Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Seherezádé - az új török sorozat (5. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

15476. O.Eta2016-05-09 19:52
Igazad van Zsazsanéni.Minden csak a külvilágnak szól,szeretet nélkül.Kenanról mindig azt gondoltam,hogy visszahúzódó,mély érzelmű férfi. Sokat sajnáltam őt a három év alatt, mert annyira egyedül volt.De ezt a fordulatot nem vártam tőle.

15475. varga ica2016-05-09 17:13
Én nem is tudom ki illene Sinemhez,Arda az jó volt,vette volna inkább ő el mint Kenan.

15474. osi652016-05-09 15:28
Sziasztok. Még csak annyit a hétvégi lánybúcsúztató képeihez, hogy a másik nagy barátnő hol volt: Cansu Dere! -nem látom a képeken-. Ti láttátok, vagy olvastatok róla, miért nem ment el? Vagy tényleg Ibrahim Celikkollal van és ezért ciki lett volna elmennie?

15473. mankos2016-05-09 14:39
Törököknél ezek a bazi nagy meg különcködős esküvők valami betegség, láttam hogy Kenan is mennyit költ rá...az ő pénze persze meg azt csinál, amit akar, de akkor inkább költeném éhező gyerekekre...engem már nem is érdekel az egész elveszi fogtündért,ámen, csak jöjjön ki már valami sorozattal, vagy filmmel, az jobban izgat

15472. zsazsanéni2016-05-09 09:46
Én még mindig úgy vagyok ezzel a Kenan esküvővel,ez csak a világnak mutogatás érzelem nélkül kifele.Az igazat csak ott a bennfektesek tudják.Nem hiszem,hogy jobb nő nem volt,ha már nősülésre szánta el magát.Volt már felénk is,hogy kifele mutatta,hogy micsoda szerelem,a paplan alá pedig hasooneművel bújt.
(válasz Gabriella Tünde 15470. hozzászólására)

15471. O.Eta2016-05-09 02:17
Lányok!Úgy emlékszem,hogy a Kördügüm 13 epizódja magyar felirattal fent van valahol,láttam is, de már nem találom.Segítenétek a keresésben? Arokonság akkor merült fel,amikor a sajtó tele volt a "szerelmi háromszöggel".Halit mondta,hogyKenan és Berg rokonok,de azóta csend van erről,mert nincs valóság alapja,hogy finoman fejezzem ki magam.

15470. Gabriella Tünde2016-05-08 21:52
Milyen rokon Berg. Kenannak?A 300 fős esküvőbe nem fér bele?Hali anyja temetésen is olyan hosszan ölelkeztek -na még jobban Berggel-mint a legjobb rokon.Én nagyon csalódtam Kenanba, ez a kimustrált liba irányítja már?Milyen lánybúcsúztató kellett, ki már kb. 4 palival együttélt.Ez egy nagy bravúr, hogy egy jó parti a horogra akadt és el is veszi.Azt, hogy mi lesz a vége, nem tudjuk még.
(válasz varga ica 15469. hozzászólására)

15469. varga ica2016-05-08 20:51
Fogalmam sincs,de ha lány búcsú van akkor lehet hogy Kenan is bulizni fog.Róla vajon látunk képeket?Annyira sajnálom,hogy Berg.nem lesz meghivva az esküvőjükre.Ugy szerettem volna látni,hogy ő milyen ruhába lenne,meg ugy az egész nőt,hogy hogynézne ki.Sinem lehet,hogy féltékeny lenne?
(válasz osi65 15468. hozzászólására)

15468. osi652016-05-08 17:55
Ica, nem tudod véletlenül, hogy náluk legénybúcsú van?
(válasz varga ica 15466. hozzászólására)

15467. osi652016-05-08 17:52
Jaj! Még most láttam az egész alakos menyasszonyi előzetes képet. Hát a barna velúr csizma, az is csodás a fehér csipkéhez. Remélem összejön jövő hétre is valami hasonló! Izgi lesz a szombat!

15466. varga ica2016-05-08 17:43
Amugy megfigyeltem hogy Sinem elég beképzeltnek tűnik ami képeket látok róla mindegyiken ugy pózol mint kis beképzelt majom.Mindegy hogy profi fotó,vagy magán jellegű,mindegyiken túl játsza magát.Kenan vak vagy???.Berguzár nagyon szép azon az eskűvői fotókon és nagyon szép a ruhája.

15465. varga ica2016-05-08 17:36
Hát mit mondjak Nekem első perctől kezve unszinpatikus Sinem se most sem eddig nem tetszett ill.nem tetszik,továbbra is azt mondom nem illik Kenanhoz,de majd kiderűl.Amugy ez a valami amit ruhának hívnak szörnyű plusz az a kis "édi"koszorú a fején hát "csodálatos"pont olyan mint ő.Gondolom azért a nagy napra szebb ruhája lesz.
(válasz osi65 15463. hozzászólására)

15464. O.Eta2016-05-08 16:36
Mindenkinek szép napot.Láttam egy fotót a libáról csupa csipkében,ezek után el kell hinnem a hihetetlent,Kenan elveszi.Abban reménykedtem,ha botrány árán is,de elmarad tőle.Hát nem!MÁS!Nagy a hallgatás Berg és Halit Argentin turnéjáról.Spanyol nyelvórákra jártak,argentin tangót próbáltak lejteni.Ezekben a hónapokban kellene utazniuk,de csend van .Még olyan feltevések is napvilágot láttak,hogy úgy időzítettek,hogy Kenan esküvőjén ne legyenek itthon.Tudtok valami közelebbit?

15463. osi652016-05-08 14:43
Sziasztok. Vasárnap délután pihenőidő. Olvasgatok a neten, és a szokásos oldalakon mit látok, Sinem lánybúcsúztató képei, és a videó. Kérem azokat, akiknek Sinem a kedvence most ne olvassanak tovább. Megrázó írás következik. Személy szerint elcsodálkoztam. Törökország stílus ikonja egy letépett függönyben. Alig hittem a szememnek. Többször megnéztem a ruháját. Vagyunk úgy, hogy elsőre nem tetszik, de minél többet nézzük, annál inkább megkedveljük. Hát ezt nem. Olyan érzésem volt, mintha a sztártervezőt hirtelen felrángatják álmából, felkelve az ágyból, letépi a függönyt és eldönti ez lesz az ügyfelem ruhája. Biztos a csipke drága, lehet kézzel készült, de előre az a lófarok jellegű lobonc nem is tudom mi. Lehet Kenan gyeplője lesz később? Szóval nekem egyáltalán nem tetszik. Én sokkal, de sokkal többet vártam, mivel a tervezője nagyon híres, Sinem is stílus ikon, akit fiatalok ezrei majmolnak. Hát remélem az igazi esküvői ruha is hasonlóan "egyedi" lesz és akkor nem fogunk irigykedni.
Láttam Bergék is esküvőn voltak, hétvégén. Nagyon klassz a ruhája, és roppant csinosan áll neki. Tudom ő is "fel szokott öltözködni!" , de azért, ha rendezvényen, eseményen, szóval ha nem a boltba ugrik le kenyérért, nagyon kitesz magáért. Szerintetek jól állt Sinemnek ez a valami?

15462. varga ica2016-05-07 12:48
Szerintem ezen a képen azért néz ki rosszul,mert maga a kép minősége nem jó,van róla azóta több kép is smink nélkűl,és azok mind jó képek.Amugy Én sem értem mért nem vállal már el valami szerepet?
(válasz Gabriella Tünde 15458. hozzászólására)

15461. csatret2016-05-06 22:55
Én csak arra tudnék gondolni, Berg talán azért nem mer vállalni új sorozatot, mert állandóan arra vár, hogy bármikor állapotos lehet. De már eltelt egy év, a bébi meg csak várat magára.
A forgatókönyvírók viszont rugalmasan alakíthatják a történetet,amibe, ha úgy adódna, bele tudnának szőni egy terhességet/szülést is, ha előre megbeszélik.
De így most egyelőre se film, se gyerek, az idő meg megy felette is.

15460. Érsekházi2016-05-04 21:19
Elég rosszul fest valóban natur változatban .
Nem tudni mi az oka a " számüzetésének " saját döntése ez , de lehet Halit nem engedi valamilyen okból . Sosem tudjuk meg , az Ő titkuk marad .

[link]

15459. mankos2016-05-04 21:02
Berg natúrban szerintem soha nem volt szép, az a hullámos hosszú haj is előnytelen., öregíti.

15458. Gabriella Tünde2016-05-04 19:05
Bergüzár a képen nagy ramatyul néz ki! Mintha nem is Ő lenne, a meggyötört arca, mint aki beteg.Nem dobhatja fel a kávéfőzés, nem arra hivatott.Ahogy nézek filmeket és sorikat nagyon sok vetélytárs lehet.Nem tudom miért jó, ott van Tuba, két gyerek mellett is állandóan játszik és toppon van.Most nézem Kördügünt,abban is Belcim Bilgin, egy szép és nagyon jól játszik.Nem értem, miért kell neki kávétfőzni és mosogatni ilyen tehetséggel?

15457. Érsekházi2016-05-04 12:34
Ma megjelent fotó Berguzarról elég meghökkentő .
Igaz smink nélkül ritkán látni , de akkor is borzalmas akár a saját öreganyja is lehetne .
Főleg úgy , hogy mellette van egy szép fotó róla .
Az utcán készült , mert a másik képen is abban a ruhában van és kutyát simogat .

Kenan napjai " megvannak számlálva " már csak 10 nap . Kíváncsi vagyok a nagy felhajtásra , kik lesznek a meghívottak .

15456. zsazsanéni2016-05-04 11:26
Én is megnéztm Murat filmjét,nem nagy szám.Most van a Youtu-na Seherezádé a lengyeleknél a Tisjac j.noc cimen.Elég soká ért hozzájuk.De ahogy előre néztem a Megtört szíveket,máj.17én már mást ir elő.Csak nem hagyják ezt is félbe?
(válasz klmama 15455. hozzászólására)

15455. klmama2016-05-03 19:19
Murat fílmje a "Kocan Kador Konus " egy vidámabb fílm,,,, hát nem a legjobb,,, Most néztem meg a " Güz Sancisi" ( Őszi fájdalmak ) fílmet,,,, Nekem tetszett,,,, Ez egy keményvonalas fílm , de szerintem jó!!! Érdemes megnézni,,,

15454. Gabriella Tünde2016-05-03 18:56
Elég népszerü I.Celikkol, nagyon jól játszik megvan az összhang a két főszereplő között.Izgi a film. Celikkolról azt olvastam,hogy szingli!Együtt játszottak egy filmben és lehet hogy azért hozták össze őket.A libának csak ugródeszka volt,ha követed az eseményeket.Éppen hogy csak szakitott Arda T.-al rögtön összejött I.C.-vel.Na de így volt ez Kenannal is, nem igen tartott szüneteket.Én csak azért várom az esküvőt, hogy lássam a jelenlévő vendégeket.
(válasz O.Eta 15453. hozzászólására)

15453. O.Eta2016-05-03 16:00
Nem sikerül a görög lányt megtalálnom,nem megy!Utánanéztem Celikkolnak,34 éves,és nagy meglepetés csak 174 cm magas.A libához illik,bár azt nyilatkozta, hogy csillagjegyeik nem passzoltak egymáshoz, ezért lett vége.

15452. mankos2016-05-03 07:50
Még nem néztem meg..Murat másik filmjét viszont megnéztem, elég gyenge
fent van a Dirilis első résznek első fele feliratosan
(válasz Érsekházi 15451. hozzászólására)

15451. Érsekházi2016-05-02 22:15
Nagyon köszönöm neked , belenéztem a youtubon lehet válogatok , de ez a politikai téma nem nagyon jön be .
(válasz mankos 15449. hozzászólására)

15450. mankos2016-05-02 19:17
Én letöltöttem, ha gondolod ;)
(válasz Érsekházi 15448. hozzászólására)

15449. mankos2016-05-02 19:16
Őszi fájdalmak (Güz sancisi)
(válasz Érsekházi 15448. hozzászólására)

15448. Érsekházi2016-05-02 18:45
Segítséget szeretnék kérni , hogy tudtok e valamit arról a Murat Yildirim filmről ami a Török hírességek oldalon volt úgy kb 2 hete . Csak letöltéssel lehetett megnézni és Beren Saat-tal játszik együtt . A címére nem emlékszem .
Nem a mostani vígjátékra gondolok . Sajnos már nem találom .
Előre is köszönöm !

15447. varga ica2016-05-01 22:58
Hát elég értelmetlen a fordítóval ,de valami olyasmi hogy nem vállalja,de az okát nemigazán értem.Amugy Engin most a Dirilisben játszik főszerepet,nemtudom hogy lesz e 3.évad belőle,ha nem lehet hogy pihenni szeretne,mert ez a sorozat elég fárasztó,nagyon sok benne harci jelenet,amugy a jövő héttől ezt is fogják magyarra forditani aminek nagyon örűlök ,mert nagyon jó sorozat.A vigjátékot nem néztem meg nemérdekel főleg Sinem miatt.Cansu-Ibrahim,szerintem Sinemnek Kenan nagyobb fogás nemhiszem hogy érdekelné.legalábbis most az eskűvő kűszőbén.
(válasz osi65 15446. hozzászólására)