Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯
14531. iscret (válaszként erre: 14519. - Sofi10)
2015. dec. 2. 21:17
Igen, valóban rosszkor készült a fotó.
14530. osi65
2015. dec. 2. 21:05
Nem délutáni előadás volt. Nagyon késő esti, 22.00 óra körül kezdődött. Addig lehet takarítani volt.
14529. osi65 (válaszként erre: 14528. - O.Eta)
2015. dec. 2. 21:03
Kedves Eta! Ezt jól megfogalmaztad. Bravó! Szépen összefoglaltad, nagyon találó.
14528. O.Eta
2015. dec. 2. 20:55
Legyünk őszinték.Minket az egész buliból a 3 személy érdekelt.Nagyon jól néztek ki. Kenan kimagaslóan megnyerő volt ,Berg tényleg mint egy királynő,csak a piros rúzs voltnem nyerő a szájánAkézfogásnál Halit igen messziről nyújtott kezet Kenannak,Kenan meg kényszeredet mosollyal üdvözölte,többször megnéztem a videotSzerintem Halit határozottan megtilthatta Kenannak ,hogy Berg felé közeledjen. Persze lehet,hogy hátul a takarásban beszélgettek.Kenan egyedül bvolt a Díjátadón.Nem engedték fotózni magukat.. Halit fél év óta demonstrálja,hogy nagy szerelemben élnek.Most a színpadon is látványosan,elegánsan vezette be Berget, és köszönt el tőleVisszatérve, , Kenan nem akart a libával megjelenni,mert olyan fontos dolga nem lehetett,hisz nem forgatottLehet ,hogy egyszer megjelennek majd háttérképek róluk. Aliba a színházban vagy moziban úgy néz ki, mint egy takarítónő,nem látja ezt Kenan?Szinte csak negatív vélemények vannak róla,ill. kettejükről
14527. varga ica (válaszként erre: 14525. - Érsekházi)
2015. dec. 2. 19:53
Elég furcsa hogy megint nemlehetett látni őket együtt a gálán,már kezdem azt hinni,hogy valami történt kettejük között,nemlétezik,hogy ennyi év munka után (és állitólag nagyon jóban voltak,)mégcsak neis beszéljenek vagy ne találkozzanak egy ilyen ceremónián.Valószinü,hogy kerülik egymást,de vajon miért,
14526. 55940eb484 (válaszként erre: 14525. - Érsekházi)
2015. dec. 2. 19:40
Az a ruha nagyon gáz volt, mint megboldogult nagyanyám otthonkája.
2015. dec. 2. 19:11

A Török hírességek oldalon azt írja Kenan egyedül volt a gálán meg is kérdezték tőle hol van Sinem -azt válaszolta dolga volt nem tudott eljönni . Berggel állítólag nem is találkoztak egész idő alatt . Kerülték egymást ?

Elég furcsa hirtelen ennyire eltávolodtak egymástól , pedig 3 évig napi /munka/ kapcsolatban voltak , még csak baráti viszonyt sem ápolnak azóta .

Sinem színházi öltözékén ledöbbentem nem egy alkalmi ruha és egyáltalán nem fiatalos . Biztos délutáni előadáson voltak :))

14524. 55940eb484 (válaszként erre: 14523. - Érsekházi)
2015. dec. 2. 14:56
Nem hiszek ezekben a szavazásokban, ha nem felejtem el, nekem szavazás nélkül is Kenan a nyerő, de azért ha nem felejtem el szoktam szavazni.
14523. Érsekházi (válaszként erre: 14520. - 55940eb484)
2015. dec. 2. 13:15

Figyeltem és is a két pasit amikor kezet fogtak , ég és föld a különbség . Kenan már a magasságával is nyerő meg az egész lényével . Bár Halit a gálán szimpi volt , sajnos ő korán idősödő típus .

Berg haja meg "kötelező" , hogy így viselje hiszen ő a Pantene reklámarca . A vörös rúzs talán elnézhető neki , ha neki tetszik .

A szavazás állása Berg a 4. helyre lépett , Kenan a 6. nagyon gyér vokssal , még Halit is jobban áll nála .

Mindennap kattintok rá , de csak csepp a

tengerbe.

14522. 55940eb484 (válaszként erre: 14521. - Gabriella Tünde)
2015. dec. 2. 09:20

Mikor Halit felkonferálta Kenant és Kenan bejött, hát azt mondtam magamban Na igen, annyira férfias, karizmatikus, ahogy bejött..

Nem tagadom, gyengéim a magas jó kiűllású, karizmatikus pasik, meg Halittal sincs bajom, de ahhoz képest, de furcsa hogy a kettőjük csak között 4 év van.

14521. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14520. - 55940eb484)
2015. dec. 1. 19:03
Igazad van, nekem sem tetszik ha erősen ki van festve, az élénkpiros pedig öregiti.Neki a diszkrét smink áll jól.Egyénként jó volt látni Berget ilyen elegánsan, mert az utóbbi időben nagyon slamposnak mutatkozott azzal a "bóbitákkal."Halit is elegáns volt, de már nagyon látszik a korkülömbség.Láttam a volt völegényét Tan Sagtürköt, hát bizony egy jóképű pali és sosem lehet olvasni negativ dolgot róla, két gyermeke van és szépen élnek.Úgy látszik megházasodott és lenyugodott.Ez az Élet!
14520. 55940eb484
2015. dec. 1. 12:04

Szerintem ezek a díjak úgy vannak kitalálva, hogy azért minden nézettebb sorozat kapjon a Karadayi már kapott jó párat...nekem nem mérvadó, tegnap egyik, ma mások, holnap a harmadik


Kenan egyszerűen őrült jól nézett ki,nem tudom szavakba önteni :-)))

Nemrég a reklám, most ez vizuális élménynek csúcsszuper.


Berg és Halit fura volt egymás mellett, nagyon látszott a magasságkülönbség, lehet csak nekem az mániám, hogy egy pasi legyen magasabb nálam.

Ami nem tetszett - már régebben sem -Berg vörös rúzsa ezzel a kibontott hajjal, szerinte kimondottan nem áll neki jól ez az élénkvörös rúzs.

14519. Sofi10 (válaszként erre: 14518. - Iscret)
2015. dec. 1. 10:35
én is azt gondoltam, nézd meg a videot és meg van a magyarazat [link]
14518. iscret
2015. nov. 30. 21:15
Több kép is van a tegnapi díjátadóról a "Török hírességek" oldalon. Valóban nagyon elegáns mindenki, Kenan is. Van egy kép Cagatay Ulusoy és Kenan, ahol mintha egymás kezét fognák ( be is van a képen karikázva). Nem gyanús egy kicsit? Ilyen képet még sosem láttam róla. Csak nem ezért nincs szerencséje a nőkkel? Most biztos kiverem a biztosítékot sokaknál, csak úgy eszembe jutott. Egyébként valóban jól néz ki bajusz nélkül is, de az a telefonreklám, az csúcs.
2015. nov. 30. 20:10

Tegnap végignéztem az egész ceremóniát . Végül is tetszett ritkán lát ilyet az ember , pláne élőközvetítésben . Halitnak az orgánuma és műsorvezetése tetszett és nagyon kedves gesztus volt tőle amikor a "kis Nazifhoz" leguggolt vagy letérdelt . Tündéri kis színészpalánta az a fiúcska . Kenan is jött igaz csak felolvasta a nyerő színész nevét és előtte Halittal kezet fogott . Nagyon kimagasló és elegáns volt , kifogástalan . Aztán jött Berg is szintén a jelöltnek adta át a díjat . Halittal nagyon szinkronba voltak vidámak és nekem is feltűnt mennyivel magasabb volt , viszont megint a szépséges Berget láttuk . Vajon találkozott Kenannal ? Olyan magányosnak tűnt Kenan , talán szomorú is lehetett .

A fiatal színészek nagyon elhúznak mostanában , ők érvényesülnek . Catagay Ulusoy és Serenay Sarikaya népszerű . Toygar Isikli is díjat kapott ő meg is érdemli .

A szünetekben reklámözön volt Kenan Vestel reklámját kb 3 - 4 x adták .

A Fb-os színész szavazás még tovább tart .

Tudjátok esetleg ez meddig van ?

14516. varga ica (válaszként erre: 14515. - Gabriella Tünde)
2015. nov. 30. 20:06
Jó lenne tudni,hogy találkoztak e,(Kenan és Berg)nemtudom. Bergről most is sok közös fotó készült de Kenannal együtt most sem.Kenan elég hamar lelépett biztos nagyon várták otthon.Valószinü hogy "nemmindenki" örült volna annak ha találkozik újra a két páros.
2015. nov. 30. 14:49
Reggelre tele volt a fb. a tegnapi dijkiosztó képeivel.Halit vezett le és Berg.Berg.gyönyörű volt abban a szép ruhában, nagyon egyedi darab volt, ebben úgy nézett ki mint egy királynő!Sajnos egy hiba volt, hogy -gondolom magassarkúban volt-és egy fél fejjel magasabbnak tünt Halittól. Olyan hosszú és bő volt a ruha, hogy ha lapossarkút vett volna fel nem látszott volna ki.Ott láttam Kenant is, elegáns volt a megjelenése, mint mindig.Találkozhattak Berggel, vagy csak látták egymást és Kenan lelépett.Berg. nagyon karcsú, csak nem akar összejönni az a baba!
14514. csatret
2015. nov. 30. 12:16

Nekem is fáj a szívem Kenanért, hogy ennyire háttérbe szorult, biztos nagyon bánthatja szegényt. Megszokhatta, hogy mindig az élvonalban volt és - joggal. Úgy emlékszem, a Karadayi forgatása idején elég sokszor (több alkalommal is) kapott díjat (Berggel együtt).


De legyünk őszinték, május vége óta nem "dolgozott" semmit, egyfolytában csak nyaralt, pihent, sétált a "szépséges" Sinem oldalán. Akinek csak emelte az ismertségét - és aki jól meg is hálálta, amikor a közös képről levágta Kenan fényképét maga mellől!... (Eddig nem értettem egyet Veletek, amikor folyton leszóltátok. Annyira kívántam volna, Kenan legyen végre boldog! Nekem nem a nő külsejével van a bajom, hanem a történtek után a lelki világával: hogy tehetett ilyet!? Szégyellhetné magát! Kenan okos ember, valamennyire csak elgondolkozhat ezen, mire számíthat, ha majd a felesége lesz. A drága Sinem bármikor könnyedén átléphet a férjén, ha a saját kicsinyes érdeke úgy kívánja!? Kívánom, hogy ne így legyen!!! És lehet, hogy Nektek volt igazatok, amikor nem lelkesedtetek érte kellően...)


Szegény Kenan, őt is valamennyire biztos fájóan érinthette ez, most meg még ez a mellőzés is a díjkiosztón. Legfőbb ideje lenne, hogy találjon végre valami jó szerepet, és újra bekerüljön a köztudatba egy újabb filmmel vagy sorozattal. Sinem meg jó lenne, ha visszafogná magát és a jövőben mellőzné az ilyen és hasonló húzásokat. Nehogy egyszer arra ébredjen, hogy Kenan megelégeli a megaláztatást, és őt nem csupán a közös fényképről, - hanem az életéből vágja ki!

14513. O.Eta
2015. nov. 30. 02:29
Honnan veszitek ezeket a filmeket,nekem nagyon új még a nevük is. Én még csak a régiekhez jutok el. Ha tudtok segíteni ,köszönettel veszem.Különben nagyon megritkultak a levelerzések ezen az oldalon,gyakran bekukkantok,de semmi.1-1 néha van annak örülök.Kenant annyira mellőzik,nem értem miért? A Díjkiosztóról úgy eltűnt,akár a köd. Állítólag egyedül volt.Lehet, hogy lesznek újabb hírek
2015. nov. 29. 11:04

Szia ! Tegnap óta lesem az állást , de azt hiszem eldőlt véglegesen . Engin és Tuba a nyerő .

Pedig még utoljára megérdemelte volna Kenan a Karadayi-val a jobb helyezést , legalább az első 3-ban .

A két sorozatot nézem , ha van időm /van , hogy 2-3 részt / , de sokkal jobb lenne , ha érteném a sok dialógust .

A Hatirla Gönül -t sem adtam még fel .

2015. nov. 29. 10:16

Sziasztok. Egyèbként én sem értem Engint miért "hájpolják" annyira a kara parában sztem annyira nem volt kimagasló(nekem) a -bir küçük eylül meselesi-ben sem tetszett.

Ez csak szért szar mert a Fatmagülben naaagyon tetszett úgyhogy elvileg nekem csalódás.Kenan 110×jobb.


Más:nézitek az analart....nekem tezszik a történet,izgis.

A Kara sevda is jó!!!

14510. varga ica (válaszként erre: 14508. - Érsekházi)
2015. nov. 28. 18:27
Szinte hihetetlen hogy milyen kevés szavazatot kapott Kenan nemis értem hogy lehet ez,még Halitnak is több van.Ez az Engin aki vezet még a közelébe sincs Kenannak mi a fene van itt?Mindenesetre szavaztam,bár nem jelent semmit.
2015. nov. 28. 17:27

Hát nagyon le van maradva Kenan , szinte behozhatatlan .

Holnap lesz a Pantene Arany Pillangó díjkiosztó ünnepség , Halit Ergenc a házigazdája az eseménynek .

Kanal D . csatorna élőben közvetíti .

2015. nov. 28. 16:40

Sziasztok ! A Fb. Karadayi oldalon Kenan fényképénél , ha rányomsz a linkre kijön egy lista , amin szavazni lehet a sorozatszínészekre . Kenan még nem igazán áll jól .

Megpróbáltam és azt hiszem sikerült ráküldenem egy voksot .

Megint első helyen Engin Akyürek áll .

Bergre is lehet szavazni ugyanígy .

Sajnos csak 1 szavazatot fogad el .

Próbáljátok meg , azt hiszem vasárnap dől el majd ki nyeri .

Drukkolok nagyon neki :)

14507. Érsekházi (válaszként erre: 14506. - Kormi61)
2015. nov. 27. 22:44

Most témánál vagyunk úgy látom és én örülök ha többen megírják amit gondolnak . Egyáltalán nem bántunk miért is tenném , tennénk / a többiek is szerintem így gondolják / .

Tulajdonképpen Bergről abszolút úgy látod a helyzetet mint itt a fórumon általában .

Kobalról alkotott véleményed az nekem kicsit más , a sorozatban elég egyhangú szerepe van nem kell neki benne sokat alakítani . Mondhatnám testhez álló szerepet kapott , aztán milyen a továbbiakban nem lehet tudni . Smink nélkül viszont egyikük sem mutat jól , az nagyon sokat számít , emel rajtuk .

14506. kormi61
2015. nov. 27. 22:14

Nagyon fogtok engem utálni!

Bele néztem Sinem filmjébe, nagyon kíváncsivá tetettek! Szerintem szép a csaj és nem is ronda! Színésznek sem rossz, nem sok, nem játssza túl magát, pont annyi amennyi kell.

Én Berget kedvelem és elismerem, mint színésznőt, de nem elvakultan, nekem néha sok volt.

Na és most fogtok még csak utálni!

Berg ahogy mostanában néha kinéz, hát az minden csak nem szép, borzalmas néha. Igen a filmbe amikor szépen ki volt sminkelve gyönyörű volt, de volt egy két olyan rész amikor látszott, hogy a bőre elég ronda volt.

Az én ízlésem és véleményem szerint Berg sem egy kiemelkedő szépség, jó színésznő ez tény, csak néha túl teátrális, de ez az én véleményem.

Ne bántsatok nagyon:)))

14505. Érsekházi (válaszként erre: 14504. - Varga ica)
2015. nov. 27. 21:14

Pedig annyi szép fiatal facér színésznő van náluk , pont ebbe a csajba kellett beleesni Kenannak .

Színészileg sem nagy szám .

A sorozatban meg dög unalom ahogy kinéz meg ahogy játszik .

14504. varga ica
2015. nov. 27. 19:09
Kenanról meg annyit,hogy mindegy mit csinál, van bajusz vagy nincs (bár nekem egy kicsit hiányzik a bajusz azzal kicsit férfiasabb volt)nekem mindenhogy tetszik.Már csak egy (jó csaj hiányzik)mellé.Bocsi.
14503. varga ica (válaszként erre: 14499. - Gabriella Tünde)
2015. nov. 27. 19:04
Teljesen egyet értek veled,a filmben sokszor ronda,és nemjó szinésznő,amit már sokan megemlitettek.
14502. Érsekházi (válaszként erre: 14501. - 55940eb484)
2015. nov. 27. 18:53
Szerintem is , nem tudom mit csináltak vele a sminkesek , de szuper az eredmény . Kisimult az arca , sima mint egy babáé , elegáns megjelenés meg a mosoly hozzá.....ez igen . Végre így jó látni és a csaj se lóg rajta .
❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook