Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
15011. 55940eb484 (válaszként erre: 15009. - Érsekházi)
2016. febr. 24. 07:51
Nyugodtan spoilerezhetsz, engem nem zavar, ha tudom, mi lesz.
15010. zsazsanéni (válaszként erre: 15009. - Érsekházi)
2016. febr. 24. 07:50
Nagyon jó izgalmas sorozat ez az Éj királynóje.Hogy keveredett ide a Selin apja,mikor otthon egy bajussos szőke férfi van a fényképen.Mi fog itt még kiderülni?.Tényleg Kartal mindig lecsúszik.Azért kavarják a témát,mert így nincs vége.Remélem még soká lesz.
15009. Érsekházi (válaszként erre: 15005. - Sorozatmonika)
2016. febr. 23. 23:02

Oké akkor Te is megnézted . Agyon izgultam magam ,Selin apja irtó fura alak . Ha valaki szereti a lányát nem teszi ki ennek a tortúrának itt valami nem stimmel . Csóri Kartalt sajnálom mindig kitol vele.....kénytelen .

Bocsi nem fecsegek , mert Mankos csak a 4 . résznél tart . Már nézném a következő részt .

15008. varga ica (válaszként erre: 15007. - Osi65)
2016. febr. 23. 20:37
Már fel is raktam remélem erre gondoltál.
15007. osi65
2016. febr. 23. 19:42
Sziasztok, szép jó estét. Ma olyan jó, hogy ilyen mozgalmas az írogatás. Most találtam egy új oldalt (én még ezt nem láttam), BergüzarKorel.FB twitteren. Az utolsó részből van fennt rajta egy kép Feride-Mahir ül a játszótéren a padon. Ha tehetitek nézzétek meg. Ezt így fényképen én még nem láttam. Valami szüper kép. GYÖNYÖRŰ!. Kedves Ica, te olyan otthonosan mozogsz a technikában, biztosan fel tudod tenni, ha valaki nem tudja megnézni. Olyan szépek ezen a képen, olyan életszerű. Nagyon.
15006. 55940eb484 (válaszként erre: 15004. - Érsekházi)
2016. febr. 23. 19:38
Most fogom megnézni a 4. részt, végre megint egy jó török sorozat a Karadayi után.
15005. sorozatmonika (válaszként erre: 15004. - Érsekházi)
2016. febr. 23. 19:35

köszi... megvan mit nézek este.

ma 2x ránéztem semmi...erre itt van :D

2016. febr. 23. 19:16

Csak még egy gondolat , ha Kenan már most Sinem akaratának enged , jó kis papucs férj válik belőle.

Megjegyzem lehet eleve nehéz természete van nem könnyű vele élni . A régi partnerei is nem kizárt ezért hagyták el .


Már látható a Éjszaka királynője 6.része !!

15003. Érsekházi (válaszként erre: 15001. - Varga ica)
2016. febr. 23. 18:55

Az eddigi összes nője kivétel nélkül szép és magas csinos volt , nem úgy mint a mostani.

A Karadayi napi részeket elnézve , ami nem is annyira régen volt , Kenan elég sokat változott . Pedig most nem is forgat naponta akkor mitől , talán kétségek gyötrik ? Igazából jó a pár választása , talán érzi valami nem stimmel ?

Na igen Sinem nem véletlenül féltékeny az exekre .

15002. varga ica (válaszként erre: 15000. - Zsazsanéni)
2016. febr. 23. 16:41
Régen évekkel ezelőtt Én is olvastam ezt,de aztán cáfolta Kenan még tán pert is inditott az ujság ellen amért hazugságokat írtak róla.Hamar lefutott ügy volt nem volt nagy vízhangja.
15001. varga ica (válaszként erre: 14999. - Érsekházi)
2016. febr. 23. 16:35
És mi van ha Sinem nemakarta hogy találkozzon Kenan Zeyneppel,mert féltékeny rá még igy is,hogy már férjnél van?Amugy sokkal szebb nő mint Sinem.Különben Kenan sokkal jobban nézett ki Zeyneppel,mint most Sinemmel,még mostis azt mondom nem egymáshoz valók.
15000. zsazsanéni (válaszként erre: 14998. - O.Eta)
2016. febr. 23. 14:44
Én azt olvastam,hogy Kenan a saját nemét szereti,nagy felháborodást váltott ki mikor bevállalta,nem úgy mint Burak Hakki.Talán igaz és csak kamu az egész ceremonia.6 évet volt Zeyneppel,csak falból vannak ezek.Jó színész ha megjátsza a dilmekben a hős szerelmest.Most találtam rá a Karadalyira magyar felirattal.Csodás világ ez a másság,,addig jó míg titokban tartják.Kenan imádkozni jár,de naponta szoktak menni több alkalommal akik igazi hívők,nem csak pénteken.Ez nem valami szekta,mint a Hit gyülekezete.
2016. febr. 23. 13:26

Mire a fordítóval kibogoztam a lényeget , megjelent a szuper fordítás a Török hírességek oldalon . Fura Kenantól , hogy egy régen véget ért kapcsolat miatt és pláne több éve férjnél van az a Zeynep , akkor miért nem ment el az esküvőre .

Azért vannak fura dolgai , na de az okát mi úgysem értjük . Mindenkit nagy ívben kerül akivel régen összejött.....mint Berget is .

14998. O.Eta
2016. febr. 23. 12:43

Ironikusan fogalmaztam"rózsafüzér"Kolonnak vagy mi a csudának mondják törökülZsazsa néni tudja pontos nevét.Kenan péntekenként imádkozni jár a D


zsámiba,mélyen vallásos,követi a családi tradiciót

2016. febr. 23. 12:34

Nekem is úgy tűnik Kenan nem a legjobb formáját hozza . A haja sem a legjobb ilyen röviden és a ráncok is gyűlnek rendesen, hiába Ő sem fiatalodik.

Azt olvasni Kivanc esküvőjére hivatalos volt , de mégsem mentek el Sinemmel , mert ott volt az egykori szerelme Zeynep Beseler is akivel 6 évig voltak együtt . Ucankus újság írta .

Egy másik azt írja ha jó a fordítás , lehetséges egy banknak a reklámjában fognak együtt szerepelni.

2016. febr. 23. 12:09
friss képeket nézve Kenanról, megállapitottam, hogy ebbe a "nagy szerelembe"nagyon elgyötörtnek néz ki, több évet öregedve és a fényéből sokat kopott pár hónap alatt.Ég és Föld a z 1-2 évvel azelötti Kenan!Valami nem tesz jót neki!Olvastátok, hogy valami reklámba szerepel Sinemmel és ketten 2.5 millió lírát kapnak.Sinemet végre befuttatja!
14995. varga ica (válaszként erre: 14994. - O.Eta)
2016. febr. 22. 23:57
Mint jelent az hogy a csuklóján van "rózsafüzér"?
14994. O.Eta
2016. febr. 22. 22:36
Lányok!Köszönöm az érdeklődéseteket.Azt hittem,hogy már elfelejtettetek,mint levelező társatokat.Kenan miatt szomorú vagyok.Ott tartok,hogy kitörlöm őt a szép emlékeimből.Mert nézem a Karadayit és nem csal a szívem és a szemem,imély érzelem kötötte őket egymáshoz.Kenan vezekel?Az ő csuklóján is van már barna színben az a "rózsafüzér"szerűség.Nagyon elkapkodjaLesz még bőjtje ennek
14993. varga ica (válaszként erre: 14992. - Osi65)
2016. febr. 22. 19:15
Szerintem jól nézki azok a kis szarkalábak a szeme körül most is megvan mint Mahir idejében.Raktam fel képet róla a foreverbe.
14992. osi65
2016. febr. 22. 18:27
Láttátok Kenan új Vestel klipjét? Most néztem meg. Mi lett vele??? Nektek esetleg feltünt, hogy mennyire másképpen néz ki? Nekem úgy tünik, hogy most öregebbnek néz ki, mint egy-két hónappal ezelőtt. Az arca, a szeme, teljesen más. Többször megnéztem, más-más oldalakon, hogy hátha rossz a felvétel. Sajnos nem. Csak nekem?
14991. varga ica
2016. febr. 22. 17:49
Nemhiszem,hogy bármi is változna az ujságírók mivel nemtudják pontosan az időpontot igy írkálnak össze-vissza,szerintem direkt nemmondják meg,hogy mikor lesz az esküvő,de biztos hogy lesz "sajnos".
14990. klmama
2016. febr. 22. 10:28
Jobbulást kívánok Eta,,, minél előbb gyógyulj meg !! Kenánon én is csodálkozom de az Ő döntése,, Most arról írnak , hogy még nincs kitűzve az esküvő,,Pedig eddig másról sem lehetett olvasni mint az esküvő időpontjáról,,, Mi változott meg???? Na,,,, ezt nem értem!!
14989. Érsekházi (válaszként erre: 14987. - Gabriella Tünde)
2016. febr. 21. 22:05

Briliánsan összefoglaltad a lényeget .

Remek eszmefuttatás , nagyon tetszik .

2016. febr. 21. 21:57
Tegnap azt írtam , ha netalán Kenan aki jobban akarja ezt a kapcsolatot , akkor nem érdekel a továbbiakban . Kétszer is elolvastam O.Eta írását és elképzelhető , jól látja a helyzetet . Igaz a mondás több szem többet lát , meg másképp is .
14987. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14984. - O.Eta)
2016. febr. 21. 21:56
Azt hiszem azonosan a ráérzéseink.Én még arra is gondoltam, hogy esetleg "megegyezéses alapon" jött létre ez a kapcsolat.Sinem még titkon szeretheti Arda T. a focistát, nagyon sok képet néztem meg és ők kb. 4 évi együtt voltak.Hátha Kenan lett volna a csali, hogy féltékennyé tegye, de az nem kapta be a horgot és felszedte a mostani barátnőjét.Ott is többször kitűzte az esküvűt,de úgy látszik ugyanúgy mint Sinemnél húzza az időt.Kenannak meg kellett alibinek, hogy elterelje magáról a figyelmet.Az biztos, hogy Sinem egyik kapcsolatból rögtön másikba csapott, meg se várta, hogy "kihüljön az ágy"Az is igaz, hogy Sinem Ardával nem ilyen fancsali képet mutatott mint Kenannal és még ott jobban is nézett ki.Na, majd kiderül.Nagy mágus azért a Sinem, olyan "lassú viz, partot mos".Én csak Kenanon csodálkozok, annyi szép nő van körülötte, pont egy ilyen bejáratott, jelentéktelen nőt vesz el. Na de Ő választja, majd meglátjuk.Jobbulást kivánok.Tudom milyen fájdalmas dolgok ezek, nekem október végén a térdem műtötték.Kivánc is megnősült, úgy látszik a jómódu török tehetős emberek külföldön esküdnek, egy csomó kép van, szépek voltak, elegánsak!
14986. Érsekházi (válaszként erre: 14984. - O.Eta)
2016. febr. 21. 21:28
Kedves Eta! Mielőbbi gyógyulást kívánok !
14985. varga ica (válaszként erre: 14984. - O.Eta)
2016. febr. 21. 19:12
Jobbulást kivánok neked és remélem mostmár minden jórafordul sajnos Kenan ügyben ezt nemmondhatjuk el.
14984. O.Eta
2016. febr. 21. 19:02
Kedves vagy Ica és köszönöm,hogy érdeklődsz felőlem.Korházban vagyok már jó ideje,csúnyán eltörött a bokám,6 hétig fekvőgipszben voltam,,,,,,,Most már megyek haza,remélem jobb napjaim lesznek.Kenan ügyben teljesen letargiába estem,erre azért nem számítottam.Úgy tűnik egyes magazinokból,hogy Kenan vaqn oda a l,,,,,,,és nem fordítva,mert ő még szenved a régiért stb stbÚgy tűnik,hogy nagyon el akarja Kenan felejteni Bergüzárt,gyorsan cselekszik
14983. Érsekházi (válaszként erre: 14982. - Varga ica)
2016. febr. 21. 18:51
Még az is elképzelhető , meg mi lehet a háttérben . Kivanc korban mindenesetre jól lekőrözte a nősüléssel .
14982. varga ica (válaszként erre: 14981. - Érsekházi)
2016. febr. 21. 18:29
Én már arra is gondoltam,hogy mi van ha valami miatt Kenan nem kell a jó csajoknak?
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook