Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


3341. Marcsi0921 (válaszként erre: 3337. - Csicsöri53)
2011. jún. 17. 22:04

Binbir Gece-ep.48,part.8

és

Binbir Gece-ep.49,part.1 -től

3340. telazsi (válaszként erre: 3333. - Okoska12)
2011. jún. 17. 22:00

Én így emlékszem ezekre a dolgokra:

Amikor Onur Amerikában tanult, akkor ott jártak együtt 9 hétig, majd összevesztek és Jasemin utána szokott rá a kábítószerre, s kint Amerikában befeküdt egy klinikára, hogy leszokjon.

Most, hogy újra nem sikerült becserkésznie Onurt megint a kokainhoz nyúlt, s túladagolta magát.

Onur az egész régi kábszeres dologról sem tudott.

3339. marcsi0510 (válaszként erre: 3321. - Marcsi0921)
2011. jún. 17. 22:00

Sziasztok!

Még most érek ide, de a filmet láttam.

Örülök, hogy egyezik a véleményünk, én már tegnap is erről írtam.

52/1 a kibékülős, gyémántos gyűrűs rész.

3338. Marcsi0921 (válaszként erre: 3336. - Csicsöri53)
2011. jún. 17. 21:59
Onurral kapcsolatban még valami: kb. 10 éve rúgta ki Nilt, amikor (terhesen) megcsalta.Azóta ezek a nők hol voltak? Mind fülig szerelmes Onurba, de mindnek elment már a hajó...
3337. Csicsöri53 (válaszként erre: 3335. - Marcsi0921)
2011. jún. 17. 21:57
a youtubon hanyadik részben van ez a mai?
2011. jún. 17. 21:55

Sziasztok! Most értem ide,ma van nálunk a tüzelési nap és égettem a giz-gazt a kertben:)Jó illatos voltam:)

Keremről senki nem szólt ,hogy megtudja ,nem Seval az édesanyja,nagyon drámai volt az a rész és el tudom képzelni,hogy az életben is így játszódna le,ha valaki megtudná,hogy nem is az az anyja ,akit annak hitt ,biztos mindenki kiborulna,hogy akkor ki és ki vagyok én?

Nálunk rokoni körben volt ilyen,22 évesen tudta meg a srác,hogy nem azok a szülei,akik nevelték őt és ugyanúgy ő is keresni kezdte az igazi szüleit ,testvéreit,ami persze rosszul esett a felnevelő szülőknek,mert édes gyerekükként szerették,ez egy hosszú történet,de azt mondta ,hogy azáltal,hogy tudni akarja ,hogy ki is valójában,nem változik semmi.Így is volt.Igaza volt Onurnak,mikor mondta ,hogy minden nő szül egy gyereket,de nem biztos ,hogy édesanya lesz,valami ilyesmit mondott.


Onurnak becsületére vált ,hogy végül őszinte volt és a kanapén aludt Tubánál,no most ezt ti elhiszitek?Habár sokat ivott ,de a nő nagyon rámenős volt.Jeszemint lehet sajnálni,mert egy okos ,intelligens, sikeres nő és a magánélete egy csődtömeg,beáldozta a sikeres üzletasszony címért.Az idő eltelt és nincs egy biztos pont az életében,Onurban megbízna, egy erős,szerető férfi kellene neki,talán neki be is hódolna,de elkésett.Habár felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó.

2011. jún. 17. 21:53

Most néztem, a jövő héten megint sűrűsödnek az izgalmak:)

Ahu anyja egy igazi tenyeres-talpas... :)))

3334. Marcsi0921 (válaszként erre: 3333. - Okoska12)
2011. jún. 17. 21:39
Hoppá. A youtubeot nézve én azt hittem, hogy Isztambulban történt...
3333. Okoska12 (válaszként erre: 3329. - Marcsi0921)
2011. jún. 17. 21:26
Úgy emlékszem, hogy Yasemin drogelvonón volt és miután visszamegy Amerikába újra rászokik.
2011. jún. 17. 21:13
A mai részek török eredeti hangja szerintem sokkal jobb. A magyar szinkron valahogy nem adta át a feszültséget, drámát, szerintem kicsit visszafogottabb volt.
2011. jún. 17. 21:11
Igen,igen. Végülis Onur kellőképpen ledöbben majd, amikor megtudja.
3330. zsu150 (válaszként erre: 3329. - Marcsi0921)
2011. jún. 17. 20:45
Szerintem ha jobban ismeri (hiszen kihagytak vagy húsz évet) vagy tud J. korábbi drogproblémáiról, akkor feltűnik neki valami. De így betudhatta alapjáratnak vagy az alkohol hatásának. Nem hiszem, hogy Onurnak korábbi életében sok dolga volt drogosokkal.
2011. jún. 17. 19:04
A mai epizód elejéről jut eszembe: Onur sosem vette észre, hogy Yasemin "be van lőve"? Olyan nincs, hogy ha valaki kokainozik, azt a "barátai" ne vegyék észre... - szerintem.
2011. jún. 17. 18:59
Na most megnézem a mai részeket, utána jövök firkászni:)
3327. Nyulacska88 (válaszként erre: 3318. - Okoska12)
2011. jún. 17. 18:32
Szia, üdv nálunk a "zárt osztályon" :)
2011. jún. 17. 18:16

Sziasztok, csak kis időm van de írok, mert innen tudom, hogy hol tart a fórum. Mindig a legutolsó hozzászólásomat keresem! :D

Bredamazon! Mi soha nem értünk egyet, észrevetted? :D :D :D

Pont azért mert mindenkivel kedves és mosolygós (Seh) nem értem, hogy miért pont az a kivétel, akivel le akarja élni az életét!

Egyébként az én párom azt mondta, hogy már régen dobta volna Sehet Onur helyében. Állandóan hisztizik. Most is amikor nagy kegyesen meghallgatta Onurt, időt kért! Már mennyit? És hányszor? Ettől eltekintve viszont Onur is hibázott de nem hiszem, hogy lefeküdt Tubával, mert akkor megtehette volna Yaseminnel is. Bár teljesen mindegy, hogy megtette-e vagy sem, hiszen Seh így sem, úgy sem hisz neki!

3325. 9949bca4eb (válaszként erre: 3324. - Nyulacska88)
2011. jún. 17. 18:03

:))

milyen igaz!

2011. jún. 17. 17:48

Sziasztok,


hát lemaradtam sok dologról :(, és ráadásul Uppapira értünk haza.


A párom azt mondta, mikor végignézte a főzőcskézést ma, hogy az Upcsaládnak nem is kell konyha, mert egy turmixgéppel mindent meg tudnak főzni :))))))))

2011. jún. 17. 17:38

Hát ilyen még nem volt...

Pénteken rövid napos vagyok, napközben még a gondolatom is Onur körül forgott, h. legalább meg tudom nézni mindkét részt teljes egészében. Erre elfelejtettem... Jártatok már így?


Elfelejteni Onurt??? Tiszta lökött vagyok... :))


Jajjj, most megy a "főzés", addig kimegyek mosogatni. :))

3322. bálna21
2011. jún. 17. 16:22

Szerintem Onur nem csak beszélgetett, mert, ha visszanézitek, olyan mosoly van a marasztalás után az arcán, ami azt jelenti, miért is ne.Legalább is az én olvasatomban. Seh. már olyan sokszor volot vele igazságtalan alaptalanul, hogy elege lett. Azzal amúgy teljesen egyetértek, mia frásznak istápolgat ennyire egy régi és nem is komoly kapcsolat után valakit. Amúgy meg tényleg olyan segítőkész, mint már valaki írta is, mint Teréz anya. Ilyen pasik a valóságban nem is léteznek.

Figyeltétek, Seh és Bennu együtt reggeliznek, utána Seh elmegy Onurhoz, majd amikor sértődötten elmegy, azt mondja jó éjszakát. Elég soká tarthatott a reggeli.:)

Gani egy ganéj, a nevében is benne van.

3321. Marcsi0921 (válaszként erre: 3320. - Ready)
2011. jún. 17. 16:18

Onur valóban elbaltázta a szitut, de szerintem Tugbával nem volt semmi.

Hazudott, és most ennek issza a levét.Bár ha Seh nem olyan kőszívű már megint, nincs ez a szitu. De mivel a forgítókönyv írók így akarták, várunk az újabb kibékülésre:)

3320. Ready
2011. jún. 17. 15:52

Most néztem meg a tegnapi utolsó részt és nem vagyok annyira boldog. Onur szerintem nagyot hibázott, mert ezzel a Tuba nőcivel biztos nem a bélyeggyüjteményt nézegették. A kocsiban amikor megtudta, hogy az anyja mellett Seh volt fél éjszaka, akkor egy akkorát fújt, amiből én arra következtettem, hogy jól elvoltak az éjszaka,és most mi lesz. Na öregem, most van min gondolkodni, úgy láttam, hogy a kocsiban a tenger mellett megállva, épp azt tette. Most, azért ne mondjátok, hogy nem volt jogos Seh kiborulása. De vajon ki csengetett? Seh nem lehetett, mert ő annál büszkébb, hogy elmenjen Onurhoz. Két választás lehet, vagy Yasemin, vagy az a muzsikus néni Tuba. Egyiket sem bírom.

Van még egy kis házimunkám, aztán a férjem a telefon és csengő felelős.

2011. jún. 17. 15:43
Azt észrevettétek már, hogy a filmben Ikarus trolik vannak ? :)
3318. Okoska12
2011. jún. 17. 11:40

Sziasztok Onur rajongók!

Már régóta olvaslak benneteket, de most értem a végére. Igen csak aktívak vagytok.Nekem is Onur tetszik, hasonló okok miatt mint Nektek, de legfőképpen a mosolya ragadott meg.Nekem a barna szemű pasik tetszettek mindig, igaz az én Onurom is kék szemű.

2011. jún. 17. 11:25

Lányok!

Valami miért nem tudtam az ígért dolgokat mindet feltölteni, majd otthonról megpróbálom délután.

2011. jún. 17. 09:22

Onuros szép napot mindenkinek!

Gani egy nagyon ganéj ember!!!

3315. Marcsi0921 (válaszként erre: 3312. - 36a26f5226)
2011. jún. 17. 08:54

Gani nemsokára visszakerül Burhanékhoz. Ganit ugyanis kirabolják, és nagyon megverik. Az öregek a kórházban megsajnálják és hazaviszik.

Pedig annyira gerinctelen ez a Gani...és az is lesz mindvégig, főleg Burhannal szemben.

2011. jún. 17. 08:52

Szép reggelt Mindenkinek:)


Druszám, megérkezett a scan, hálás köszönet érte:)))

2011. jún. 17. 08:36

Sziasztok!


Hát nem kis időmbe telt visszaolvasni benneteket!

És persze le is vagyok maradva, mert még a múlt hetiből is csak a hétfőit meg a péntekit láttam, meg a most keddit... azóta semmit. :))

Én mint lelkes rajongó, igaz?


Múlt hétvégén is megfogadtam, hogy megnézem a lemaradást, de hát nem sikerült, mindig volt "fontosabb". Pl. a háztartás, meg a "gyereknevelés".

De most megígérem, hogy megnézem... vagy nem. :)))

2011. jún. 17. 01:48

Most nézem a Seh-t vissza, és hála a jó égnek, az a semmirekellő Gani lebukott... De Seh áldott jó szívével most is kimenti... Pedig olyan unszimpi a szerepe is...


Vajon Gani visszakerül majd Buhranékhoz??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook