Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
14801. osi65
2016. jan. 21. 14:04
Lányok, szerintem Sinem most az előzőekből tanulva nem fog várni nyárig. Szerintem ! Lehet, vagy talán biztos is, hogy a gyűrű rajta, esküvő lesz kb. 2 hónapon belül. (Valentin nap?) Biztos, hogy gyorsítani fog a dolgokon, nehogy előforduljon mégegyszer vele az, hogy nem ment férjhez. Szerintem !
14800. klmama
2016. jan. 21. 14:01
Szerintem Kenan már adott gyűrűt Zeynepnek is , akivel 6 évig élt együtt,,,, A nyár még nagyon messze van és addig még sok minden megtörténhet,,,, Vagy lesz esküvő v. nem,,, Várjuk meg a nyarat,,,,
2016. jan. 21. 12:52
csak januárt írunk.Várjuk ki a végét!!!
14798. osi65
2016. jan. 21. 12:42
Azon csodálkozom, hogy nem kérdezték meg: hányadik is ez? Mindet ennyire várta.
14797. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14796. - Gabriella Tünde)
2016. jan. 21. 11:35
Ez a hir ma jelent meg az Ayakli gazete c. lapban.
2016. jan. 21. 11:33

Sinem Kobal most számolás le a nap, hogy az esküvő a Kenan İmirzalıoğlu. Boldog pár egy csörgő ütemben járó folyamatos házasság idén nyáron ülni az asztalhoz.


Sinem Kobal a Kenan İmirzalıoğlu felé házasság! Kenan İmirzalıoğlu a karácsony este, hogy elfogadja a házassági ajánlatát romantikus esküvő Sinem Kobal izgatott. A pár esküvői ezen a nyáron ülni az asztalhoz, és nézd meg a helyszín az esküvői tanultam.


Kobal: érzékeli IGAZ


Sofa Hotel Nisantasi vesznek részt a díjátadó ünnepségen került sor az előző napi Sinem Kobal, megerősítette a házassági ajánlatát. Kérdések megválaszolása sietve szép lejátszó, "Érzi, a házasság" véget vet a vitát azzal, hogy egy nyilvánosságra hozatalát. A htmagaz


Egyéb hírek

14795. varga ica (válaszként erre: 14791. - Osi65)
2016. jan. 19. 19:29
Én is csak a forditóval tudok meg dolgokat,meg amiket irnak.Azt olvastam,hogy nem volt olyan nagyon drága a gyürü,mint ahogy Sinem mondta,meg talán még szóba került az esküvő is de azt mondta nemakar a magánéletéről beszélni.Ha ha csak a gyürűt mutogatni ugye?Egydolog zavar nagyon az hogy Sinem már harmadjára akar férjhez menni az nemérdekel (mondjuk egy kicsit ciki)az ami zavar,hogy Kenan először ad gyűrűt valakinek.
2016. jan. 19. 17:36

Sinem mindent kibeszél az is lehet eltúlozza .

Ma több török gazetesi is vele foglalkozik . Sinem beszélt házasságról . Az egyikben így írja :

- Sinem Kobal pasziánsz Kenan Imirzalioglu -

Célzás lehet arra köztudott , hogy a pasziánsz egyszemélyes játék .

2016. jan. 19. 16:29
Ez egy nevetséges dolog, hogy a menyasszony közli a gyűrű árát. Nem tudom mit szól ehhez Kenan! Nem hiszen, hogy elárulta volna az árát.Ez a dolog Sinemet minősiti!
14792. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14790. - Sorozatmonika)
2016. jan. 19. 16:25
Köszi az infót, igy világosabb már.Nekem nagyon bejön ez az Ibrahim C.Jól játszik és jó képű pasi.Meg fogom nézni az ajánlott filmet, most belekezdtem 3-4 sorozatban, de ezekkel az újakkal csak lassan lehet haladni, ahogy felteszik, igy egy-egy filmet nézek majd meg. Ha tudsz még ajánlhatsz valami szépet.Azt lehet látni, hogy Ali mindjárt felfigyelt a doktornőre, biztos egy szép szerelem tele bonyodalmakkal fog kialakulni
14791. osi65
2016. jan. 19. 14:53
Varga Icát kérdezném, vagy valakit, aki tud törököt fordítani. Mai "GECCE" magazinban beszél Sinam Kobal az eljegyzésről. A fordítóval azt lehet érteni, hogy az eljegyzési gyűrű ára 200.000 nem tudom, hogy milyen pénznem. De ő ezt honnan tudja? Megmondta neki Kenan? Az "Ayakligazete" magazinban szintén le van ez írva ma. Tudja valaki magyarra fordítani, mit mondott tegnap este Sinam a díjátadó után a riportereknek az eljegyzésről, és hogy honnan tudja mennyibe került? Köszönöm előre is.
14790. sorozatmonika (válaszként erre: 14786. - Gabriella Tünde)
2016. jan. 19. 13:34
Szerintem az lesz nagyon érdekes ahogy AliNejat és Naz szép lassan összejönnek...
14789. sorozatmonika (válaszként erre: 14788. - Osi65)
2016. jan. 19. 13:33
Nincs mit😊
14788. osi65 (válaszként erre: 14787. - Sorozatmonika)
2016. jan. 19. 13:24

