FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Seherezádé - az új török sorozat (5. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

12005. szinten_fan2014-02-13 17:20
Videoreszlet is kijott, bar angol forditas meg nincs. Sok kepen szomoruak, de a legvegen nem olyan, mintha Feridenek es Mahirnak is kicsit felderulne az arca???

12004. szinten_fan2014-02-13 17:16
Feltettek nehany friss kepet a kov. 59. reszbol.
Nagyon ugy nez ki, hogy rendorok mentek Nazif papaert...

12003. O.Eta2014-02-13 16:05
Ha a páros, Berg és Kenan kiválna a sorozatból,akkor már legalább két nézővel kevesebben néznék a sorozatot.Én más filmben, sorozatban is szívesen nézném őket!

12002. szinten_fan2014-02-13 13:04
Mondjuk valoszinuleg nemcsak a nezettseggel hatnak rajuk, hanem van az a penz, amiert elvallaljak a 3. evadot. Ha en lennek a keszitok helyeben, es "ereznem az uj szelek fujasat" (vagyis az egyre nagyobb ellenallast a 2 oras heti sorozatreszekkel szemben), akkor lehet, hogy megprobalnek uttoro jelleggel egy oras reszeket kesziteni a 3. evadban. Igy kedveznenek a szineszeknek is, es folytatodna is a sorozat, s mivel nepszeru is, talan a kozonseg is hamarabb bele"tanulna", "atallna" ezekre a resz-hosszusagokra. Valaki szolhatna nekik, hogy en ezt javaslom:)

12001. rittynt2014-02-13 06:22
Ha Berg kiválna a sorozatból, akkor legalább egy nézővel kevesebb nézné a sorozat folytatását.
Lehet, hogy megpróbálnak nyomást gyakorolni az előadókra álságosan a "nagyérdeműre" hivatkozva. Nem tudom mennyire szervezett dolog ilyen hírek szivárogtatása, és kik mozgatják a szálakat.
(válasz varga ica 12000. hozzászólására)

12000. varga ica2014-02-12 20:52
Én személy szerint örülnék egy 3.évadnak bár lehet hogy tényleg nemlesz már annyira érdekes de Berg meg Kenan miatt még elég sokáig kitudnék tartani mert nagyon szeretem őket.Amugy nemigazán értem mert Berg meg azt nyilatkozta hogy nemlesz folytatás és pihenni fog.Remélem nem más szereplőkben gondolkodnak?

11999. rittynt2014-02-12 17:04
A hétfői rész a rendcsinálás és visszaszámlálás kezdete.Lesz benne egy kis huppanó (Feride felfüggesztése) de cserébe a főbíró veheti kezébe a dolgot ami a miniszter megbuktatásához feltétlenül szükséges. Feride így csak erkölcsileg ítélheti el az apját.A súlypont így a további bonyodalmakra helyeződik át.
(válasz Sofi10 11997. hozzászólására)

11998. rittynt2014-02-12 17:00
Az Ezelhez képest Kenan felnőtt férfit játszott annyi érzelemmel hogy korábban még (a filmjeit jobban ismerők sem) láthattak. Erős a kontraszt a gyors, erős, és ha kell kíméletlen férfi és a érzékeny megértő és gyengéd társ között. A törökök lelkivilágát jobban ismerők képet alkothatnak a Berg Kenan páros népszerűségéről.
(válasz Gabriella Tünde 11996. hozzászólására)

11997. Sofi102014-02-12 16:54
szerintem ugyan olyan kínlódás lesz a 3. szezon a Karadaynal mint a Seh-nél volt, nem tudom hogy mit akarnak még mutatni.
Nekem a hétfoi rész, nem nagyon tetszet, látni volt hogy húzzák az idot, és pedig még 14 rész hátra van.

11996. Gabriella Tünde2014-02-12 16:13
Szerintem Berg.és Halit más nagyon várják, hogy befejeződjön a forgatás, mert állitólag nagyon fárasztó és minden idejük erre megy.Azt olvastam, hogy már a Szuliból 2-3 felvétel lesz, az kb márc.eleje.A Karadayi nyújtásának sem látok sok értelmét, hiszen Turgut a rács mögött -igaz csak fél lábbal-.Az 58 rész után a főbiró? - valamit fog lépni, de az is lehet, hogy Feride elmond mindent és nyilt lapokkal elindul a teljes felgöngyölités,ideértve Mehmet S.-t is.A szerelem beteljesül stb.Nincs értelme még egy évadnak.A két kitünő szereplőt fogjuk még látni más filmekben!! A Seh-nél is a vége már csak kinlódás volt, mert ahogy ott Eda megjelent már nekem eldurvultak az események.A Szuli islehetett volna rövidebb, tömörebb.Biztos, hogy Berg. beiktatja a második babát, mert Alinak nagyon szeretnének egy testvérkét.Az azért aggaszt, hogy Kenan drog ügye hogyan fejeződik be.Mennyivel más Kenan mint az Ezelben volt. A szerelmi jeleneteket sokkal hitelesebben játsza!!
(válasz rittynt 11994. hozzászólására)

11995. rittynt2014-02-12 11:28
A http://www.berguzarhalit.com/ on is elmélkednek a folytatásről.

11994. rittynt2014-02-12 11:01
Az eddigihez hasonló hatású folytatást én is örömmel látnék.Kicsit szorongok amiatt, hogy Kenan úgy érezte, hogy elfáradt,Berg családtervezést és továbbképzést említett, és a háttérben lebegő drog-ügy. A reménykedésnél több garancia kell egy sokmilliós vállalkozáshoz.
(válasz szinten_fan 11993. hozzászólására)

11993. szinten_fan2014-02-12 09:44
Allitolag az egyik forgatokonyv iro megerositette, hogy valoban lesz harmadik Karadayi evad, az angol forditok pedig megigertek, hogy folytatjak a forditast!

11992. rittynt2014-02-12 09:02
A főbíró a miniszternél nagyobb hatalommal rendelkező résztvevő, a törvényesség őre.Személye a garancia, hogy a minisztert mint felbujtót elítélik, vagy jobb esetben megüti a guta.Az első racionális mozzanat az történetben, mert semelyik egyéb résztvevő nem lenne képes megroppantani a bűnözök összefogását.

11991. Vicus 64042014-02-11 14:40
Ez így is van a munkáját végzi. MS a legdurvább - remélem meg fogja kapni méltó buntetését - de ott van Sinan, Ayten, Necded stb.
(válasz rittynt 11988. hozzászólására)

11990. Sofi102014-02-11 14:37
Nekem az a nézetem hogy a főbíró egy nagyon rendes ember, neki már az eskuvon valami gyanus volt, hogy az nem tiszta játek.
FB, megjelent:
Let's hope that this person will be able to whitewash the eyes of spectators Institute of Justice of Turkey and its decision will be equitable

11989. rittynt2014-02-11 14:26
A főbíró ugyanolyan gyanakvással figyeli a Sinan Feride eljegyzést, mint a bírói erkölccsel szembeni elfogultságot. Számára Feride elismert bíró, de az alapelvek mindenek felett.

11988. rittynt2014-02-11 14:08
Szerintem azért jelentős különbség van MS rosszindulata és a főbíró gyanakvása között.
A főbírónak a bírók függetlenségén kell őrködnie, akár olyan áron is, hogy emiatt leváltja az érintett bírót a sikerességétől függetlenül.
(válasz Vicus 6404 11986. hozzászólására)

11987. rittynt2014-02-11 14:02
Egy mai szóval legfeljebb szakaszgyőzelemre lehet számítani, azaz az igazság részben győz és igen jelentős áldozatokkal jár.
(válasz Vicus 6404 11986. hozzászólására)

11986. Vicus 64042014-02-11 09:26
Sajnos egy maréknyi becsületes ember ellen egy komplett korrupt, bűnőzőkből álló aparátus áll szemben.
Csak a mesében tudja a jó kiharcolni, hogy sikeresen küzdjön meg a hétfejű sárkánnyal. Egyre jobban hiszem azt, hogy ennek a történetnek nem lesz happy and a vége.
A tegnapi gyönyörű jeleneteket beárnyékolta a sok ármánykodás és rosszindulat!

11985. varga ica2014-02-09 19:15
Holnap este a milliomodik közönség kapaszkodott a képernyőn ismét előre egy új sorozat a Karadayi ATV. Alapján a bejelentések a sorozat a nézők tanúi egy romantikus hétvégére a főszereplők a verzió Kenan İmirzalıoğlu and Poor comment . A fő ellenség - Turgut börtönben van , és képesek arra, hogy szabadon lélegezni , és élvezze a félreeső egymással. A forgatás a sorozat ezen a héten volt eltölteni egy gyönyörű helyen Bahcekoy az Atatürk Arborétum . Napközben forgatott romantikus része a tó , és az erdőben , akkor időt egyedül , a szerelem, hogy élvezze a kellemes pillanatokat. Maher és Farida fogja etetni a halakat a tó , hosszú séta az erdőben , hogy kiad egy nap tele van szeretettel. Ők lesznek távol a problémát , és ezért nem tudják, hogy Farida apja - Mehmet pénztáros tanultam erről ünnepek , és átvette az intézkedéseket, amelyek a kellemetlen hatással kapcsolatokra betwee Mahir és Farida és folyamatosan a közönség feszültséget az egész sorozat

11984. varga ica2014-02-09 18:34
Igen én sem szeretem hogy a szerelmükbe a halált mindig megemlitik számomra ez félelmetes és félek hogy nemjót igér a végére.Nem szeretném ha igy lenne.

11983. szinten_fan2014-02-09 18:17
Es itt az en verziom:

MEHMET SAİM BEY: A szerelem jon es elmulik, Nazif Kara.
NAZİF: Mag az apasagrol beszel, de nem latja meg a lanya szemeben az igazi szerelmet.
FERİDE: Senki sem veheti le ezt a gyurut az ujjamrol.
MAHİR: Gyonyorusegem. Mi a szivunkben hazasok vagyunk. en a tied vagyok, megha el is temetnek, es te az enyem. Meg a halal sem valaszthat el minket.

Azt nem szeretem, hogy a halalrol is beszelnek:(
Valaki azt is irta, hogy Feride megtartja a kiskutyust!
(válasz varga ica 11982. hozzászólására)

11982. varga ica2014-02-08 21:36
Ez a forditás pontosabb.Saima MEHMET BEY: szerelem jön és megy, Nazif Kara.
Nazif: Ha beszélni apaság, de vak, hogy a valóság a lánya szeretetét a szemében.
Ferid: Senki nem fogja ezt a gyűrűt le az ujjam.
Mahir: A gyönyörű nő. Vagyunk házasok a szívünkben. A tiéd vagyok, ha én eltemették, és az enyém. Még a halál sem el nem választ.

11981. varga ica2014-02-08 18:17
Mehmet: Hogyan kerültél így fog menni.
Nazif: mondja, hogy apa, de te annyira vak, hogy nem lehet látni a szeretetet a szemében a lánya
Feride: senki nem veszi ezt a gyűrűt le az ujjam
Mahir: a legszebb nő, én leszek a tiéd, és senki nem választhat el minket. (

11980. varga ica2014-02-08 17:04
Izgatottan várom a következő részt de félelem is van bennem.

11979. varga ica2014-02-08 16:32
58.rész második előzetes megjelent.

11978. O.Eta2014-02-08 11:59
A FB-on olvastam,hogy Halitot meghívták Bukareszbe,hogy pontosan mire vagy miért nem értettem a fordításból,de nevezési díj is van,s valami nagíobb összegről is szól aközlemény,de valamelyikőtök pontosabban felderíti majd. Március 8_án utazik ésw viszi magával feleségét is.

11977. varga ica2014-02-07 17:01
Kősz a forditást ezt mondtam én is hogy győnyőrü részeket fogunk látni és jőn utánna a fekete leves.Nemtudom meddig fog tudni még ártani nekik Feride apja és hogy tényleg sikerül őket szétválasztani?Nemtudom de mi nézők akik elejétől nézzük a sorozatot és szeretjük nemezt érdemelnénk.
(válasz szinten_fan 11975. hozzászólására)

11976. szinten_fan2014-02-07 15:58
Van fent nehany uj kep is a kovetkezo reszbol, az egyiken Feride egy nagyon aranyos kiskutyat tart, es van aki szerint Mahirtol kapott eljegyzesi gyuru van a kezen...