csinál.Azt viszont furcsállom,hogy Kenanról azt irták,hogy lehet uj sorozatban fog játszani mikor mindig azt hangoztatta,hogy nemvállal több sorozatot.????
14446. varga ica (válaszként erre: 14445. - Gabriella Tünde)
2015. okt. 23. 17:39
Volt mindkettőjüknek felkérés nem kis pénzért,de elutasitották,lehet az utazások miatt.
2015. okt. 23. 16:50
Az is lehet, hogy Halit szeretne annyira utazni, de lehet, hogy népszerűsitik a sorozataikat.Az pedig nem szivességből teszik, hanem jó pénzért, igy összekötik a kellemest a hasznossal! Az igazi okot nem fogjuk megismerni!A kistestvér dolog pedig már régi téma.Én inkább az egészben ilyen "távoltartási dolgot" vélek.Kár,hogy Berg. eltékozolja a legszebb éveit, amikor Ő a legjobb!Nekem kicsit furcsa ahogy Halit annyira rátapad,nem tudom végképp nincs jelenleg megfelelő ajánlat számára?
14444. csatret
2015. okt. 22. 23:18

Érdekes, hogy az a feltételezés még senkinek nem jutott az eszébe (?), hogy Berg esetleg azért nem vállal újabb szerepet, mert végre kistestvért szeretnének Alinak... És ha lekötné magát bármilyen filmben / sorozatban, az idő és lehetőség csak tovább halasztódna. Lehet, hogy ezért találták ki a kávéházat is, ahol kényelmesen - de mégis a rajongók szeme előtt - vészelhetné át a babavárás idejét. De úgy tűnik, a kis bébi egyelőre még várat magára.


Persze lehet, hogy nem így van, s ez csak az én elképzelésem már régóta. Mindenesetre az okokat és az igazságot csak az érintettek tudják, mi csak találgathatunk.

14443. Érsekházi (válaszként erre: 14442. - Varga ica)
2015. okt. 22. 21:45

Hát ez az , most olvastam én is el . Majd csak előbb utóbb kiderül melyiket választja .

Az utazással kapcsolatban amit írtál , arra nem is gondoltam , de nagyon is lehetséges , hogy úgy van időzítve .

Nagyon jó az a Török hírességek oldala !

14442. varga ica
2015. okt. 22. 20:28
Na mostmeg a török hirsségek fan club-on meg azt irták,hogy A riporterek kérdéseire válaszolva elárulta,hogy úgy nézz ki nemsokára új sorozatban fog szerepelni. A legújabb hírek szerint egy régi filmjének is jön a folytatása,ezzel kapcsolatban csak annyit mondott,hogy valóban megkapta a forgatókönyvet,de egyenlőre még olvasgatja. Ezzel pedig arra lehet következtetni,hogy még egyáltalán nem biztos,hogy lesz újabb film,de ha mégis lesz nem biztos,hogy Kenan fogja játszani a főszerepet....Most már semmit nemtudok.
❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook