FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Seherezádé - az új török sorozat (5. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

14068. iscret2015-06-30 21:37
Nem tudom, miért kell Halitot állandóan fikázni. Hol az a baj, hogy táncol, hol pedig az hogy nyilatkozik, és hogy mindig "posztolja" magát valahol.Szerintem nem ő rendeli oda a riportereket( van, hogy négy mikrofont tartanak elé), a színpadra pedig a vendég énekes hívta, táncolni pedig tud, valamikor háttértáncosként kezdte a pályát. A képeket pedig mivel rajongói oldal, valószínű, hogy ők teszik fel, és nem Halit. Gondoljátok, hogy még ezzel is foglalkozna?Nem. Kenant is kérdezhetnék a riporterek, fényképezhetnék rajongók, miért nem teszik. Annak nem Halit az oka. Ez a "mindenképpen összeboronálnám őket", már kicsit fárasztó, nem? (Bergre és Kenanra gondoltam) Ennyi a véleményem.

14067. varga ica2015-06-30 21:18
Na és Mankos szerinted igaz a hir Kenanról?Én tiszta ideg vagyok,vagy csak féltékeny?Csak vicceltem vagy nem magamsem tudom,de engem valahogy zavar ez az egész Sinem ügy nemakarok neki senkit csak Berget. Én tiszta hülye vagyok ugye?
(válasz mankos 14064. hozzászólására)

14066. Érsekházi2015-06-30 21:08
A sorozat gyártó cégek nevei .
Canal -D
Ay Yapim még több jó nevű van .
Ezek garanciát adnak , jó sorozatok készülnek .

14065. O.Eta2015-06-30 20:58
Ay yapim----ki az?Afilmek elején szoktam látni ezt a nevet,de nem tudtam,hogy színész.Kenanról szóló hírek megdöbbentettek,nem akarom elhinni,pedig egyre valószínűbb.Ezért nincsen kép a nőről,mert a törökök nem szeretik asszonyaikat privát fotókon látni a Médiában

14064. mankos2015-06-30 20:43
Nekem rettentő szimpatikus Kenanban, hogy nincs mindenféle oldala ahova állandóan posztol valamit, ellentétben egyes színészekkel vagy színésznőkkel,akik minden felesleges dologról tudósítanak.
Ha kérdezik illedelmesen és szívesen válaszol, de nem ripacskodik.

14063. Érsekházi2015-06-30 18:59
Pontosan ez az Kenan tök ellentéte Halitnak .
Nem szerepel minden jelentéktelen hírrel a bulvárban és igaza is van .
Magazinban ma Cansu Dere mondta nem ugyanabban a sorozatban szerepel Halittal .
Ay Yapin 2016 februárban Kivanc Tatlitug partnere lesz .
Halit Canal-D októberben forgat a partnert nem tudni egyenlőre.

14062. varga ica2015-06-30 18:29
Szerintetek igaz vagy nem ami Kenanról kering mostanába már az esküvőröl beszélnek,hogy juliusban lesz.Ha igaz akkor ügyesek voltak,hogy igy titokban tudták tartani ami nemkönnyü a török média elől de hogy még egy fotó sincs róluk az furcsa.

14061. varga ica2015-06-30 17:11
Én nemtudom miért,de Kenan mellett nemtudok senkit elviselni illetve egyet tudnék de az sajnos nemlehet.Milyen kár,hogy nemtalálkoztak hamarabb Berggel akkor most lehet hogy együtt lennének,és milyen szép pár lehetnének.

14060. rittynt2015-06-30 12:05
Az ismert személyiségek zaklatása általános jelenség a világban. Berg nem eléggé izgalmas a bulvár számára de a kivívott sikerei arra "kényszerítik" a képeslapokat, hogy okkal ok nélkül fotózzák a sikeres színészeket.
(válasz Sofi10 14056. hozzászólására)

14059. Érsekházi2015-06-29 19:43
Végül is nincs bajom Halittal , valahogy az a érzésem nem tud már érvényesülni . A Szulejmán óta mostanában forgatott egy komolyabb szerepben és majd októbertől forgat új sorozatot állítólag .
Addig énekléssel meg ilyen " beugró " dolgokkal üti el az időt .
Bővebben olvastam Omara Portuondo kubai énekesnőröl 84 éves , alig bír menni táncolni meg szegény nem tud már , Halit ugrált mellette . Azért megragad minden alkalmat a szereplésre .
Végül is színész ott érzi jól magát a színpadon . A videót erről végignéztem.... bocsi , de azért elég nevetséges volt szerintem .
(válasz kormi61 14057. hozzászólására)

14058. varga ica2015-06-29 18:20
Szis Mankos.Most olvastam Judit irta,hogy fennakadások vannak sajnálom,hogy nem megy zőkkenő mentesen.Irja ,hogy két naponta lesz egy egy 20perces rész de ez mikortól már most a 8.résztől?
(válasz mankos 14054. hozzászólására)

14057. kormi612015-06-29 16:08
Olvastam én is Kenan és Kobal együtt Londonba, én örülök neki, állítólag tavaly decemberbe Berg buliján jöttek össze, Beg és Sinem Kobal jó barátnők, és azóta is tart a kapcsolat, legalább már Kenan sincs egyedül:)))

Nem mindig fotóriporterek fotózzák le a hírességeket, és nem csak Bergről vannak vásárlás fotók, hanem ott is létezik a civilek által beküldött fotó, amiért fizetnek, nincs ebbe semmi különös.

Haliton én is kiakadtam, pedig én bírom őt, de amit ezen a koncerten művelt, hát ne haragudjatok, de nekem nagy csalódás volt....

14056. Sofi102015-06-29 15:17
én "csodálkozok" Bergen hogy mindég csak arra jár a hol a fotoriporterek lesnek és ot fenyképezek,hogy nekik legyen mit bele rakni pletyka ujságba.

Omara Portuondo viíág koruti turnén van, ezzel fejezi be karierjét 85 éves korába. Hogy a Halitot fell hívta szinpadra, miért nem, nagyon jól táncol, énekel, ez a foiskolai végzetsége, ez szerintem nagy megtisztelés volt számara.
(válasz Érsekházi 14055. hozzászólására)

14055. Érsekházi2015-06-29 13:11
Ma már meg erősítette a hírt a magazin . Kenan Sinem kéz a kézben Londonban .
Bergről és unokahúgáról vásárlás közben van kép .
Bárhova megy róla készül mindig .
Halit már a feltűnési viszketegség határát súrolja.

Napokban megint egy latinos zenekari koncerten felment a színpadra és ott táncolgatott , sőt " eldobta magát " . Mindegy mit csak szerepelhessen .
Olyan már mint egy udvari bohóc .

14054. mankos2015-06-29 07:52
Szia!
Nem voltam 4 napig, azt tudom, hogy valaki majd még fordít oroszból.Amit én csináltam, azt orosz feliratos változatból, az baj, hogy lassan lehet vele haladni,meg hát én sem tudom mindig csinálni (munka, gyerek, játszótér, ez az)
(válasz varga ica 14047. hozzászólására)

14053. Gabriella Tünde2015-06-29 07:36
Már Berg. Cesmén van.Az anyja nyaralóját mutatják.Úgy látszik már elkezdödőtt a nyaralás a szinészeknek.Bodrum nagyon felkapott hely,onnan van a legtöbb kép.

14052. O.Eta2015-06-29 07:19
Adja Isten,hogy igazad legyen,mert nem tudok felocsúdni este óta.Karadayi FOREVER

14051. varga ica2015-06-28 23:26
Igen köszi én is láttam,de az nem igazi hanem valaki megcsinálta hogy ugynézzen ki mintha Sinem volna rajta.
(válasz O.Eta 14049. hozzászólására)

14050. Érsekházi2015-06-28 23:18
Ezeket hol láttad , mert Kenan Fb. oldalát végig néztem ott nincs új kép .
Ha megírnád köszi .
(válasz O.Eta 14049. hozzászólására)

14049. O.Eta2015-06-28 21:52
Kenan pólóján Sinem Kobal képe díszeleg.Főleg varga icának írom, mert ő kérte a friss értesüléseket Allah,Allah,hogy mik vannak!

14048. O.Eta2015-06-28 14:15
Az egyik közösségi oldalon olvastam,hogy Sinemet és Kenant kéz a kézben látták a londoni repülőtérenNem írtam ki az oldal nevét, mert nem tudom szabad-e?

14047. varga ica2015-06-28 00:29
MANKOS lehet,hogy fennakasások lesznek a forditással?Ugy értem,hogy nincs meg minden rész angolul?Judit segitséget kért nemtudom hogy sikerül e?Ha nemlesz segitség elképzelhető,hogy pár rész kimarad a magyar forditásból?Bocs hogy ilyesmivel zaklatlak,Juditot nemakarom ezzel a kérdéssel zavarni mert gondolom van baja igy is,hogy hogy oldja meg a problémát,már ha van.

14046. kormi612015-06-27 16:48
Berggel készült riportból én nem azt olvasom ki, hogy babát terveznek, hanem hogy most egy évig nem dolgozik, mert Ali mellett anya akar lenni csak, mert az elmúlt 3 évben túl sok volt a munka és szeretné csak az anyaságot élvezni Ali mellett.

14045. varga ica2015-06-27 12:04
Én csak örülnék neki,ha tényleg elfogadta volna a szerepet.
(válasz Gabriella Tünde 14044. hozzászólására)

14044. Gabriella Tünde2015-06-27 11:37
Ez a film főszerep biztos lehet,többször is lehetett olvasni róla.A 10 kg-s fogyás is ezért volt, pedig egy cukorbetegnek nem veszélytelen a fogyókura.Ő úgy mondta, hogy az edzőtermeben fogyózik.Szerintem egy szinésznek teljesen közömbös hogy milyen politikai, vallási beállitottságu, ő csak a szerepet játssza.

14043. varga ica2015-06-27 11:06
Szerintem nembiztos,hogy elvállalta az uj filmet,igen tudjuk,hogy felajánlották neki,de nemtudjuk,hogy érdekli vagy sem.Legalábbis eddig nem olvastam semmit, ami azt mutatja, hogy ő valóban érdekelt a projektben.Azt sem tudjuk,hogy Kenan milyen politikai réteghez tartozik,az emberek esetleg félre értik majd hisz akit játszana kommunista volt.Amugy sem jo náluk a politikai légkör.Lehet hogy a bajuszát is azért vágatta le,mert nemérdekli,mondjuk ez hülyeség mert bármikor megnövesztheti.Nemtudom mi lesz majd kiderül amugy meg mindig azt nyilatkozza,hogy nemakar most csak az ingatlanokkal foglalkozni.

14042. Gabriella Tünde2015-06-27 07:48
Ma reggeli újságban olvastam Bergről, gyomorpanaszai vannak.Na? Mi lehet az?Kenanon látszik a -10 kg.Valóban sokkal fiatalabbnak látszik, bomba formában van.Kenan már ennyi tapasztalat után igényes lehet, ha megnősül biztos nagyon jó férj és apa lesz. Látni, hogy mennyire szereti a gyerekeket.A hajót már kibérelte, készen áll, majd meglátjuk kivel fog ringatózni.Kenant szerintem sokan szeretnék "megfogni", nagyon jó parti, de reméljük Ő óvatos.

14041. varga ica2015-06-27 00:15
Mankos láttad Kenan uj képeit? Mit szól hozzá,jó mi?Csak egybajom van,hogy Sinem Kobal is állitólag vele van,legalább is ezt mondják.

14040. csatret2015-06-26 23:29
Kedves Lányok, elnézést, de nem értelek Benneteket, hogyan kívánhatná bárki is, hogy Kenan és Berg megint együtt szerepeljen közös filmben!
Eddig több alkalommal is arról a feltételezésről volt szó, hogy Kenan szerelmes lenne Bergbe. Ha ez tényleg így lenne, akkor Kenannak az a legelemibb érdeke, hogy minél távolabb kerüljön egy reménytelen szerelemtől és kikerüljön Berg bűvköréből! 41 évesen végre próbálja megtalálni az igazi társát, és majdan (ha majd lesz) a saját feleségét szerethesse, és ne a másét!!!

Három éven keresztül eleget láthattuk őket, tényleg csodálatos, fantasztikus párost alkottak a filmvásznon. A nyarakat leszámítva, szinte reggeltől estig együtt voltak a forgatásokon, és a számtalan ünnepségen is nagyjából ugyanazokat az arcokat lehetett látni. Vagyis Kenannak igazából nem is lehetett túl sok lehetősége, hogy más "idegen" nőkkel ismerkedjen meg. Pedig biztos elég nagy baráti köre lehet, és mégse tudták "összehozni" valakivel. Pedig el lehet képzelni, milyen sok nő fogadta volna szívesen, ha Kenan komolyan akart volna udvarolni neki.

Csak remélni szeretném, hogy idén nyáron nem megint ugyanazzal a kis vörös hajú modellel (nem jut eszembe a neve) fog lengedezni a tengeren a bérelt vitorláshajón, mint tavaly, meg tavalyelőtt!...

Az Ezel befejezése után tette azt a hülye kijelentést, hogy ötven éves kora előtt nem nősül meg... Szerintem ezt csak azért mondhatta, hogy hagyják végre békén a családon belül is, meg az újságírók is. (Azért gyanítható, hogy ha a közös sorozatuk idején Berg netán szabad lett volna, most már ő sem ragaszkodott volna mindenáron ehhez a bűvös évszámhoz... Illetve, ha a Karadayi több évvel ezelőtt készült volna - a Seherezádé előtt - lehet, hogy Berg most az ő felesége lenne, és nem Halité... Na jó, lehet, hogy ez csupán az én fantáziálásom, de az is lehet, hogy van benne némi igazság).

Egyben bizonyára mindannyian egyetértünk, akik nagyon szeretjük Kenant, hogy kívánjuk neki, minél előbb találja meg az igazi társát, és legyen nagyon boldog családi élete szép, egészséges gyerekekkel, szerető feleséggel. (Sejtésem szerint ma már ő sem ragaszkodna mindenáron az ötven éves korhoz a házasságkötést illetően...)

14039. varga ica2015-06-26 22:34
Van uj kép Kenanról ,ugynézki Londonban van.