Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Seherezádé - az új török sorozat (5. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

14755. Érsekházi2016-01-13 22:28
Neked is tudom ajánlani ezt az új sorit . Nem akarok elárulni többet , de 30 évvel ezelőtt kezdődik a történet aztán napjainkban folytatódik és nagyon romantikus könnyed . Francia országba visz el minket ,gyönyörű tájak klassz zene . Ez a Meryem meglepett, mert a Szulejmanba megutáltam , de ebben sokkal kedvelhetőbb . Aztán komolyodik a történet sőt nagyon érdekes lesz . Visszamegy Meryem Török országba aztán bonyolódik minden . Ez így hülyén hangzik , de meg kell nézni . Murat Yildirim-t is bírom . Nekem azzal sem lenne bajom ,ha Meryemmel játszana Kenan , legalább egy szőke nővel lenne egyszer .
(válasz mankos 14754. hozzászólására)

14754. mankos2016-01-13 22:03
Cansut nem tudtam megszeretni az Ezelben, úgyhogy ő nálam kilőve, viszont Tubával nincs bajom, ne de nem mi döntünk valóban.

14753. Érsekházi2016-01-13 21:27
Kíváncsi leszek végül kit kap partnernek . Akit írtál Beren ő is , de Cansu Dere , Tuba is elképzelhető . Cansuval többször is játszott . Az is lehet inkább fiatalabbra gondoltak . Kár is találgatnunk . Úgyis az Ay Yapim dönt .
(válasz mankos 14750. hozzászólására)

14752. Érsekházi2016-01-13 21:15
Megnéztem a Gecenin Kralicesi új sorozat 1. részét . Nagyon tetszik , a két főszereplő remek nemcsak Yildirim , de Uzerli is . Több ismert színész játszik még benne . A történet jól felépített és egyre érdekesebb . A végén előre sejtettem mi lesz , az idős pasas meg a "fogadott" fia egy nőbe szeret bele . Lesz ebben is sok izgalom meg bonyodalom . Ajánlom neked is .
(válasz Gabriella Tünde 14747. hozzászólására)

14751. mankos2016-01-13 14:03
Ja Kazal Kaya nem ő semmiképpen ne legyen, nem szeretem

14750. mankos2016-01-13 14:02
Magam részéről a színésznők közül Beren Saat-ot szívesen látnám Kenan partnereként, szerintem ő tehetséges, nem olyan üresfejű libuskának néz ki, Aztán van még az csaj a Hazar Ergüclü, ameddig néztem a Kuzey Güneyt róla mondanám, hogy a sorozatbeli színésznők közül van színészi tehetsége (az Analar ve Anneler-ben is játszott úgy tudom)
Nem tudom nagyon sok színésznő van, sokat nem is láttam még se filmben, se sorozatban, na majd kiderül, ki lesz Kenan partnere

14749. Érsekházi2016-01-12 20:17
Most mindkettőtök írására reagálnék .
Sinem azért miután most több sorozat is menet közben véget ért , már nem annyira érezheti kudarcnak az anyás sorozatát . Csak nehogy vele akarjon Kenan szerepelni (leszerepelni) . Sajnos Bergről le kell mondania .
Meryemet nem különösebben szeretem a Szulejmánba már nagyon meguntam őt , nem is nézem . Ebben az új sorozatban teljesen új arcát látni , de főképpen Murat aki miatt érdekel , mert benne nem csalódtam amikben láttam . A szavazás állása szerint Meryem Uzerli elég népszerű náluk , még Beren Saatnál is , pedig Beren sokkal jobb színésznő . Sinem ezen a szavazási listán nincs is már rajta . Viszont a Fb oldalán 1 millióval jóval többen kíváncsiak rá . Lehet ott szeretik .
Hazal Kaya 2.helyen áll . Mi alig ismerjük pedig sok sorozatban szerepel . Fiatal ő még . Remélem Berg megelőzi van még két és fél hete. Sok új sorozat van most lehet válogatni belőlük .

14748. varga ica2016-01-12 19:42
Jaj neidegesits,hogy Kenan,Sinemmel akarna majd játszani(bár én már semmin nem csodálkoznék)azért azzal ő is csak tisztában kell hogy legyen hogy gyenge szinésznő.A sorozata is nem azt mondom,hogy miatta lett vége,de sokan irták,kritikusok is,hogy nemjól játszott.A másik akit nagyon nem szeretek az Meryem a szulejmánt is miatta nem nézem.Hát azért még van választék,tényleg sokan vannak szép és jó szinésznők hátha sikerül valakit találni.
(válasz Gabriella Tünde 14747. hozzászólására)

14747. Gabriella Tünde2016-01-12 18:58
Annyira azért nem egy gyönyörű és jó szinésznőFahriye,hogy pótolhatatlan lenne, állitólag Kivó nagyon ki volt akadva rá a Szerelembe háborúban film forgatásakor, mert nehéz vele együtt dolgozni a rossz természete miatt.Biztos találnak helyette, csak nehogy Kenan bepaszírozza Sinemet!Murat Yildirim egy nagyon jó és sármos szinész, láttam vele sorozatokat. Meriemért nem tudom miért vannak annyira oda, nekem nem tetszik és iszik is.Sok jóképű férfi szinész és sok gyönyörű, fiatal török szinésznő van és tehetségesek.Megnéztem a egy részt SElma Ergenc és Murattal a most játszó sorozatukat, ahol háborúban játszódik.Majd még rákeresek és nézem tovább.Isztambulban azon a helyen van a legtöbb túrista, állitólag német csoportot találtak.Borzasztó, elege lehet Erdogannak most és most jobb nem menni oda, mert senki sincs biztonságban!
(válasz Érsekházi 14746. hozzászólására)

14746. Érsekházi2016-01-12 17:23
Fogom én is nézni , mert ez a Celikkol nekem újdonság meg tetszik a higgadt játékstílusa is. Ameddig érdekel nézem . Most csütörtökön lesz a 2. része a Fox tv csat van , de másnap egyszerűbb visszanézni .
Ma este indul a sztár tv -n 20:00 a Gecenin Kralicesi ( Az éj királynője ) Murat Yildirim , Meryem Uzerli és aki a Karadayiban Belgin volt az is szerepel benne . Az ajánlóban tetszett ami volt részlet . Murat jó színész .

Olvastátok meginterjúvolták Fahriyét , hogy állítólag Kenan nem akar vele együtt játszani , de azt mondta , hogy semmi nem biztos még .
Az is volt a csaj is sokat kért a szerepért .
Szerintem közöttük egész biztos nem működne az a bizonyos kémia . Kenan meg is engedheti már , hogy válogasson ki legyen a partnere .
Szerintetek mi a helyzet , mit olvastatok erről ?

A mai Isztambuli robbantás a Kék Mecsetnél a legforgalmasabb turista helyen , nagyon elszomorító .
(válasz Gabriella Tünde 14745. hozzászólására)

14745. Gabriella Tünde2016-01-12 16:39
Megnéztem a Kördügüm film 1. részét Ibrahim C,-val és nagyon tetszik.Úgy látom, hogy még csak ezt az 1 részt adták.Azt hiszem meg fogom nézni a többit is.Ez az Ibrahim nagyon bejön.Akkor amikor egy plázába kézenfogva lekattintották, úgy irták hogy Ibrahim anyja hires szinésznő vagy énekesnő.Mindegy, nagyon jól is néz ki és jól játszik.Az Aci Ask 4.része is fent van, az is jó film, ugyan elég hangos, de nagyon gyorsan peregnek az események.Ha tudtok valami jó kis filmet, szóljatok légyszives.
(válasz Érsekházi 14724. hozzászólására)

14744. Gabriella Tünde2016-01-11 23:42
Szerintem ezt a nagy ráhajtást Sinem csinálhatja, mert valljuk be,hogy Kenan nagyon jó parti.Még a focista Arda Turán ágya ki sem hült, már összejött a következővel és lehet,hogy azon a 3-4 éves kapcsolaton még túl sem volt.Ott is menyasszony volt és az esküvőt tervezték. volt fent Arda T. is egy gazdag pali és elég hamar összejött a mostani barátnőjével és itt is az esküvőt tervezik.Sok kép és hír volt róla.Lehet, hogy ezeket a híreket nem birja elviselni és hogy törlesszen titkon az újságiróknak szolgáltat friss hireket.Kenan nem hiszem hogy valamit is kifecsegett volna, attól azért komolyabb férfi.

14743. varga ica2016-01-11 21:25
Ha Sinem pletykálta el szerintem elnézi neki Kenan,ha elakarja venni akkor nemhiszem,hogy számit,hisz annyira örült neki Sinem,hogy végre elveszi valaki,nem is valaki,hanem Kenan. Amugy Ti hogy látjátok nagy a szerelem köztük?
(válasz Érsekházi 14742. hozzászólására)

14742. Érsekházi2016-01-11 21:13
Ez szuper többen azonos állásponton vagyunk . Már megírtam én is , hogy a fenébe tudhatják ezeket a részleteket , de ahogy írjátok Sinem pletykálhatta el . Kenan mit szól ehhez lehet nem is tud róla , most elvannak utazva . Ha meg igen akkor ezt is elfogadja a csajtól ? Pedig óvja a magánéletét .
Ha már a sokat emlegetett filmekben gondolkodunk , Sinem még közben terhes lesz és akkor mindenképpen elveteti magát......ez csak vicc volt , de a filmekben sokszor van ilyen .
Úgyhogy várjuk a folytatást mi lesz ebből .

14741. varga ica2016-01-11 20:12
Ez jó.Én nagyon sajnálom,hogy Sinemmel jött össze nekem sehogy sem tetszik, szinészileg is nulla,na jó egy fokkal talán jobb valahogy szerintem nem illenek össze,nemtudom mi hiányzik,talán a kémia köztük de nem az igazi.De ha Kenannak ez kell,...
(válasz osi65 14740. hozzászólására)

14740. osi652016-01-11 19:55
Ha lesznek, persze legyenek sokáig! Mindig ezt kívánjuk minden ifjú párnak. Tényleg, tiszta szívből. Nekem mondom, ez a filmszerű lánykérés, hogy mintha úgy hatna, hogy kifelé most publikálok minden apró részletet, tényleg mintegy forgatási jelenetet. Valahogy, ahogy eddig megismertük Kenant, mintha ez a "nyilvános kirakat" nem ő lenne. Ennyi. Majd meglátjuk. Hallottam egyszer:' a szerelem vak, de van olyan lány, akit mindig egy "Porsche" jobb első ülésére vezet. '
(válasz varga ica 14739. hozzászólására)

14739. varga ica2016-01-11 19:35
Olyan valaki mond igent aki már többször szeretett volna férjhez menni,de valahogy valami mindig közbe jött.Na majd most.Azért kiváncsi leszek ha tényleg lesz esküvő,meddig lesznek házasok?
(válasz osi65 14738. hozzászólására)

14738. osi652016-01-11 19:30
Sziasztok. Nekem is pont ez a véleményem Ica. Kenan kérte Sinemet, hogy mindent részletesen mondj el, hadd tudja meg mindenki??? Pont ő??? Aki mindent rejteget, ha lehet titokban tart? Én egyébként azt sem hiszem, hogy 2014. decemberétől (Bergüzar partija) folyamatosan együtt vannak. Szerintem nem. 2015. januártól mindenütt külön voltak, nem mutatkoztak együtt. Aztán jött június és talán még a boltba is együtt mennek. Hát hogy van ez? 6 hónapig titok, majd sülve-főve együtt, főleg kirakatban? Melyikőtök mond igent az olyan együttjárásra, hogy senki nem tudhatja meg? Szerintem Sinem az, aki ezt most nyilvánosságra hozta, ha ez igaz. Neki biztosan így jobb. De szerintetek van olyan férfi, aki engedi, hogy ez így napvilágot lásson? Hogy letérdeltem? Hogy zokogtunk? Nem tudom, valahogy nekem a "kirakat" nem a jellemem, biztosan azért berzenkedek ez ellen a hír ellen. Mert gondolom ezután a gyertyás, rózsás, zokogás a boldogságban után Kenant kb. 10, 15, 20 haver, barát felhívhatta, hogy tényleg? ez így történt? Szerintetek?
(válasz varga ica 14737. hozzászólására)

14737. varga ica2016-01-11 18:07
Na ez az,honnan a fenéből tudják,hogy hogy zajlott a lánykérés,és hogy Sinem majdnem zokogva mondott igent,,óóóó.Na ná,hogy igent mond,végre valaki talán már elis veszi,a sok meghiusult esküvő után,és bolond lenne kihagyni egy ilyen pasit.de tényleg "Kenan jól vagy",tudjuk,hogy szeretne családot,de pont őt???Akinek nemtetszik,amit irtam most is leírom hogy ez az én véleményem senkinek nemártok vele,köszi.

14736. klmama2016-01-11 14:56
Lehet , hogy amit a firkászok leírnak fele sem igaz,,,Ha csak ketten voltak a lánykéréskor honnan tudja bárki ezt a " mécses , rózsaszállas variációt, ha csak nem volt felszerelve rejtett kamera,,, Kenan több évig élt Zeynep Beserler- el mégsem lett esküvő,, járt még Özge Akbuluttal is meg ki tudja még kivel,,,, Jól mondod Érsekházi . nagyon ki van színezve,,, Bergüzar terheségéről meg csak annyit az is lehet , hogy kamu,,,, Azért Halit már bent van a korban,,,,

14735. Gabriella Tünde2016-01-11 12:43
Na de a csaj már nem elöször rebegi el az igent és Kenan sem.7 évig tartott a jegyessége, aztán mégsem lett házasság belöle, pedig az a csaj jobban nézett ki!

14734. Érsekházi2016-01-11 12:05
A nagy hír ! Kenan hova tette az eszét......másról nem beszélünk gondolom értitek .
Az elég érdekes honnan tudnak a firkászok ilyen részleteket , hogy a lakásukban gyertyafényes és fehér rózsák közt máshol rózsaszirmot írnak és letérdelve kérte meg a kezét . A csaj meg majdnem zokogva rebegte el az igent .
Nagyon kivan színezve , olyan mint a filmekben .

14733. Gabriella Tünde2016-01-11 10:09
Szerintem Berg. is vállalhatna valami főszerepet, amikor igy a toppon van.Nagyon nem kell neki táncikálni, hiszen Tant -a táncost is ennek kapcsán ismerte meg, hogy órákat kellett vennie a Seh.forgatása elött és Ceyda beajánlotta Tannál, mivel Ő volt az előző barátnője.Na de Halit is eleinte táncos volt.

14732. Gabriella Tünde2016-01-11 10:03
A ma reggeli hírekben:Kenan szilveszterkor megkérte Sinem kezét-A lánykérés otthon történt, több száz rózsaszál és mécsessel volt kidíszitve a lakás és Sinem igent mondondott.Ezt követően elmentek küldöldre.Esküvő időpontjáról nincs hír!Egyikük részéről sem ez az első lánykérés!Kenan egy másik hírben szól az új projektről, ami tavasszal kezdődik. Arról is írnak, hogy epizódónként 150.000 lirát kap, ami egy hónapban 600.000 lira./százzal szorozzuk be!/Szerintem ezért adta rá a fejét! Eddig 80.000 lirát hallottam, ami már nagy összeg, Halit is a Szuliban 60.000 l. kapott.

14731. varga ica2016-01-10 23:45
Azt mondják nagyon rossz természete van.Ha igy van akkor remélem Kenan nem megy bele hogy vele játszon.
(válasz mankos 14730. hozzászólására)

14730. mankos2016-01-10 23:35
A számomra kissé metroszexuális szelfibajnok Burakhoz tökéletesen illik a csaj.
Most kaptak mind a ketten valami díjat azárt a gyenge filmért, amiben együtt játszottak.
(válasz varga ica 14728. hozzászólására)

14729. Érsekházi2016-01-10 22:41
Elolvashatjátok a Török hírességek Hungary oldalon miről van szó pontosan .
Szerintem nem annyira nagy tehetség , amikben láttam elég átlagos alakítást nyújt . A szépsége pedig ízlés dolga , van több tucat hasonló belőle.
Kenan a lényeg !

14728. varga ica2016-01-10 22:17
Én is olvastam,valaki igy forditotta le:Ez a cikk azt mondja, hogy bár ő azt mondta, hogy nem fog játszani bármilyen sorozatban, amíg azok időtartamát nem csökken, Ay Yapım sikerült meggyőzni Kenant úgy tűnik, hogy hihetetlen mennyiségű pénzt, amit kínált. Úgy tűnik, hogy az új partner lesz Fahriye Evcen. Amennyiben ez igaz, akkor sajnálom Kenan. Ez csak egy gyönyörű lány, nulla tehetség. Kıvanç Tatlıtuğ mondta, miután játszott vele az utolsó sorozatban, hogy ő soha nem fog működni vele újra.Még azt is olvastam,hogy Sinem barátnője.Erről tudtok valamit?Lehet hogy ezek csak találgatások sajnos akit mi szeretnénk az nemlehetséges.

14727. Érsekházi2016-01-10 21:33
Most este olvastam én is . Addig van még idő , mert szeptemberre várható , lehet változhat még a női partner személye .
Berg fb.oldalát végig pörgettem sehol egy sor sem a terhességéről , a múltkori kis cikk az egyetlen célzás rá .
Állítólag márciusban mennek Argentínába , addig tangó van , Halit úgyis táncos is volt .
(válasz mankos 14726. hozzászólására)

14726. mankos2016-01-10 21:22
Pont most olvastam vmelyik Kenanos FB oldalon, hogy állítólag ez csaj lesz partnere, ha igaz majd meglátjuk,eddig egy filmben és egy soriban láttam, de nálam elég középszerű színésznő.. mindegy úgyis Kenan a lényeg
(válasz Érsekházi 14725. hozzászólására)