Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
14621. iscret
2015. dec. 21. 21:07
Osztozom Sofi10 véleményével.Mindenki keresse a maga társaságát.Volt már Berg kávézójában is egy kis találkozó féle, talán nyáron Karadayi-sokkal, Kenan nem volt ott. Ő nem akar ezek szerint a régi kollégákkal találkozni, akkor miről beszélünk?
14620. O.Eta
2015. dec. 21. 20:41
Igazad van Sofi10!Éjjel-nappal dolgoznak,ók történetesen 3 évig.Munka volt számukra,de ha figyelemmel kísérted,több volt munkakapcsolatnál.Mindkettőjük nyilatkozatából olvashattuk.Ez idő alatt Kenan nagyon magányos volt,mindig egyedül.Vége lett a "munkának",ha minden rendben ment miért nem találkozhatnának ilyen társasági eseményeken?Ez természetes lenne,és nem a mai helyzet.Jó lenne ilyen alkalmakkor újra együtt látni őket!Ez a rajongóktól nem egy "bűnös"kívánság.Remélem nem gondolsz rám(ránk)haraggal,személyes ismeretség nélkül is kívánok áldott, békés ünnepeket.
14619. Sofi10 (válaszként erre: 14617. - O.Eta)
2015. dec. 21. 17:49

Igen nagyon érdekes, de ha nem tudnál, karácsonyi vásarok vannak még szerdáig és miért nem mennének meg mutatni a fiuknak, hogy más országokba hogyan keszulnek karácsonyra.

Vagy az a baj, hogy toletek nem kértek engedéjt, hogy mehetnek vagy nem mehetnek kirándulni?

Lányok száljatok már foldre. Bergnek, Halitnak, Kenannak, és tobbi szinésznel forgatás munka, és nem is konnyu, 1 hét alat ell kell késziteni 2 órás részt, kulonbe 2 óras filmet forgatnak 1/2 vagy 1 évig, akkor mirol beszéltek. Másik, miért kell nekik találkozni, hol van az fell írva, mert egyesek ezt szeretnének, ma rohanó világba élunk, Bergnek vannak saját ismerosei és ugyan úgy vannak Kenannak is.

Errol enmyi

2015. dec. 21. 15:57

Egyre több videó is van és Kenan Kobal jól látható rajta. A haberler .com / magazin oldalon van róluk cikk , ott azt írja 2016 első hetében utaznak Amerikába .

Az viszont tényleg érdekes Bergék " éppen most "

vannak Franciaországba . Nem lehet véletlen , minden találkozás alkalmat kerülnek......eddig .

14617. O.Eta
2015. dec. 21. 14:16
Most láttam aképeket,úgy jelennek meg, mint anno Berggel,jobban mondva Feridével.Ne m linkelem,azt már nem.Érdekes,pont most utazott Franciaországba az Ergenc család,így nem találkozhattak a bemutatón
14616. gabus60
2015. dec. 21. 12:12

Képek a tegnap esti Delibal gáláról.

[link]


Egyúttal Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek.

2015. dec. 21. 11:20

Ma már több kép van , tényleg ott volt Kenan a csajjal a bemutatón . Van közös kép is róluk meg több szóló is Kenanról .

Itthon vannak és Cihangirban egy kávézás után gyalog indultak haza , amikor a riporter kérdezte.

Igaz,hogy külföldön ment férjhez ?

Erre Kenan " Mi történne, ha külföldön , ha nem , akkor mi történik ?" válaszolta.

Szó szerint a Gecce magazin képes cikke róluk .


Olyan hír is van Kenan azért nem vállal semmibe szerepet , mert Cerem Catay Hollywoodi karriert tervez neki.......

2015. dec. 21. 08:04
A mai Gecce magazinban vannak képek Kenanékról.Itthon vannak, Cihangirban találkoztak velük a riporterek és feltettek egy kérdést "Igaz, hogy külföldön mentek férjhez?"Válasz nincs. Rejtelmes az egész!
14613. O.Eta
2015. dec. 21. 00:20
ÉN MÉG A KÓZELÉBE SEM LÁTOK NŐT!TI HOL LÁTJÁTOK VAGY HONNAN VESZITEK?EGÉSZ ESTE EZT BÖNGÉSZTEM, DE NEM TALÁLTAM, CSAK EGYEDÜL LÁTTAM KENANT.DE AZ ERGENC HÁZASPÁR SEHOL,HOLOTT EL SZOKTAK MENNI AZ ILYEN PREMIEREKRE.
14612. varga ica (válaszként erre: 14611. - Érsekházi)
2015. dec. 20. 21:45
Kenan ,Sinemmel van.Ezt én sem értem,lehet hogy még ezután utaznak?Bergről viszont még nincs kép.
2015. dec. 20. 21:32

Egyre több kép van fent az eseményről sok ismert színész ott van nem csak a Karadayis-ok , Tuba is a férjével meg sok ismerős arc. Kenan szólóba látszik , de elég sötét a kép .

Most akkor tényleg nem ment el ?

Hátha holnap lesznek még újabb képek . Elég nagy eseménynek tűnik ez a bemutató .

14610. varga ica (válaszként erre: 14607. - Érsekházi)
2015. dec. 20. 20:48
Most néztem a fb-ot a Delibal bemutatón a Karadayiból már többen is ott voltak,és hihetetlen de Kenan,(sajnos) Sinemmel de ott volt.Van kép róluk igaz nem totál de látszanak.Akkor nincsenek Amerikában?Szerintetek mi van most?
14609. varga ica (válaszként erre: 14607. - Érsekházi)
2015. dec. 20. 20:23
Szerintem nem.
14608. O.Eta
2015. dec. 20. 20:13
A temetésen, mikor átfogták egymást kissé távolabbról Halit tágra nyitott szemmel figyelte őket.Erről foto is van,nekem az oldalamon fent vav,de nem tudom,hogyan kell átküldeni.S ez eset után volt,hogy Berg nyiletkozta, hogy kevesebb intim jelenet lesz ezentúl.Emlékszel még morogtunk is e miatt.Berg újlvi bulijára meghívta a libát,elterelés gyanán Kenannak,s azóta ott regadt,persze kell valaki,de Berget azóta kerüli a hölgy,de ebből a kapcsolatból ha lesz is házasság nem lesz tartós
2015. dec. 20. 20:05

Biztosan olvastátok ma este van Isztambulba a Delibal mozifilm bemutatója , amibe Karadayi- Songül szerepel .

4 főbb szereplő is a Karadayiból részt vesz rajta .

Vajon Kenan elment volna , ha nem utazik el és Berg ?

2015. dec. 20. 15:18
bocsi az eleje lemaradt valami oknál fogva!Azt irtam,hogy én már felfigyeltem akkor amikor Halit anyja temetése volt és Kenan ment részvétet nyilvánitani.Berggel hosszasan ölelkezet, amit Berg. anyja nagyon szúrós nézéssel kommentált, amjd ment Halithoz , akivel mintha nem is a koporsó mellett lennének, nevetgélve elbeszélgettek.Ott már kezdődött valami.
14605. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14604. - O.Eta)
2015. dec. 20. 15:14
találtam!Ezek a kis mozzanatok csak szaporodhattak annyira, hogy teljes hirzárlat és távoltartás lett a vége!Ez Halit részéről egy pótcselekvés, hogy nap mint nap régi képeket posztol magukról.Kenan pedig a libával figyelem elterelésként csinálja. Majd egy nap világosabb lesz minden!
14604. O.Eta
2015. dec. 20. 05:29
Már többször jeleztem. Érzésem szerint hármójuk között történhetett valami.Látványos egymás kerülése és Haliték állandó kirakatban levésük.De ezzel még nyilvánvalóbb a két ember érzelmi kötődése,de a TO.-i tradíciók is .Család szempontjából így helyes, de mi rajongók máskép szerettük volna kapcsolatuk alakulását,De egyszer a lufi ki fog pukkadni és konkrétabban látjuk majd a történteket
14603. Érsekházi (válaszként erre: 14602. - Varga ica)
2015. dec. 19. 20:08

Jó a kérdés , valóban azóta nem látjuk egyszer sem a Karadayi találkozókon .

Nem valószínű , hogy mostanában hallunk róla , ha tényleg elutaztak . Ma ugyan volt valami autós videó , ami éjszakában tök sötétben készült és alig lehetett őket látni .

Ma a szavazás 3 x is sikerült rá , nem tudom mi történhetett , máskor 1-t enged csak .

14602. varga ica
2015. dec. 19. 13:30
Számomra olyan furcsa,hogy a Karadayi szereplőit lehet látni,hogy szoktak találkozgatni egymással,most is láttam a fb-on,tehát ha van alkalom rá gondolom néha össze futhatnak,de Kenan senkivel nemtartja a kapcsolatot,mintha ezt direkt csinálná.Vajon miért?
14601. varga ica (válaszként erre: 14600. - Érsekházi)
2015. dec. 17. 22:37
A házaspárt szerintem nemkell szószerint venni a forditóval majdnem mindig ezt lehet olvasni.Hát igen biztos kellemetlen lehet,most aztán pátyolgathatja Kenan.
2015. dec. 17. 22:20

Az tuti kilehet a csaj ahogy Ti is gondoljátok (én is) csak égő neki . Megtaláltam a cikket az Ucankus gazetesi -ben és valóban úgy írja házaspár .

Eléggé megviselt volt a csaj a sapkás képen , bizonyára az események hatása is közrejátszott ebben .

Jobbnak látták ha " elmenekülnek " jó messzire , hogy ne zavarja őket senki .

14599. varga ica
2015. dec. 17. 21:56
Szerintem is van ebben azutazásban egykis menekülés mert biztos Sinemnek kellemetlen,hogy ilyen hamar vége a sorozatnak,és hát őszintén,de csak halkan mondom ezt is,sokan jelezték,hogy Sinem nem volt jó,kritikusok is ezt irták,szóval nem volt Kenantól jó ötlet a hölgyet beajánlani.Bocs ha valakinek nem tetszik amit irtam.
14598. O.Eta
2015. dec. 17. 21:30
Én is olvastam. Jöttem is erre az oldalra,hpogy jelezzem nektek, de Ica megelőzött.A hírt a saját FB oldalamra kaptam, nevem megszólításával. Nem tudom mire vélni az esetet.De lényeg,hogy elutaztak,mert a nő nagyon szomorú a fimje sikertelensége miatt.Bízom a "sorsban",hogy a kisasszony pártában marad.
14597. Érsekházi (válaszként erre: 14596. - Varga ica)
2015. dec. 17. 21:23

Ez elég zavarosnak tűnik nem csak az , hogy menekülnek , hanem így írták házaspár ? Persze biztos nem konkrétan gondolják .

Tegnap még sápadt beteg volt azóta meg el is mentek. Úgy volt Los Angelesbe utaznak .

Kíváncsi vagyok a folytatás mi lesz , kapunk e róluk híreket .

14596. varga ica
2015. dec. 17. 21:04
Olvastátok,hogy kb 1órája már elis mentek Kenanék az USA-ba?A google forditóval igy szól a hir: Megdöbbentő menekülés. Hogy meggyógyul, miért megy az USA? A híres pár Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal mivel az elmúlt télen együtt, és kapcsolatuk is folyamatban van. De ennek ellenére, minden a kérdésre a házasságról teljesítik "a sors úgy dönt" ("Kader kismet"), de a hír, hogy hallottuk a minap megdöbbentő volt. Sinem Kobal játszotta a "analitikailag tiszta ve Anneler." De a tervek megváltoztak. Mivel az alacsony minősítés a show leállt jóval korábban. Ez a hír nagyon szomorú a házaspár, és elhatározta, hogy elmegy pihenni. Pár fordult az Egyesült Államokban. Úgy tervezte, hogy először megy New Yorkba, de van egy nagyon hideg, és elhatározták, hogy egy másik városba:.......Furcsa,hogy ugy irták,"menekültek"mi elől?
14595. O.Eta
2015. dec. 17. 20:24
Én is olvasta,hogy szeptemberben lesz látható az ATV-énEgy előző interjújában a feltett kérdésre,hogy együtt játszik-e a l.-val,nevetve kérdezte:""Te leszel a producer?Az esküvőről"Ha megtörténik tudni fogtok róla " és elment.
14594. varga ica
2015. dec. 17. 18:03
De jó lenne ha csak együtt lennének és nem venné el Kenan,de kitudja mi lesz,?
14593. Érsekházi (válaszként erre: 14592. - Gabriella Tünde)
2015. dec. 17. 17:42

Nagyon jó lenne ha csak szórakozna Kenan . Jobbat szebbet érdemelne ennél a csajnál .

A legújabb sapkás képe smink nélkül is nagyon lehúzó . Valaki azt írta a képe alá : Kenan csak ennyit érdemel ?

Annyi szép fiatal színésznő van , de szórakozásnak annak elmegy .

Kenanra egy hír szerint 2016 szeptemberig várnunk kell , akkor látni majd az ATV -n .

2015. dec. 17. 08:35
Szerintem azt, hogy legyen meglepetés! Értelemszerűen.Meglepetés lesz ez Sinem kisasszonynak, mert szerintem Kenan részéről mehet a hezitálás, nem lesz itt esküvő.Most mind a ketten ráérnek, ha lenne ilyen komoly szándék, most lenne itt az ideje. Gondoljunk bele Kenan az előző menyasszonyát is 7 évig váratta!
❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook