FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Seherezádé - az új török sorozat (5. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

12807. klmama2014-12-31 13:28
"Szilveszter éjjelén válassz egy csillagot,Ha bármi bánt neki elmondhatod,Meggyógyítja szívedet ,lelkedet kívánom tegye szebbé a következö évedet" Ezzel a kis mondókával kívánok mindenkinek nagyon boldog új évet!!!!!!

12806. Érsekházi2014-12-31 13:16
Nagyon izgalmas amit írtál . Akkor lehetséges , hogy Mahir felkészül a helyzetre és talán ha tudja még Yasint is odaviszi magával ( fantáziálok ) persze erre nincs sok esély.
Az biztos , hogy Feridének Mahir lépése nagyon rosszul eshetett , végig nézte az egészet ahogy Mahir gondoskodóan pátyolgatta Belgint.
Nagyon beleélem magam , de van is izgalom bőven !
(válasz varga ica 12804. hozzászólására)

12805. Érsekházi2014-12-31 13:07
Igen valami fontos lehetett , hogy abban az állapotban Belgin kipattant az ágyból és Mahir után futott . Nagyon félő , hogy valami törés lesz megint a kapcsolatukban , aggódhatunk továbbra . Igazad van mindig csak a kaszinóban kártyázgatnak iszogatnak ezek a alvilági alakok , valószínű a pénzbehajtóik kaszírozzák be a pénzeket nekik a szerencsétlen kereskedőktől és más kétes ügyleteik is lehetnek. Esetleg ilyenre gondolok .
(válasz Gabriella Tünde 12803. hozzászólására)

12804. varga ica2014-12-31 01:19
Bárcsak itt maradt volna mondja Murat
Akkor megmentette volna az életét is.
Miért? kérdi Belgin.
Sari fogja lővetni a házában mondja Murat.Belgin rohan Mahir után és azt mondja.Megfognak ölni otthon, mert azt mondtam nekik, hogy börtönbe zátattad Sari barátai.
Mahir megérti, hogy Feride veszélyben van !!Ennyi volt a végén.Engem nagyon dühit Belgin most szerintem Mahirral közelebb fog kerülni érzelmileg mert látszik hogy Mahir megsajnálta.Még az is lehet hogy Belgin miatt lesz megint szakitás és ahogy olvasom a különböző fórumokat hamarosan várható.
(válasz Érsekházi 12801. hozzászólására)

12803. Gabriella Tünde2014-12-30 22:21
Most néztem végig és én arra következtetek, hogy Belgin testvére?-mondott neki valamit Mahirról amikor húzta le a csizmáját.Lehet hogy azt mondta -persze csak találgatok-, hogy most mentek Mahirhoz és meg akarják ölni.Szegény Feride mit fog átélni?Nagyon furcsa volt, hogy otthagyta, ennek még lesz következménye.Nagyon izgalmas a film, de vannak benne hihetetlen dolgok.Pl: mikor dolgoznak, miből élnek?
(válasz Érsekházi 12801. hozzászólására)

12802. O.Eta2014-12-30 21:59
ÍGÉRETES,KITELJESEDETT ÚJ ÉVET 2015-RE minden fórumozó társamnak

12801. Érsekházi2014-12-30 18:19
Mint sokszor most is köszönet szinten fannak a fordításért !
Nagyon izgalmas volt minden perce .a 91 résznek. Sajnos MS nem nyugszik bele és nyomoz Feride után . Suna mindent megpróbál ,de a férfi kitartó és gyanakvó .
Ti sejtitek Belgin mit akarhatott Mahirtól amikor utána szaladt a kocsihoz , mi juthatott eszébe ? Szegény Feride nem is sejti milyen veszélybe került . Bízom benne Mahir időben érkezik és mindketten épségben lesznek .

12800. O.Eta2014-12-30 17:01
Folyamatosan nézem az epizodokat , szinten_fan.nak köszönhetően értem is az eseményeket,de az aqlvás utánna nem megy, tovább fantáziálok,de nagyon izgalmas storik jönnek még, Feride apja újra akciót indít, nem jó szándékkal!

12799. Érsekházi2014-12-30 10:10
Nagyon kiváltságos helyzetben vagyunk , hogy a török nézőkkel egy időben láthatjuk az új részeket . Viszont amikor így " élesbe " megy akkor rácsatlakozom és éjfél körülig nézem .
Már megfogadtam , hogy másnap korán megnézem , de a kíváncsiságom legyőz mindig. Utána nem tudok elaludni sokáig még pereg a film nálam tovább és gondolkodom történteken . Nagyon jó rész volt végig izgalmas , pláne a vége . Majd még jelentkezem , sajnos most nincs időm .
Szép napot kívánok Mindenkinek :))

12798. kormi612014-12-30 09:47
Sziasztok!
több kevesebb kihagyással nézem a sorozatot, de szinten_fan fordításaival teljesen képben vagyok, amit nagyon köszönök neki.
Hú a tegnapi záró képek nagyon kemények voltak, Feride egyedül van a házba és vajon Mahír időben odaér vagy esetleg Feride apja megtudja, hogy a lánya Mahírnél lakik és ha tud a támadásról akkor időben leállítja.
Ha sikerül megmenekülnie Feridének szerintem Mahír akkor Feride érdekében szakítani fog vele, legalábbis ez a sejtésem.

12797. Gabriella Tünde2014-12-29 16:44
Kedves szinten_fan!Te vagy a fény, aki a világosságot adod nekünk azzal, hogy leforditod a jobb megértéshez.Köszönjük!
(válasz szinten_fan 12796. hozzászólására)

12796. szinten_fan2014-12-29 15:37
Hat en tovabbra is csak a Karadayi-t kovetem, leforditom a kovetkezo, 91. resz elozetes tartalmat (meg 1-2 kiegeszitest tolem):

Mahir eleri valahogy, hogy Belgin meghallja ot, epp akkor, amikor Belgin mar majdnem elarulta a titkat a kabadayı-knak. Belgin, aki eszreveszi, hogy a kert dosszie Mahirnal van, azert, hogy elterelje a kabadayı-k figyelmet, azt mondja el, hogy Mahir volt az, aki jol elverte Sarı Cemal embereit (Nazif papa gyurujeert). Bar ez az informacio nem olyan jelentos, mint azt a kabadayı-k remeltek, hisznek Belgin-nek. Belgin elmondja Mahirnak, hogy nem arulta eel a titkat es atveszi tole a dossziet. Belgin vegre megtudta igy azt a lakcimet, amely annyira kellett neki a bosszujahoz. Belgin tervet szo Nedime megolesere. (az o cime kellett neki a dossziebol, meg nem egeszen tudni ki o, es miert akar bosszut allni, valoszinuleg a gyermekkoraban elszenvedett serelmekert.)
Vajon Belgin megoli Nedime-t?

Mahir es Feride, akik egyaltalan nincsenek meggyozodve arrol, hogy Belgin az anyjat keresne (azert ugy latszik ennel mar jobban ismerik), elhatarozzak, hogy ok is nyomoznak ezugyben (ezert gepeltettek le atadas elott az iratokat maguknak Suna-val). Elmennek az arvahazba Bironokent es Salih İpek-kent, ugy mitn a regi szep idokben (amikor egyutt nyomoztak Nazif papa ugyeben es Mahir jogi gyakornoknak adta ki magat). Vajon Mahir es Feride megtudjak, hogy Belgin miken ment keresztul az arvahazban es mi lehett a valodi celja?

Kozben Sarı Cemal, akinek mar nagyon elege van Mahirbol, engedelyt kap a kabadayı-ktol arra, hogy megolje (eltuntesse) Mahir-t. Vegulis Mahir mar nem tartozik kozejuk. Sarı Cemal egy bergyilkost szerez Mahir megoletesehez. A bergyilkosnak ne msikerul torbe csalnia Mahirt, ezert elhatarozza, hogy felmeri a terepet Mahir hazanal. Ahogy az emberek korbeveszik a hazat, a bent levo ember, aki nem Mahir, nem is tudja, milyen nagy veszelyben van (az egyetlen film-elozetesben atsejlo arny meg akar Feride is lehet...).
Vajon kit celoz meg a golyo (kit lonek le)?
Vajon Mahir tudomast szerez errol a helyzetrol?

12795. mankos2014-12-29 10:32
"Karadayi for english speakers" ez az oldal neve a FB-on

12794. O.Eta2014-12-29 05:26
De hol van az a FB oldal?

12793. mankos2014-12-28 22:56
Már többször írtam, hogy egy angol FB oldal segítségével nézem (nézzük) tényleg nagy segítség, hogy érthető legyen a történet.

A Kurt Seyit ve Sura-t én is várom, remélem jobban fog tetszeni, mint Kuzey Güney.

12792. Gabriella Tünde2014-12-28 22:33
Köszi szépen, igy már értem.Arra gondoltam akik Mahirt bántalmazzák, azok közül valamelyik.Én csak egyszer szoktam megnézni, mivel úgy sem értem a párbeszédeket.Hátha majd valamelyik tv.csatornánk megveszi.Kiváncnak elég sok szoriját vették meg.Én láttam a Tiltott szerelem, a Gümüs és most a Szerelemben, háboruban.Kora ellenére sok szerepe volt Kiváncnak, de nagyon jól is játszik.Valamit olvastam, hogy Meryem Uzerli valami csillagászati összeget kap majd és keresik mellé a férfi főszereplőt és Kiváncot is ajánlották, de még sem vállalja őt.Talán Murat Yildirim megfelel neki.Van izlése azért....
(válasz mankos 12790. hozzászólására)

12791. Érsekházi2014-12-28 22:17
Köszi ! Ez nagyon szép volt így , hogy értettem is miről van szó . Feliratosan volna tényleg értelme , de most is a szép szavak mondatok kárpótóltak , meg egyáltalán jó volt visszaemlékezni erre a részre is . Valóban van olyan amit többször is megnéz , kiragad az ember egy-egy szép jelenetet . Mindig megtudsz lepni minket :))
(válasz mankos 12790. hozzászólására)

12790. mankos2014-12-28 22:00
Én már rongyosra nézte sok jelenetet, képben vagyok :-)

12789. Érsekházi2014-12-28 21:38
Szia ! Jó ,hogy megtudtam amióta leírtad érdekelt a dolog és rákerestem mit jelenthet .
Mindenféle vallási cucc jött ki a szó jelentése
ipek = selyem
salih =tisztességes
Érthető nagybetűvel nevet jelent.
Szerintem kevesen emlékszünk már erre a részre , konkrétan én sem .
(válasz mankos 12788. hozzászólására)

12788. mankos2014-12-28 20:39
[link]

Itt jelenik meg mint Salih Ipek

12787. mankos2014-12-28 20:37
Salih Ipek=Mahir Kara egészen a 28. részig..ezen az álnévennéven ment dolgozni Bíróságra az első rész végén mint ügyvédjelölt vagy ilyesmi, miután Nazif papát lecsukták, hogy kiszabadítsa.
És innen indult az egész sztori :-)
A 28, részben mondta el Feridének hogy ki ő valójában:
[link]

12786. Gabriella Tünde2014-12-28 19:40
Mankoska! Légyszi elmagyarázni, hogy ki az a Salih Ipek?Nem tudom hová tenni.A 91.előzetesből én most nem sokat tudtam kibogozni.Mahir megint kap rendesen!A dosszié ami a kabátja alatt volt, lehet hogy kiesik vagy elveszik. Mintha ez a támadás nem véletlen lenne.Nagyon eldurvul megint a sori és az a kétszinü játék amit Belgin csinál, mi lesz a vége.Mahirról nem száll le, de ezt meddig fogja tűrni Feride!
(válasz mankos 12781. hozzászólására)

12785. Érsekházi2014-12-28 15:10
Lemaradt ! a Kara Para Ask-ban új szereplő van , aki Cemrét alakítja a Kuzey-Güneyben.
Ömer régi szerelme / azt olvastam / vajon Elif vagy Ő lesz az igazi ?
Holnap Karadayi...így rohan az idő, de mindig várom őket :)
(válasz sorozatmonika 12782. hozzászólására)

12784. Érsekházi2014-12-28 14:56
Szia! Nem akarlak feltartani, nézzed csak a elmaradt sorozatokat. Amit írok nem sürgős , gondolom amennyire járatos vagy Te is tudsz több török bulvár újságot amiben rengeteg hír van a színészeikről , pletykák , újdonságok ,sorozatokról .A legjobban a Gecce.com ezt szoktam mindennap a fordítóval olvasni . Nagyon tuti annyi mindent meglehet tudni .
Most is írja 2015-ben 18 új sorozat lesz. Már elöre kész vagyok . Mankos is nagyon jól informált , naprakész belőlük mindig .
(válasz sorozatmonika 12782. hozzászólására)

12783. mankos2014-12-27 18:30
Karadayı 91.Bölüm Fragman 1: [link]

12782. sorozatmonika2014-12-27 18:09
Szia! most az ünnepek miatt kicsit lemaradtam de igyekszem pótolni.Holnap remélem lesz időm ...màr vàrom.Nagyon tetszik a főszereplő csaj karaktere.A Kuzeyt is nézem magyarul.Belenéztem a Fatih Harbiye-be...sejtheted hogy ott ragadtam :)) AKaradayi is egyre jobban beindul bàr nem làttam előzetest de Mankos irta...szóval sürösödnek a dolgok sorozatok terén... és Kurt Seit...csak kàr hogy rövid.Nekem mind tetszik nehéz összehasonlitani mert a korszak is màs amiben jàtszódnak,de mindegyikben egy nagy közös van aza bizonyos mindentelsöprő: SZERELEM csak màs köntösbe sokszor életszerűen úgyhogy nem tudnék vàlasztani sokàig a Fatmagül volt a kedvencem legalàbb 3×làttam és az érzelmes részeknél könnyeztem na jó (sírtam)Szóval én nagyon szetem mindeeeet!
(válasz Érsekházi 12780. hozzászólására)

12781. mankos2014-12-27 11:09
Azt mondjak a szőke a Kurt Seyit ve Sura-ban a szőke csajjal nem volt meg az összhang, meg a kémia. Ezért is hozták az új szereplőt, de a sorozatot ez sem tudta megmenteni.

Kijöttek a képek meg az előzetes tartalom a Karadayi 91. részéből és Salih Ipek "visszatér" :-))

12780. Érsekházi2014-12-26 23:53
Szia! Várom már ezt a sorozatot , pár eredeti részbe belenéztem , de a nyáron már olvastam róla , hogy nálunk is fogják adni , így leálltam vele. Itt is Toygar Isikli a zeneszerző. Kivanc sokkal érettebb már ehez a szerephez. Most a Kuzey -Güneyt nézem szinkronosan . Abban is nagyon jó a karaktere. A zene csodálatos / Toygar/ szintén .
A Paramparca-t nézed ? Most lesz a 5 része . Érdekesen alakul és nagy szerelem van kibontakozóban . A török oldalakat figyelem és pl a hétfői napokon leadott sorozatokat / több féle csatornákon/ mindig értékelik .
Most ez a Paramparca van az 1 helyen és a Karadalyi 2. és volt már 6. helyen is . Ezek nézettségi mutatók .
Nagyon eltérő a témája mindkettőnek . Nekem a Karadayi sokkal jobban tetszik , de a másikat is visszanézem ha van időm . Neked mi a véleményed róla ?
(válasz sorozatmonika 12779. hozzászólására)

12779. sorozatmonika2014-12-26 21:41
Naaagyon szép... a téma,a szereplők,a zene.Szerintem érdemes megnézni és az gyàrtja forgalmazza aki Karadayit,úgyhogy garancia hogy jó.

12778. mankos2014-12-25 22:32
A sorozat eredeti címe Kurt Seyit ve Sura, 21 részes, nemrég hagyták abba a forgatását.
Már az első évad (13. rés) szó volt róla, hogy befejezik.
Az első dupla magyar rész lesz, vagyis egy teljes "bölüm", utána állítólag hetente 1x péntekenként jönnek sz újabb részek.
Mindenesetre nem lesz egy hosszú sorozat.
(válasz Gabriella Tünde 12777. hozzászólására)