Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
14501. 55940eb484 (válaszként erre: 14500. - Érsekházi)
2015. nov. 27. 17:00

Eszméletlenül jól néz ki a reklámban, ami kicsit a Clooney Nespersso reklámokra emlékezetet (őt is csípem nagyon)

A Kobalt dolog már nem érdekel, ha neki ez nő kell, de majd úgyis kiderül

14500. Érsekházi (válaszként erre: 14499. - Gabriella Tünde)
2015. nov. 26. 16:47

Kenan a Vestel reklámba fantasztikusan jól néz ki .

Berg viszont a göndörített hajában azzal a micsodával a fején elég furcsán .

Ezek a kendőbigyók a mániái , neki nagyon tetszenek.

14499. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14498. - Érsekházi)
2015. nov. 25. 12:48
Ezzel nem vagy egyedül!Nekem az egész lénye nem jön be, Kenan mellett csak felkapaszkodna,Ő jobbat érdemel.Még felöltözve sem mutat igazán, de belenéztem a filmjébe, van ahol ronda is.Na de valamit nagyon tudhat!
2015. nov. 24. 20:29

Most olvastam a török hírességek hungary oldalon , hogy milyen önző kis dög Kobal . Kenant levágta a fotóról , hogy egyedül reklámozza a ruhamárkáját . A Kenan rajongóknak ez nagyon nem tetszett .

Szerintem kihasználja Kenant . Nem csípem a csajt .

2015. nov. 21. 19:56

Türelem Kenant terem . Egy újabb esküvőn voltak Sinemmel , több kép van róluk . Jól néznek ki elegánsak . Gondolom civil barátjuk lehet . Kenan tánc videója nem semmi....rendesen ropta .

Egy szerepről is írnak , ha jól olvastam valami Kesem Sultan lenne , de már annyi mindent írtak róla és még semmi eredmény amiben szerepelne .

14496. zsazsanéni (válaszként erre: 14490. - Érsekházi)
2015. nov. 14. 09:43
A Gönülcelenben Tubával játszik,Tuba eghy cigánylányt alakit,Elcin pedig egy zongoraművészt.Jót lehet rajta szórakozni,mert Tuba családja nem semmi.Jó színész de nem annyira felkapot,Francia országban nőtt fel,mert 9 éves volt amikor kivándoroltak.
14495. zsazsanéni (válaszként erre: 14492. - Gabriella Tünde)
2015. nov. 14. 09:38
Én kifejezetten nem szeretem Beren Satot.Tuba is nem mindegyik szerepében tettszik.Az Asi-ban jó.Bergüzar szép is és jól is játszik.Kifejezetten még énekelni is tud.Szép a végtelen dalban,jó a szerep is.Tuba a Günülcelenben szép,de az éneket már más énekli helyette.Elég jól összehozták a filmben.Halit abban a rémes gatyákban,de felöltözhetne egy kicsit.A háromnegyedes ballonkabát az tényleg mindenkinek van,figyeltem az utcán a fiataloknak.
14494. Érsekházi (válaszként erre: 14492. - Gabriella Tünde)
2015. nov. 13. 19:18

Halitot megkérdezték az új Kösem Szultána sorozat ,hogy tetszik neki , azt válaszolta még nem volt ideje megnézni . Úgy döntöttem csak akkor nézek bele amikor már Beren Saat is szerepel . Valahogy a Szuljmánnál besokaltam , és azt sem nézem már 2 hónapja . Nem akarom cikizni Halitot , mert biztos jó ember ,férj , és apa , de mostanában annyira nem ad a külsejére , igaz sokszor Berg is melegítőbe tündököl az utcán . Otthon elmegy , de ha kiteszik a lábukat adhatnának magukra jobban .

Nem tudtam idáig , hogy Tubának ki a férje , ő is színész Onur Saylak . Októberben kezdődött egy sorozat abban játszik egy nagyon ellenszenves szerepet a címe Hatirla Gönül . ebben orvos és egy durva alak aki veri a nőjét és mondhatni brutális elmebeteg , de nagyon hitelesen alakítja . Persze sokkal összetettebb a sorozat , nagyon izgalmas ha valakit érdekel .

Biztos láttátok , hogy Sinem az autóval egyedül beállt a garázsba , Kenan előtte kiszállt .

Azt írja a cikkben egy ideje már együtt is élnek . Sinem a kocsiját nem használja , mindig Kenanéval mennek .

14493. varga ica
2015. nov. 13. 16:30
Sajnálom,hogy Kenanról semmi hir jólenne ha beindulna már legalább egy filmmel.Hallottatok valamit a "menyasszonya" sorozatáról,én amit olvasok róla nemnagy a sikere Sinemet meg nagyon lehuzzák szinészileg,meg nőként is.
14492. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14491. - Érsekházi)
2015. nov. 13. 15:16
Nem vagy egyedül.Nekem is egyre jobban unszi, nem is tudom, de azelött azért volt benne legalább valami sárm,talán még a Seh-nél.Azóta az is elkopott, nagyon gyorsan öregszik, de az önbizalma az még megvan.Nem engedi, hogy elfelejtsék a nézők, szinte naponta tesz fel valamit, ha mást nem még a Seh. képeket.Megfigyeltem, hogy Ő azért szivesen áll szóba a riporterekkel, s azt nem igen hagyja, hogy Berg. beszéljen.Nagyon sok fiatal, vagy vele egykorú jóképű, tehetséges szinész van, de akár szinésznő is.Nagy versenyfutás lehet egy-egy jó és jól fizető szerepért.Tubának most ajánlottal fel valami sorozatot valami giga összegért 120 000 lira/epizód.Nem semmi.Kekem pedig Berg. jobb szinésznő, de közel sem volt annyi szerepe mint Tubának vagy Beren Saatnak.Igaz, hogy annyira nem is töri magát.Kár...
2015. nov. 12. 21:58

Sajnos Kenan "nyugdíjazta" magát , róla nem sok hír akad ,itt ott vacsorázik ennyi .

Viszont Halitot megint kritizálni kell , hogy lehet ilyen előnytelen képet közszemlére tenni.....abban a bordó fura cuccban úgy néz ki mint egy szállodai liftes boy és az a kopasz fej hozzá......bocsi , de egyre rondább a kinézete /szerintem/ , hátha másnak még tetszik .

14490. Érsekházi (válaszként erre: 14483. - Zsazsanéni)
2015. nov. 12. 18:44

Cansel Elcin új sorozata amiről már írtunk a

EVE DÖNÜS és idén márciusban bemutatott új filmje

a BIZIM HIKAYE ( TÖRTÉNETÜNK ) filmdráma .

Belenéztem még csak , de megfogom nézni .

14489. Érsekházi (válaszként erre: 14483. - Zsazsanéni)
2015. nov. 11. 20:48
Bírom én is Canselt sajnos nem annyira felkapott mint a többiek , de ő is jó színész . A magyar Tv csatornák nem valószínű , hogy török sorozatokat vegyenek csak a sok vacak szappanoperákra szakosodtak . Van még egy új sorozata , ha megtalálom megfogom írni a címét .
14488. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14487. - 55940eb484)
2015. nov. 11. 20:36
Igen.Én megnéztem a 2 részt magyar felirattal.Nekem tetszik-A szerelem mellett nagyon izgalmas és a török mentalitást, szokásokat is láthatjuk.Nem tudom mit lehetne nézni magyar felirattal, az ismerteken kivül.A Karadayit törökül néztem végig, azt most forditják és teszik fel folyamatosan.Csak egy-egy részt nézek újra.
14487. 55940eb484 (válaszként erre: 14486. - Sorozatmonika)
2015. nov. 11. 20:19

ÉN még nem néztem, talán hétvégén?,csak kíváncsi voltam, hogy nézi-e valaki.

Meneksét se kezdtem még el.

14486. sorozatmonika (válaszként erre: 14484. - 55940eb484)
2015. nov. 11. 20:11
Megneztem.Neked hogy tetszik?
14485. O.Eta
2015. nov. 11. 19:59
Amelyikben Tardu FLORDUN JÁTSZIK MEGNÉZNÉM,REMÉLEM NEM KRIMI.HOL NÉZITEK?
14484. 55940eb484
2015. nov. 11. 19:25
A Mayıs kralicesi első részét nézte valaki?
14483. zsazsanéni (válaszként erre: 14482. - Érsekházi)
2015. nov. 11. 09:38
Nekem nagyon tetszik a Cansel Elcin szereplése.Remek filmje van,a Günülcelen,Tubával játszik együtt.Remek szórakoztató film.Nem tudom megérteni miért nem tud a TV ilyen igazi jókat nekünk vetiteni.A kilóra vett,brazil,meg mexikóiak helyett.?Vagy egyet fitzet-hármat kap?
14482. Érsekházi (válaszként erre: 14481. - Sorozatmonika)
2015. nov. 10. 16:08

Nézem mind a négyet , baromira jók .

Az EVE DÖNÜS (Hazatérés) az első részeknél bizonytalan voltam , de a 4 és 5 rész annyira izgalmas volt , hogy alig várom a köv részt.

Cansel Elcin nagy változáson megy át , tök jól néz ki majd és a másik ismert a Seherezádéból aki Keremet alakította az a színész . Gondolom megismerted és abszolút megértelek nagyon odaláncolják az embert muszáj nézni annyira jók.

14481. sorozatmonika (válaszként erre: 14478. - Érsekházi)
2015. nov. 9. 20:02

igen az analar érdekes... még várom ,hogy mi sül ki belőle még felépíthetik,de lehet,hogy gyenge lesz. a hangulata tetszik.

a hatirla gönül nagyon jó.

az eve dönüsbe is belenéztem.szerinted?

beteg agyú vagyok tuti :)

14480. sorozatmonika (válaszként erre: 14478. - Érsekházi)
2015. nov. 9. 19:58
köszi, láttam-nézem...ezt is.
2015. nov. 6. 11:10

Kenannak meggyűlt a baja az utcai árus fiatal fiúkkal , az egyik meg is karcolta az autó visszapillantó tükrét . A videón is látszik milyen erőszakosak . Ezek késő este vagy éjjel is az utcán vannak , mivel már az étteremből kifele jövet hazafelé történt az eset . Azt írja a cikk

20 ó és 00:2 között . Kenan türelmesnek látszik , de biztos mérges lehetett .

14478. Érsekházi (válaszként erre: 14464. - Sorozatmonika)
2015. nov. 5. 18:42

Szia ! A Török hírességek oldalon biztos figyeled a infokat a Menekséről . Már az 1 rész második fele is fent van . Vasárnaponként pedig egész részek lesznek .

Az Analar sori elég gyenge , még csak 2 részt láttam belőle , állítólag a 3 rész izgalmas lesz , ha nem hozza a nézettséget , lehet be is fejezik volt már ilyen .

A Kara Sevda viszont nagyon jó és a Hatirla

Gönül is ami most nov 8-án vasárnap folytatódik a 4 résszel .

14477. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14476. - Gabus60)
2015. nov. 2. 16:40
Én nagyon örülök, hogy magyar felirattal nézhetek török filmet valakik önzetlen fáradozása révén.Köszönjük! Én meg is néztem, a témát kb. ismerjük.Jó, izgalmas szerelmi történek kedvencünk főszereplésével.Gondolom nem csak én néztem vagy nézem, ezért majd cseveghetünk róla.
14476. gabus60
2015. nov. 1. 11:53

Kedves Fórumtársak!


Bizonyára már hallottátok azt a jó hírt, hogy a Menekse Ile Halil című török sorozat is hamarosan látható lesz magyar felirattal.


Hát most eljött ez a pillanat.


Judit, a Karadayi-Hungary oldal adminja a Török hírességek-Hungarian Fan Club-bal közösen megkezdték a közös munkát,


melynek eredményeként a ma délelőtt felkerült a sorozat 1. epizódjának első része.

A Török hírességek... oldal készíti a fordítást, Judit pedig a felirat és videó készítést, valamint a YouTube-ra való feltöltést


csinálja.

A sorozat részei minden héten vasárnap délelőtt kerülnek fel a YouTube-ra, mely a Facebook oldalon kerül meghírdetésre.


[link]


Kellemes napot mindenkinek!

Gabus

14475. 55940eb484 (válaszként erre: 14474. - Érsekházi)
2015. okt. 30. 19:11
A Kuzeyben is jó volt a csaj, a Cemrét alakító színésznőhöz hez képest ezerszer jobb.
14474. Érsekházi (válaszként erre: 14473. - 55940eb484)
2015. okt. 30. 19:06

Igen nézem , de 2. bölümöt még nem láttam a hétvégére tartogatom .

Olvastam én is és még azt is állítólag Kobal színészi teljesítményével nincsenek a török nézők megelégedve.

Az elsőben is látszott gyengus a csaj . A Hazar Ergüclü ( Simay ) sokkal jobb nála .

14473. 55940eb484
2015. okt. 30. 17:35

Azt olvastam az egyik oldalon hogy az Analar ve anneler 2. rész után a 11. helyen van és eddig nem hozta a várt nézettséget.

Nézi valaki?

2015. okt. 30. 16:40

Egyenlőre csak privát fotókon látni Kenant -Koballal reggelizik meg hasonlók .

Halit új sorozat forgatókönyvével a kezében a képen és azt is írja a cikk állítólag már alá is írta . Ezt a Gecce magazin írta .

Mindent összeírnak a múltkor mindent szerepet visszautasított , meg utazni akarnak .

Ennyit az újságírókról nekik mindegy csak hír legyen .

❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook