FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Seherezádé - az új török sorozat (5. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

13671. sorozatmonika2015-05-03 22:04
Szavaztam,de úgy làtom a kara para ask vezet sajna elég gyengusz pedig...bàr nem hiszem hogy ez a szavazàs ér valamit.
(válasz mankos 13669. hozzászólására)

13670. varga ica2015-05-03 20:10
Nemsok remény vsn ugylátom.
(válasz mankos 13669. hozzászólására)

13669. mankos2015-05-03 20:02
Van egy szavazás hogy melyik Ay Yapim sorozatnak legyen következő évadja:
[link]

Szép álmokat :D :D
[link]

13668. varga ica2015-05-03 19:40
Laura ezt irta erre hirre:Pletykák a show, amelynek negyedik évad mintegy 6 epizód minimum ahhoz, hogy teljes mértékben fejleszteni az összes telek vonalak, és egy véget, hogy nem rohant. Pletykák azt állította, hogy a meghozott határozatról a producer, rendező, és a csatorna igazgatósága annak a ténynek a show még mindig nagy értékelés - 5+ millió tévénéző minden héten. Eddig Ay Yapım és Sema / Eylem csendes mintegy karadayi meghosszabbításáról legalább 6 epizódot. Nem biztos, hogy ha igaz, vagy nem ... Én figyelemmel kíséri a fecsegést így a híradásokat. Én nagyon szeretném ha igaz lenne én is ugyvagyok vele mint Te,hogy Kenant évekig tudnám nézni.Ha mégsem igaz,akkor nemtudom ,hogy miért bolonditják a rajongókat és kiaz, és mért jó ez neki?
(válasz mankos 13667. hozzászólására)

13667. mankos2015-05-03 18:53
Hétfő este én sem létezem a család számára :D
Már csak 6 hétfő este és vége, bár nem tudom abból mi igaz hogy 6 rész erejéig lesz 4. évad
Mondjuk Kenant tudnám nézni még jó pár évadon át :-))))))
(válasz varga ica 13666. hozzászólására)

13666. varga ica2015-05-03 17:54
Igen ez érthető, én is igy vagyok az idővel de a hétfő este az csak az enyém sajnos már nemsokáig hisz vége lesz a sorozatnak.Csak azt sajnálom hogy nemtudok angolul most milyen jól jönne. A gyerekeim meg /szerintük ilyen hülyeséggel/nemfoglalkoznak.Igymeg muszáj várni arra hogy hátha valaki leforditja és annak nagyon örülök.A legjobb amit Melinda csinál,hisz azt látjuk is nemcsak magértjük.
(válasz mankos 13665. hozzászólására)

13665. mankos2015-05-03 17:35
Ha lenne rá időm akkor nekiállnék, de amit elkezdtem azzal sem haladok.
Ha nem kellene dolgozni én elfordítgatnék itthon, de bent szenvedek napi 8,5 órát aztán jön az itthoni 2. műszak
A sorozatokat is este vagy éjjel nézem és keveset alszom.
(válasz varga ica 13664. hozzászólására)

13664. varga ica2015-05-03 17:19
Ezekkel a jó kis részekkel szerinted mi lesz,már a legutolsó részből is vannak angol feliratozás lehet hogy magyarul is megcsinálja nekünk valaki?
(válasz mankos 13663. hozzászólására)

13663. mankos2015-05-03 17:03
[link]

13662. varga ica2015-05-03 14:00
Sema Ergenekon & Eylem Canpolat beszél karadayi & Kara para,10perces videó jólenne tudni,hogy mit mondanak.

13661. Gabriella Tünde2015-05-02 14:34
Igaza van Kenannak, hogy elküldi a riportereket a búsba, ott lesik mikor jön ki a kávézóból éjjel. Együtt voltak Cem Karcsi, Bayraktar,Riza,lehet hogy egy kicsit kapatosan is,miért kell másnap viszontlátni magát egy újságban?Éjjel arra kell válaszolni ami tulajdonképpen a magánügye.Kenan nem szereti, lehetett látni máskor is, hogy finoman elküldte őket,mert a semmiből is tudnak nagy hirt kreálni.Halit feltett egy pár képet szülinapja cimen, azonban azok 2-3 éves képek.
(válasz varga ica 13659. hozzászólására)

13660. O.Eta2015-05-02 14:34
Én sem örülöm,hogyMeryemmel megy,bár remélem Kenannak nem tetszik.

13659. varga ica2015-05-02 11:55
A riporterek tegnap este kérdezték Kenant az állitólagos közelgő esküvőröl de Kenan megkérte őket,hogy ne kérdezzenek a hirről tőle.Ez most vajon mit jelenthet mert azt sem mondta hogy a hir nemigaz.Hajaj lehet,hogy tényleg van valami amiről nemtudunk, de ez olyan hirtelen jött nemigaz?

13658. varga ica2015-05-01 22:34
Két híres színész - Kenan İmirzalıoğlu és Meryem Uzerli utazik Montenegró június 13-án, mint egy vendég meghívására designer Atil Kurtoğlu az ő divatbemutató. a fő célja a show felhívni a figyelmet, hogy a kis turisztikai vállalkozások Budva.Utálom,hogy Meryemmel megy utálom azt a nőt.

13657. mankos2015-05-01 21:57
[link]
[link]

13656. kukac522015-05-01 21:45
[link]

13655. O.Eta2015-05-01 21:18
Én mindentől függetlenül örülök, ha lesz folytatás,csak azért, hogy láthatom őket továbbra is.

13654. mankos2015-05-01 20:21
Seherezádét nem láttam (de valahogy az az érzésem nem is mostanában fogom megnézni), a Szulejmánt meg nem nézem, de egyszer egy fórumon valaki azt írta, hogy szerinte a Seh-nek nem kellett volna a 3. évad.
(válasz Gabriella Tünde 13653. hozzászólására)

13653. Gabriella Tünde2015-05-01 20:04
Ahogy olvastam ott 6 részről irnak és szeptemberben.Nem tudom meddig húzzák és mit.Azt megfigyeltem, hogy a második évadok után szeretik húzni mint a rétes tésztát, több filmet jobb lett volna elöbb befejezni.Pl.Seherezádé, Szulejmán stb.Most még nem tartunk itt, mert most nagyon izgi.

13652. mankos2015-05-01 19:18
Szerintem a csúcson kell abbahagyni és legjobb lett volna ha ezt a 2. évad végével teszik meg.

Persze magam ellen beszélek, mert éjjel-nappal tudnám Kenant nézni (ne persze legjobb lenne élőben :D)
De 4. évad nem kellene, persze majd az évad végén nem ezt fogom mondani, ha lemegy az utolsó rész:-)

13651. Érsekházi2015-05-01 18:20
Nagyon jó lenne , ha még tovább tartana a sorozat.
Lehet , hogy Nazif papa barátját Dalyant lövik meg . Van egy kép a fb-n ahol Orhán gugol és a földön fekszik Dalyan . A kórházban az orvostól is felőle érdeklődik Nazif , de nincs jó hír az orvos szerint.
(válasz Gabriella Tünde 13646. hozzászólására)

13650. varga ica2015-05-01 18:17
Én is olvastam,és én nagyon örülnék neki de szereintem ez is olyan pletyka szagu és szereinten nemigaz.
(válasz Gabriella Tünde 13647. hozzászólására)

13649. Érsekházi2015-05-01 18:07
Köszi , igen az lesz , biztos hagyott hátra valami iratot vagy levelet amit Feride most olvas csak el. Izgalmas rész jön .
(válasz O.Eta 13648. hozzászólására)

13648. O.Eta2015-05-01 17:43
Feride öccse vagy bátyja Millih,aki öngyilkos lett

13647. Gabriella Tünde2015-05-01 15:09
Most olvastam a fb-n, hogy júniusban lenne vége a Karadayinak, azonban még nézők nyomására szeptemberben folytatódna és 6 részt adnának le.Ha ez igaz, nem kell elbúcsúzni júniusban a kedvenceinktől, gondolom jó pénzért még vállalnák azt a 6 részt.

13646. Gabriella Tünde2015-05-01 14:52
MS. ezzel a Cihánnal zsarolta Kerimét,hogy mindent elmond Feridének.BárKerimeelmondta volna, tulajdonképpen hasonló volt a sorsuk,biztos megértette volna és legalább feltárta volna MS. mocskos dolgait.Az előzetesből úgy tünik ki, hogy Feride beolvas az apjának, csak időben érkezzen meg a rendőrség, nehogy valamit tegyen addig.Orhan ahogy ráfogta a pisztolyt Seyitre, Ilknur rákiabált, de lövés hallatszott, majd a kórházban vannak.Lehet, hogy meghalt Seyis?Már azt a pillanatot várom, hogy Belginnel történjen valami,MS. elvhű kiszolgálója a gyérhajút is elvigye a rendőrség.A következő rész izgalmasnak néz ki, fokozzák erősen az izgalmakat.Én sem tudom,ki a Melih?Nem Sunáról van szó?

13645. Érsekházi2015-05-01 14:03
Jó pihenést kívánok mindenkinek !

A facebook Szulejmán oldalán van kép Halitról aki ma ünnepli 45. születésnapját amit meglepetés bulival ünnepeltek .
Az új filmjéről is van hosszú cikk meg fotók . Érdemes elolvasni .

Én nem emlékszem ki az a MELIH , segítenétek !
Köszi szépen :))

13644. baba8272015-04-30 18:32
CIHAN: Kerime asszony, az én anyám is volt…Rám bízta ezt, ha valami rossz történik vele, adjam oda Feride asszonynak.
ILKNUR: Orhan!
MELIH: Annyira szeretlek, drága nővérem. Nem tudom, hogy ez bármit is jelenthet, de…Előkészítettem neked a dokumentumokat, hogy tisztázzam az igazságot.
NAZIF: Adjon nekem valami jó hírt, doktor.
DOCTOR: Sajnálom…
MS: Te tudod?
FERIDE: Igen, tudom. Rájöttem mindenre, amit tettél és tudom, milyen bűnöző vagy, bár ha későn is. Beyefendi.
[link]

13643. Érsekházi2015-04-30 16:06
Egyenlőre nincs folytatása ma a Kenan sztorinak .
Elég hihetetlennek tűnik számomra is a hír .
Úgy írta ez a házassági pletyka úgy terjeng Cihangirban mint az ingatlan beruházása Kenannak .
Majd figyeljük az infókat .

Szinten_fan fordítása nagyon izgalmas tartalmat takar megint csak .
Attól tartok az apja nehogy valamit tegyen Feridével . Seyis lehet óvintézkedés gyanánt vitte el Orhán nőjét . Turgut nem hiányzott egyáltalán , csak bajt okoz .

13642. szinten_fan2015-04-30 14:29
A video-elozetesek elott (remelhetoleg nem helyett!), kijott a Karadayi kovetkezo, 109. reszenek tartalmi elozetese, angolbol forditom:

Mahir, aki aggodik, hogy Mehmet Saim esetleg banthatja Feridet, addig nem adja fel magat, amig Mehmet Saim-ot le nem tartoztatjak es bortonbe nem viszik. Arnyekkent fogja kovetni Feridet, hogy vigyazzon ra, megvedhesse a bajtol. Kozben ugy gondolja, hogy Feride eltitkol elole valamit. Kerdezi Feridet, de egyaltalan nem olyan valaszt kap tole, amit varna. Feride rejtegeti Mahir elott, hogy meg mindig terhes. Suna nehany dolgot veletlenul kifecseg, ami felkelti Yasin gyanujat ezzel kapcsolatban. Vajon Mahir szora tudja majd birni Suna-t? Vajon Suna elmondja Mahirnak, hogy Feride megtartotta a babat?

A fougyesz a legnagyobb titokban kuldi el a birtokaban levo bizonyitekokat ujjlenyomat vizsgalatra. Ugyancsak a legnagyobb titokban Ankaraba is elutazik, es meggyozodik rola, hogy a szukseges eljarasokat elvegzik. Ugy tunik, megfordult Mehmet Saim szerencseje (szo szerint hasznalt kifejezes: a szel az ellenkezo iranyba kezdett fujni MS-ra).
Mehmet Saim tudomast szerez rola, hogy elfogatoparancsot adtak ki ellene, es sokkot kap ettol. A rendorseg nemsokara az ajatajan dorombol majd. Elhatarozza, hogy elmenekul a rendorseg elol. Ebben a pillanatban kerul szembe Feridevel, aki akkor er haza. Vajon Feride engedi, hogy apja megszokjon?

Orhan, amint megtudja, hogy Nilay-t elraboltak, azonnal Seyis hazaba siet. Mikozben kerdore vonja Seyis-t, rajon, hogy a dolgok nem ugy vannak, ahogy hitte...
Kozben Turgut meg akarja felemliteni Dalyant, hogy megkaparinthassa a kabadayi-s teruleteket. Dalyanra nagy veszely leselkedik. Vajon Orhan kepes lesz megmenteni Dalyant?