Jaj de szupi. Köszönöm szépen!!! Nagyon nagyon !!!

Szép napot.

2016. jan. 19. 12:38

Szia!Sajnos fordításról még nem tudok,törökül nézem.Ha netán bármelyik török film,vagy sorozatot fordítják,arról értesülsz a Török hírességek face oldalán. [link]

A családi szálak szerintem:

Ali Nejat Nagyon gazdag cégbirodalom tulajdonosa.ill. majd annak örököse.

Apja (a kis kopsz) Tarik úr.Ő az alapító és afő tulaj.

velük él még Tarik úr lánya,Ali nejat nővére:Feyza,aki belebolondult fia elvesztésébe(ALi nejat karambolozott,autóversenyző volt.

A másik fiatal csinos nő:Neslihan,Ő pszihiáter és zért van Feyza mellet,hogy mindenbe segítse és kezelje folyamtosan.(szerelmes Ali Nejatba)

Ali nejat barátja az ősz sálas Ayhan bey(úr)étterem tulajdonos.

Naz a doktornő,férje Umut a vöröses pali,élnek együtt Naz anyjával a hosszú hajú szemüveges nővel:Aysen asszony.

Umut családja:Gökce a huga és Cahide az anyja

Umut legjobb barátja Genco az autószerelő fiú aki szerelmes Umut hugába Gökcébe.

Didem a kisfiú Kaan anyja, egyéjszakás kaland lehetett..

elvileg ennyi


Ezekhez a szinészekhez tartozik,hogy a múlt héten láttam velük (ibrahim celikollal és Belcim Bilginnel a SADECE SEN című gyönyörű filmet,és magyar feliratos. fönn van a facén amit linkeltem.Nagyon tetszett.Nagyon szimpi két szinész.örülök ha segíthettem.

14786. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14784. - Osi65)
2016. jan. 19. 12:22
Én is nézem a Kördügümöt, szerettem volna olvasni róla valamit, de sehol semmit nem találtam,Úgy látszik neked sem sikerült, pedig egy jó film.A következtetésekből úgy értelmeztem, hogy a szőke csaj aki meglőtte magát szeretője, vagy felesége? lehetett és a kisfiú apja.A családban a "dilis "nő azért beteg, mert elvesztette autóbalasetban a kisfiát, akinek -szerintem az anyja és az apja szintén /Ibrahim Cs./.Azért beteg a nő mert a halálát nem tudja feldolgozni.Az öreg az após lehet, aki gazdag és átadhadta a vállalat vezetését a vőnek.Csak ott már nem működhet a házasság, csak az érdekek.Ezek az én következtéseim, nagyon várom a következő részt, mert jónak igérkezik.Ha valaki rajtunk kivül még nézi szivesen veszem ha megosztja a nézetét.
14785. sorozatmonika (válaszként erre: 14782. - Érsekházi)
2016. jan. 19. 11:54
Ezt már nem mertem megírni,hogy ezt is nézem :D :D :D
14784. osi65 (válaszként erre: 14781. - Sorozatmonika)
2016. jan. 19. 11:47
Szia. Szeretném tőled megkérdezni, hogy a Kördügüm valahol van-e fordítva? Nekem nagyon tetszik, de jő lenne tudni ki kivel milyen rokonságban van. Ibrahim testvére a két gazdag nő? Az idős gazdag ember az apja? Szóval hol lehet róla olvasni. Előre is nagyon köszönöm, ha válaszolsz.
2016. jan. 19. 10:50

Fb. Karadayin van 6 kis kocka kép összeállítás Sinem-gyűrűről . Alatta kb 19 hozzászólás elég vegyes véleményekkel . Azt írják olcsó gyűrű , sokan nem is hiszik az egészet , ez Sinem színjátéka , direkt mutogatja , hol a vőlegény.....stb .

Valóban Kenan még az idén amióta "vőlegény" nem is jelent meg sehol .

14782. Érsekházi (válaszként erre: 14781. - Sorozatmonika)
2016. jan. 19. 10:38
Szia! Örülök , hogy jelentkeztél . Igen ez mind nagyon jó. Még az Aci Ask -ot is érdemes nézni , most volt az 5. rész és egyre izgalmasabb .
14781. sorozatmonika (válaszként erre: 14771. - Érsekházi)
2016. jan. 18. 21:56
Szia! Megnéztem. Nekem nagyon tetszik.A Yeter is jó ("turgutcim"ismét hozza jól bevált gennyláda formáját),és a Kördügüm ibrahim celikollal is jó. Szóval jók az új sorik is.
14780. varga ica
2016. jan. 18. 20:13
Hát hiába ,akárhogy erölködöm sehogy sem tetszik Sinem és nem szimpatikus.Tudom nemis nekem kell,hogy tessen.Amugy a gyűrű szép csak ne az ő ujján lenne.
14779. iscret
2016. jan. 18. 19:35
Megnéztem az alábbi linkeket, csak annyit említenék meg, hogy itt mindig azt olvasom, hogy Halit minden nap tesz fel képeket, és mindig a Seherezádéból, hogy ne hogy elfelejtsék.Na, ahogy elnézem Kenannak sem mostani képei vannak fenn, hanem sok van az Ezelből és más filmjeiből.Vannak frissek is, de a zöme szintén régi!
14778. 55940eb484 (válaszként erre: 14777. - Gabriella Tünde)
2016. jan. 18. 13:12

Valaki csak elveszi :/

Nem is értem minek mindig gyorsan eljegyezkedni és összeházasodni (törököknél ez nagyon megy).

Szerintem míg két ember igazán megismeri egymást, ahhoz kell jó pár év, házasodjanak akkor össze, ha annyira fontos a papír).

2016. jan. 18. 12:19
Nagyon szép gyűrű.Ezért sokat "dorombolhatott"Sinem.Kora ellenére nagy tapasztalhattal birhat.Milyen érzés lehet 3 x is nekifutni a menyasszonyságnak?
14776. 55940eb484 (válaszként erre: 14774. - Sofi10)
2016. jan. 18. 10:46

Csak Kenan oldalait szoktam nézni

(se Halitot, se Berget nem követem, csak max ha Török hírességek oldalon írnak róluk valamit elolvasom)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


ha beírod a FB-on keresőbe, hogy Kenan Imirzalioglu, akkor kiad még egy csomó oldalt, meg vannak zárt csoportok is,ha érdekel.

Az általam belinkelt oldalakon mindig minden fent van.

14775. Érsekházi (válaszként erre: 14772. - Varga ica)
2016. jan. 18. 10:33

Puff neki itt van a fehér ruhás kép a gyűrűvel .

Erre vártunk a magyar oldalon legalább megértjük . Ez még nem jelent semmit , hiszen ez a harmadik nekifutása a csajnak mindig itt ér véget a történet.......remélem most sem lesz másképpen !

14774. Sofi10 (válaszként erre: 14770. - 55940eb484)
2016. jan. 18. 10:22
Meg kérhetlek le írnad nekem linket Halit és Kenan oldalaira FB-én
14773. Sofi10 (válaszként erre: 14766. - Varga ica)
2016. jan. 18. 10:20

Sinem gyuruvel [link]

Gyyúru kulon: [link]

14772. varga ica
2016. jan. 17. 21:12
Én attól tartok,hogy mint a bomba ugy robban majd a hir is róluk.Ez a nagy csend sem jó,jólenne tudni,hogy igaz e hir arról a hires lánykérésről.
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook