Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯
14711. varga ica (válaszként erre: 14710. - Varga ica)
2016. jan. 5. 19:20
Bocs ,tudod.
14710. varga ica (válaszként erre: 14703. - 55940eb484)
2016. jan. 5. 19:19
Az én véleményemet tudud.
14709. Érsekházi (válaszként erre: 14705. - Gabriella Tünde)
2016. jan. 5. 19:04

Kedves ! Gabriella Tünde légyszíves áruld el mi ez a molinós sztory és 2014 májusa ?

Lila gőzöm róla .

Előre is köszönöm :)

2016. jan. 5. 18:59

Egyszer istennő , máskor laza topis . Szereti a változatosságot......ha ez kell neki csinálja.


A fordítóval ez a mai cikk , így szól szó szerint:

JÖTT A JÓ HÍR . BERG MEGTUDTA , HOGY TERHES A M MÁSODIK ALKALOMMAL .

GYÖNYÖRŰ SZÍNÉSZNŐ BERGÜZAR BEJELENTETTE ÚJRA ANYA AKAR LENNI .

Majd kiderül igaz e , ha nő a pocija .

14707. 55940eb484
2016. jan. 5. 18:33

Megnyugodtam, hogy nem csak én gondolom így ezt kémia dolgot.

Szerintem a kémiák közül is kiemelkedett a többi közül és ez nem csak jó színészi játék volt.

Szerintem tök evidens, nem mindenféle belemagyarázás.


Berg úgy néz ki azon képen, ahol elment megnézni a "filmet amit mindenki látványosan elmegy megnézni"- mint valami hajléktalan.

2016. jan. 5. 16:48

Láttátok a mai képet Bergről ? Már visszajött és elment a Delibal filmet megnézni a moziba .

Megint őrülten fura göncökbe van . Az a cipő a lábán szörnyű meg úgy az egész kinézete.

Azért kíváncsi vagyok tényleg babát vár ? Erről olvastatok valamit ?

Annyira oda vannak a Delibal filmmel .

Valaki látta már ? Nem kerestem még utána meglehet e már nézni .

14705. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14703. - 55940eb484)
2016. jan. 5. 16:12
Szerintem igen és főleg Kenanon lehetett észrevenni!Berg. nagyon visszafoghatta magát, vigyázott, hogy észrevétlen maradjon!A Taksim téri molinón mi is volt? 2014. májusa?
14704. Érsekházi (válaszként erre: 14703. - 55940eb484)
2016. jan. 5. 15:54

Nagyon is , egyes jeleneteknél izzott az erotika .


Nagyon tetszik az új fotósorozata , szép mindegyiken Berg .


Van a Fb- Karadayi oldalon egy kis cikk , de nem fordítható , csak ennyi: BERG TERHES????????

14703. 55940eb484
2016. jan. 5. 13:22

Csak egy kérdés és a válaszokra, hiogy ki hogy látta/érezte vagyok kíváncsi, az nem lényeg miért:

Ti érzetetek kémiát Berg és Kenan között a Karadayiban ?

14702. 55940eb484
2016. jan. 5. 08:22

Megmondom őszintén eltekintve attól, hogy Kenan Sinemmel van (bár igazán ez az ő dolga, engem már nem érdekel) nagyon szimpatikus benne, hogy nem rakja tele netet mindenféLE képekkel, hogy éppen itt vagyok, vagy ott vagyok, ezt csinálom, ami ez ma már sajnos valamiféle betegség, hogy azt is kiposztolják, egyes "sztárok??"hogy éppen levegőt vesznek.

Bergék is ilyenek


Azoktól a hozzászólásoktól is ki vagyok akadva, ahol azt elemzik, hogy a tolakodó riporterekkel X vagy Y miért nem kedves..stb..talán mert belemásznak a magánéletükbe.

14701. varga ica (válaszként erre: 14700. - Érsekházi)
2016. jan. 4. 22:33
Még nem hallottam semmit.
14700. Érsekházi (válaszként erre: 14698. - Varga ica)
2016. jan. 4. 22:11

Megnyugodtam és örömmel nyugtáztam én is , hogy másnak is azonos a véleménye a kapcsolatukról .

Néha olyan érzésem van mintha egy alibi kapcsolat lenne . Csak kialakul valami akár így akár úgy , mit tervez Kenan .

Biztosan tudhatnak ilyen szempontból egymásról , biztosan követik a híreket , olvasnak újságot és a bulvárt is minden bizonnyal . Arról nem lehet olvasni Bergék visszatértek már Törökországba ?

14699. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14698. - Varga ica)
2016. jan. 4. 22:11
Biztos látja Kenan, de van Ő olyan "úriember", hogy az érzéseit megtartja magának.Azt, hogy hármuk között mi zajlott le, csak Ők tudják!Nekem az érdekes, hogy Halit naponta tesz fel régi képeket, azért hogy el ne felejtsék?Berg.gyönyürű, csak azt a bóbitákat ne tegye a fejére, az nem áll jól.
14698. varga ica (válaszként erre: 14697. - Érsekházi)
2016. jan. 4. 20:32
Én is olvastam és már megint undok vagyok,de örültem a hozzászóló véleményének.Már többször is gondolkodtam azon,hogy pl most is Bergről csodálatos képeket csináltak az egyik magazinba ma láttam újakat is meg azért a hétköznapokban is készül róla sok jó kép,és azon filózok,hogy ezeket vajon Kenan látja e és mit szólhat hozzá? Meg ugy egyáltalán,vajon figyelemmel kisérik egymás dolgait és most oda vissza gondolom.
2016. jan. 4. 19:11

Szerencsére vannak más oldalon is hasonlóan vélekedők Kenan - Sinem kapcsolatáról .

Most olvastam a Török hírességek - Hungarian Fan oldalon egy hozzászóló azt írta Kenan mai új képe alá : Szerinte nem hozzávaló Kobal , nem hiszi , hogy lesz esküvő.

Pedig az egy másik oldal , de a vélemény ugyanaz mint a miénk :)

14696. 55940eb484 (válaszként erre: 14694. - Gabriella Tünde)
2016. jan. 4. 17:43

Én is elkezdtem a Meneksét, most hanyagolom, a téma nem jön be, a sok ordítozós elmebeteg férfi (állat) szörnyű, a színészi játék meg elég gyenge.

Csak Karadayit nézem, illetve más nem török sorozatokat, van sok jó szerencsére.

14695. Érsekházi (válaszként erre: 14694. - Gabriella Tünde)
2016. jan. 4. 17:20

Az a helyzet én is utána kerestem ,de nem sokra jutottam . A magas lányról aki Meleket alakítja ( Sena Akay )annyit találtam szépségkirálynő volt . A fiú pedig nagyon ismerős volt mire rájöttem a Szulejmánba volt a festő aki Hürremet meg a Szultánt lefestette . Itt más haja van és kerekebb az arca .

A 2016 -os szeptemberi 3 sorozat jónak ígérkezik főleg , hogy az AY YAPIM készíti őket . Ulusoy Cagatay akire gondolsz és azt írják Merve Bulugur a női szereplő , de vajon kinek a partnere lesz ?

Még egy sorozat 13. résszel véget ért a Serce Saray ( Mert Firat , Songúl Öden ) ez is érdektelen volt a nézőknek . Érdekes a 13. résszel szűnnek meg többnyire .

Berget és Halitot is jó lenne látni újra .

2016. jan. 4. 12:39
Én nézem az Aci Ask filmet, szerintem nem rossz,bonyolódnak az események.Kerestem a film tartalmáról leirást, de nem sokat tudtam mag róla, a szereplőket bemutatját de a tartalom ismertetése nagyon hiányos!Az elmebeteg feleséget és a simlis anyját én sem szivlelem.Még nézem a Meneksét is, egy-egy epizódot leforditva.Tetszik.Valamit nézni kell, ja és minden reggel a hirolvasással kezdek.Olvastam, hogy Kenan, Kivó és még egy elég ismert jóképü szinész tavasszal kezdenek forgatni valamit, ami szept.-ben lesz látható.Azt hogy ki lesz a női fsz. nem árulták el.Azért jó lenne, ha Berg. is belefogna valamibe, többre képes a kávéfőzésnél.
2016. jan. 4. 11:35

Sziasztok ! Mindenkinek szerencsés , sikeres , boldog új évet ! MUTLU YILLAR


Kenanról csak hírmorzsák vannak . Megint feltették neki a kérdést a házasságról , de most is csak mosoly volt a reakció és boldog évet kívánt . Törököknél a képeket látva nagy a hó .

Egy cikk szerint szeptemberben láthatjuk újra valamiben Kenant .


Sok sorozatot hirtelen befejeznek , mert nincs meg a várt nézettség .

A Hatirla Gönül is erre a sorsra jutott és jan 10-n a 13. résszel vége lesz .

Nézte valaki a Yeter-t ? Az első rész után még annyira nem lehet megítélni , de többet vártam tőle .

Az Aci Ask-ban is a gülüszemű dilis kis feleség idegesítő és itt is előkerül már a pisztoly a 3. részben , nem olyan jó /szerintem/.

Valamiről csak kell írni.......bocsi , ha uncsi voltam .

2016. jan. 1. 14:29
Minden Fórumozó társaknak Boldog Új Esztendőt kívánok és még több jó török filmeket itt nálunk,magyarul.
14691. Olica
2016. jan. 1. 10:15
Sikerekben, szeretetben, egészségben, örömökben, és nem utolsó sorban anyagiakban gazdag békés boldog Újévet kívánok minden fórumozó társamnak. BUÉK 2016.
14690. klmama
2016. jan. 1. 01:14
Békés, boldog és sikerekben gazdag Boldog Új Évet kívánok mindenkinek !!!!!!!!
14689. O.Eta
2015. dec. 31. 21:54
Ígéretes,és kiteljesedett Új Évet kívánok minden fórumozó társamnak 2016
2015. dec. 31. 14:59

MINDEN KEDVES FÓRUMTÁRSNAK BOLDOG BÉKÉS SIKERES ÚJ

ESZTENDŐT KÍVÁNOK .

B.Ú.É.K.

14687. 55940eb484
2015. dec. 31. 12:56
Boldog Új Évet Mindenkinek!!
2015. dec. 31. 12:29
Minden kedves fórumtársamnak sikerekben és örömökben gazdag Új Évet kivánok.Szeretnám, ha a jövő évben is megosztanánk pozitiv, negativ gondolatainkat a török film kapcsán és békességben éljünk!
14685. varga ica
2015. dec. 31. 12:27
Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!Buék 2016!
14684. varga ica (válaszként erre: 14679. - Csatret)
2015. dec. 30. 12:37
Tetszett amit irtál ezekszerint vagyunk egy páran akik ugy gondolják,hogy tényleg történt köztük valami,ami miatt ennyire kerülik egymást.Én azt a riportot nem felejtem el,ez még juniusban volt akkor is egy dijat vettek át(Berg egy gyönyörü piros ruhában volt,le is vannak fotózva ahogy a folyosón karon fogva mennek,Kenan ugy néz rá mint a filmbeli Mahir Kara,majd elolvad Bergtől)szóval itt nyilatkozta Berg,hogy Kenannal nagyon jó barátok lettek,és hogy nagyon szeretne még vele játszani,filmbe vagy sorozatba.És ahogy nézett közbe Kenanra látszott hogy majd elsirta magát.Amugy is már a vége fele tartott a sorozat,és mondta is hogy emiatt is szomorú.Szóval biztos van egykis titok hogy igy alakult a kapcsolatuk,vagy barátságuk,ki hogy nevezi.Igy gondolom,ők már biztos nemis fognak többet együtt szerepelni egy filmben sem,sajnos.Egy valamit sajnálok csak hogy Kenan pont ezt a Sinemet tudta magának megfogni,nem is értem,és én továbbra is azt mondom,hogy nemlátszik rajtuk hogy olyan nagyon boldogok lennének,mert ez az ember arcára van irva ha valaki szerelmes és boldog de itt??????
14683. zsazsanéni (válaszként erre: 14680. - Sofi10)
2015. dec. 30. 12:18
Murat már jó ideje együtt élt Burcinnal,amikor az kérte jó lenne ha már egybe kellnének.Burcin úgy nyilatkozott,hogy Murat nőcsábász.Azt nem tudhatjuk,hogy mekkora szerelem volt.A szomszédunkról sem hittem volna el,hogy szeretőt tart.Senki nem gondolta volna.ASI szép film,mert dijat nyeretk Monter-Carlóban vele.De sajnos itt csak a heted ranguakat láthatjuk.Pedig van még sok jó film.Remélem Halit ellátogat Szigetvárra,szeretném közelebbről látni,azt nyilatkozta ellátogat.
14682. Érsekházi (válaszként erre: 14679. - Csatret)
2015. dec. 30. 11:40

Nagyon jó a gondolatmeneted , én is így látom a szitut . Halit alaposan benne lehet , mert féltékeny és Berget minden találkozás lehetőségétől is eltilt . Végül is házasok és Berg "jó" feleség meg a gyerek neki a legfontosabb . Kenan van könnyebb helyzetben Ő egyedül álló azt tehet amit akar .

A másik dolog , hogy Berg által ismerték meg egymást Sinemmel , azért is lapít , sunyiskodik a csaj . Nem értem az összefüggést miért kerülik azért ennyire egymást és csak ilyenkor van képe odatolakodni amikor Berg elvan utazva .

Abban is van igazság nem valószínű, hogy Kenan Amerikában akarna összeházasodni........ha egyáltalán akar . Továbbá is figyelemmel kísérjük a fejleményeket .

❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook