Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
2016. febr. 4. 17:01

Volt lehetőségem a üzletbe belelapozni az újságba. Berg- Kenan kapcsolatáról ír , hogy vele csalta meg,mivel Halit se volt hűséges és elhanyagolta . Kenantól megkapta a romantikát . Aztán mégis rendezni akarták a házasságukat a gyerek miatt is. Nem véletlenül kerülik egymást .

Nem csoda ha Halit féltékeny Kenanra . Azóta képekkel bizonygatják milyen szép boldog házasságban élnek .

Eddig is sejteni lehetett , hogy ez történt .

14860. zsazsanéni (válaszként erre: 14851. - Varga ica)
2016. febr. 4. 13:28
Valahogy nekem úgy tűnik olyan merev a Meryem a filmben.Murat itt is jól játszik,de a vibrálás nincs meg bennük.Várom,hogy mi sül ki végül a tata/Aziz/ rajongásából.Főleg Meriyem anyja is megjelenik a színen.Várom Nurgul új filmjét,mert a régi 2002-s filmben nagyon jó volt Özcan Denizzel/Asmali Konak_/.
2016. febr. 4. 13:14

A ma megjelenő Story magazinba a neten belenéztem .

Csak címszó alatt enged olvasni pár sort .

Halit Ergenchez azt írja , hogy Bosszúból csalta meg a felesége . Valaki olvasta a cikket ?

Kire gondol melyikre Bergre vagy az elsőre ?

14858. varga ica
2016. febr. 3. 23:19
Most olvastam egy hozzá szólást Kenanék fotójához amikor valami ajándék boltból jönnek ki kézenfogva,szóval igy szól (google fordítóval) Istenem,,,, én nem hiszem el,,,,, Kenan -bey,, mi ez az Ön oldalán ??Ez nagyon tetszik.
14857. varga ica (válaszként erre: 14854. - Osi65)
2016. febr. 3. 21:42
Borzalom ahogy kivan öltözve.De Kenan az jól néz ki.
14856. 55940eb484
2016. febr. 3. 20:17

Én most vitatkoznék. Szerintem Berg szép lenne, ha többet adna magára, de amilyen képek megjelennek róla, szóval nem tudom, nem tartom kimondottan szépnek.

A Karadayiban sokszor kimondottan gyönyörű volt, de amilyen a civil képeken, mintha nem ugyanaz a nő lenne, olyan koravén, biztos Halithoz akar alkalmazkodni...kár érte, eltűnt a fiatalsága, 40 évesen olyan lesz, mint a sajt öreganyja.

14855. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14854. - Osi65)
2016. febr. 3. 20:10
Én olyan jókat mosolygok a "kis rókafin".Tényleg Kenan mindig jól öltözött, ápolt, jó kiállásu pali, amenyasszony meg hát....megint fent volt a mosónős ruhában...Nem érzi magát Kenan rosszul?- de biztos képtelen rá, hogy a menyasszonyhoz igazodjon a öltözetével.Tényleg Berg egy egyszerű cuccban is szép, de néha "túl öltözi magát"..Lehet, hogy ez most ott nagy divat, mert több szinésznőt is látni rongyos nadrágban.Berg. alkalmi ruhái azonban szépek!
14854. osi65
2016. febr. 3. 19:39
Én is láttam a képeket. Egy napon készültek? Nekem az a furcsa, hogy Kenan mindig sportosan elegáns. Hogy azért a tegnapi rövid csizma, barna harisnya, zöldes barna - fekete kabát, bordó kalap összeállításért, a legstilusosabb díjat elnyerő (lehet hogy nem ez volt a díj neve, de azt hiszem valami ilyesmi), menyasszonynak nem szólt???? Vagy olyan ő, hogy mindegy mi van a menyasszonyomon? Mert az is igaz, hogy Berg is szakadt farmerben jár, de mivel Halit is hasonlóan öltözik, nem kirívó, mint Kenanéknál. Én még Kenant nem láttam alul öltözve. Mintha skatulyából húznák ki. Ezért furcsa, hogy "anyunak" nem szól. Szerintetek?
2016. febr. 3. 18:57
Több új kép van a párosunkról , de feltűnő mennyire alacsony Sinem Kenan mellett . Eddig nem volt ilyen szembetűnő . Kenan mellett olyan mint a Mickey egér .
14852. osi65
2016. febr. 3. 18:50
Köszönöm Gabriella.
14851. varga ica (válaszként erre: 14847. - Gabriella Tünde)
2016. febr. 3. 18:00
Az Éj királynőjéről azt olvastam,hogy nemlenne rossz sorozat,de Maryem nemjó benne egyáltalán nincs kémia közte és Murat között. Aki a Karadayiba Belgint játszotta sokkal jobb mint Ő.Már arról is írnak,hogy megne szünjön a sorozat.Ezek szerint nincs olyan nézettsége mint várták?Muratot amugy amugy nagyon dicsérik benne.Én nem nézem Maryem miatt nagyon nemszeretem a Szulejmánt is miatta hagytam abba még az elején mert nembirtam nézni a játákát.Viszon a Kösemet nézem az tetszik sokan mondják,hogy jobb mint a Szuli.
14850. Érsekházi (válaszként erre: 14845. - 55940eb484)
2016. febr. 3. 17:46

Tényleg úgy néznek ki . Berg ezekben a szakadt farmerekben szörnyű , miért szeretheti annyira , sokszor olyan slamposan néz ki . Halit tiszta öregember megint nagy a szakálla , lehet az új szerepéhez ? Ez mostani kép volt a napokban készült .

Sinem újabb előnytelen zöld kabátban feszített Kenan mellett .

14849. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14848. - Osi65)
2016. febr. 3. 16:33
Sajnos az még nincs, de itt is találsz róla leirást és a "Török hírességek"oldalon is volt.Jó film.AMenekse ile Halil már 15 rész le van fordítva, minden vasárnapra teszik a "Jó tündérek" az ujabb epizódot.
14848. osi65
2016. febr. 3. 16:03
Kedves Gabriella Tünde! A Kördügüm van valahol fordítva? Ha esetleg Te tudod, légyszi írd már meg én is nézem. Nagyon tetszik nekem. Előre is köszönöm szépen.
14847. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14846. - Zsazsanéni)
2016. febr. 3. 15:39
Én is nézem az Éj királynőjét Maryem és Murat Y-el és tetszik is.Szerdánként megy az új rész.Muratot már láttam egy pár filmben, jóképű és nagyon jól játszik.Ezen kivül még az Aci ask, a Kara Sevda már a 14 epizódnál tartok de még megnézem forditóval is.A Kördügüm, már alig várom az ujabb részt a leforditott Menekse ile Halil.A mai Epizódban van Halit új projektje, egy épitési vállalkozóról és szerelmi történet is , partnere Cansu Dere -Halit választotta ki.Már pletykálnak, hogy Cansuval nem egyszer hírbehozták és feltételezik Berg. majd féltékeny lesz.Már szerelmi történet nem áll jól Halitnak, sok jóképű fiatal van, annak hagyhatná.Nem hiszem, hogy Berg.féltékeny volna, mert Cansu a nyomában sem léphet és már biztos nem nézné el egy kis kilengést sem Halitnak, mert csak ő járna rosszul!A Kösemet nem nézem, mivel hasonló a Szulejmánhoz és abból már elegem van.
2016. febr. 3. 14:57
A Youtube-n magyar felirattal most kezdték az Északa Királynője cimű filmet A Szulejman-ban játszott főszereplő a Merye az itt is a főszereplő.Remek filmnek igérkezik A másik főszereplő a férfi az Murat Yildirim az Ask ve cezából.
14845. 55940eb484
2016. febr. 3. 08:13

Szerintem ezek a az internetes szavazások egy nagy humbug, meg ki milyen díjat kap az is sokszor el van döntve szerintem.

Ezek a netes szavazások akkor lennének igazságosak, ha mindenki 1x szavazhatna és nem akárhányszor, vagy 24 óránként újra..én már nem szoktam szavazni


a hozzászóláskhoz:

inkább csak ritkán írok a FB-on csak nagyon ritkán, van egy -két ember akit letiltottam, úgyhogy nem tud nekem írni én meg nm látom, hogy miket ír :-))))

Vannak az állandóan írogató okostojások, akik mindig mindent tudnak, azokon jókat lehet mosolyogni

Na meg azt bírom, mikor valakit azért utálnak mert kvázi azonosítják egy szereppel, mint a csaj a Kuzeyből, aki a Zeynepet játszotta, vagy másikat a Szulejmánból


Volt fent kép Halitról és Bergről, nem tudom, hogy friss kép volt-e vagy régebbi, de szerintem úgy néztek ki mint apa és lánya

14844. Érsekházi (válaszként erre: 14843. - Varga ica)
2016. febr. 2. 22:54
:D :D :D Ez jó !
14843. varga ica (válaszként erre: 14841. - Érsekházi)
2016. febr. 2. 22:15
Azt a 3szavazatot is biztos Kenan kűldte!!
14842. Érsekházi (válaszként erre: 14840. - 55940eb484)
2016. febr. 2. 20:32

Egyébként nekem nem tetszett , igaz csak kb 20 -25 részt láttam belőle , de elég is volt . Van benne egy két karakter akik borzasztóak , idegesítőek .

A férfi Cihan nem szimpi és Gülseren sem tetszik itt olyan közönséges nekem ez a nő . Ez a szerep szerinti nevük . A pasit másban még nem láttam a nő az Ask Ve Ceza -ban viszont tetszett .

Azért belenézek a szinkronra kíváncsi vagyok .

14841. Érsekházi (válaszként erre: 14833. - Varga ica)
2016. febr. 2. 20:20

Megint megtaláltak , én azért nem vagyok az ominózus oldalon , mert nem akarom magam ellen uszítani egyeseket . Direkt azt figyelik kire ugorhatnak .

Sinemet írja milyen népszerű a hazájában.....ezért kapott a több mint 2 hónapig tartó szavazásnál összesen 3 db szavazatot !!! Berg 31038 -t igaz csak második lett , de azt hiszem a számok magukért beszélnek .

14840. 55940eb484
2016. febr. 2. 09:47

Én asszem kihagyom a Paramparca-t

1. szinkronos

2. ki tudja leadják-e végig

tartva jó szokásukat vagy nem adják le, vagy össze vissza kivágnak majd belőle

2016. febr. 1. 21:15

Minden hétköznap 16:55 -ös kezdéssel .

Itt minden elolvasható róla , SorozatWiki.hu

14838. iscret
2016. febr. 1. 19:18
Most olvastam a neten, hogy a TV 2 febr. 15-én kezdi a "Megtört szívek" című filmet vetíteni, ha valakit érdekel. Időpont még nincs.
14837. 55940eb484 (válaszként erre: 14836. - Érsekházi)
2016. febr. 1. 10:22
Az nem tudom, hogy szerelmespár lesznek-e (remélem nem) mindesetre, ahogy olvasgatok, más vélemények szerint se igazán tehetséges a csaj, olyan merev faarccal játszik
2016. jan. 31. 21:42

A másik oldalon is mennek a kommentek a Kivanc rajongóktól . Az idei a " gyűrűk ura " év lesz .

Mindketten igába hajtják fejüket . A filmvásznon

megközelíthetetlenek , de végül is ők is csak emberek.

A képet elnézve Kenant - Fahriyét miről szólhat majd a sorozat és milyen karaktert alakítanak ?

Olyan tehetséges partnere egyhamar úgysem lesz mint Berg . Sajnos Ő csak bulizik a barátokkal vagy ül a kávézóban .

14835. Érsekházi (válaszként erre: 14831. - 6b3a35c3e8)
2016. jan. 31. 13:13
Sinemnél ???? Ugyan már mire gondolsz , mindenre csak erre ne .
2016. jan. 31. 12:53

Elájultam amiket ma írtak . Az még hagyján , hogy mégis Fahriye lesz a partnere .

A másik hír vagy én értem félre , de mi az , hogy május 21-én tartott esküvő a szigeten ? Ahol Kenan vett telket . Így írja a MÚLT IDŐBEN a fordító , meg ez a pletyka most .

Arról volt szó áprilisba lesz az esküvő , teljesen

kábítják a rajongókat .

14833. varga ica (válaszként erre: 14832. - 55940eb484)
2016. jan. 31. 12:43
Hát amiket olvasok róla nem lesz könnyű Kenannak.Hátha vissza sírja majd Berguzart,mert hát ugyebár elvileg ők nagyon "jó barátok voltak",de vajon hova tünt a barátság?Nekem nemondja senki,hogy vége a forgatásnak és megy ki ki a maga útján,mert ha tényleg jóbarátok voltak akkor néha mértis nem találkozhatnának?De Ők nagyívben kerülik egymást.
14832. 55940eb484
2016. jan. 31. 12:33

Úgy tűnik Kenan partnere az új sorozatban, ami szeptemberben jön mégiscsak Fahriye alias Burakné lesz.

Olvasgatom a FB-ot, úgy csinálnak ezzel a Kivanc-Basak házassággal kapcsoltba, mintha a király nősülne

❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook