Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
14681. 55940eb484
2015. dec. 30. 09:26

Kicsit más:

ha valakit érdekel, a Török híressége...oldalon van egy interjú Burak Hakkival...érdekes amit mind a török sorozatokról, nem tűnik olyan megjátszós színésznek, nekem szimpi

(Amúgy szerintem ezek a török sorozatok eléggé a dél amerikai sorozatokhoz hasonlítanak, pont most nézek egyet régebbit, ami nagy kedvencem volt és nem találom rosszabbnak, mint egy török sorozatot, talán a török sorik kicsit depressziósabbak )

14680. Sofi10 (válaszként erre: 14679. - Csatret)
2015. dec. 30. 07:08

Azon hogy mi volt, és mi nem volt hiába spekuláltok, náluk ez így mukodik. Osze hasonlítás az ASI sorozat/110 rész, 2007-2009/ 2 fo szereplo Tuba Büyüküstün és Murat Yildirim. akkoriba egyik sem volt házas, Muratnak volt komoly ismeretség Burçin Terzioglu,5 év házassag után tavaly elváltak, sorozat befejezésével nem lehet látni oket sehol egyut, álitolag nagy szerelem volt koztuk valóságba.

Vége a sorozatnak, befejezodot a munka, vége a "barátságnak".

Sajnos ez van, ez kell szeretni.

14679. csatret
2015. dec. 30. 01:07

A magam részéről nagyon nem tartom valószínűnek, hogy a "jegyespár" Amerikában szeretne összeházasodni... - Kenan a szülei miatt sem tenné, akiket bizonyára nagyon szeret, és nem hagyná ki őket az ünnepi eseményből.


Berg és Kenan (a hétvégeket és a nyarakat leszámítva) három évet töltöttek együtt az életükből a forgatásokon, sokszor reggeltől estig.

Több alkalommal kaptak kitüntetéseket a közös munkájuk során, de mindig egymás mellett álltak a színpadon vagy egymás mellett ültek az ünnepi asztalnál, kezükben a kis szobrocskával - boldogan és vidáman mosolyogva. Minden jel arra mutatott, hogy igen jó emberi / baráti kapcsolat lehetett köztük. (Hogy ezen túlmenően Kenan részéről érzelmileg többről volt-e szó, azt úgysem lehet tudni, csak feltételezés, meg ez az ő dolga, nem is tartozik ránk). A legutolsó közös privát felvételt talán akkor láthattuk róluk, amikor a Karadayi minden résztvevőjével együtt a 100. bölümöt ünnepelték, biztosan emlékeztek rá. Az asztalon ott volt egy gyönyörű nagy torta, rajta a százas számmal, előtte pedig ott álltak ők ketten szemmel láthatólag igen vidáman és boldogan.


Tehát az elmúlt 3 évhez képest azért volt annyira döbbenetes (legalábbis számomra), hogy kb. 14 héttel később meg - pont a búcsúpartin - már nem lehetett egymás mellett látni őket! Sehol egy közös kép, mintha nem is ismerték volna egymást!!! Ez hihetetlenül furcsa volt. Ha - és nagyon valószínű - Halit féltékenysége állhatott ennek hátterében, hát ez nagyon ostoba húzás volt tőle, és főleg kicsinyes és átlátszó. Ezt az egy, utolsó közös alkalmat még kibírhatta volna, így elkerülhetők lettek volna a találgatások. Márpedig

nem lehet véletlen, hogy azóta még véletlenül sem találkoznak össze, sehol, semmikor.


(Érdekes lenne tudni, Kenannak mi lehetett a véleménye minderről... Vajon Berg hogyan mondhatta el ezt neki, talán imígyen: ne haragudj, de többet nem találkoz(hat)unk, felejtsük el, hogy valaha is ismertük egymást, sőt még azt is, hogy távoli rokonok vagyunk. Még véletlenül sem vehetünk részt közös rendezvényen, nehogy Halit érzékenységét megbántsuk, - ezt igazán meg lehet érteni (már akinek!)


Na jó, ez csak az én fantáziám volt, nehogy szó szerint vegyétek! De nagy valószínűség szerint valami hasonlónak kellett elhangzania, legalábbis a tények erre utalnak. Mert azért nem túl gyakori, hogy két ilyen hajdani régi "ismerősnek" mint Berg és Kenan ennyire feltűnően kerülniük kelljen egymást!


És vajon Berg hogyan fogadta el és dolgozta fel magában a férji utasítást - amennyiben így történt? Valószínűleg nem lett tőle nagyon boldog!

Amikor filmezés hiányában üldögélt a kávézójában, (a különféle káprázatos extrém kendőcsodákkal a hajában), gondoljátok, hogy soha nem jutott eszébe Kenan és az "elmúlt" és "betiltott"(?) barátságuk???...

De fő a családi béke!

Kenannak meg ott van a gyémánt gyűrűs menyasszonya... Az élet megy tovább.


Egy közös momentum maradt csupán: kettőjük közül jelenleg egyik sem forgat filmet, és így bőven ráérnek elmélázni az elmúlt időkön (amikor még nem voltak eltiltva egymástól).


Igazából mi (szegény nézők) jártunk nagyon rosszul, hogy nem láthatjuk őket játszani... Velünk is jól kiszúrtak! Nem gondoljátok?

14678. varga ica
2015. dec. 29. 21:14
Én már csak azért sem mennék el Sinem helyében erre a találkozóra,mert ez a legjobb sorozat volt,nagyon,nagyon jó szinészekkel,és hát mint tudjuk neki a sorozatának,és a filmjének is hát enyhén szólva nem volt nagy sikere,és mint tudjuk szinésznönek is elég gyengécskének van mondva,és ezt a kritikusok is mondják,szóval,nemigazán érezném magam jól ezekután,(főleg,hogy ez a napokban volt)ilyen jó,és erős csapattal.Még akkor is ha Kenan a párom sőt igy még rosszabb mert ő a legjobbak között van,és hát szegényke meg ......De hát nemvagyunk egyformák,meg gondolom ha kell Kenan megvédi,amugy is ugynézki mintaki mindentől fél,a riporterektől is mindig menekül.
14677. O.Eta
2015. dec. 29. 19:44
Jó helyen kapisgálsz,ezt előre meg kellett szervezni.Én úgy érzem hármójuk között nagy "beszélgetések"zajlottak le.Emlékezzetek mikorSzerelmi háromszög " fotókkal jelentek meg újságcikkek,török lapokban,de magyarul is írtak rólukHalit édesanyjának temetésén Berg és Kenanról készült kép önmagáért beszél.Azt viszont furcsállom, hogy Kenen elvitte a ,L.-tEz a látványos elkerülés sokatmondó. Rossz taktika
14676. varga ica (válaszként erre: 14675. - 55940eb484)
2015. dec. 29. 19:30
Nem hiszem,hogy nemakart volna elmenni,hiszen ő mondta mindig,hogy milyen jó csapat voltak,és hogy mindig tartani fogják a kapcsolatot egymással.Egy kicst furán jött ki ez a találkozó,de én tényleg szeretném már ha végre lenne egy olyan ahol mind a ketten ott vannak.((((nagyon zárójelbe mondom,lehet,hogy Sinem nemakar olyankor ott lenni ahol Berg van.A mostani gálán is egyedül volt Kenan pedig oda inkább vihette volna magával,de itt is volt lehetőség Berggel találkozni.és igy lehet inkább nem ment.Szóval inkább ide kellett volna vinni nem pedig a Karadayi találkozóra nemide tartozik!!!!!!))))))
14675. 55940eb484
2015. dec. 29. 19:15
Az is lehet, Bergék utaztak el pont akkor,mikor a találkozó volt, aztán lehetel se akart menni, vagy a férjura nem engedte és inkább elvitte külföldre....na jó nem tudom, csak kombináltam
14674. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14673. - Varga ica)
2015. dec. 29. 17:39
Teljesen igazad van! Mégis Berg. a főszereplő, aki nagyban hozzájárult a film sikeréhez.Én sem értem, de az is lehet igy volt időzitve.
14673. varga ica
2015. dec. 29. 17:08
Nekem meg az fura,hogy olyankorra szervezik a találkozót amikor az egyik legfontosabb ember nemtud ott lenni,biztos nem egynap alatt szervezik ezeket a találkozókat hisz gondolom egyeztetni kell ki hogy érrá.Mivel Berg nincs az országban ezt biztos tudták akkor,mértnem lehetett arra a napra tenni amikor mindenki ráér.Nekem nagyon rosszul esne,ha kihagynának egy ilyen buliból.Az is lehet,hogy Kenan pont azért ment el,mert Berg nem volt ott,hisz láttuk már többször is,hogy ha az egyik ott van a másik biztos hiányzik,márpedig szerintem ennek akkorlenne értelme ha mindenki ott lenne.Nemtudom HALKAN JEGYZEM MEG ha mégis ott lett volna Berg,Sinem akkor is ilyen nagy vigyorral lenne ott?
14672. 55940eb484
2015. dec. 29. 14:14
Nekem is fura, ha elmegyek egy céges buliba, nem viszem a páromat és a páromnak sem mondom, hogy vigyen, ha ő megy.
2015. dec. 29. 12:34
A képen úgy látom mindenki "szólóban" van, csak Kenan nem!
14670. Érsekházi (válaszként erre: 14669. - O.Eta)
2015. dec. 29. 11:33

Köszi Eta ! értem a jelet . Közben megtaláltam , csak nem tudtam , hogy ő az .

