Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
14771. Érsekházi (válaszként erre: 14770. - 55940eb484)
2016. jan. 17. 20:33

Nagyon igaz amit írtál , nekem is ez a véleményem.


Nem látta senki még a Éj királynőjét ? Fent van a Török híresség oldalon felirattal a 2. rész előzetese . Nagyon jó , a két pasi egy nőért verseng , már az 1. rész is izgalmas . Tudom sokan nem bírják Uzerlit , különösebben én sem , de itt egész más ebben a szerepben látni . Yildirim is tetszik és Funda ( Karadayi Belginje ) is nagyon jól játszik .

14770. 55940eb484 (válaszként erre: 14769. - Érsekházi)
2016. jan. 17. 17:11
Szerencsére Kenan nem az a "minden napra egy kép a FB-ra vagy az Istagramra", annál komolyabb, és inteligensebb, másrészt, amíg nem jelenik meg semmim hír, addig talán nem vett el a csajt.
14769. Érsekházi (válaszként erre: 14767. - Varga ica)
2016. jan. 17. 13:25
Sehol semmi hír és nagyon leálltunk a "csevegéssel" is .
14768. Érsekházi (válaszként erre: 14765. - Izibel)
2016. jan. 16. 21:23
Szia ! Sajnos ezt a sorozatot úgy gondolom , hogy ebben a fórumban egyikünk sem nézi .
14767. varga ica
2016. jan. 16. 19:59
Nagyon figyelni kell,mert fehér ruhában van és a háttér is fehér igy nehéz észre venni.Vége a napomnak.
14766. varga ica
2016. jan. 16. 19:53
Most kaptam egy "fülest"Sinem Kobal instagram today és gyürű van az ujján.Még nemláttam a képet, ha valaki látja mondja azt,hogy nemigaz!!!
14765. Izibel
2016. jan. 16. 19:18
Sziasztok! Nem tudom hogy jó helyen járok, de minap rábukkantam egy török sorozatra eredeti nyelven amit sajna nem értek, a címe Seref Meselesi ......na jó bevallom a főszereplő férfi miatt kezdtem nézni hát nagyon jóképű...szóval ha valaki nézte írja le hogy mi a lényege főként Yigitre lennék kiváncsi kicsit zavaros volt hogy kit szeret valójában .
2016. jan. 16. 15:54

Megint írnak a Kenan - Fahriye helyzetről , de megvárom amíg magyarul olvashatom . A szavazásnál Halit megelőzte Kenant ez is érdekes helyzet . Nem tudom ez mire megy , aki megnyeri kap valami díjat?

Úgyis szeretnek osztogatni .

Megnéztem az Ibrahim Celikkol sorozat 2. részét..... nem is tudom annyira nem nyűgözött le. Ebben is szenvedés , nyavalygás ami sok. A Yeter sorozat talán most kezd beindulni a 3. részben . Most nálam az 1 helyen az Éjszaka királynője vezet .

Bergék a tangó után spanyolul tanulnak az is kell majd Argentínába . A jelek szerint megengedhetik maguknak ezt a hosszú lazulást .

2016. jan. 16. 07:56
Énmeg már kezdem unni, hogy Halit ugyan jó ideje 2 év? nem csinál semmit, de napi szinten több képet is rak fel magáról, vagy magukról.A Seh-ből, ami ugye 6-7 éve fejeződött be és azóta rengeteg jó filmet lehetett látni.Szerintetek mi a célja ezzel, hogy ne felejtsék el a nézők, vagy lássák milyen szuper társak?Nem tudom megfejteni.Azért Bergnek is jót tenne, ha valamit elvállalna, mert úgy látszik a beharangozott kis tesó csak nem akar jönni és a piacon nagyon sok jó és szép szinésznő van!
14762. 55940eb484 (válaszként erre: 14761. - Érsekházi)
2016. jan. 16. 00:19

Lehet is nagy visszhangja, de jobb lenne, ha ez csak valami pletyka lenn, hogy ezt csajt akarják Kenan partnerének

Ha már Fahriye, akkor nem hagyhatom, ki az urát "hú de jól nézek ki Burak-ot" sem , nem tudom mi a célja vele, de ezek napi szintem felrakott képek, vagy hírek, hogy éppen mit csinál(nak) már annyira a ripacskodás határát súrolják......de hát ha népnek ez kell, akkor ám legyen, én már lassan semmit nem értek


Előre is bocsi, ha valakinek ez rosszul esett, mentségemre szóljon, hogy nem a mai volt élete legjobb napja, sőt.....

2016. jan. 15. 14:52
Fb. Karadayi oldalon ma van egy elég hosszú cikk és kép Kenanról meg Fahriyéról . A fordító csak annyit ír nagy visszhangja van , hogy együtt fognak játszani . Jó lenne tudni az egész tartalmat.
14760. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14759. - Zsazsanéni)
2016. jan. 15. 12:02
Egy borzalmas eset! Bármelyikünkkel megeshet.Azt olvastam, hogy egy török idegenvezetőnőnek köszönhető, hogy nem volt több áldozat, ugyanis a német csoportot vezette és feltünt neki, hogy egy férfi követi őket és valami furcsa eszközt vett elő, azon matatott.Gy anus lett és felismerte, hogy baj van, elkiabálta németül, hogy fussanak, igy kb.15 ember menekült meg, azonban ő megsebesült, s elvesztette a hallását.Én is voltam ott többször is, onnan tudtunk jól tájékozódni is.A török népnek milyen felbecsülhetetlen történelmi értékek vannak ott, semmire nincsenek tekintettel, arról nem beszélve törökök mennyit segitenek a szíreknek. Mikor lesz ennek vége?Most nagyon visszaesett ennek kapcsán a gazdaság is egy euró most 3,3 trl., az arany már több mint 100 gr.-ként.Egyébként nagyon épitkeznek, 2015-ben új vasuti hálozatot adtak át, 240-270? sebeséggel.Jó lenne nálunk is ugye?Murat jóképű,jó szinész és szimpatikus is.Én is láttam több filmben.Most majd megnézem -csak miatta- az új sorozatát, amit Maryemmel játszik.A Boszporusz hid a kedvencem és én is ki szeretnék még menni.
14759. zsazsanéni (válaszként erre: 14747. - Gabriella Tünde)
2016. jan. 14. 11:20
Mi is ott kezdtük az Isztambuli programunkat annál az oszlopnál ahol a robbantás volt.Bele gondolni is rossz ami ott volt.Akkor is volt sok német turista még sokkal idősebbek voltak nálam.Ezzel elriasztják a turistákat.Murat nekem is szimpatikus,sok jót láttam már tőle.Sajnálom,hogy nem vesznek meg olyan filmeket amiben szerepel.Most épitik a harmadikl hidat is a Boszporuszon,szeretném még egyszer azt is látni,megigértem unokámnak,hogy elviszem egyszer oda is.De kettesben,nem utazási irodával,rohanó idővel.Selma Ergenc az Asi-ban is szerepel,aranyos szerepe van.
14758. Érsekházi (válaszként erre: 14756. - Varga ica)
2016. jan. 13. 23:08
Elég hajmeresztő.....bocsi , visszavonom !!!!!
14757. 55940eb484 (válaszként erre: 14755. - Érsekházi)
2016. jan. 13. 22:46

Ahogy itt ott olvasom sokan nem szeretik M-t, én még nem láttam, Szulejmánt nem nézem, nem tudom milyen színésznő.

Mostanában amúgy nagyjából leálltam, a török sorikkal, csak a Karadayit nézem, az nálam egy külön kategória

Még Burak Hakki új sorozatát se kezdtem el, sőt még a hegedűst se fejeztem be, de már csak 30 rész van.

Valahogy megcsömörlöttem a török sorozatoktól/ban.

Meg annyi jó nem török sorozat is van, amit már régóta meg akarok nézni, nekem jöhet minden Aztán van egy csomó régebbi, újabb film, amit nem láttam, szóval most megint a nem török korszakomat élem.

Én ilyen hűtlen típus vagyok, de kell a másmilyen is.

14756. varga ica (válaszként erre: 14755. - Érsekházi)
2016. jan. 13. 22:46
Remélem ez nem lesz soha,bocsi.
14755. Érsekházi (válaszként erre: 14754. - 55940eb484)
2016. jan. 13. 22:28
Neked is tudom ajánlani ezt az új sorit . Nem akarok elárulni többet , de 30 évvel ezelőtt kezdődik a történet aztán napjainkban folytatódik és nagyon romantikus könnyed . Francia országba visz el minket ,gyönyörű tájak klassz zene . Ez a Meryem meglepett, mert a Szulejmanba megutáltam , de ebben sokkal kedvelhetőbb . Aztán komolyodik a történet sőt nagyon érdekes lesz . Visszamegy Meryem Török országba aztán bonyolódik minden . Ez így hülyén hangzik , de meg kell nézni . Murat Yildirim-t is bírom . Nekem azzal sem lenne bajom ,ha Meryemmel játszana Kenan , legalább egy szőke nővel lenne egyszer .
14754. 55940eb484
2016. jan. 13. 22:03
Cansut nem tudtam megszeretni az Ezelben, úgyhogy ő nálam kilőve, viszont Tubával nincs bajom, ne de nem mi döntünk valóban.
14753. Érsekházi (válaszként erre: 14750. - 55940eb484)
2016. jan. 13. 21:27
Kíváncsi leszek végül kit kap partnernek . Akit írtál Beren ő is , de Cansu Dere , Tuba is elképzelhető . Cansuval többször is játszott . Az is lehet inkább fiatalabbra gondoltak . Kár is találgatnunk . Úgyis az Ay Yapim dönt .
14752. Érsekházi (válaszként erre: 14747. - Gabriella Tünde)
2016. jan. 13. 21:15
Megnéztem a Gecenin Kralicesi új sorozat 1. részét . Nagyon tetszik , a két főszereplő remek nemcsak Yildirim , de Uzerli is . Több ismert színész játszik még benne . A történet jól felépített és egyre érdekesebb . A végén előre sejtettem mi lesz , az idős pasas meg a "fogadott" fia egy nőbe szeret bele . Lesz ebben is sok izgalom meg bonyodalom . Ajánlom neked is .
14751. 55940eb484
2016. jan. 13. 14:03
Ja Kazal Kaya nem ő semmiképpen ne legyen, nem szeretem
14750. 55940eb484
2016. jan. 13. 14:02

Magam részéről a színésznők közül Beren Saat-ot szívesen látnám Kenan partnereként, szerintem ő tehetséges, nem olyan üresfejű libuskának néz ki, Aztán van még az csaj a Hazar Ergüclü, ameddig néztem a Kuzey Güneyt róla mondanám, hogy a sorozatbeli színésznők közül van színészi tehetsége (az Analar ve Anneler-ben is játszott úgy tudom)

Nem tudom nagyon sok színésznő van, sokat nem is láttam még se filmben, se sorozatban, na majd kiderül, ki lesz Kenan partnere

2016. jan. 12. 20:17

Most mindkettőtök írására reagálnék .

Sinem azért miután most több sorozat is menet közben véget ért , már nem annyira érezheti kudarcnak az anyás sorozatát . Csak nehogy vele akarjon Kenan szerepelni (leszerepelni) . Sajnos Bergről le kell mondania .

Meryemet nem különösebben szeretem a Szulejmánba már nagyon meguntam őt , nem is nézem . Ebben az új sorozatban teljesen új arcát látni , de főképpen Murat aki miatt érdekel , mert benne nem csalódtam amikben láttam . A szavazás állása szerint Meryem Uzerli elég népszerű náluk , még Beren Saatnál is , pedig Beren sokkal jobb színésznő . Sinem ezen a szavazási listán nincs is már rajta . Viszont a Fb oldalán 1 millióval jóval többen kíváncsiak rá . Lehet ott szeretik .

Hazal Kaya 2.helyen áll . Mi alig ismerjük pedig sok sorozatban szerepel . Fiatal ő még . Remélem Berg megelőzi van még két és fél hete. Sok új sorozat van most lehet válogatni belőlük .

14748. varga ica (válaszként erre: 14747. - Gabriella Tünde)
2016. jan. 12. 19:42
Jaj neidegesits,hogy Kenan,Sinemmel akarna majd játszani(bár én már semmin nem csodálkoznék)azért azzal ő is csak tisztában kell hogy legyen hogy gyenge szinésznő.A sorozata is nem azt mondom,hogy miatta lett vége,de sokan irták,kritikusok is,hogy nemjól játszott.A másik akit nagyon nem szeretek az Meryem a szulejmánt is miatta nem nézem.Hát azért még van választék,tényleg sokan vannak szép és jó szinésznők hátha sikerül valakit találni.
14747. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14746. - Érsekházi)
2016. jan. 12. 18:58
Annyira azért nem egy gyönyörű és jó szinésznőFahriye,hogy pótolhatatlan lenne, állitólag Kivó nagyon ki volt akadva rá a Szerelembe háborúban film forgatásakor, mert nehéz vele együtt dolgozni a rossz természete miatt.Biztos találnak helyette, csak nehogy Kenan bepaszírozza Sinemet!Murat Yildirim egy nagyon jó és sármos szinész, láttam vele sorozatokat. Meriemért nem tudom miért vannak annyira oda, nekem nem tetszik és iszik is.Sok jóképű férfi szinész és sok gyönyörű, fiatal török szinésznő van és tehetségesek.Megnéztem a egy részt SElma Ergenc és Murattal a most játszó sorozatukat, ahol háborúban játszódik.Majd még rákeresek és nézem tovább.Isztambulban azon a helyen van a legtöbb túrista, állitólag német csoportot találtak.Borzasztó, elege lehet Erdogannak most és most jobb nem menni oda, mert senki sincs biztonságban!
14746. Érsekházi (válaszként erre: 14745. - Gabriella Tünde)
2016. jan. 12. 17:23

Fogom én is nézni , mert ez a Celikkol nekem újdonság meg tetszik a higgadt játékstílusa is. Ameddig érdekel nézem . Most csütörtökön lesz a 2. része a Fox tv csat van , de másnap egyszerűbb visszanézni .

Ma este indul a sztár tv -n 20:00 a Gecenin Kralicesi ( Az éj királynője ) Murat Yildirim , Meryem Uzerli és aki a Karadayiban Belgin volt az is szerepel benne . Az ajánlóban tetszett ami volt részlet . Murat jó színész .


Olvastátok meginterjúvolták Fahriyét , hogy állítólag Kenan nem akar vele együtt játszani , de azt mondta , hogy semmi nem biztos még .

Az is volt a csaj is sokat kért a szerepért .

Szerintem közöttük egész biztos nem működne az a bizonyos kémia . Kenan meg is engedheti már , hogy válogasson ki legyen a partnere .

Szerintetek mi a helyzet , mit olvastatok erről ?


A mai Isztambuli robbantás a Kék Mecsetnél a legforgalmasabb turista helyen , nagyon elszomorító .

14745. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14724. - Érsekházi)
2016. jan. 12. 16:39
Megnéztem a Kördügüm film 1. részét Ibrahim C,-val és nagyon tetszik.Úgy látom, hogy még csak ezt az 1 részt adták.Azt hiszem meg fogom nézni a többit is.Ez az Ibrahim nagyon bejön.Akkor amikor egy plázába kézenfogva lekattintották, úgy irták hogy Ibrahim anyja hires szinésznő vagy énekesnő.Mindegy, nagyon jól is néz ki és jól játszik.Az Aci Ask 4.része is fent van, az is jó film, ugyan elég hangos, de nagyon gyorsan peregnek az események.Ha tudtok valami jó kis filmet, szóljatok légyszives.
2016. jan. 11. 23:42
Szerintem ezt a nagy ráhajtást Sinem csinálhatja, mert valljuk be,hogy Kenan nagyon jó parti.Még a focista Arda Turán ágya ki sem hült, már összejött a következővel és lehet,hogy azon a 3-4 éves kapcsolaton még túl sem volt.Ott is menyasszony volt és az esküvőt tervezték. volt fent Arda T. is egy gazdag pali és elég hamar összejött a mostani barátnőjével és itt is az esküvőt tervezik.Sok kép és hír volt róla.Lehet, hogy ezeket a híreket nem birja elviselni és hogy törlesszen titkon az újságiróknak szolgáltat friss hireket.Kenan nem hiszem hogy valamit is kifecsegett volna, attól azért komolyabb férfi.
14743. varga ica (válaszként erre: 14742. - Érsekházi)
2016. jan. 11. 21:25
Ha Sinem pletykálta el szerintem elnézi neki Kenan,ha elakarja venni akkor nemhiszem,hogy számit,hisz annyira örült neki Sinem,hogy végre elveszi valaki,nem is valaki,hanem Kenan. Amugy Ti hogy látjátok nagy a szerelem köztük?
2016. jan. 11. 21:13

Ez szuper többen azonos állásponton vagyunk . Már megírtam én is , hogy a fenébe tudhatják ezeket a részleteket , de ahogy írjátok Sinem pletykálhatta el . Kenan mit szól ehhez lehet nem is tud róla , most elvannak utazva . Ha meg igen akkor ezt is elfogadja a csajtól ? Pedig óvja a magánéletét .

Ha már a sokat emlegetett filmekben gondolkodunk , Sinem még közben terhes lesz és akkor mindenképpen elveteti magát.......ez csak vicc volt , de a filmekben sokszor van ilyen .

Úgyhogy várjuk a folytatást mi lesz ebből .

❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook