Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
15791. Érsekházi (válaszként erre: 15767. - Sorozatmonika)
2016. okt. 22. 23:25

Szia ! Tőled sem akarok szó nélkül "lelépni" .

Sokszor segítettél megérteni ami a sorozatokban zajlott . Ez a sorozat össze lett csapva ebbe a hirtelen jött befejező részbe .

Jó kis oldal volt , de a Karadayi után sokan elmaradtak páran illetve 2-3 maradtunk .

Neked sok jó sorozatokat és köszi mindent :)

15790. Érsekházi (válaszként erre: 15788. - Gabriella Tünde)
2016. okt. 22. 23:09

Szia ! Nekem is sok minden kideríthetetlen maradt.

Csak kitalálni lehet , persze ha értenénk a szöveget akkor egyszerűbb lenne . Ezek szerint Tarik volt a bűnös . Amikor Kaan bement a szobájába és üres volt ágya , akkor már gyanítottam az öreg a hunyó , aztán kiderült megjátszotta magát . Akkor Nazt is ő ölte meg , tényleg olyan törpe fura alaknak nézett ki a kapucnis ember . Azért mutathatták volna , hogy tudja a néző mi történt . Így ránk van bízva mit gondolunk . A sárga borítékot is Tarik tehette a kazettába a padló alá amit Naztól visszaszerzett . Amikor Feyza olvasta a dokumentumokat az egyiken volt egy férfi képe , lehet az volt az apjuk . Enver lányának mi szerepe volt azt sem értem . Muratot én se tudom ki ütötte fejbe , de elég szörnyen nézett ki a végén és ott hagyták a tetőn. Hülye vége volt , legalább Tarikért jöttek volna a zsaruk vagy hasonló......megúszta vagy képzeljünk amit akarunk . Nem ezt vártam én sem nem is bánom vége van .

Nem tudom itt az oldallal mi lesz , néha benézek , de a fordítással készült sorozatokat nézem csak ezentúl .

Köszönöm Neked , hogy kellemes partner voltál a fórumon . Nem búcsúzom , valamilyen oldalon még összefuthatunk !

2016. okt. 22. 18:00
leszálló tetőn olyan állapotban amilyen az öreg Tarik volt.Kuszaszem már megint dörgölőzött, de végül is, semmi...Feyza nyilván megszabadult Murattól, de én azt vártam volna, hogy összejjjön Emverrel.A befejezést vagy nem értettem, vagy szokás szerint össze lett csapva.Amilyen jónak igérkezett ez a film a vége felé nagyon gagyi lett.Lehet, hogy Te másként láttad?
15788. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15787. - Érsekházi)
2016. okt. 22. 17:54
Este megnéztem a befejező részt, nem tudtam sok dolgot értelmezni.Most már biztos, hogy anyjuk ez a felbukkant nő, akit fogva tartottak egy zárt intézetben.Miután kiszabadították elég gyorsan magához tért, visszajött az emlékezete.Az öreg Tarik műve lehetett az egész, szerintem Alinejatnak más lehet az apja és azért akarta kinyíratni.Azt nem értem, hogy abban a kis házban elrejtve milyen okmányok lehettek, az aláírást Tarik...-nak láttam.Felmerült bennem, hogy Murat azért jött vissza, hogy bosszút álljon, amiért az apját kiforgatta a vagyonából.Ezek az okmányok lehet, hogy arról szólnak!Murat megérdemelte a sorsát, az öreget mesterségesen ő tarthatta ebben az állapotban,partner volt ebben az orvos és az az ápolónő.Amikor Zeynep? kinyomozta ezt és a kezében voltak az orvosi leletek akkor döbbentek, hogy nem is olyan beteg, majd fel is kelt az ágyából!Gyorsan el is iszkoltak a nővérrel.Azt nem tudom Muratot ki végta ott fejbe, szerintem a Mama.Ahogy be lett fejezve nem igen értettem, azt láttuk csak, hogy Murat tolószékben a helikopter
2016. okt. 21. 17:09
Szia Gabriella Tünde ! Én megnéztem a befejező részt , ha már láttad jelezd kérlek , mert lenne pár kérdésem ! Köszi .
2016. okt. 19. 22:39
Gecce magazin úgy írja a holnapi rész lesz az utolsó !
15785. Érsekházi (válaszként erre: 15784. - Érsekházi)
2016. okt. 19. 11:05

Rosszul írtam a Fb. Ibrahim Celikkol Addicted Greek Fans oldalon találod .

31. Bölüm 2. Fragmani , ha érdekel .

2016. okt. 19. 10:57

Gabriella Tünde ! Ajánlom nézd meg a Fb. Kördügüm oldalon a 31. bölüm 2. fragmani- ját .

Nem semmi !!! Muratot eléri a végzete .

Azt olvastam az öreg Tarik nem is az apja Alinejatnak......szóval a vége felé jönnek a nagy meglepetések !

15783. Érsekházi (válaszként erre: 15780. - Gabriella Tünde)
2016. okt. 17. 23:56

Megnéztem a részt , tényleg sok mindenben igazad van . Nem nagyon érdekes már , mondhatnám uncsi .

Eylül nyomulása idegesítő viszont Kaan egyáltalán nem csípi a csajt . Még az ügyvédnőnek is jobban örül mint Kuszaszeműnek . Murat mindenbe beleavatkozik jól betette magát a Karasu cégbe .

Gökce elárulta magát övé a baba .

A vége izgalmas Süreya azt mondta Feyzanak lányom. Amennyiben tényleg még 3 rész van és vége , azt már kibírom . Nem bánom , ha vége lesz .

Ami most jön csütörtökön új rész az előzetesében nem láttam tisztán , de mintha Muratot valaki lelökné a lépcsőn , már ideje lenne elintézni ezt a mocskot .

15782. Érsekházi (válaszként erre: 15781. - THHFC)
2016. okt. 17. 23:45
Köszi ! Ezek szerint vége lesz . A legutóbbi rész nézettsége a 22. helyen végzett . Ezek után nem csoda .
15781. THHFC
2016. okt. 17. 15:10
November 3-án már a Kösem lesz a Kördügüm helyet,tehát még 2 rész lesz a sorozatnak.
2016. okt. 15. 16:32
Megnéztem én is a 29.részt,de nem tudom meddig fogom nézni mert nem tudott lekötni a film.Ez már egy bűnügyi sorozattá változott ami nem az én műfajom.A másik pedig az, hogy nagyon tud irritálni Kuszaszem nyomulása, még gyászolni sem hagyja Alinejátot.Most még ez a szerencsétlen nő is bejött, aki talán az anyjuk és valaki nagyon rejtegeti, valamiért.Talán a következő részben többet tudunk.Az is rejtély, hogy tulajdonképpen Emver lánya mit is keres és milyen kapcsolatban van Murattal.Muratot már valaki kicsinálhatná, milyen szemét módon terrorizálja Neslihant és ő nem tud szabadulni tőle.Az hogy Naz szerepe kiesett már nem olyan jó a film mint induláskor.
15779. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15778. - Érsekházi)
2016. okt. 14. 18:27
Én ma este nézem és majd jelentkezem-
15778. Érsekházi (válaszként erre: 15775. - Gabriella Tünde)
2016. okt. 13. 20:06

Megnéztem a 29. részt , elég unalmas alig történik valami . A kisbabáról szól a fele rész .

Gökce hazament szerintem az anyja nem is sejti övé a gyerek és egyáltalán Genco milyen magyarázatot adott neki kié a gyerek hogyan került hozzá.

A fiatal lány elég fura.....illetve olvastam Enver házasságon született lánya lesz , aki most dolgozik nála . Tök menő a csaj az a autó

és lakás nem semmi . Kilehet az anyja akivel telefonon beszélt .

Nekem tetszik az ügyvédnő Nihan , Kaan úgy örült neki mint ahogyan Naz ablanál tette . Kuszaszeműnél jobban eltudnám képzelni Alinejathoz . A végén sikerül kihoznia a börtönből , ügyesen teszi a dolgát . Remélem Alinajat szabadon már jobban azon lesz megtalálja Naz gyilkosát .

A 30 . rész előzetesei több izgalmat mutatnak .

Remélem a szakálltól is megválik , mert olyan már mint ez a ronda Murat .

15777. iscret (válaszként erre: 15773. - Ráhel13)
2016. okt. 12. 19:48
Nem mostanában néztem a sorozatbarát-on filmet, de valóban nem lehet megnézni semmit. Korábban csak beírtam a keresőbe, amit szerettem volna nézni, simán feljött a link , és már nézhető volt. Nem tudom mi történt, én is sajnálom, de nem segíthetek.
15776. Érsekházi (válaszként erre: 15775. - Gabriella Tünde)
2016. okt. 12. 18:39

Köszi , hogy leírtad én még csak félig néztem meg , de megnézem és akkor jelentkezem .

A Kara sevda - Végtelen szerelemnek is a felét láttam csak . Hosszúak a youtubos részek , kénytelen vagyok felezni .

15775. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15774. - Érsekházi)
2016. okt. 12. 14:41
Kissé késve de megnéztem a Kördügüm filmet, meg kell hogy állapitsam, hogy átment más kategóriába.Itt már nem is az érzelmekről szól az egész, hanem a bűncselekményekről.Most tippelek, hogy ki is lehetett a gyilkos, de az egész mocskos dolog szerintem Murat áll.Mindenkit megfélemlít,még az ügyvédet is kézben tartja.Nekem azért furcsa a Kuszaszem is, miért hallgatták ki őt? Most megcsináltatta az újabb újlenyomat vizsgálatot /Burcu Kara?/ talán megdől a bizonyíték, hogy Alinejat újjlenyomata volt a fegyveren.Kár hogy nem értjük a szöveget, talán többet tudnánk.Amilyen jó volt az első évad, ez a második már nem tud lekötni.
15774. Érsekházi (válaszként erre: 15773. - Ráhel13)
2016. okt. 11. 21:53
Szia ! Ezen az oldalon elég kevesen vagyunk , de én speciel ezt a sorozatbarátot nem használom , sajnos nem tudok tanácsot adni neked . Bocsi !
15773. ráhel13
2016. okt. 11. 13:02

Sziasztok!


Egy kis technikai segítséget szeretnék kérni.

A sorozatbaráton néztem vissza a nem látott egyéb sorozatokat, részeket ,de nem sikerül sem fellépni sem regisztrálni.

Tudtok erről valamit.

Meghívó kell.

Segítsetek !

Köszönöm!

15772. Érsekházi (válaszként erre: 15771. - THHFC)
2016. okt. 10. 20:41

Nem vagyok túl vidám a hírtől , de túllehet élni :) Valóban így van Belcim Bilgin nélkül olyan üres nekem . Ő egy szép , jó színésznő és kedves üde színfolt mindig . Nélküle nem tudják hozni a várt nézőszámot . Meg egyébként is húzzák olyan semmit mondó már az egész .

Megnézem a hátralévő részeket , hogy tudjam a végét. Aztán a THHFC - oldalra koncentrálok csak! Köszi ! :)

15771. THHFC
2016. okt. 10. 11:40
Egyenlőre még nem hivatalos, de azt beszélik,hogy 3-4 része lesz még. Gondolom ez nem csak a nézettség miatt alakul így,hanem Belcim Bilgin kilépése miatt is.
15770. Érsekházi (válaszként erre: 15769. - THHFC)
2016. okt. 9. 22:40

Elég váratlan hír , de meg kell mondjam korántsem olyan már mint amikor elindult a sorozat .

Köszi az infót !

Láttam most a Gecce magazinba írja.....ez van .

15769. THHFC
2016. okt. 9. 15:54
Sajnos a nem túl jó nézettség miatt a Kördügüm is véget ér...
15768. Érsekházi (válaszként erre: 15767. - Sorozatmonika)
2016. okt. 5. 20:36

Szia! Reméltem , hogy nézed . Még az elején vagyunk az új évadnak arra várok én is hátha kiderül sok minden . Igen az is foglalkoztat mégis hogyan jutottak el , hogy esküvő lett volna , de végül is már mindegy .

Lehet az új ügyvédnő Nihan /burcu Kara/ segít kibogozni a történteket .

Alinejatot is kihozhatná már a börtönből , nagyon nem szeretem az ilyet , ráadásul minden sorozatban van .

A kis srác igen a Szuliban cihangir herceg volt . Biztonság kedvéért megnéztem a wikin és ott is írja . Aybars Kartal Özson a neve 8 éves .

Most már kezd rendesen beszélni , mert eleinte alig nyitotta ki a száját , de édes pofa amúgy .

Következő rész után majd jövök :)

2016. okt. 5. 17:28

Sziasztok!Hát én is kivagyok nekem se tetszenek a dolgok ahogy alakulnak.Engem pl.az is érdekelne ki volt a kapucnis gyilkos,mintha Naz ismerte volna azt mondta siz?tehát magázva ön?ismerte de nemvtúl közeli.még ha Murat embere is volt de ki?

A másik hogy a növérhez(aki ali anyját áploja) aki bement rossz fiú megfenyegette hogy mégegyszer ne csináljon ilyet hogy odahív valakit mert egy ártatlan embernek kellett emiatt meghalnia.

Neslihan kérdésben én nem hiszem hogy Murat szeretné pusztán uralkodni akar fölötte és használja.

Burcu kara nekem se szimpi különösebben én is gondoltam hogy ő a kövi. Szerelem Alival de lehet hogy tévedés.

Az elejére visszatérve azt nem értem hogy mi történt az évadzáró után hiszen Nazzal szakitottak Eylüllel csókolózott erre az új évadba Nazzal esküvő.remélem leszrá válasz.Sok a nyitott kérdés.sok a dráma.kevés a szerelem.

Más:lehetmár volt róla szó,de a szulejmánba cihangir herceget nem kaan jatsza?csak akkor még kicsi volt?

15766. f206ecdc8b
2016. okt. 4. 20:30
Még nem láttam egy részt sem. Melyik adón megy?
15765. Érsekházi (válaszként erre: 15763. - Gabriella Tünde)
2016. okt. 4. 19:47

Az új szereplő a fiatal lány Melisa , Enver bey törvénytelen lánya . Kitől van a lány ez megint egy kérdés vet fel .


Jó lenne ha sorozatMónika is nézné és kicsit eligazítana , segítene nekünk !

15764. Érsekházi (válaszként erre: 15763. - Gabriella Tünde)
2016. okt. 4. 16:13

Látom hasonló a véleményünk , egyenlőre semmi eget rengető nem történik benne . A 29.részben megint az állítólagos Alinejat anyja Süreya asszony megjelenik . Ez is olyan titokzatos . Ha értenénk a szöveget biztosan jobban eligazodnánk .

Igazad van Murat féltékeny lehet Umutra és Neslihan tetszik neki ez kétségtelen . Az a nézés ahogy tud bámulni ki a fejéből Murat szörnyű . Feyza és közte egy csepp érzelem nem látszik .

Kaant sajnáltam amikor várta az apját és Ibrahim a sofőr száll ki az autóból .

Volt egy jelenet lefordítva a Fb-n amikor Feyza meglátogatja Alit a beszélőn , arról is szó esik Kaant iskolába kéne küldeni . Ali azt mondja ha kikerül megbeszélik . Tényleg csak teng -leng az a gyerek , pedig nagyon értelmes okos .

Burcu Kara nem egy nagy ász , egyenlőre nem nagyon bontakozott még ki a szerepében .

Belcim Bilginhez hasonló úgysem lesz senki .

Sok olyan dologgal töltik ki az időt , mint a kisbaba pátyolgatása is . Remélem fantáziadúsabb lesz . Még adok 1-2 rész esélyt neki , aztán már csak a feliratos sorozatokat fogom nézni . Annak van igazán értelme .

15763. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15762. - Érsekházi)
2016. okt. 4. 12:32
Nekemis hasonló a véleményem, nem biztos hogy ssokáig vagy a végéig fogom nézni a filmet.Naz hiánya sokat ront a filmen, a kuszaszeműt nem birom látni, nagyon beletenyerelt a kapcsolatban, szinte üldözte Alineját.Azért az a nagy szerelem nem lehetett Alinejat részéről, hiszen Kaan nem lett volna.Naz szerette viszont, hiszen akkor nem vált volna el.Az egyik résznél Naz azt mondta az anyjának, hogy most érzi az igazi szerelmet.SAzerintem minden aljasság mögött Murat áll.Feyzát is érdekből vette el, közben titkon azt szeretné, hogy Neslihan vele legyen.Azért tiltotta el Umuttól.Burcu Kara lépett szinre - én nem szeretem, több filmben is láttam-, Kaannal lehet hogy jó kapcsolatot tud kiépíteni és ezért Alinejat közelebb kerül hozzá.Azt mondta Neki csak a fia számít ezután.Majd meglátjuk.Nagyon lestrapált kinézete van, olyan ápolatlan, a bőre is leégett.
2016. okt. 4. 12:11

Még egy gondolat ! Akihez a végén Kaan ment az ügyvédnőhöz / Burcu Kara / még az is lehet összejön majd Alinejattal ?

Csak úgy tippelek .

Kíváncsi vagyok a véleményedre !

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook