FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Seherezádé - az új török sorozat (5. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

14128. kormi612015-07-12 14:23
Valamikor általánosba tanultam oroszul, na most sajnálom, hogy nem voltam lelkesebb és nem tudok nektek segíteni:(((

14127. kormi612015-07-12 14:22
Kenan sem egyszerű eset, állítólag van még egy régi ex is a képbe, nem elég neki sem egy nő, legalábbis állítólag ezért csúszik az esküvő, ha egyáltalán napirenden volt...

14126. O.Eta2015-07-11 22:32
Sok negatív újságcikk,FB-os kommentek jelennek meg Kobaltról.Pontosan nem tudom mert a Googl olyan amilyen.Aki tud angolul az könnyebben megértheti A kisasszony érthetetlenkedik, hogy miért nincs esküvő?Van egy közös kép, hogy probléma van a házasságkötés körülDe a kép összevágott,ugyanis Kenan bajusszal néz a semmibe. barátai óvják Kenant a nőtől.Hogy mennyi igaz,ki tudja?

14125. gabus602015-07-08 01:18
Kedves Fórumtársaim!

Akik már ismerik a Karadayi-Hungary oldalt a Facebook-on, már tudjátok - illetve jeleztük számotokra -, hogy minden létező lelőhelyet felkerestünk már ahhoz, hogy a Karadayi c. sorozathoz megtaláljuk az összes feliratot. Sikerült is összeszednünk de sajnos az első évad felirataiból 9 db. orosz nyelven áll rendelkezésünkre, viszont ebből a nyelvből "hiányosak az ismereteink".

Ezért várjuk azok jelentkezését, akik ebből a 9 feliratból elvállalnák 1-1 fordítását. A fordításra másfél hét időtartamot gondoltunk, bízva abban, hogy ez elegendő egyéb elfoglaltság mellett is. Természetesen minden technikai segítséget megadunk hozzá.

Amint már túl leszünk az orosz nyelvű feliratokon is, innentől kezdve az angol nyelvű feliratok fordítása könnyebben és gyorsabban megy önkéntes fordítóinknak, és így már elképzeléseink szerint lehetőség lesz napi 2x20 perces videó feltöltésére is ahhoz, hogy ne 1-2 évig tartson a sorozat feltöltése.

Így, akik segíteni szeretnének, kérem, hogy vegyék fel a kapcsolatot Judittal a Karadayi-Hungary oldalon: [link]

Természetesen mindez önkéntes alapon működik, 
  a köszöneten és szereteten kívül mást nem adhatunk...

14124. Érsekházi2015-07-06 15:08
Új hír róluk .
Sinem Kobal július végén forgat egy új romantikus vígjátékot . Ezért Kenan Bodrumba 1 hónapra villát bérelt 35.000 török líráért , hogy közel legyenek egymáshoz .

14123. O.Eta2015-07-06 00:39
Kenan eltűnt,semmi hír róla. A saját oldala is üres

14122. varga ica2015-07-05 11:45
Úgy gondolom, hogy a vonzalom és a szexuális feszültség valóban létezett közöttük nincs kétségem. És nagyon jól tudták játszani, elképesztően !!!Aztán,hogy mi történt késöbb azt csak ők tudják.

14121. Érsekházi2015-07-05 11:27
Nem a mennyiség számít , hanem a minőség .
Fb-on Kenan rajongók 266.934 vannak
Halité 203.966

A név garancia , sokat jelent sokunk számára :)

14120. Riusmius2015-07-05 08:10
A Seh elótt Halit zs. kategóriás sorikban szerepelt,az Ezel pedig már egy kult.sororozat lett.A Szulejmen 1. évadja után Berg szinte anorexiás volt,pszichologushoz járt, volt egy Elle riport is ha jól emlékszem, de ö nem volt elég bátor,mint Ceyda/ Bennu/aki a beteg gyerekkel is mert váltani,de tényleg hol van már az a barátság?ennyit az érdekekról, Kenan ezért is érdemel jobb embert.

14119. Sofi102015-07-05 07:46
Miért írod hogy Halitnak volt siker 2011, mikor a Sulejmant 2014 fejezték be,és akkor ki jelentette hogy 1 évig nem válal semmi forgatást, mert ell fáradt. Úgy tudom hogy oszel kezd forgatni. Halit eddig 24 filmet, vagy sorozatot forgatot, Kenan 11.

14118. rittynt2015-07-05 03:36
Kedves Riusmius !
Hogy Kenan mennyit érdemel, azt lehet, hogy "csak" Te tudod.
Az, hogy í média mit miért és hogyan tálal az korunk problémája.
A búcsú parti egyben volt felszabadult megkönnyebbülés, és szomorú nosztalgia.
A szereplők is esendő emberek hétköznapi gondokkal amelyek ezután újra a fókuszba kerülnek számukra.
(válasz Riusmius 14116. hozzászólására)

14117. varga ica2015-07-04 23:44
Valami történt az biztos, de hogy mi azt nemfogjuk megtudnu,csak találgatni tudunk.

14116. Riusmius2015-07-04 23:20
Nem hittem hogy kisebb vihart kavarok,de akkora volt a kontraszt az utolsó forgatási nap és a bucsúparti között, hogy úgy gondolom ennek valós oka van.Ez a társaság szétesett,több volt az érdek,mint az érzelem és ezt reagálta le ilyen látványosan Kenan.ha visszagondolok az Ezelre ott kömoly közel-keleti roadshow volt a sorozat után, most nem hinném, hogy lesz. Egybként Kenan Bergnél többet érdemel, Sinem pedig nem feleségnek való ,ő most forgat mozifilmet,Kenan összel kezdi igy ez a esküvő inkább a piár része ,de az nem baj ha van mellette tartósan valaki.

14115. Érsekházi2015-07-04 23:19
Félre értés ne essék , de mindenki úgy írja le a véleményét ahogy látja és ahogy gondolja .
Nem vitatom Halitnak voltak jobb időszakai , főleg a 2011-es Szulejmán valóban meghozta neki a sikert , de azóta csak énekelget meg ha alkalmat kap fellép mint valaki vendég művésze , mint legutóbb is . Az erőltetést pl abban látom amikor koncertet adott az év elején Alit feltétlen fel kellett "léptetnie" . Aranyos a gyerkőc , de mind apuka akarata szerint vannak ezek a szereplések .
Halitnak is van borzalmas filmje nem is egy a
2011. készült Misafir /Vendég/ az nagyon gáz . Persze ez is egy szerep , de nagyon szörnyű ő is meg a film is . A neten meglehet róla győződni .

14114. kormi612015-07-04 21:52
Nem hiszem, hogy Berg otthagyná Halitot, sőt nekem az a véleményem, hogy ő igen is szereti a férjét, és bocsánatot kérek a Kenan rajongóktól, de Halit egy sokkal biztosabb háttér, mint Kenan, ne feledkezzünk meg a kábítószer ügyről, és Sinem ezt most bevállalja le a kalappal.
Engem különösebben nem érdekel a magánéletük, játsszák el úgy a szerepüket, hogy elhiggyem, ez megtörtént.
Szerintem Berg és Halit próbál normálisan élni, nem akarnak bujkálni, ezt megértem, csak hát nem igazán tudják ezt úgy, megtenni ahogy szeretnék, hisz nagyon népszerűek, ismertek.
Halitot is bírom, azért a Szulejmán elég nagy siker, főleg, hogy az eladásból is részesül, sőt vannak más érdekeltségei is, nekem ez a koncertes földön fetrengés, na az nagyon sok volt, de én nem vagyok színész...
Siemre és Kenanra visszatérve, valaki írta, hogy a rajongóknak szól, hát ha nekik szólna akkor nem bujkálnának. Szerintem elég sok nővel összehozták Kenant az utóbbi 3 évbe, lehet hogy addig nem akarják nagydobra verni amíg nem biztosak magukba és ez rendben is van így, mit csámcsogjanak rajtuk ha mégsem jön össze a dolog. Habár ha már fél éve tart akkor elég biztató a dolog:)))

14113. iscret2015-07-04 21:13
Miért lenne Berg választása furcsa, amiért Halitot választotta? Igaz akkor is ugyanannyi volt a korkülönbség köztük, mint most.Az, hogy nem volt jóképű, az nem minden. Valószínű, a "kémia" a Seherezádé-ban jobban működött köztük, azért lett házasság a vége. Kenan talán öt filmet forgatott, Halit annál többet, tehát ki az akit többet foglalkoztatnak? A Seherezádét és a Szulejmánt is nagyon sok országban vetítik, mindenhol hatalmas sikerrel. Az Ezelt hol tűzik a tv-k műsorra? Ennyit arról,hogy ki a népszerűbb. Az, hogy a házasságuk erőltetett kifelé, miből gondolod?Csak te látod úgy. A képekről és a megnyilvánulásokból szerintem nem ez jön le. Ha csak úgy fényképezik az utcán őket, akkor talán "színészkednek? Az nem egy beállított szituáció hanem az természetes. Ennyi.

