Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Seherezádé - az új török sorozat (5. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

15596. Érsekházi2016-05-27 22:15
Én azt látom csoda szép abban a fehér csipke ruhában csak úgy sugárzik . A nadrágos összeállítás is nagyon csinos , Ő a kamera előtt egy igazi díva.
Az is lehet babát vár , de még nem látszik. Mintha pici hasa lenne talán.....

15595. osi652016-05-27 19:50
Sziasztok. Láttátok már Bergüzar klip előzetesét? Kisbabája lesz? Olyan, mintha terhes lenne. Nekem olyan furcsán áll a hasán a ruha, rögtön azt gondoltam, nem takargatja, terhes.

15594. Sofi102016-05-27 15:53
még egy video, hol lehet jobban látni [link]
(válasz iscret 15587. hozzászólására)

15593. Sofi102016-05-27 15:50
Nem tudom hogy hol láttad Kenant hogy nádrag bokáig ér neki, csodálkoznék, hogy az aki dolgozott mint model, hogy nem tudna fel oltozni?
[link]
(válasz iscret 15587. hozzászólására)

15592. Érsekházi2016-05-26 22:49
Nem egy szimpatikus férfi , de ezek után pláne és a sorozatban sem . A szinkronhangja Kőszegi Ákos színészé viszont sokat dob rajta , nagyon kellemes.
(válasz Gabriella Tünde 15590. hozzászólására)

15591. zsazsanéni2016-05-26 20:19
Ez az Erkan úgy viselkedik,mint egy öreg pedofil.Túl rajong a lányáért.Nurgult láttam az Ask ve cezában,és az Asmali konak sorozatban fiatal korában.Szép is,meg jó színésznő.Ezt a pasit honnan húzták elő,főleg idegesítő abban a szűk zakóban.Az apák szeretik a lányukat,de nem majom szeretettel.De amit művel,a már sok,ha vállalta a filmet,akkor tegyen is meg mindent érte.Ezek után nem igen fogják meghívni valami sorozatba remélem.
(válasz Gabriella Tünde 15590. hozzászólására)

15590. Gabriella Tünde2016-05-26 15:14
Azért remélem nem ítélik el Nürgült.A szinész 2 év büntetést kért, ami gondolom a színészvilágban nagy felháborodás volt.Állítólag ez a mániája, a fia étteremben evett valami kaját, majd elrontotta a gyomrát, az apa gyorsan perre vitte.Engem kiráz a hideg, amikor a lányainak olyan szerelmes szavakat mond, ami nem egy apától illenék,pl.szerelmem stb..Elöször a csókjelenettel kezdődött, hogy Erkan P. Nem akarta megcsókolni Nürgült, de nem ez volt az egyetlen, állítólag már ő dirigált a stábnak is.A utolsó jeleneteket külön-külön vették fel és összemontírozták.Nürgül már nem birta elviselni Erkán közelségét.Ez a szinész nem is egy ismert, lehet hogy ez az első sorozata, mert úgy írják, hogy eddig csak szinházban látták.Nürgül viszont egy ismert, jó és szép szinésznő.Én az Ask ve Cezában láttam, igazán remek volt.Most abban biznak a rendezők, hogy jön a szünet és ezalatt valamit kitalálnak.Ettől jobb színészt is találhattak volna!Még ő kért 2 év büntetést, nem normális!
(válasz Érsekházi 15589. hozzászólására)

15589. Érsekházi2016-05-25 21:34
Mivel Nürgül Yesilcay -ról írtál és , hogy mennyire rossz kapcsolata volt a partnerével / a férfi részéről / úgy olvastam . Egy mai Gecce hír szerint Erkan Petekkaya bizonyos mobil üzenet "sértés" miatt beperelte és most olyat írnak
3 hónap max 2 év szabadság vesztés lehet a színésznőnek .
Pamela Yesilcay Sokk ! így és a magazin részbe van.
(válasz Gabriella Tünde 15582. hozzászólására)

15588. Sofi102016-05-25 21:00
Berg, 3-4 éve csinálta Panthene reklámot, elotte csinálta Tuba
(válasz Gabriella Tünde 15586. hozzászólására)

15587. iscret2016-05-25 19:55
A Kara Sevda női főszereplője( filmbeni neve Nihan) kapta a Panten reklámot Berg után. Azt nem tudni, hogy lejárt a szerződése vagy mi miatt lett más. Lehet, hogy évente másnak adják? A fb-n most felkerült kép Kenanról nagyon jó! Itt nagyon elegáns, mint mindig. Nekem itt sokkal jobban tetszik, mint vőlegényként. Nekem az a kép az esküvőn, nagyon nem tetszik. Már korábban is írtam, hogy a nadrágja olyan rövid volt, talán bokáig ha ért, mintha vízmen állt volna a szabónál. Ez a mostani, ez igen. Igaz, csak farmer, de ez normálisan áll rajta. Szuper.

15586. Gabriella Tünde2016-05-25 19:37
Azért gondoljunk bele, hogy hatalmas összegeket kapnak egy-egy epizódért, ami egy heti munka.Nem sajnálom, gondolom Ti sem, de amikor kimondják, hogy 60-80, sőt 100 ezer Tl., akkor ezt kb.100 a szorzó, és a jómenő szinész .bizony nagyon gazdag lehet.Megengedheti magának, hogy 3-4 év után pihen.Kenan és Berg. is abban a szép korban van, a karrierje csúcsán, hogy szerintem még sem engedheti meg, mert pár év kihagyás után, lehet hogy csökken az értéke.Halit már befejezett egy filmet és most kezdik a forgatást, ahol Tuba, Halit és Nejat Isler lesz a főszereplő.Nem értem Berg. mire vár?Ezek a hatalmas összegü reklám szerződéseket is annak kínálják, akik jelen vannak, ugye Bergtől elvették, vagy nem hosszabbitották a Pantene szerződést és valaki- aki ott van nap-mint nap annak adták./Most nem jut eszembe, de valamelyik sorozat fsz. kapta./Berg. az énekléssel koncertet szeretne, nem tudom...Kenan és több szinész is azért harcolt, hogy 60 percre röviditsék le az epizódok idejét, igy nem kellene napi 13-14 órát minden nap forgatni.

15585. varga ica2016-05-25 18:52
Hát igen egy darabig biztos "eléldegélnek" ebből az összegből.
(válasz szinten_fan 15584. hozzászólására)

15584. szinten_fan2016-05-25 18:24
Szerintem azert igazabol mi el sem tudjuk kepzelni, mekkora terheles lehet 3 even keresztul oylan sorozatban jatszani, ahol egyik hetrol a masikra gyakorlatilag egy teljes filmnel hosszabb reszt kell osszehozni, hiszen naluk ketoras 1-1 resz. Elhiszem, hogy ezutan szivesen pihennek akar 2-3 szezont is. Mivel most nem nezek semmit, nem tudom, ez valtozott-e, vagyis rovidultek-e vagy sem, de Kenan korabban hatarozottan allitotta, hogy csak akkor vallal ujabb sorozatot, ha rovidebb (normal) reszek lesznek.
Egyik angol nyelvu hirben azt olvastam, hogy keenan az elektronikai cikkeekt reklamozo kisfilmjeiert egymillio torok lirat kap. Most meg megy a harc az uj hazasparert, mit rreklamozzon, allitolag itt mar 7 milliot fognak kapni. Ezert mar erdemes meghazasodni, es akkor nem kell hosszu honapokon at robotolni a penzert...
(válasz varga ica 15583. hozzászólására)

15583. varga ica2016-05-25 16:35
Jobb lenne a r...kisasszony helyett inkább Kenant látni valamilyen sorozatba,már nagyon hiányzik.Ugylátszik vagy lehet,hogy a r...kisasszonyt akarja menedzselni,mondjuk rá is fér,mert a tehetsége nem mondom,hogy nulla,de nemsokkal jobb bár amilyen képeket látok róla önbizalma az van főleg mostmár,hogy Kenan elvette.Nekem kissé beképzeltnek tünik,de ezt lehet hogy csak én látom.Amúgy nemis értem,hogy se Berg,se Kenan mért nem vállalnak semmilyen filmet,mért hagynak ki ilyen hosszu időszakot?Igaz nem ők az egyetlenek.
(válasz Gabriella Tünde 15582. hozzászólására)

15582. Gabriella Tünde2016-05-25 15:09
A mai Epzódban Deníz Cakirról van egy cikk és képek.Azt írják, hogy nagyon féltékeny tipus, emiatt vált el Ibrahim Celikkoltól is.Akkor Ibrahim már nős volt?Akivel már összejött Deníz -együtt játszottak a Szulejmánban is-már kétszer elvált, ja és az is féltékeny.Azért azt megfigyeltem, hogy megvan a nagy esküvő és bizony elég gyakori a válás.Deníz Cakirral láttam már több filmet, jó és felkapott szinésznő, azonban nekem a szája vagy az ajka olyan fura, jó alakja van.Nürgül Yesilcay kilépett Megtört szivek sorozatból,mert Erkan Petekkaya-val nagyon megromlott a kapcsolata és így a következő évadot nem vállalta.Én még soha nem láttam ezt az E.P.-t, állítólag szinházban volt eddig szerepe.Nekem nem is szimpatikus!Kenant kérdezték a riporterek a terveiről, azonban úgy nyilatkozott, hogy Ő most nem fog semmiben játszani, más tervei vannak, azonban r...kisasszony kezdi majd a forgatást, de egyenlőre mér titok, hogy mit.??

15581. O.Eta2016-05-24 21:47
Megnéztem a képet(köszönöm),ez nekem nem mond semmit.Érsekházi nem is gondoltam rád,miért okoznál nekem bajt,mindig segítesz, amikor bajban vagyok az interneten.A múlt heti Kenan körüli vitákra gondoltam,s nem szetettem volna újra vitába bonyolódni.

15580. Sofi102016-05-24 21:35
Képek Kenanrol a mit keresté [link], [link]
(válasz O.Eta 15578. hozzászólására)

15579. Érsekházi2016-05-24 21:19
Nem szeretnék semmi bajt okozni Neked csak azt gondoltam én vagyok az ügyetlen , hogy nem találtam meg a képet .
Annyira nem is érdekes , igazad van jobb a békesség :)
Most már készítsen egy szuper jó filmet vagy sorozatot arra várunk .
(válasz O.Eta 15578. hozzászólására)

15578. O.Eta2016-05-24 20:42
Nem találtam semmit Kenanról.De a témát nem említem,nem szeretnék senki véleményében kutakodni,vitatkozni,ugyanakkor azt is nehezen viselném,ha a véleményem miatt engem bántana meg bármely levelező társam .Én nem nézek ki Kenanból semmi kifogásolhatót.Megjelenésében annyira férfias, határozott.Imádom őt,pedig nem vagyok mai kislány, félreértés ne essék.

15577. Érsekházi2016-05-24 19:09
Eta jól tudod játszott a Szulejmanba a színésznő , azt olvastam Amerikába él oda ment férjhez , de most a forgatásra visszatért . Még nem nagyon olvastam a Kördügümről , még a 19. részt sem
láttam .
Ti tudtok a Kormi61 által említett képről amin Kenan van ? Sajnos mondhatni uborkaszezon van :(

15576. O.Eta2016-05-24 17:00
Lányok!Semmi jó hír fordítás ügyben a Kördügümhöz?A sok kép alatt vannak információk,de eléggé zavarosak.Enver huga,aki most megjelent a produkcióban,játszott a Szulejmánban.Szulejmán hadfiai lelőtték vőlegényét,bosszúból a palotába lopódzott......zsákban a tengerben kötött ki.Na ez ea színésznő már Amerikában forgat Penelopéval,onnan tért Törökországba a Kördögümbe. Ha tudtok valami "ütőset" írjatok.Üdv. mindenkinek

15575. kormi612016-05-23 21:21
Facebookon láttam elég érdekes fotót Kenan a modell barátját ölelgeti a vízbe fürdőzés közbe, hát ha ilyen fotók jelennek meg róla nem csoda, ha elindul a pletyka gépezet. Sinemet még soha nem ölelgette így. Habár azt mondják a török férfiakra ez jellemző én nem akarok messze menő következtetéseket levonni, de nem igazán tetszik ez a fotó.

15574. Érsekházi2016-05-23 11:48
Tök mindegy mi volt elmúlt , de most is azt mondom
Kenan az esküvőn nem nézett ki jól , a ruha rendben volt , de az a borostás feje nem illet a képbe , mert olyan öreges kinézete volt tőle . Tudom ez a menő és lehet Sinem így akarta , de neki akkor sem állt jól és egy esküvőn nem így kellett volna megjelennie aki mindig ad magára .
A mostani plázás képein sokkal , de sokkal jobban néz ki . Fiatalos lezser , díjazom amikor szólóba van a képeken és nem Sinemmel virít .
(válasz varga ica 15573. hozzászólására)

15573. varga ica2016-05-22 17:44
Mert mi mást is mondana,furcsa lenne ha azt mondaná "rossz".Nézem az esküvői képeket,egyszerüen nemtudom Sinemet ugy nézni,hogy szimpatikus legyen tudom bennem van a hiba de ez van.Láttam egy csomó régebbi képet Sinemről meg Ardáról,hát szerintem ők jobban néztek ki együtt,jobban illettek egymáshoz,de valami miatt Ardának nem kellett a rókakisasszony?
(válasz Érsekházi 15572. hozzászólására)

15572. Érsekházi2016-05-22 15:51
Az előző témához . Akmerkezi bevásárlóközpontba készült a kép .
A riporter kérdezte Kenant a házassággal kapcsolatban , aki azt válaszolta " a házasság gyönyörű "
(válasz Érsekházi 15571. hozzászólására)

15571. Érsekházi2016-05-22 13:44
Kenanék visszatértek már Isztambulba és egy új képen valami ruhabutik ajtajában áll ott készült , nagyon jól néz ki fiatalos . Kipihent és látszik túl van élete nagy eseményén megnyugodott . Szuper a kép róla , Sinem sincs rajta :)

15570. Gabriella Tünde2016-05-21 19:53
Igen, úgy látszik a média még mindig foglalkozik ezzel a témával, az újságban ezt meg is írják, mi pedig elolvassuk.Ennyi!Senki itt nem fűzött hozzá semmit.
(válasz iscret 15569. hozzászólására)

15569. iscret2016-05-21 18:13
Még az esküvő előtt mindenki azon izgult, hogy Kenan meghívja-e Bergüzárt, és ő elmegy-e. Hát mint a képek bizonyítják, Berg ott volt. Most, úgy látom az a probléma, Halit volt-e.Szerintem már jó lenne ezt a témát hanyagolni. Talán most már a folytatásra kellene koncentrálni.

15568. Gabriella Tünde2016-05-20 07:40
Tegnapi újságban olvastam, hogy megy a vita arról, hogy Halit ott volt-e Kenan esküvőjén.Az újságírók cáfolják ,hogy ott lett volna, Haliték pedig azt állítják, hogy még egy dalt is elénekeltek Berggel.Hát ha nem látta senki az érdekes, mert lehet azt a dalt felvételről is adhatták.Mutatnak egy homályos képet, de írják hogy Berg.ezen nem is olyan ruhában van.Kenan csak tudja, mert ha ott volt akkor csak gratulált az ifjú párnak.Biztos már előre figyelték a dolgot!

15567. Érsekházi2016-05-19 22:53
Eta köszi , a Google -ba beütöttem Rosso Istanbul
lehet olvasni a rendezőről és a szereplők neve is ott van . Mehmet Günsür aki ismert még a Szulejmanba is játszik .
(válasz O.Eta 15566. hozzászólására)