Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


2011. máj. 24. 13:41

Ja és sziasztok újak!


Ez az előbb lemaradt!! :(((

1540. 9949bca4eb (válaszként erre: 1534. - Marcsi0510)
2011. máj. 24. 13:41

Ma szintén nem fogok hazaérni az első részére, tegnap se sikerült és ma kéne még az adás előtt megnéznem a tegnapi első részt, de úgy tűnik, esélytelen.

Aztán még ott van a mai első rész, amit holnap kéne pótolnom. Igaz, h. ott a hétvége, de tuti közbejön valami.


Kerem tovább sóvárog Seh után? Ez lesz (nagyjából) a mai részben?


Most mondok egy igen közönséges dolgot: de nekem pl. mindkét pasi kéne. Az egyiket szeretem/szeretném, a másikat meg sajnálom. Ti hogy álltok ehhez?


Igen olvastam valahol, h. a végén tán összeházasodnak és bele is szeret Bennuba. De ez hogyan lehetséges? Elmúlnak Seh iránti érzelmei és Bennu felé fordul teljesen?!

1539. Rita199 (válaszként erre: 1535. - Marcsi0510)
2011. máj. 24. 13:32

Szia Neked is!


Köszönöm a válaszokat. Igen innen a messzi "távolból" légy Te is üdvözölve. Köszönöm a válaszodat. Neked is szép napot!

Szintén Onur őrültként: Rita

1538. Rita199 (válaszként erre: 1532. - Katicam)
2011. máj. 24. 13:30

Szia!


Nagyon köszönöm Neked!

További szép "őrületet" délutánra.:-)))


Rita

2011. máj. 24. 13:24
Ja, és a filmre visszatérve én nem tudom a neten előre nézni (sajnos) mert nagyon lassan tölti. De már igazán kíváncsi vagyok, hogy az Ali Kemál-Füszun dolog hogy oldódik meg!
1536. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 1529. - Marcsi0921)
2011. máj. 24. 13:18
Nagyon sajnálom a kutyusotokat! Nekünk több éve kellett elaltatni a kutyánkat. Valahol a kerítésen kibújt éjszaka, elcsavargott és egy "jóakaró" úgy gondolta, hogy majd tesz róla, hogy többé ilyet ne csinálhasson. Vasvillával átszúrta az egyik oldalát úgy, hogy a villa vége a másik oldalon jött ki. Drága kutyánk hátsó lábaira lebénult, de a mellső lábain hazahúzta magát. Kihívtuk az állatorvost, de sajnos el kellett altatni. Később nekünk is lett új kutyánk, de én hetekig szó szerint sirattam a régit. Azóta sem felejtettük el, hiába lett másik. Nem mondom, hogy minden nap eszembe jut, de még most is a sírás kerülget, ha rágondolok! De hidd el, az új kutyus gyógyír lesz a bánatotokra!!! :)
1535. marcsi0510 (válaszként erre: 1531. - Rita199)
2011. máj. 24. 12:45

szia!

Először is üdvözöllek, az Onur őrültek klubjában. Bocsi, de megnéztem az adatlapodat, és láttam, hogy azon kívül, hogy egyidősek vagyunk, még mind a ketten Borsod megyéből vagyunk. Végre egy valaki van "hazai tájról" is, aki Onur őrült.

Bár már kaptál választ, de én is a sorozatonliné-ról nézem, illetve a youtube-n már előre nézem a részeket, ott már sokkal előrébb járok, mint a magyaron menő részek.

Üdv: Marianna

1534. marcsi0510 (válaszként erre: 1530. - 9949bca4eb)
2011. máj. 24. 12:41

Hmm!

Egymást jól kiegészítenék. Biztosan állandóan veszekednének.

Keremet én a mai részekben fogom sajnálni. Milyen jó, hogy már előre láttam...?

Vajon Benut a későbbiek folyamán tényleg megszereti, vagy csak nem tud mit csinálni, és ha ló nincs, jó a szamár is?

1533. marcsi0510 (válaszként erre: 1529. - Marcsi0921)
2011. máj. 24. 12:38

Szia Marcsi0921


Üdv itthonról. Nagyon szomorkodsz a kutyuskád miatt?


Azért csak nem, ha már vesztek másikat :))


Bírod követni a lányok tempóját? Én alig-alig, ha kihagyok egy délutánt véletlenül.

1532. katicam
2011. máj. 24. 12:09
Rita én a mooviebox oldalán nézem meg. Le sem kell tölteni,online nézheted:)
1531. Rita199
2011. máj. 24. 11:22

Sziasztok!

Jaj de jó olvasni Titeket, örülök, hogy Rátok találtam. Nekem sem sikerült minden részt megnéznem, de mindig nagyon várom mi fog történni a kövi részben.

Segítsetek légyszí, Ti honnan töltitek le a részeket amiket nézegettek esténként.

Előre is köszi a válaszokat. Rita

2011. máj. 24. 10:13

Sziasztok Lányok!


Neki kell állnom a tegnapi részeknek, mert későn értem haza, így csak onnantól láttam, mikor Kerem meg Seh kihajózik.

Milyen önuralom kell ahhoz, h. Seh-hez ne érjen hozzá és ne beszéljen az érzelmeiről. Ez a viselkedés nekem nagyon szimpi volt, tényleg sajnálom szegényt. Bár ha később meg tök bunkó lesz, akkor visszavonom. :))


Amúgy Peride nagys.asszony megérdemelné Füszunt menyének. :)) Erre nem is gondoltam!

2011. máj. 24. 09:45
Elfelejtettem: Apával megbeszéltük, ha hazamegyünk, veszünk egy kiskutyát:)
2011. máj. 24. 09:44

Sziasztok Lányok,

Pusszantás nektek innen a messzi távolból, végre van netem :)

Apa már elment dolgozni a kollégájával, most itt ülök a recepción a lapropommal, mert csak itt van wifi.

Visszaolvastalak Titeket, meg közben próbálom letölteni a tegnapi epizódokat, de baromi lassú, így lehet, csak otthon töltöm le majd vasárnap, ha hazaértünk.

Kérdés volt, hogy kivel csábul el Füszun: Az egyik leányzó, ha jól emlékszem Buket, megnyer egy iskolai rajzversenyt.Ezen felbuzdulva Burhan vesz neki mindenféle kelléket a rajzoláshoz, és beíratják egy tanfolyamra is. Az itteni rajztanárba (festőművészbe ??) esik bele Füszun és majd később le is bukik Nadide előtt.Ekkor kell majd elhagynia a Burhan házat.

1527. Eszter606 (válaszként erre: 1526. - Klarisu)
2011. máj. 24. 09:28
Én is így vagyok vele.
1526. klarisu
2011. máj. 24. 09:13
Sziasztok. Új vagyok a fórumon, de elég rég óta követem a hozzászólásaitokat. Én kétszer néztem végig a sorozatot, de most harmadszorra sem elég.
2011. máj. 24. 08:00

Akit érdekel, és egy pici esélyt szeretne arra,hogy Törökországba eljusson, akkor nézze meg az egyik kereskedelmi rádió honlapját, ott meg lehet tudni, hogy a Voga-vadászat az idén milyen állomásokon ill. nagyvárosokban lesz,ahol esélyt lehet szerezni egy törökországi nyaralásra.

Ez az én bosszúságom, hogy rendszeresen hallgatom reggelenként illetve inkább szól mellettem a rádió, és arról beszélnek most is benne, hogy Törökországba utaznak az idén a hallgatókkal. De a városunkban nem lesznek, esetleg a közelünkben, pedig "levadásznám", hátha lenne pici esélyem arra, hogy elutazhassak "Onur földjére".

2011. máj. 24. 07:55
Szép jó reggelt kívánok mindenkinek Allah áldásával!
1523. akác56 (válaszként erre: 1519. - Marcsi0510)
2011. máj. 24. 06:42
Én is nagyon sajnálom Keremet. Nagyon jól alakítja a reménytelen szerelmest!
2011. máj. 24. 00:48
Neked is jó éjt!!
2011. máj. 24. 00:42

Én még mindig itt vagyok, de már nem sokáig. Megnéztem törökül azt a részt amikor Ajsent kirúgta Onur. Húúú, nagyon tud haragudni. De eszméletlenül jól áll neki, ha kiabál. Beleborzongtam, bár nem szeretném, ha bárki is velem tenné ezt ugyanilyen hangnemben.

Na jó éjszakát.

1520. marcsi0510 (válaszként erre: 1512. - Csicsöri53)
2011. máj. 23. 23:44
Erre még nem jöttem rá, hogyan lehet letölteni, hiszen néha még megnézni sem engedi, csak ha átváltok másik lejátszóra. Tudsz segíteni ebben? Ugyanis én felveszem a tv-re is, de pl: a mai részekben olyan idétlenül voltak a reklámok, hogy pont lemaradt az a része a felvételnek, amikor elküldte a pénzügyes csajt Onur. ugyanis a tv. úgy állítja be a felvételt, hogy műsorújság szerint és ezek a reklámok....
2011. máj. 23. 23:41
Megnéztem, hogy a holnapi részekben mi lesz, illetve az elejét csak, és Keremet nagyon megsajnáltam. Tényleg nagyon szerelmes ő is.
1518. 36a26f5226 (válaszként erre: 1512. - Csicsöri53)
2011. máj. 23. 23:36
Mit jelent mellette, hogy megavideó, és a videobb??
1517. marcsi0510 (válaszként erre: 1511. - Hatan)
2011. máj. 23. 23:34

A mai rész ebben fejeződött be, kb. 3 percet adtak még belőle.


[link]


Én a szerb feliratossal nézem, szerintem itt jobb a hang és a kép minősége mint a románnál. Az egyes részek kb 8-9 percesek, de ha figyeled össze lehet őket rakni egymás után. A fenti pl: 1001 noc, 29 epizoda, 1 deo. Figyelni kell, hogy a következő már megjelenik oldalt, csak ...2 deo felirattal és így tovább. Egy rész kb. 8-9 deo-ból áll.

De ha véletlenül összekeveredik a románnal nem olyan nagy gond, mert az is hasonló időben van feltéve, csak másképpen kell keresni. Annak ...dio-t írtak a végére.

2011. máj. 23. 23:26
De jó, hogy megvan ez az oldal, mert lesz egy teljes nap áramszünet... és a videó felejt addig...
2011. máj. 23. 23:26
Lányok, nem tudom van-e itt még valaki ilyen késői órában, én még most tudtam végig nézni a mai részeket. Most, hogy ennyire közeledik az esküvő időpontja én már nem is várom annyira, hiszen utána kb. 2 hétig megint "haragszom rád" lesz Onur és Seh. között. Majd csak győzzük kivárni a 39/2-t, hogy kibéküljenek!!!!!!!!!!
2011. máj. 23. 23:24
Köszi, de mit jelent ott a megavideó a letöltés mellett??
1513. Csicsöri53 (válaszként erre: 1511. - Hatan)
2011. máj. 23. 23:17
a youtubon össze kell rakni,de mindig kiadja a következőt tulajdonképpen,arra figyeljél,hogy egy tévécsatorna videóit nézzed,mert úgy lesz egyben,ki fogod tapasztalni,szerintem nem egyezik a tévé2 sorozatszáma a youtuben találhatóval,szerintem nézzél bele a 40.-be pl. és rájössz,hogy mennyinél és hol tartasz. Türelemjáték,de én pár oldal után remekül belejöttem.
2011. máj. 23. 23:14

[link]


itt nézhetitek és le lehet tölteni!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook