Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
15131. varga ica
2016. márc. 12. 20:57
Még mindig nemértem,hogy Kenan mi a fenét lát ebben a csajban?
15130. Érsekházi (válaszként erre: 15129. - Gabriella Tünde)
2016. márc. 12. 20:23

Igazad van , elég közömbös a nézése Kenannak a szerelmestől messze van . Török híresség oldalon a fényképnél van egy link amin videó van és ott a végén mintha lefüggönyzött mikrobuszban távoznának.

Sinemben semmi extra nincsen .

15129. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15128. - Érsekházi)
2016. márc. 12. 20:04
Elég csapzott állapotban lehetett látni.Azért Kenan nem tud olyan szerelmesen nézni rá, mint a Karadayiban Bergre.A tekintet mindent elárul!
15128. Érsekházi (válaszként erre: 15127. - Zsazsanéni)
2016. márc. 12. 16:30

Nem bírtam ki belenéztem a É K 9. részébe . Elég durva kezd lenni , de jó nagyon továbbra is . Várom már a feliratosat , hogy feltegyék . Általában keddi napon van .



Kenan a "rókakisasszonnyal" megint szórakozni volt a képek akkor készültek róluk .

15127. zsazsanéni (válaszként erre: 15124. - Érsekházi)
2016. márc. 10. 08:19
Nagyon jó az Éj királynője film.Lesz ott még egy kétfaramucu. Izgalmas a Megtört szívek is.A fószereplőt még nem láttam egy filmben sem.De van aki már játszott az ASI-ban.Volt a töröüköknek is Oszkár díjra jelőlt filmjük "A Musztáng" Tavaly Miskolcon a Nemzetközi Filmfesztiválon a fődijat elnyerte.
15126. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15125. - Osi65)
2016. márc. 9. 23:09
Nagyon köszönöm a tájékoztatást,meg fogom nézni, mert a párbeszédek nagyon hiányoznak.Holnap jön az új rész.Nekem tetszik a film és tényleg Ibrahim Cs. miatt kezdtem el nézni, elötte láttam azt a filmjét,ahol Belgimmel játszott és a vak lány szerelméről szólt.Nagyon jó szinészek!Na és persze egy kicsit kutakodtam "Rókakisasszony" miatt is.Én is olvastam,hogy előrehozzák az időpontot, mert valami egyhetes ünnep van akkor és akkor nem szoktak esküvőt ünnepelni.Vagy "Rókakisasszony"sürgeti, nehogy lemaradjon megint.
15125. osi65
2016. márc. 9. 20:55
A Kördügüm című filmet, azt hiszem Gabriella nézi. Persze másnak is mondom. Találtam az FB-n Ibrahim Celikkol Addicted Greek Fans oldalt. Ezen az oldalon fordítják a részeket, de ők is erről az oldalról veszik: Kördügüm Fox Tv 1...9 o itt görög betúk jönnek. (azt a számot írod be, amelyiket el akarod olvasni) Erre kattintasz és az oldalon a "Beszélgetés"-re kattintva, lapozva az oldalon látod a fordítást. Szóval ezt a két oldalt szoktam megnézni a film után kb. 1-2 nappal. A görögöknek nagyon tetszik Ibrahim, rajonganak érte, ezért fordítják. Meg persze érdekes film szerintem. Ez most azért jutott az eszembe, mert a "Rókakisasszony" második számú jegyese volt.
15124. Érsekházi (válaszként erre: 15123. - Osi65)
2016. márc. 9. 20:40

Bizony ám a " rókakisasszony " hét nappal előbb ér célba .


Éjszaka királynője 8. rész nagyon izgalmas .

Mit tudnak ezen még fokozni 7 részen keresztül , de nagyon jó , hogy ennyi rész van hátra .

15123. osi65
2016. márc. 9. 20:22
Sziasztok. A mai eskövői hírek újra érdekesek. Változott az időpont, újra foglalni kellett a szállodákat, megint utalni a pénzt, a "sofőr" elhozta a gyűrűket, megvan a pontos, részletes forgatókönyv, ki melyik nap érkezik, a csónakkal, hogy kell át a szigetre, hogyan érkezik a menyasszonyi ruha. Hát ezeket vajon ki mondta el??? Kenan rettenetesen mérges volt, hogy vele foglalkoznak, ezeket most ki hozta nyilvánosságra?
15122. iscret (válaszként erre: 15121. - 55940eb484)
2016. márc. 8. 21:30
Abban igazad van, hogy a kettőt külsőre nem is lehet egy lapon említeni, én csak azt mondom, mint színész bírom Halitot is. Berüzarral nekem a Seherezádéban tetszett, de Kenannal természetesen , mint páros sokkal jobban passzolnak a Karadayiban, ebben nagyon jók!!!
15121. 55940eb484 (válaszként erre: 15120. - Iscret)
2016. márc. 8. 20:48

Halit mint férfi soha nem jött be, még a Seherezádés külseje, az állítólagosan nagyon szép szemei se most meg már annyira nagypapis, pedig csak 1,5 évvel idősebb nálam.

Inkább a magas, sármos, pasik a gyengéim. Van köztük délies és van nem annyira

Kenan az örök szerelem marad, persze mindig van mellette mások is, de ő a fő :-)))

15120. iscret
2016. márc. 8. 18:39
Az előbb elfelejtettem, valóban a Halitot is bírom, mert jó színész, sokoldalú ahogy írjátok, és nagyon szimpatikus, de Kenan, ő más, ő nagyon jóképű, szerintem. Halit szimpi, Kenan szép.
15119. Érsekházi (válaszként erre: 15117. - Szinten_fan)
2016. márc. 8. 18:30

Igen ez így van Ő remek színész sokoldalú is . Bírom a szerepeiben és amikor énekel még jobban , de mint férfi nem az esetem . Attól Ő még szuper pasi másoknak .


Fent van az ÉJSZAKA KIRÁLYNŐJE 8 . része !

15118. iscret
2016. márc. 8. 18:30
Egyetértek veled "mankos".A karadayiban valóban vékonyabb az arca, mint az Ezelben volt, ezért tűnik nekem férfiasabbnak. Akárhogy is nézzük, így is úgy is, megérne egy "hét ajtócsapkodást".Gondolom érted mire gondolok. Egy korábbi hozzászólásban olvastam, valóban vannak a Kösszemnél jobb filmek. Bizos nem néznek annak sem utána, akik veszik a filmeket, hogy TO-ban milyen a nézettsége egy filmnek. Én szintén feliratosan nézem a Kara-Sevda( Végtelen szerelem) nagyon jó!
15117. szinten_fan (válaszként erre: 15109. - Érsekházi)
2016. márc. 8. 16:50
Azt is irtak egyik helyen, hogy Halit elenekelte Berguzarnak ajánlva a Seherezade hires betetdalat, ami meglepetes volt Bergnek is, aki teljesen elerzekenyult es vegigsirta a szamot. Megha nem is mindenkinek jon be Halit fizimiskaja, az tagadhatatlan, hogy sarmos es erzo/erzekeny ember.
2016. márc. 8. 11:50

A mai videón ahol a nők elleni erőszakról beszél a

Nőnap alkalmából ami nagyon aktuális téma . Náluk mindenképpen szinte alig változik a helyzet .

Kenan szimpatikus és jól néz ki , de valahogy soványabb az arca most , én úgy látom le van

fogyva .

15115. 55940eb484 (válaszként erre: 15111. - Iscret)
2016. márc. 8. 07:56

Véleményem szerint Kenan a legtehetségesebb török színész.

Nálam a Karadayi a favorit, az Ezel volt az első török sorozat, amit láttam, azt is szeretem, de a Karadayi messze a leg és szerintem is sokkal de sokkal férfiasabb, az Ezelben inkább szépfiús volt

15114. Érsekházi (válaszként erre: 15111. - Iscret)
2016. márc. 7. 21:35

Még csak annyit akik megveszik a sorozatot tuti halvány lila gőzük milyenek miről szólnak . Nem hiszem , hogy tudnák mi a trend ez ügyben .

A legolcsóbbra hajtanak és nem hinném azt sem , hogy a színészeket meg a rendezőket , gyártó céget ismernék .

Valamit választani kell és ennyi . A neten nem véletlenül egyre több a rajongó tábor , mert valóban tudjuk milyen jó sorozatokat nézhetünk .

Még az is csoda ,hogy a Megtört szíveket megvették.

15113. Érsekházi (válaszként erre: 15111. - Iscret)
2016. márc. 7. 21:24

Nézem a Megtört szíveket elég jó . Szerintem sem jó választás a Kösem a hazai tv-ben . Már a Szulejmán sem olyan népszerű és akkor egy tök hasonló stílusú sorozat . Igaz csak 26 részes lesz az előre jelzés szerint de ez török vonatkozású történelmi témájú .

Sokkal jobbat kellett volna ami érdekli a hazai nézőket . Akár a Fatmagülün-t vagy a Kara Para ASk-t , de a Kara Sevda ami új az is lehetett volna . Végül is a Karadayi sem rossz , de vagyunk akik már többször láttuk , igaz most felirattal a legjobb . Viszont ez a gengszteres téma sem mindenkinek jönne be . Rengeteg jó sorozatuk van .

Az a helyzet nehéz olyat mondani ami nagy tömegnek tetszene , sajnos nem mi hanem a "nagyok" döntik el a tv csatornáknál .

Kenanról nincsenek hírek lehet most igyekszik kerülni a médiát a múltkor kiakadt rájuk .

15112. Sofi10 (válaszként erre: 15111. - Iscret)
2016. márc. 7. 21:22
Kösszem szultána sorozatot 25. részel az alacsony nézetsége miat befejezik a forgatást.
15111. iscret
2016. márc. 7. 19:23
A TV 2-n megy most a Megtört szívek török sorozat. Nem tudom nézi-e valaki közületek? Nem olyan régen ennek a filmnek kapcsán volt a Mokkában szó a török sorozatokról. Azt mondták, hogy a Szulejmán konkurenciájának talán jön majd a Kösszem szultána. Szerintem, ha konkurenciát akar a TV 2, akkor vegye meg a Karadayit, mert az biztos sikeres lenne. A Kösszem törököknél sem megy, akkor mit akarunk mi. Ott is a nézettsége semmi, itt még annyi sem lesz. Miért nem bennünket, nézőket kérdeznek. Én korábban nem néztem a Karadayit, de most hogy feliratozzák, most oda vagyok teljesen. Nagyon jó a "kettős" . Most, hogy ne legyen Kenan hiányom, nézem az Ezelt, hát ott sem semmi a pasi. A Karadayiban nekem sokkal férfiasabb, mint az Ezelben. Ha jól láttam egy kis videó részleten, Berg is és a kis Ali is vele van Bahrainban, mármint Halittal.Amúgy Kenan esküvőről semmi hír?
2016. márc. 7. 16:57

Megerősítette a hírt a Török - híresség oldal a Éjszaka királynője 15 részes lesz .

Várom a 8. részt , már fordítják azt írták . Keddi napon fent szokott lenni .

A Kösem is véget ér a 26. résszel nincs elég nézettsége .

15109. Érsekházi (válaszként erre: 15108. - Sofi10)
2016. márc. 7. 16:50
Köszi szépen ez komoly videó ! Halit azért meg kell hagyni sármos pasi a színpadon nagyon él és tud is énekelni . Nagyon jó hangja van és a dalok is jók .
15108. Sofi10 (válaszként erre: 15107. - Érsekházi)
2016. márc. 7. 16:21

Halit Bahrajban

[link]

2016. márc. 5. 23:19
Pardon ! spanyolul nem , hanem franciául .
15106. Érsekházi (válaszként erre: 15105. - Kukac52)
2016. márc. 5. 23:15

Köszönjük a videót . Halit az éneklést kiválóan műveli el kell ismerni többször bizonyította már .

A cikkben írják törökül , angolul ,spanyolul és arabul is énekelt amit állva tapsolva éljenzett

a közönség .

15105. kukac52
2016. márc. 5. 22:02

A rövid videók vannak összevágva.

Halit Ergenc in Bahrain National Theatre.

[link]

15104. varga ica (válaszként erre: 15103. - Sofi10)
2016. márc. 5. 20:00
Akkor nemjól írtam kettőjükről nincs hír ami nem baj csak meg emlitettem.
15103. Sofi10 (válaszként erre: 15101. - Varga ica)
2016. márc. 5. 16:59

Kenan kiálítason van Antalyba reklámot csinál Westelnek

[link]

[link]

15102. Érsekházi (válaszként erre: 15100. - Sofi10)
2016. márc. 5. 16:57

Köszi hogy megírtad . Jól elírtam , mert valóban úgy írta a cikk több ezer ember . Véletlenül azt írtam több tízezer . Most a képeket is láttam Berg is ott volt meg a gyerek is , a Fb - n is vannak képek .

Jó lenne videó is ahol énekel , talán majd lesz később .

❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook