FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Seherezádé - az új török sorozat (5. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

13091. Pipi572015-02-19 20:58
Rosalinda rajongó vagy?:)
(válasz Élek és virulok 13090. hozzászólására)

13090. Élek és virulok2015-02-19 20:58
nagyon szép név.

de én mindig is Rosalindát fogom szeretni!

13089. sorozatmonika2015-02-19 20:44
Sziasztok!ma tudtam csak megnézni az aktuális részt,nem volt semmi a vége...nekem nagyon tetszett a müezin éneke..olyan misztikus volt.Izgultam ,hogy Mahir odaér-e persze tudtam hogy igen.Sajnos sok párbeszéd volt amit jó lett volna érteni nem hámoztam ki semmit pl: MS és Necdet párbeszédből .
Nazif papa autó húzása is megható volt...A szeretet erje ahogy kiálltja Mahir nevét...

Más: Murat Yildirimmel kapcs. azt olvastam, hogy lesz egy sorozata Cansu Derével(Eysan) FEDAI cimmel.Nem tudom melyik csatornán utána nézek.Akkor melyik hír igaz?

viszont elkezdődött az ATV-n Sevdam Alabora
belenéztem ill.már a második rész ment kedden.
Nekem Tetszik :) Valaki látta?
Plusz:szintén Atv-n Bedel(ÁR)Sedef Avcival Ez is nagyon jó.
Sajnos nekem majdnem mind tetszik tudom ez már beteges de egyszerűen imádom mindeeeet!

13088. Gabriella Tünde2015-02-19 20:21
A Bülent a férje volt?Na attól rondább már nincs is és még milyen aljas volt! Már kezd jó utra térni és sokat forgolódik a család körül.Talán a kis Nazif elvesztése téritette meg.Az ügyvéd szimpatikus és Ilknurra is szemetvetett,lehet,hogy azért vette fel dolgozni.Ez a nagy létszám csökkenése lehet hogy sittre vágják őket.Lehet majd egymást rántják bele.
(válasz Érsekházi 13087. hozzászólására)

13087. Érsekházi2015-02-19 20:02
Tetszik a gondolat meneted . Egész egyszerűen Ilknur nem látja át a helyzetét és igen elképzelhető , hogy Mahir tudomására jut , különben ott kettesben mi másról beszélhetnének .
Ritkán bukkan fel a család ügyvédje mostanában akinél Ilknur dolgozik . Egyszer felírtam Erdal a neve , nem egy jó pasi , de rendes megbízható jó állása van ismeri a család is és mintha tetszene neki Ilknur , persze reménytelenül . Eltudnám képzelni őket együtt .
Annál a Bülentnél mindenki más sokkal jobb lenne .
(válasz Gabriella Tünde 13086. hozzászólására)

13086. Gabriella Tünde2015-02-19 19:37
Szerintem a 99. rész nagyon izgalmas lesz.Egy előzetesből Nazif papa a cipészmühelyében beszélget Orhánnal, s ahogy mond valamit Nazif papa kiejti a kezéből a teáspoharat.Egy kép a tengerparton ahol Mahir Seyissel vitázik hevesen.Na ezt én magamban leforditottam, hogy Orhán közölte a családdal Ilknur és Seyis kapcsolatát, erre volt ez a rémület, majd Mahir hirtelenjében közölhette Seyissel, hogy felejtse el az egészet.Lehet, hogy most kezdődik a "Keresztapák" felgöngyölitése.Ilknurt sajnálom, már teljesen beleélte hogy talán boldog lesz.Nagyon jól játszanak minden szerepben.A Turgut is nagyot alakit.

13085. mankos2015-02-19 19:18
Ha a lista valós lenne, akkor lelőnék a poént és ha tényleg valós és valahogyan kiszivárogtak a tervek, akkor biztos változtatnának rajta.
De szerintem még az írók sem tudják, hogy mi lesz vége.
Remélem a két nő gondol a nőkre és nem valami sírós vége lesz :-)
(válasz Érsekházi 13084. hozzászólására)

13084. Érsekházi2015-02-19 17:56
Mivel azt írtátok nincs előre írva a forgatókönyv , hanem folyamatosan írják , talán kicsit reménykedhetünk a végére nem vesz olyan fordulatot a sorozat , hogy drámai lesz.
Azért tartunk ki és mindent " elnézünk " , de nem lehet rossz a vége !!!!!
(válasz varga ica 13083. hozzászólására)

13083. varga ica2015-02-19 17:01
Köszönöm a forditást na erre mondtam hogy sokan tartanak attól hogy nemlesz jó vége mert sokszor utalnak ilyen mondatokra ami elbizonytalanitja a nézőket.
(válasz szinten_fan 13081. hozzászólására)

13082. Érsekházi2015-02-19 15:29
Nem a Rüstem pasát alakító színész , hanem aki a Matrakost Nasuh efendit alakítja ő Yusuf .
FATIH AL a neve , tegnap jól körül jártam a témát a neten , sok kép van róla meg írja is a Karadayit van abból is kép róla.
Egy ideje bizonytalan voltam , de miután kiderült szerintem is 2012 óta nagyon sokat változott a színész külsőleg . Soványabb lett a haja is ritkább pedig 38 éves azt írja a Wiki .
A Matrakosban nyugis figura , itt pedig nagyon jól áll a szerep neki , nagyot alakít , azzal együtt, hogy negatív a karaktere . Erről ennyit .
(válasz Sofi10 13076. hozzászólására)

13081. szinten_fan2015-02-19 14:34
Mahir – Feride, otthon.
F: Mi történt Mahir ? Valami rossz történt, igaz? Ezért jöttél így haza.
M: Nem tudom hol van (mármint Nazif papa). Senki sem tudja. De holnap megtalálom őt. És kiszabadítom. Macska-egér játékot játszanak velem.
F: Odaadják majd neked, de kérnek érte cserébe valamit, ugye így van? Valamit, amit amúgy soha nem tennél meg, igaz? Fenyegetnek valamivel… a saját édesapád életével és így kényszerítenek arra, hogy megtedd.
M: Tudják. Bármit megtennék érte, és ezt ők tudják.
F: Shuss, Mahir. Ne beszélj. Ne mondd el nekem. Nem akarom tudni; így akkor majd nem próbállak megakadályozni, vagy kérdezni erről. Csak egy valamit kérek tőled. Mentsd meg Nazif papát. Kerül amibe kerül. (Na es ez az, ami egy teljesen uj hozzaallas Feridetol, hiszen Mahir eddig is titkolni akarta ezeket a megmozdulasait, Feride meg mindig kerdezgette, meg segiteni akart, de ugy, hogy a torvenyesseg keretein belul maradhanak) Hozd őt haza épségben.
M: Tudom, hogy folyamatosan megbántalak. Mindig egyedül hagylak.
F: Annyira szeretlek, hogy az életemet is odaadnám érted.
M: Én úgy nőttem fel, hogy azt láttam magam körül, a szüleim mennyire szeretik egymást, Feridém, mennyire hűségesek voltak egymáshoz! Istennek hála, hogy Téged hozzám vezérelt! Istennek hála!
F: Én azonban úgy érzem, hogy a mi szerelmünk nem ér meg ilyen hosszú időt. (Es erre mondjak megint, hogy MICSODA??? Nem azert neztuk 3 evadon keresztul a sorozatot, hogy ilyen/rossz vege legyen...) De bármilyen hosszú is lesz, semmit sem bánok az irántad érzett szerelemből. Gyere, pihenjünk most le. Holnap nehéz nap lesz.
M: Én gyönyörű asszonyom…
(válasz varga ica 13073. hozzászólására)

13080. szinten_fan2015-02-19 09:48
A KAradayi 99. resze elso bejatszasanak szovege angolbol forditva:
MAHİR: Nail! Eddig a pillanatig en emberseges voltam. De mostantol fogva mar nem leszek az!
KÜTÜK NAİL: Ne! Engedj el, hadd menjek!
MAHİR: Ki akart megszabadulni tolem?
SEYİS: A te celod, hogy megtalald a valodi gyilkost.
MAHİR: Ki adta a parancsot? Ki? Mondd meg.
SOSYETE YUSUF: Menjunk a Beyefendi-hez. Mondjuk el neki, hogy Mahir ot keresi megszallottan. Lassuk, hogy o hogyan akarja intezni ezt az ugyet.

13079. szinten_fan2015-02-19 09:43
Hu, de felporogtunk. Ez a Karadayi "halallista" ez erdekes. Szeritnem meg igaz is lehet, hiszen erezhettek az lkotok, hogy az utobbi reszek gyengebbre sikerultek, es kiszivarogtattak, hogy fenntartsak az erdeklodest. Ha ez igaz, akkor Songul is eleg rosszul jar, hiszen Yasint es Osmant is leveszti.
Igyekszem a kert forditasokat megcsinalni ,de eloszor a kovetkezo rsze bejatszasat nezem meg, mert az most erdeksnek tunik.

13078. mankos2015-02-19 09:11
A Wiki is őt írja Matrakos szerepére

13077. mankos2015-02-19 07:58
Én úgy tudom a Soyeste Yusuf-ot egy Fatih Al nevű színész alakítja.

13076. Sofi102015-02-19 05:55
Szinész neve Ozan Guven-Yusuf Karadayiba és Rustem pasa Szulejmanba
(válasz Érsekházi 13071. hozzászólására)

13075. varga ica2015-02-18 23:47
Igazad van de mintha nemis ugyanaz a szinész lenne szinte felsem ismerhető.Ha nem irod sose jöttem volna rá.

13074. Érsekházi2015-02-18 23:24
Őszintén már beleuntam , hiába történelmi sorozat meg jó színészek ezt is húzzák mint a rétest , de ez hetente 1x van , így kibírható .
Egyébként kb arról olvastam Meryem Uzerli fog valamilyen sor forgatni Murat Yildirimmel , de Kenan hogy illik a képbe ,el nem tudom képzelni . Linket amit itt írtál nem tudtam fordítóval elolvasni , esetleg hol lehetne tudsz segíteni ?
(válasz mankos 13072. hozzászólására)

13073. varga ica2015-02-18 23:21
Én is nagyon szeretem még mindig a sorozatot főleg a két főszereplő miatt csak félek hogy nemjó vége lesz.Szegény szinten_fan megint, mint mindig ,persze ha idő van rá szeretném megkérni,hogy forditsd már le ezt a párbeszédet ,mert ahogy olvastam van aki nemjó jelnek veszi amit Feride mond. Mahir – Feride, at home.
F: What happened Mahir ? Something went wrong, didn’t it? This is why you came home like this.
M: I don’t know where he is. Nobody knows. But, tomorrow, I’ll find him. I’ll take him. They are playing with me cats and mice.
F: They’ll surrender him to you but they want something in exchange, isn’t it so? Something that you would never do otherwise, isn’t it? They are threatening you over something…with your own father’s life and you are forced to accept .
M: They know. I’ll burn everything down, they know it.
F: Shuss, Mahir. Do not speak. Don’t tell me. I do not wish to know; this way I won’t try to prevent you, or ask you about it. There’s only one thing I am asking from you. Save Nazif baba. DO WHATEVER IT TAKES (???!!!! Is this really Feride talking or her duplicate???). Bring him home alive.
M: I know, I keep hurting you. I’m always leaving you alone.
F: I love you so much that I’d give my life up for you.
M: I have been brought up watching how much my parents loved each other,Feridem, the loyalty they shared! Thank God for bringing you to me! Thank God !
F: I feel, though, that our love will not get to be this long (WHAAAAT??? Wehaven’t been watching the series for 3 seasons now, to accept this, Feride’cim!!! Over our bodies!!! Come to your senses, please!!!) But, as long as it maybe, I do not regret anything of my love for you ! Haydi, rest now. Tomorrow will be a tough day.
M: My beautiful woman…
(válasz mankos 13070. hozzászólására)

13072. mankos2015-02-18 23:05
Nem nézem Szulejmánt (valamiért kimaradt) de este ment és belefutottam.Aztán megnéztem pont a wikipedian és láttam, hogy mennyi ismert név van benne. Ez is, az is.
Na majd egyszer elkezdem nézni

13071. Érsekházi2015-02-18 22:57
Egy ideje amikor a sorozatban Yusuf kabadayit látom egyfolytában motoszkált olyan ismerős a színész .
Most a Szulejmánban amikor a Matrakost megláttam nyomozni kezdtem a Wikin és tényleg ugyanaz a színész . Fatih Al a neve. Teljesen más a két szerep , de mindkettőt jól alakítja.
Viszont elég furcsa lesz , ha a fő gonoszok távoznak sorban a sorozatból . Utáljuk némelyiket , de ez adja meg a sava borsát az egésznek.
Ha Ismail Seyis is eltűnik Ilknur megint egyedül marad , bár még nem világos a kettőjük helyzete most sem .
A 99. elözetesben Mahir Seyissel közöl valamit úgy látni .

13070. mankos2015-02-18 22:15
Harmadik éve megy sorozat, ahhoz képest jól teljesít. Kenan és Berg fantasztikusan játszanak.
Vannak gyenge pontok, de nálam a sorozat még mindig 10/10.

13069. Sofi102015-02-18 20:52
utolsó részekné nagyon ingadozik a nézetség, és ha úgy veszuk a 98. részbe is csak húzták az idot, jó formán semmit nem mutattak
(válasz varga ica 13068. hozzászólására)

13068. varga ica2015-02-18 20:45
Ezt én is olvastam de mostanába már arról is irnak,hogy májusban lesz vége amit tul korainak érzek de már arra is gondoltam,hogy nem azértlesz igy ha igy lesz mert csökkent a nézettsége a sorozatnak.
(válasz Sofi10 13063. hozzászólására)

13067. mankos2015-02-18 20:15
Arra gondoltam, az hol volt fent, hogy 117 rész lesz.

13066. Érsekházi2015-02-18 20:09
VESTEL céggel kötötte a Fb-on volt én is olvastam

13065. mankos2015-02-18 19:52
Hol olvastad?
(válasz Sofi10 13063. hozzászólására)

13064. Sofi102015-02-18 19:49
Kenan alaírt 1,5 milió amerikai dolár reklámot egy híres cégnek-fehér technika gyártonak, és ezekbe a napokba mar ell is kezdodot a forgatás

13063. Sofi102015-02-18 19:43
117 rész lesz és utolsót június 29.-én fogják vetíteni
(válasz Gabriella Tünde 13060. hozzászólására)

13062. varga ica2015-02-18 18:42
Addicted to Our Apollo, fenn van a 98.rész angolul.