14112. Érsekházi2015-07-04 20:05
Olvastam a véleményeket velük kapcsolatban .
A néző, rajongó mint kívül álló másképpen lát mindent . Berg választása nekem nagyon furcsa , hogy pont Halit kellett neki . A Seherezádéban sem volt már olyan fiatal és nem is annyira jóképű . Izlések és pofonok ugyebár...., de akkor még Berg ki sem forrta magát mint színésznő szépnek már akkor az volt és tehetséges is .
Mostanra ő sokkal többre vitte jobb színésznő és még gyönyörűbb , sajnos Halit a 45 évéhez képest egy idősödő férfi benyomását kezdi nyújtani . A jelenlegi meg nyílvánulásai szereplései egyre furcsábbak amiket produkál a színpadon . Kenan ilyenre nem alacsonyodna le , mert nincs is szüksége rá . A legbensőbb magánéletüket csak ők tudhatják , amit kifele kommunikálnak az elég erőltetett túlzott sokszor . Szerintem is .

14111. rittynt2015-07-04 17:57
A néző hajlamos a saját érzelmeit is belekalkulálni abba a vágyakozásba, hogy a kedvencek közösen folytassák a történetet.A szereplők felnőtt felelős emberek, és a török hagyományok is visszafogják őket.Jobb egy szeretetreméltó jó barát, mint egy fellángoláson alapuló elkötelezettség. A főszereplők életkora is a visszafogottságra utal.

14110. mankos2015-07-04 15:54
Igen valóban az ő dolguk, mindenki azt kapja, akit vagy amit megérdemel.
Nem érdekel a házasságuk, se a családi életük, azt csinálnak amit akarnak, számomra nem különlegesek.

Remélem akit Kenan választ azzal boldog lesz.
Ha ez mostani csaj lesz az, akkor vele.
És remélem hamarosan látható lesz filmben vagy sorozatban, legyen bárki is a partnere.
(válasz Sofi10 14109. hozzászólására)

14109. Sofi102015-07-04 14:49
Ne haragudj hogy ki kell és nem kell neked arra gondolom hogy senki nem kiváncsi. Hogy Halit ell vált és ell vette a Berget, az a kettojuk dolga.
Se nem elsok se nem utolsok akik váltak és új partnert választottak. Kár hogy nem vagy kozeleb hozzájuk, hogy csinálna nekik tanácsost.
(válasz mankos 14108. hozzászólására)

14108. mankos2015-07-04 11:34
Halit 45 éves ,Kenan 41, Halit 1996-ban kezdte Kenan 1998-ban.
Nem gondolom, hogy Halit többet tett le az asztalra és sikeresebb.
É csak az aci askba láttam, em mondom hogy rossz volt, de túl jónak se mondanám
Ha Kenan csak az Ezelt csinálja az már önmagában elég lett volna.

Visszatérve a házasságra,nekem olyan pasi nem kéne, aki azért válik el, hogy elvegyen egy másik nőt.
(állítólag csúnya válás volt)
Szegény gyerek meg bújuk fotósok elől, ezen azért el kellene gondolkodni.
(válasz Judit0612 14107. hozzászólására)

14107. Judit06122015-07-04 01:06
Attol mert valaki mond valamit az nem jelent semmit. Es igen egy gyerek eleteben a legfontosabb, hogy a szulei szeressek egymast es ot, nyugodt kiegyensulyozott csaladi hattere legyen. Minden hiressegnek joga van eldonteni, hogy mennyit mutogatja a gyereket nyilvanossag elott. Gondolom Berg most minden idot Alival tolt. Halit sikerei sokkal regebbre nyulnak vissza, mint Kenane. Torokorszagban elismert szinesz es enekes. Egy hazassagban vannak hullamvolgyek ezt mindenki tudja, azert mert eppen nem minden fenekig tejfel bujjak ossze az eppen aktualis szinesz tarsammal csak mert mukodik a kemia koztunk? Ugyan mar! Attol mert Berg es Kenan jol mutatnak egyutt nem azt jelenti, hogy egy part fognak alkotni.
(válasz O.Eta 14106. hozzászólására)

14106. O.Eta2015-07-03 22:16
Az igaz,hogy a magán életben nem volt olyan jel,hogy fizikálisan is van köztük valami,de szerelem, plátói az tuti.Kenan szabad volt, türelmesen várt,nem csajozott,csak nyáron, ez érthető.Berg viszont nem vállalta a botrányt,amit kapcsolatuk jelentett volna,hisz még most sem teljesen ült el az ellenszenv vele szemben.Halit akkor mindent félre söpört,de Seh.-et ítéltlk el.Igenis, volt köztük mosolyszünet, Bergnek akkor kellett volna lépnie. Akkoriban nyilatkozta"Alinak csak az a fontos,hogy apát szeresse anya,Miért mondta ezt?

14105. mankos2015-07-03 21:25
Ahogy ez a házasság indult már az elgondolkoztató és, ez az mi vagyunk a boldog család kifelé mutogatása meg olyan erőltetett.

Mivel leginkább Kenan miatt néztem a Karadayit, ezek után is az ő filmjei, sorozatai fognak érdekelni.

A Seherezádét sem láttam, csak bele belenéztem és hát nem kapott el hév, még nem döntöttem el, hogy megnézem.e vagy sem

14104. iscret2015-07-03 21:07
Az utolsó rész felvétele után volt több közös kép is a szereplőkről. Bergről és Kenanról is.Talán a búcsu bulin még táncolni is kellett volna? Szerintem Halitnak is van annyi barátja, szakmai háttere, mint Kenannak és nem a színpadi "eldobás" miatt olyan sikeres, mint amilyen.A sikerei jóval korábbiak. Egyébként a mostanában készült képek és videók nem arról tanúskodnak, hogy a házasságuk válságban lenne. Szerintem a kis Aliért mindketten odavannak. Ő a szemük fénye, ez korábbi nyilatkozataikból már kiderült.

14103. Gabriella Tünde2015-07-03 21:06
Az a tavaszimozi és vacsora az volt, hogy a srác Kenan régi jó barátja és a csaj annak a huga.De semmi több azóta se.Amikor hirbehozták Kenant Sinem Koballal tagadták, majd nem szálltak le erről a témáról és kb másfél hónapja nyomatékosan kijelentették, hogy vége és semmi nincs köztük.Ezt követően és olvastam egy reggeli hirekben, hogy a lesifotósok elkapták Sinemet, hogy hajnalban ment el Kenan lakásáról.Közben rengeteg cikk jelent meg Arda Turan és Sinemről, már azt gondolták, hogy kibékülnek,de aztán berobbant a nagy bejelentés, hogy az új csajt bemutatta a szüleinek és tervezik az eskövőt.Lehet, hogy ez is közrejátszott erre a hirtelen eseményekre.Én nem gondolnám, hogy Kenan és Berg...,azt hogy valami volt a levegőbe azt mi is érzékeltük akik folyamatosan néztük a filmet.Én csak belenéztem az Ezelbe és ott a szerelmes jelenetek teljesen mások voltak.Lehet, hogy Halit titkon féltékeny volt, hiszen Ő sem vak!Azt azonban nem gondolom, hogy odáig fajultak volna a dolgok, hogy ki is mondták volna.Az nekem sem tetszik ahogy állandóan mutogatják a kis Alit, minden programról 8-10 kép stb.Mintha enneklenne egy üzenete a külvilágnak.Több szinésznek is van gyereke, egyszer-kétszer felteszik és kész.Mostanában Halit képe szinte minden nap felkerül.Az viszont egy érdekes bejelentés, hogy egy évig csak anya akar lenni.Hiszen Ali már 5éves elmúlt, ovis,vagy iskolába megy nem igényelhet több időt.Na ezen azért én is gondolkodtam!Nem tesz jót Bergnek amikor a csúcson van, hogy otthon ücsörögjön.Ugyan tegnap az olvastam a fb-n-forditóval, hogy külföldi gyártók is megkeresték ajánlattal és Berg.szivesen kipróbálná magát.Ha csak ilyesmi lehet.Én még figyelem Kenanról a hireket, mert az a hirtelen bejelentés nekem sem világos.Ha tudunk valamit megosszuk egymással.
(válasz Riusmius 14100. hozzászólására)

14102. varga ica2015-07-03 20:41
Hogy érted azt,hogy Kenan elfogadta Berg dönését? Mondjuk az furcsa volt,hogy a bucsu bulin még egy kép sem készült róluk.Ha tudsz valamit légyszives oszd meg velünk.

14101. Judit06122015-07-03 18:16
Mégis miből veszed, hogy Halit zsarolja Berget a gyerekkel, é, hogy tönkre ment a házasságuk?

14100. Riusmius2015-07-03 16:52
Kenan elfogadta Berg döntését,élesen szakititott Mahir karakterével,a bucsú bulin már nem ültek egy asztalnál sem,Berg elég fancsali volt,mikor kijöttek.Tavasszal voltak képek ahol egy fiatal szinésznövel volt moziban,utána étterembem és a csaj bátyja is ott volt, pedig elvben már volt a Sinem. Kenan komoly brand nincs szüksége arra hogy eldobja magát a szinpadon,stabil szakmai és baráti háttere van.Az egész történetben a kis Alit sajnálom,Halit vele zsarolja Berget, a gyerek pedig egyre neurotikusabb.A házasságuk már korábban tönkrement.

14099. mankos2015-07-03 10:46
A végén szerencsére mégis voltak :-)))
(válasz Judit0612 14098. hozzászólására)