Berg most nagyon " elhúzott " , de szép helyeken járnak , mindig van képes beszámoló .

14669. O.Eta
2015. dec. 29. 11:12
Ott kuksol a L.
14668. 55940eb484 (válaszként erre: 14667. - Érsekházi)
2015. dec. 29. 11:07
Berg amszterdami képet rakott fel, gondolom ott vannak, szeretem azt várost én is lennék ott :.-)))))
14667. Érsekházi (válaszként erre: 14666. - Varga ica)
2015. dec. 29. 10:52

Töb kép is van , ez most volt . Jobban látni mindenki szinte ott van csak Berg nincs .

Sinemet nem szúrtam még ki . Akkor azért mentek el , mert Berg külföldön van . Más hozzászóló is írta ez érdekes , hogy most elment Kenan . Észreveszi aki követi az eseményeket régóta .

14666. varga ica (válaszként erre: 14665. - Érsekházi)
2015. dec. 29. 00:04
Igen mostani Sinem ott vigyorog mintha köze lenne az egészhez.Nemtudom,ha Berg itthon lenne és ő is ott lenne elmentek volna akkor is?ÚGY SZERETNÉK MÁR LÁTNI EGY OLYAN ÖSSZEJÖVETELT AHOL MINDENKI OTT VAN.
2015. dec. 28. 23:30

Szeretném megkérdezni láttátok e a Fb. Karadayi oldalt most este , mert van egy kép szerintetek ez mostani lehet ?

A Karadayi szereplők vannak egy hosszú asztalnál ott van Ilknur , Ayten , Necdet, Suna, Yasin ,Osman és KENAN is , nincs bajusza . A két forgatókönyvírónő is jelen van , egyedül Berg hiányzik . Sajnos nincs dátum . Nagyon mostaninak tűnik , vajon milyen alkalomból jöttek össze .

14664. varga ica (válaszként erre: 14663. - Erza)
2015. dec. 28. 21:41
Neked is igazad van ,de hát mit tegyünk ilyenek vagyunk.Hogy mért szeretném Kenan mellett hogy szebb nő legyen mint Sinem?Talán azért,mert annyira megszoktuk, hogy a gyönyörü Berguzar volt Kenan mellett három évig és más személyt nem látunk alkalmasnak, vagy legalább is hasonlót szeretnénk Kenan mellé.Egy kicsit karizmatikusabb,érdekesebb,szebb,nőt,Sinemnek nincs kisugárzása,olyan szürke tőbb tucat.Te nem igy látod?De lehet,hogy Kenannak pont ilyen kell,őt tudja irányitni ahogy akarja.Nem gond,csak leirtam hogy én mit szeretnék.Kenant meg nemérdekli,hogy én mit szeretnék,na bumm.De leirtam,mert jó volt kiirnom amit érzek,tudod és más is van igy aki ezt érzi és ezt beszéljük meg itt,és nem bántunk vele senkit.Ha más fórumokat is olvasnál,hát ott bizony még rosszabbakat irnak,és mégsem háborodnak fel a többiek.És hogy Kenan szerelmes volt Bergbe.Hát igen.Te tudod,hogy nemigy volt?Vagy mi tudjuk,hogy igy volt?NEM.De milyen jó volt erről is beszélni,mert mi ilyenek vagyunk,gyarlók.Azzal,hogy mi itt ilyeneket irunk senkinek nemtesszük tönkre az életét.Amugy meg ha volt is valami köztük a 3év alatt,vagy nem ,vagy csak "plátói"volt ha volt ugysem tudjuk meg sosem.
14663. erza
2015. dec. 28. 20:44

Nem rátok írtam, hogy vénasszonyok, hanem hogy úgy beszéltek róluk,mint a pletykás vénasszonyok a szomszédjaikról...


Persze, arról beszéltek, amiről akartok. Csak nem értem, mire jó összeesküvés-elméleteket szőni meg belemagyarázni kitalált dolgokat mások életébe. Pl. hogy Kenan boldogtalan Sinem mellett, meg hogy Bergüzar és Halit csak a sajtónak akarnak bizonygatni. A kedvencem meg, hogy Kenan halálosan szerelmes Bergbe, és erről teljesen meg vagytok győződve. "Imádom" az ilyet, amikor rögtön összeboronálnak két színészt, csak mert jól végzik a munkájukat. Az hogy két attraktív ember között jól működik a kémia, esetleg tetszenek is egymásnak még nem jelenti azt, hogy szerelmesek is egymásba!

Az meg hogy ki illik Kenanhoz, majd Kenan eldönti... Nektek miért lenne jobb, ha egy szép színésznővel lenne együtt? Mert jobban mutatnának a rendezvényeken, paparazzi fotókon? Szerintem elég intelligens és idős hozzá, hogy ne külső alapján válassza meg élete társát...

Mind1, csak ennyit akartam elmondani, mert kikívánkozott.

További jó szórakozást!

14662. varga ica
2015. dec. 28. 20:00
Én mindig leirom,hogy biztos lesz olyan aki nemért velem egyet,szive joga,de ez a fórum olyan régóta megvan,és mindig lehetett véleményt mondani akár jót akár nemtetszőt,de soha nemvolt belőle konfliktus,mindig meglehetett beszélni, és ha lehet engedd már meg kedves erza ha nekünk ez igy jó,vagy nem majd mi megoldjuk egymást között.Amugy nem ez az egyetlen fórum aholbeszélnek róluk,és ott is vannak akik nem pozitiv dolgokat irnak lehet ott is háborogni.És mivan akkor,ha leirom hogy Kenanhoz sokkal érdekesebb és szebb nő illene,mint Sinem,(és nem Bergre gondolok)hmmm,mivan akkor?Szerinted erza Kenant érdekli,hogy mit irok én vagy más?Nem.Igyhát nem mindegy Berg boldogan él a családjával,Kenan elvan Sinemmel,mi meg elvagyunk a fórumba együtt egy páran és beszélgetünk.Akinek ez nem szimpi,nemkell ezért háborogni,majd reméljük jönni fog Kenannak egyszer valami film vagy sorozat és majd akkor arról fogunk beszélgetni.Addig meg ha nekünk igy jó,a Te szavaddal "hadd csámcsogjunk".puszi.
14661. 55940eb484 (válaszként erre: 14656. - Erza)
2015. dec. 28. 16:26

Egy fórum általában azért van,hogy mindenki leírja a véleményét pro és kontra.

Kicsit kezd elegem lenni abból,hogy mindenhol van (egy)valaki, akinek valamiféle küldetéstudata van, hogy a fórumtagokat kioktassa.

Természetesen a véleményedet szívesen vesszük, el is olvassuk, de továbbra is arról fogunk "beszélgetni" amiről, vagy akikről akarunk.

14660. osi65 (válaszként erre: 14657. - Érsekházi)
2015. dec. 28. 15:49
Kedves Érsekházi ! Szerintem is, ide az jön olvasni, aki akar. Én azért olvasom, amit leveleztek, mert érdekel.
14659. osi65 (válaszként erre: 14658. - Gabriella Tünde)
2015. dec. 28. 15:47
Kedves Gabriella Tünde! Mindenben igazad van !!!
14658. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14656. - Erza)
2015. dec. 28. 15:40
Kedves Erza!Azt hiszem nem nagyon ismerjük egymást, legalább is a neved nem tünik ismerősnek.Ez az oldal azért van, hogy egymás között megosszuk a pozitiv és negativ véleményeket és a szerzett információkat, -amit legtöbbször én török újságokból szerzek.Senkit a becsületében nem bántottunk, mert akkor mást irtunk volna.Milyen jogon birálsz igy ismeretlenül?Azt hiszem sok mindent félreértettél, mert itt senki nem vetette fel, hogy milyen szuper lenne, ha Bergék elválnának és szétmenne a család,Hogy jössz Te ahhoz, hogy normálisozzál itt, meg vénasszonyozzál!Igen eláruláom én már nyugdijas korú vagyok, normális és tájékozott is és a jövőben is lesz véleményem, amit itt ki is nyilvánitok.Viszont ha nem tetszik ez Neked, nem fontos erre a fórumra kattintanod, van rengeteg más lehetőség!
14657. Érsekházi (válaszként erre: 14656. - Erza)
2015. dec. 28. 13:44

Ezek szerint Téged sem hagy hidegen , csak az ellentáborba tartozol . Egyébként nem lennél a védőjük . Itt mindenki azt ír le amit akar és Mi kulturáltan a magunk kedvére régóta beszélgetünk a témáról és sok minden másról is .

Ha ennyire érzékeny vagy rá szíved joga , de a többséget ne csámcsogós , pletykás vénasszonyozd le........vagy magadból indulsz ki ?????????????

Bármennyire nehéz neked , de továbbra is ezt fogjuk tenni .

BÚÉK : ))

14656. erza
2015. dec. 28. 12:29

Már egy ideje olvaslak titeket, de már nem bírom megállni, hogyne szóljak hozzá!

Jézusom!!!!! Ti komolyan itt csámcsogtok mások magánéletén, úgy hogy nem is tudtok róluk semmi kézzelfoghatót???? Mit képzeltek magatokról, hogy megszabjátok kivel járjon Kenan?! Honnan tudjátok pár paparazzi kép alapján eldönteni, hogy milyen a kapcsolatuk?! Meg hogy jöjjön össze Bergüzarral! A nőnek férje, gyereke van. És elvárnátok hogy hagyja el őket csak hogy beteljesüljön a beteges álmotok, a török álompár: Berg és Kenan? Ti normálisak vagytok???? Ha már így oda vagytok a Karadayiért, és nézitek valamibe ezeket a színészeket, megtehetnétek hogy ne csámcsogjatok a magánéletükön mint holmi pletykás vénasszonyok a szomdéjaikról, illetve a színészek párjai felé is mutathatnátok egy kis tiszteletet! "Rókafejű?" Ti talán szebbek vagytok Sinemnél? Vagy csak a külső számít? Valószínűleg nem véletlenül van vele együtt Kenan!

2015. dec. 28. 10:48
Állitólag Sinemet egy éve mutatta be, illetve hozta össze valami partin Berg. Kenannal.Gondolta, ebbe nem lesz szerelmes, arra viszont jó, hogy az esetleges sejtések elüljenek.Berg. sem gondolhatta, hogy igy alakul.Ez a liba könnyed adja magát, gondoljuk bele, még ki sem volt a 3-4 éves kapcsolatból már mással jött- ment kézenfogva.Nekem nem az fura, hogy mennyire hűen tudták alakitani a szerelmes szerepet, hanem ahogy Kenan a film befejeztével egy hosszú interjúban azt mondta, hogy itt érezte -vagy tapasztalta ? meg milyen az igazi szerelem??Továbbiakban az, hogy teljesen elvágták a kapcsolatukat, annak ellenére,hogy addig sokat együtt lehetett látni a forgatásokon kivül is. Na ez az ami feltünő és az ahogy Halit annyira rászállt Bergre és erről minden nap Halit fel is tesz képeket, mintha bizonyitani akarná, hogy milyen nagy a szerelem köztünk.
14654. O.Eta
2015. dec. 28. 01:54
Miért Halitot és Kenan hasonlítják össze?Mert valami bűzlik Dániában,mondja a mondás.3 évig követtük Feridét és Mahirt.láttuk,hogyan alakultak a dolgok.Ameddig tartott a Szulejmán,nem játszitták a boldog családot,voltak (lehettek)ott problémák,Halit sem volt egy angyal.Sajnálom, hogy úgy alakult a kapcsolatuk ahogy,de egyben maradt a család és most ezt látványosan be is mutatják.Csak kérdés minek árán? Kenan meg kapkod boldogtalanul. sok szép nő van valóban,de azoknak udvarolni kellene, meghódítani őket,de ehhez nincs türelme,mert a szíve másért dobog,ez a liba meg kéznél volt,van megkapott tőle szexet, amire mint férfi nagy szüksége van,de ez mihez lesz elég a jövő zenéje
14653. varga ica (válaszként erre: 14650. - 55940eb484)
2015. dec. 27. 21:45
Igazad van,szinészileg is meg sorozat párosként is ők az elsők.
14652. varga ica (válaszként erre: 14651. - Riusmius)
2015. dec. 27. 21:44
Tényleg érdekes,hogy Halitot jobban szeretik,de lehet,hogy azért,mert ők a médiával is közvetlenebbek mint Kenan.Kenan sosem akar beszélni,vagyis nemszereti ha kérdezgetik,Haliték meg bárhol bármikor kedvesen válaszolnak.Lehet,hogy ez is közrejátszik nem?
❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook