FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Seherezádé - az új török sorozat (5. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

12340. Gabriella Tünde2014-07-03 20:32
bocs. ma mindent elirok.dokumentum.

12339. Gabriella Tünde2014-07-03 20:28
Hát csalódnom kellett Halit szakállát illetően.Ilyen ronda nagy lesz?A festés az látszik.Halit borostásan jól néz ki.A Kösem szerepére állitólag felvetődött Merriyem neve is, azonban a rendező elment No-ba, hogy meghivja személyesen a Szulejmán dokumenta filmhez, azonban Mary kijelentette,hogy nem akar To-ba jönni.Felvetődött Beren Saat, Tuba és egy ismeretlen szép szinésznő neve is, demég nincs döntés.Közönséggel szavaztattak és ez az ismeretlen kapta a legtöbb szavazatot.A szultán szerepét Okan Y.-re tervezik.Ezt már régebben irták.Halit nem hiszem, hogy ebben szerepelne.Nem olvastam sehol.Halit kb. 10 napja az irta, hogy több felkérést is kapott, azonban majd nyaralás után fog foglalkozni ezzel a kérdéssel.

12338. Sofi102014-07-03 19:53
Kenan İmirzalıoğlu matematikus, Engin Akyurek történész, Torokországba az iskola válasza a szakmát gyerekeknek
(válasz zsazsanéni 12337. hozzászólására)

12337. zsazsanéni2014-07-03 19:34
Murat az Ask ve cezában is azzal a kisgyerekkel szerepelt,azok ikrek voltak és felváltva szerepeltek,s Asi-ban is a kislánnyal szerepelt,látszott rajta,hogy szereti a gyereket.Attól függetlenül,hogy nem képzett szinész,remekül játszik.Halitnak nem igen lett olyan sokkal rövidebb a szakála.Igazán teljesen letakarithatták volna.
(válasz Gabriella Tünde 12333. hozzászólására)

12336. Sofi102014-07-03 19:13
mi elott Cesmebe utaztak volna, Halit borbélynal volt és most így néz ki http://a.disquscdn.com/get?url=http%3A%2F%2Fcs616929.vk.me%2..
(válasz Gabriella Tünde 12333. hozzászólására)

12335. Érsekházi2014-07-03 18:47
Én is olvastam ősztöl új sorozatot forgat Timur Savci producer a Szulejmán után. Kösem Sultanaról fog szólni . Azt konkrétan nem írta a cikk , hogy Halit is szerepel benne.
A főszerepre a Hürremet alakító színésznő Meryem Uzerli neve is felmerült , de Beren Saat inkább esélyesebb azt írja .Ennyi az infó .
(válasz Sofi10 12320. hozzászólására)

12334. Gabriella Tünde2014-07-03 17:31
bocsi,látszik.

12333. Gabriella Tünde2014-07-03 17:30
Murat egy jóképü, tehetséges szinész és az áltisz, hogy egy kellemes modorú ember lehet.Burcsin jelentéktelen, semmi feltünő rajta.Ahol láttuk, az Ezel, a Aliye, ott is egy rövid szerepe volt.Muratnak lehet tekintélye,hiszen sok fontos eseményen -sokszor Halittal_képviseli a török filmvilágot.Ez a drog ügy lehetett a végszó.Több helyen láttam Muratot gyerekekkel, elöször azt hittem az ővé, egy 2-3 év körüli gyönyörű kislány volt az ölében,lehet, hogy rokon gyerek.Ebből gondolom, Murat biztos szeretett volna már családot.Azért nem lesz Ő szingli, csak úgy fognak körülötte rajozni a csajok.Berg.Cesmén van a filmbeli barátnőkkel, kapott Halittól kimenőt? Azért jobb, ha Halittal bulizik!Biztos a családi nyaralásról látunk majd képeket.Azzal a ronda szakállal fog nyaralni még?
(válasz zsazsanéni 12332. hozzászólására)

12332. zsazsanéni2014-07-03 14:30
Valahol olvastam,hogy a bátyja volt valami rendező féle Burcinnak.Még decemberben együtt voltak valami Filmfesztiválon Dubajban.Mindenütt fénykép,hogy semmi gond nincs,közben a háttérben semmi se nincs rendeben.Nekem az Ezelben sem volt valami nagy dörrenet,de szerintem máshol se.Vagy én vagyok nagyon kritikus.De biztos a törökök is nagyon kedvelik Muratot,a boltban a kiszolgáló gyerek rájött,hogy magyarok vagyunk.Mondtam mi a filmek miatt jöttünk a valóságot látni,kijött a felesége is,mikor szóba jött a film.
(válasz Sofi10 12331. hozzászólására)

12331. Sofi102014-07-01 19:12
tavaly mikor volt a drog ugy, akkor olvastam a bolgár fórumon, hogy Murat és Burcsin válnak, csak titokba tartcsák, mert a Burcsin édesanya halálos
beteg ís idén kb. év elején meg is halt.
Azt olvastam, hogy mikor forgattak a Asu sorozatot Burcsin nagy jeleneteket csinált, és tobbek kozot garambolozot is és sakba tartották a Muratot, szulei és a bátya nagy fejek voltak a film muvészetbe.

12330. Gabriella Tünde2014-07-01 16:55
A külvilág felé úgy nézett ki, hogy minden rendben van náluk.Soha nem lehetett olvasni, hogy valamelyik iskifelé kacsingatott volna.Nekem is Murat az aki egy jóképű, tehetséges szinész annak ellenére, hogy nem is ezt tanulta. Úgy tudom gépészmérnök végzettsége van. Sok helyen megjelenik, úgy mint Halit és megválasztották valami utazó követnek?.Burcsin hozzá képest egy egyszerü, -talán nem is lehet róla mondani, hogy szépségével kitünik.Ahol láttuk együtt őket, a látszat szerint mindent rendben volt.Szerintem nem lehet belelátni, de szerintem ez a drog ügy lehetett a döntő.Elöször Muratot is gyanusitották, azonban csak a felesége maradt gyanusitott és kb.2 hónapja olvastam,hogy kb.2 év letöltendő szabadságvesztésre számithat Burcsin.Lehet, hogy csak névleg válnak el emiatt, szóval ez ugy is rejtély marad.Én is láttam Muratot több filmben, az ASI, az Ask Ve Ceza, nagyon jól játszott, Tubával jól illettek egymáshoz.Nurgul is elvált,a férje elég ronda volt, azt hiszem szinész,vagy rendező?Egyébként Murat Halitnak jó barátja.

12329. zsazsanéni2014-07-01 13:36
Sok évet eltöltöttek Burcinnal,de Muratról sem lehetett olvasni,hogy röpködött volna.Bergéknek is időben korán lett gyerekük,de ott van Bülent Inal az is 40 fölött jár.Berg vele játszott a Végtelen dalban.Ott Tuba akinek ikrei vannak,azok is kicsik.Akivel az Ask ve Cezában játszott,Nurgulnak,2005-ben született fia van.Az is benne van a pakliban,hogy ez a drog botrány nem vet jó fényt az életükre,további szerepükre.
(válasz szinten_fan 12328. hozzászólására)

12328. szinten_fan2014-07-01 12:08
Azert sajna ez jellemzo, hogy itt a nok tobbsege is rogton a not, es egyedul a not okolja a valasert, a ferfiak biztos nem a ferfit okoljak... Ennyit a szolidaritasrol...
Eloszor is ket ember van a hazassagban, es attol, hogy a ferj nagyobb sztar, meg nem biztos, hogy jobb ferj is. A gyerek hianya persze kozrejatszhat, de abba sem lehet belelatni, mi oka lehetett.
De az valoszinu, hogy Berg es Halitnal jol jott, hogy hamar lett egy gyerekuk...

12327. zsazsanéni2014-07-01 09:28
Én Muratot befutott jó színésznek tartom.Nagyon jó filmjei vannak,láttam már jópárat.A feleség egy kis szinécske,lehet a drog is betett az egészben.Körülöttük már mindegyiknek lett gyereke.Ők meg több,mint 6 éve voltak házasok.Murat mellé,mindenki jobb feleséget képzelt.Drukkolok Muratnak találja meg az igazit.
(válasz Sofi10 12326. hozzászólására)

12326. Sofi102014-06-30 23:26
MuraT és Bircin elváltak http://www.magazinkafe.com/murat-yildirim-burcin-terzioglu-a..
(válasz O.Eta 12322. hozzászólására)

12325. O.Eta2014-06-30 21:41
Köszönöm kedvességed, így már könnyebben utána tudok járni az eseményeknek.

12324. Gabriella Tünde2014-06-30 20:08
A török újságokból lehet friss hirekhez jutni.A gogl: és az újságok pl.Hürriyet, Günaydin, Gazetevatan, Gecce, Milliyet magazin stb. és ott van hogy forditó,arra kattintani.Igy új infóhoz lehet jutni.
(válasz O.Eta 12322. hozzászólására)

12323. Érsekházi2014-06-30 19:03
Tényleg az írásod után szemügyre vettem a képet és valóban photoshoppal készült . Ugyanazok a fazonok vannak mindkét képen csak Mehmet S a különbség .
Remélem hamarosan ez vár rá a sorozatban .
(válasz varga ica 12317. hozzászólására)

12322. O.Eta2014-06-30 18:58
Hol olvasod a híreket, mert a FB-on nem olvasok ezekről.Szeretném én is megtalálni ezeket az információkat

12321. Gabriella Tünde2014-06-30 18:18
A mai hirben van,hogy bejelentették Murat Yildirim és Burcsin a mai napon elváltak.Hát ez nagy meglepetés.Talán közrejátszott, hogy Burcsin a drog ügyben nagyon belekeveredett.

12320. Sofi102014-06-30 16:07
álitolag még fognak forgatni 3 óras dokumentumot Szulejmanrol a Beren Saat fogja játszani Huremt és úgy néz ki hogy Halit folytatja a Szulejmant,azért van még mindíg szakál
(válasz Gabriella Tünde 12319. hozzászólására)

12319. Gabriella Tünde2014-06-30 15:50
Nem tudom, hogy a szakáll mikor lesz már levágva?A forgatás befejeződött, igy fog egész nyáron lenni?A mai újságban olvastam, ezzel a cimszóval: Terhes Bergüzár?, mert már szeretnének és Ali is testvért. Szerintem ez csak találgatás.

12318. Sofi102014-06-30 10:18
egy nagyon szép video Halittal, o az idén Ramadan arca https://www.youtube.com/watch?v=VT3wj4oIVIo

12317. varga ica2014-06-29 20:55
Az is kiderült hogy csak photoshop.Turgut letartóztatásáról készült a kép és valaki csak szórakozott.Amugy jólenne igy látni MS-t.
(válasz Érsekházi 12316. hozzászólására)

12316. Érsekházi2014-06-29 17:08
facebook / Karadayi oldalán azt hiszem szerb/horvát nyelvűnél van fent a 3. szezon előzeteséből 1 kép , ahol Mehmet Saimot látni bilincsbe kísérik a rendőrök . Talán akkor mindenre fény derül.
A HOt magazin Halitról szóló cikke folytatásos lesz azt írja.

12315. rittynt2014-06-28 04:56
A nevezett újságok olykor hónapokkal korábbi eseményekről írnak új hírként az időpont feltüntetése nélkül.

12314. iscret2014-06-27 22:37
Én is olvastam a most megjelent HOT magazint. Valóban a cikk nem valami vidám, de szerintem csak azért, mert majdnem az egész a temetésről és az édesanyja elvesztéséről szól. A mostanában készült képeken, vagy videorészleteken nem úgy néz ki, mint aki depressziós lenne. Persze a koporsó mellett állva nem csoda ha szomorú.Szerintem nem fog a forgatásokkal sem felhagyni, mert a cikk erről is szól. Azt valóban én is olvastam korábban, hogy szeretne többet a feleségével és a fiával lenni. Gondolom a Szulejmán forgatása miatt elfáradt,ami nem is csoda, hisz egy nagy lélegzetvételű film.Majd a nyáron pihen és utána folytatni fogja eddigi életét. Remélem azért még lesznek róla cikkek, amiket olvashatunk.

12313. Sofi102014-06-26 22:48
Haliték má repulnek haza Istanbulba. Nem szabad mindent ell hinni a mit a bulvar ír. Biztos hogy mindenkit meg visel az édesanya halála, de élet megy továb, ott van neki a szép család, most ki pihenik magukat és szteptemberbe folytassák a munkájukat.
Képen Halit nem néz ki hogy depresziós lenne https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/1046..

12312. Gabriella Tünde2014-06-26 21:38
Az FB-n van Berg. vonaton ül és alatta "Cambridge otthon", de távolról -szerintem a hires egyetemet látni. Én úgy értem, hogy ott helyben vonattal is közlekednek,lehet hogy valahol kint van a szállásuk.Egy csomó képet tett fel pár nappal ezelött.Egyiken, hogy hiányzik az otthon.Azért egy kicsit hosszú út volna vonattal, pláne ha Ali is velük van.Kenanról még van kép,hogy Görögországban volt. Hát Ő már nyaral!!
(válasz O.Eta 12311. hozzászólására)

12311. O.Eta2014-06-26 20:43
Én is láttam a képeket Kenanról. de ezek korábbi felvételek, de valószínű, hogy ő is Cseszmében lesz.Sokat látni őt a randezővel, úgy látszik még az is nőtlen .A török elit nem siet a házasságkötéssel.A FB-on olvastam,ogy Bergék mintha vonattal utaznának haza/A fordítás olyan faramuci/