Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


2011. máj. 28. 17:58
Egyébként volt még valakinél nagy eső vagy vihar? Itt nálunk délután csak "kínlódik" az időjárás, a szél elég rendesen fúj, de hol esik és közben süt a nap, hol pedig napmentes, szélfújós időjárás van.
2140. marcsi0510 (válaszként erre: 2129. - Zsütyi)
2011. máj. 28. 17:53
Szia Zsütyi! Én is üdvözöllek, közöttünk, jó időtöltést és kitartást kívánok.
2139. marcsi0510 (válaszként erre: 2122. - 36a26f5226)
2011. máj. 28. 17:50

Szia!

Én még most olvastam, hogy mi történt veled. Nagyon sajnálom, és kívánom, hogy minél korábban megoldódjanak a problémáid.

2138. Marcsi0921 (válaszként erre: 2122. - 36a26f5226)
2011. máj. 28. 17:47

Szia Sünike,

Nagyon sajnállak, szerencse a szerencsétlenségben, hogy Neked nem történt bajod.

A biztosítóval szemben állj a sarkadra, ne hagyd magad. Úgy tudom, hogy mivel nem közvetett, hanem közvetlen villámcsapás miatti károd van, azt ffizetniük kell.(De nem vagyok biztosítási szakember, csak egy ismerősömnek az utcán a vvillanypóznába csapott a villám, és így rongálódtak meg az elektromos berendezései, neki nem nagyon akartak fizetni először, mondván, hogy nem közvetlenül a házba csapott a villám...)

Gyere minél hamarabb!!! :)))

2137. marcsi0510 (válaszként erre: 2117. - Marcsi0921)
2011. máj. 28. 17:46
...és nappal, amikor a felhők mindig ugyanúgy mennek? Valamint azt láttátok, hogy az idős házaspár ágyneműje szinte minden részben többször "át van húzva?" Azaz, egyszer bordó, majd pár filmkockával később már fehér v. drapp stb. ???
2136. marcsi0510 (válaszként erre: 2115. - Mamma2)
2011. máj. 28. 17:44
Szia! A druszám már üdvözölt itt körünkben, de én is köszöntelek az "Onur őrültek házában". Első olvasásra úgy látom, a véleményed hasonlít a miénkhez - Kerem, Burhan és Nadide stb. Jó szórakozást itt közöttünk.
2135. marcsi0510 (válaszként erre: 2114. - Nyulacska88)
2011. máj. 28. 17:39

Szia!

Reggel lehet, hogy én írtam félreérthetően, már nem emlékszem, de igen én is tudom, hogy Zafer nov. 14-e óta tudja, hogy Onur Sehel volt,(tegnap este, éjszaka újra lefordítottam a szerintem hétfőn lévő részeket), azt hiszem azt mondta, hogy Gülisztán születésnapját ünnepelték, és látta őket még a liftbe is beszállni, és valóban beszélt valami videóról is.

Kerem tényleg csak találgatott.

Úgy gondolom, hogy valóban nem ezért írták ki a sorozatból, én csak azt akartam írni, hogy Onur részéről "szerencse", hogy történt a tragédia, nem azért mert örült neki, hanem mert ugye a repülőtéren Zafer ezeket elmondta neki, és a lelkiismerete gondolom megszólalt, hogy már más is tudja a titkot. Egyedül csak Onur lelkiismeretére gondolván írtam ezeket.

2134. 645b490433 (válaszként erre: 2132. - Zsütyi)
2011. máj. 28. 17:13

Üdv:-)

Itt minden infot megkapsz az tuti.

2133. Nyulacska88 (válaszként erre: 2132. - Zsütyi)
2011. máj. 28. 16:04
akkor nézz be minden nap, várunk szeretettel :)
2132. zsütyi (válaszként erre: 2131. - Nyulacska88)
2011. máj. 28. 15:59

Köszönöm! Csak az a gondom vele hogy rettenetes lassú a netünk. Tegnap este megnéztem pár jelenetet azok közül amit ajánlottatok, pl: az erdei csók, meg mikor Seh szétveri Onur irodáját, de azt is nagyon sokáig kellett várnom míg betöltötte a gép.

Viszont nagyon jó hogy elmesélitek mi történt, ha valaki nem jut hozzá hogy megnézze a filmet.

2131. Nyulacska88 (válaszként erre: 2129. - Zsütyi)
2011. máj. 28. 15:53

Szia Zsütyi, üdv Nálunk a "zárt osztályon".


Ha esetleg lemaradtál volna bármely részről, a neten több helyen reklámmentes részeket találsz magyarul, pl. www.online-sorozatok.hu -n.

2130. 645b490433 (válaszként erre: 2115. - Mamma2)
2011. máj. 28. 15:47
De még később milyen görény lesz Kerem.
2129. zsütyi
2011. máj. 28. 15:46

Sziasztok csajok!

Tegnap este találtam rá erre a fórumra. Végig is olvastam az egészet. Volt vagy 4 óra. Majd kifolyt a szemem.:) De nagyon megérte. Egy csomó dolgot megtudtam belőle, amit esetleg nem láttam,és kíváncsi voltam már arra is hogy hogyan alakul majd a szereplők sorsa.

2128. Nyulacska88 (válaszként erre: 2124. - 36a26f5226)
2011. máj. 28. 15:13
a viharkárba beletartozik a villámlás és általában annak másodlagos hatása. Melyik biztostónál van biztosításod, és melyik évben kötötted?
2011. máj. 28. 14:58

Mentem lányok, nagyon fogtok hiányozni!!


Villámlás, és villámkár mentes napokat nektek!! Kerüljön el mindenkit, hatalmas kárt tud tényleg okozni...


Sziasztok!

2126. mamma2 (válaszként erre: 2116. - Marcsi0921)
2011. máj. 28. 14:54
Köszönöm Marcsika, most már "nyugodtabban" nézem:DD Mindig izgalmas az ilyen se veled-se nélküled történet...és nagyon jól van megírva a forgatókönyv! Toporogva-izgulva várom a fejleményeket:) Nem halad az idő..és hol van még hétfő:DDD
2125. 36a26f5226 (válaszként erre: 2123. - Nyulacska88)
2011. máj. 28. 14:50
Nálunk minden netező bezárt, mert nincs már rá igény, ez az egyetlen hely, ahová be tudtam jönni, és a szomszéd utcában van... Lottózó, kávézó, fagyizó, netező...
2011. máj. 28. 14:49

Az lesz a gondom, hogy bár tudom, hogy ingóságokra, tűzkár, vízkárra is megkötöttem, de nem tudom, hogy villámra, vagy másodlagos villámra kiterjed-e a biztosításom...


Ezzel gondom lesz, és félek, hogy a biztosító nem fog fizetni...

2123. Nyulacska88 (válaszként erre: 2122. - 36a26f5226)
2011. máj. 28. 14:39

Sünike, nagyon sajnálom, ami veled történt, ha a biztosítási ügyintézés során tudok valamiben segíteni, kérlek írj nyugodtan PM-ben, én Alkuszként ezzel foglalkozom.


Ami pedig a netezést illeti, nagyon sok helyen üzemeltet az önkormányzat ingyen netezős helyeket, egy kék táblán "@" betű jelöli, azt ingyen használhatod, ott nem kell fizetni, ha esetleg a későbbiekben szükséged lenne netre.


Örülök, hogy végül is a géped kész és a többi is kész lesz hétfőre.

2011. máj. 28. 14:31

Na, véletlenül máshová írtam, most akkor ide is,de már annyiszor bemásoltam, hogy ki fog dobni a spamszűrő...



Hááát, lányok, ...végre találtam egy netező lottózót, hát nagyon nagy anyagi kár ért...


Tegnap villám csapott a házunkba, és minden lakónak leégett mindene, a kár hatalmas...



Rettenetesen el vagyok keseredve, de hatalmas trauma ért azzal, amikor az ablakban állva, az erkélynél, csapott le a villám az épületre...

Leégett a gépem, a monitor, a billentyű, az egér, a nyomtatóm, a telefon, minden...


Eddig 100ezer forintos anyagi kárt okozott nekem a villámlás...


Lesz szakértői vélemény, aztán, hogy mikor fizet a biztosító, nem tudom!!


A gépem már kész van, a többi hétfő körül lesz kész...


Az ablakban álltam, amikor hatalmas dörgés mellett csapott a házba a villám...


Még jó, hogy nem csapott agyon..


Persze a hitelkártyámról tudom megoldani, de, mivel ezzel még nagyobb lesz az anyagi kiadásom, el kell mennem valami mocskos munkát találni, hogy megkeressem a pénzt... Még takarítani is, ha nincs más...

2011. máj. 28. 14:29

MI az, már törölték is a hsz.-em ,amiben leírtam, hogy villámcsapás érte aházunkat??


Hát nem semmi!!!!

2120. 36a26f5226 (válaszként erre: 2110. - Marcsi0510)
2011. máj. 28. 14:28

A gépem teljesen leégett, MINDENT ki kellett benne cserélni, most egy internetező lottózóban vagyok...


100ezer forintos anyagi kár ért...

2119. Nyulacska88 (válaszként erre: 2117. - Marcsi0921)
2011. máj. 28. 14:26
fel sem tűnt, de majd sasolom legközelebb :)
2011. máj. 28. 14:06
Még este jövök, most látom, nagyon 7vége van:)
2011. máj. 28. 14:05
Azt megfigyeltétek már, hogy amikor Burhanék házát este mutatják kívülről, szinte mindig van kutyaugatás?De blökit még nem láttunk soha:)
2116. Marcsi0921 (válaszként erre: 2115. - Mamma2)
2011. máj. 28. 14:04

Üdv. nálunk, a "zárt osztályon" :)))

Lesznek még egy pár, többször is. Lesznek még nagy összeveszések,szétköltözések,összeborulások:))) Erre hegyezték ki a történetet:)

2115. mamma2
2011. máj. 28. 13:49
Sziasztok lányok!-sajna én nem nézem előre a sorozatot,mert időm sincs, és jobb ha én sorban látom az eseményeket,mert így kronológiailag tudom követni....de mégis kifúrja az oldalam:D-lesz-e még Onur és Seh egy pár??? Rendeződik-e a kapcsolatuk?-nem bírom ki a végéig:) Egyébként pedig nagyon tetszik a sorozat/nem csodálkozom a sok rajongón!/régen láttam ilyen "eltalált" mellékszereplőket is! Nagyon tetszik az idős Buhran és Nadin asszony alakítása is...először amilyen unszinpatikusak voltak, mostanára pozitiv szereplőkké váltak...na de Kerem, amilyen jó fiú volt az elején, egyre "görényebbé" válik. Teljesen jellemtelen alak lett! Szép délutánt mindenkinek...ma meg holnap csak sóvárogni lehet Onur után:DDD
2114. Nyulacska88 (válaszként erre: 2109. - Marcsi0510)
2011. máj. 28. 13:39

Nem értek egyet a véleményeddel.


Zafer nem azóta tudta, hogy Seh volt a nő, akinek fizetett Onur, hanem kezdetek óta, mivel látta őket együtt beszállni aznap este a szálloda liftjébe.


Ő a nejével ünnepelt aznap abban a szállodában, és videófelvétel is készült erről, ha jól emlékszem mintha azt mondta volna Zafer, hogy Seh és Onur is rajta van, de erre nem esküdnék meg.


Zafer fentiek miatt lassan már egy éve pontosan tudja mi történt - Onur-on és Seh-en kívül -, de nem szólt senkinek egy szót sem, még csak nem is utalt, vagy nézett jelentőségteljesen senkire, pedig tudott mindent.


Kerem pedig - ha jól emlékszem - csak találgatott amikor Zafernek azt mondta Seh volt az, azt hazudva ,hogy Onurtól tudja a dolgot.


Onur soha senkinek nem beszélt erről, több esetben is került e miatt kellemetlen helyzetbe, gondolj csak pl.Yasmine-vel folytatott beszélgetésére, ahol a Nő megkérdezte Tőle, Seh miért hitte el, s akkor sem mondta el a dolgot.


Tehát, én azt gondolom, nem ezért írták ki a sorozatból, nem ezért kellett meghalnia.

2011. máj. 28. 12:13

Sziasztok, viharmentes napot kívánok mindenkinek.

Én most értem haza a vásárlásból, nekiállok főzni, és tortát csinálni, mert ma ünnepeljük anyukám szülinapját. Amint végeztem benézek, és végigolvasom, amit írtatok.

2112. Csicsöri53 (válaszként erre: 2109. - Marcsi0510)
2011. máj. 28. 10:52

Sziasztok! Szép napot! Gyorsan írok ,mert jön a vihar,már dörög és kikapcsolom a gépet! A Mátra felé tart.:(


Akkor érdekes lesz Zafer és Onur párbeszéde a repülőtéren,de végülis Kerem is rájön erre a titokra és sajnos egy részeg pillanatában ki is adja magából annak,akinek nem kellene,szóval nagyon gázos ez az egész.

Úgy látszik nemcsak én vagyok éjjeli bagoly,én is 2-kor feküdtem le,mert megnéztem még két részt a youtubon.Vagyok is olyan nyomott,mint az időjárás,:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook