Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
2016. márc. 16. 18:07

Ssziasztok! Ez az Erkan ügy engem is kiakasztott egy kicsit.Így nem csókolózunk,úgy nem csókolózunk... sok sorozatnál hallottuk már,hogy vagy a színész,vagy a párja tiltakozik,átirat,féltékeny stb.pl:karadayi,kara sevda most paramparca...De könyörgöm azért ezek a filmek elég szomorúak, szenvedősek,fájdalmasak-igenis hiányzik kicsit a feloldás igen a csók is elég lenne,de valaki mindíg hisztizik.Hát elolvassa a forg.könyvet,tudja mit vállal nem?még az ask-i memnum csodálkoztam is hogy ennyi szenvedélyes jelenet volt.

vagy azért kelletlenek csók ügyileg,mert a fél színész társaság így jött össze,és félnek,hogy megismétlődik...

15160. zsazsanéni (válaszként erre: 15159. - 55940eb484)
2016. márc. 16. 11:22
Jó vigjáték sorozat a Gönülcelen.Eszméletlen dolgokatvisznek véghez a család.A család egyrésze az össze.Tuba is egy virágárus cigánylányt játszik.Nem semmi annak sem a szocializálódása.Remek,szerintem.
15159. 55940eb484 (válaszként erre: 15152. - Iscret)
2016. márc. 16. 10:11
Én meg fogom nézni, nem csak Sinem játszik benne, hanem elég sokan (Sinemet nem láttam se soriban , se filmen, kíváncsi vagyok, hogy milyen, bár szerintem a Fahriye-nél már nemigen lehet tehetségtelenebbnek lenni), kíváncsi vagyok milyen egy török vígjáték,a sorozataik elég lehangolóak tudnak lenni, és sok vidám török filmet sem láttam
15158. zsazsanéni (válaszként erre: 15147. - Gabriella Tünde)
2016. márc. 16. 09:32
Próbáltam rákeresni ennek az Erkannak,hogy találok valami filmjét,hogy azokban hogyan viselkedik.Ahonnan szár,azik az a kelet Török ország,ott elég vallásos népek lakják.Ott van az Ask ve ceza is.Fura dolgok vannak,a szülők néznek párt a gyereküknek.De olvasta előtte a forgató könyvet is,abban le van írva,hogy mi a teendő.Kár,hogy vége lesz,s így,de biztos Nurgul miatt nagy a nézettsaége,mert szerintem szeretik.Ezzel a cirkusszal ez a pasi kiütötte magát a korábbi szereplésből,eléri,hogy nem hívják majd a következő időben.Attól szeretheti a családját,feleségét.Na nem épp fiatal fiucska volt amikor megnősült,felénk úgy mondják "öreglegény"
15157. O.Eta
2016. márc. 16. 04:47
Ti Rókakisasszonyozhatjátok, én továbbra is l...... hívom,és a filmjei nem érdekelnek,Linkelni sem linkelem őket ,ahol együtt vannak,csak egyedül Kenant.Előről nézem a Karadayit feliratosan,a 30.epizódot láttam épp most.Határozottabb a meglátásom mint eddig.Nagy érzelmek alakultak ki közöttük,nem színpadi csókok röpködnek,hanem igaziakBerg részéről ugyanúgy.Kenan meg végkép nem tudja palástolni szeretetét, szerelmét.Azt gondolom, hogy Kenant most érintette meg az igaz szerelem
2016. márc. 15. 20:26
Azt a filmet tuti én sem nézem meg , de köszönet a fordítóknak , hogy gondoltak ránk .
15155. Érsekházi (válaszként erre: 15151. - Varga ica)
2016. márc. 15. 20:22
A világon semmi gond nincs , sőt köszönöm , hogy felvilágosítottál . Valóban Berg és Sinem egy napon nem említhető .
15154. osi65 (válaszként erre: 15153. - Varga ica)
2016. márc. 15. 20:04
Ugyanaz, én is !!!
15153. varga ica (válaszként erre: 15152. - Iscret)
2016. márc. 15. 18:17
Igen láttam,de engem nemérdekel a Rókakisasszony.
15152. iscret
2016. márc. 15. 18:08
Most láttam a Török hírességek oldalon meglepi filmet tettek fel, magyar felirattal Sinem is játszik benne. Nem néztem még meg, csak mint újságot szerettem volna veletek tudatni, ha valakit érdekel.
15151. varga ica (válaszként erre: 15150. - Érsekházi)
2016. márc. 15. 17:56
Bocsánat,nem megbántani akartalak,csak én nem hallottam róla,hogy barátnők lettek volna.Remélem nincs harag?
15150. Érsekházi (válaszként erre: 15148. - Varga ica)
2016. márc. 15. 15:03
Lehet összekevertem kicsit és nem barátnője , de arra emlékeztem én is , hogy Berg mutatta be Sinemet .
15149. varga ica
2016. márc. 15. 12:48
Nézem a Kara Sevda-t tetszik jó sorozat,demért van az,hogy Burak egy nagyon jóképü pasi a szinésznő akivel játszik nagyon szép,jól alakitják a szerelmüket szépek együtt,de soha nemgondolnék arra ,hogy lehet valami köztük,mért van az,hogy Kenanról,és Bergről,még a külföldi rajongók is azt írják,hogy biztos volt köztük valami,de lagalábbis nagyon erős vonzalom.Persze van aki azt mondja,hogy csak jó szinészek,de akkor is mért csak náluk gondolkodunk ezen?
15148. varga ica
2016. márc. 15. 11:45
Nemtudom ki írta azt,hogy Berg meg a Rókakisasszony barátnők voltak,én erről sosem hallottam,ugy tudom,hogy valami nagybulin voltak ,és igaz Berg mutatta be Kenannak(vesztünkre),de azt nem hallottam hogy barátnők is lettek volna.Sosem lehetett látni őket együtt pedig Bergről sok olyan kép van ahol a barátaival van lefotozva,meg szerintem nem egyszinten mozognak,a társaságuk sem hiszem hogy hasonló lenne,a szinész teljesitményről már nemis beszélek.
15147. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15146. - Zsazsanéni)
2016. márc. 15. 11:00
Erről már előzőleg is lehetett olvasni valamelyik lapban, hogy a csók jelenetnél más örült volna, hogy a híres, gyönyörű Nürgült megcsókolhatja, azonban Ő nem akarta a csókot, mivel az ellentétes a vallásával és Ő hűséges a feleségéhez.Ezen volt is egy nagy vita, mert egy szinésznek ezt is vállalni kell.Én sem értem akkor miért vállalta el ezt a szerepet -vagy miért szinész éppen.Előre tudhatják, hiszen a forgatókönyvet odaadják elolvasásra.Lehet, hogy emiatt abbahagyják a filmet? Pedig jó és a nézettsége is 3-4 helyen áll.Ezt a szinészt én sem láttam, pedig jó pár filmet néztem már és Ő sem fiatal.
2016. márc. 15. 09:49
Én mindig csak köves gyűrűt látok a lánykérés után a hölgyeknek.Lehet ott nem divat. Karikát az esküvő után huzzák az ujjára a holgynek.Elég fura dolgokat hoznak le a két főszereplőről a Megtört szívekben.Nem is voltak együtt szerepelni,mert a férfit,hogy tudták egy ilyen filmre beválasztani.Nem láttam még egy filmben sem,hogy milyen karaktel illik rá.Nurgült már láttam fiatalon is,/Asmali konak/meg az Ask ve cezában.Remek szerepe volt.De ahogy itt nyilatkozott róla/Erkanról/,hogy nőgyülölő,vagy kiütött rajta kapuzárási pánik és azért olyan.
15145. osi65
2016. márc. 15. 07:08
Kedves Ica. Sajnos ez igaz, de miért nem hordják? Sinem ujján is köves gyűrű van, karika nincs. Na mindegy, ez van.
15144. varga ica
2016. márc. 15. 01:12
osi65,szerintem semmit nemjelent,hogy nincs Kenanon gyűrű,bármennyire is szeretnénk.
2016. márc. 14. 22:21
Szuper fent van a Éjszaka királynője 9. része .
2016. márc. 14. 18:11

Elírtam a neveket Kivanc- Basak , de úgyis értettétek .

A Megtört szívek két főszereplőjéről elég fura dolgokat olvasni , legalábbis ők ezt nyilatkozták egymásról a Török hírességek oldalon vannak az interjúk.

Holnap kedd ! Remélem lesz a sorozat Kartallal !

15141. O.Eta
2016. márc. 14. 13:55
Volt olyan sajtóhír valamelyik lapban(Epizod)?,ahol nyíltan szerelmi háromszögről írtak,mindhármójuk fáényképével.Halit akkor úgy nyilatkozott,hogy Berg és Kenan jó barátok,sőt azt is megemlítette,hogy rokonok.Berg hallgatott, Kenan elhárított minden kérdést.Szóval volt ott lamoure.Ahogy egymásra néztek,ahogy megfogták egymást,ahogy csókolóztak...Csodálatosak voltak,és nem csak színészként.Egy biztos,Halit mindig megvédte Berget a sajtó előtt
2016. márc. 14. 12:54
A témát folytatva sok mindent nagyon tisztán láttok. Az is elég érdekes , hogy pont Berg barátnőjébe szerelmesedett bele Kenan , ez lehet véletlen , de az is lehet Bergnek egy kis fricska is . Azóta Sinem is kerüli Berget ennyi neki a barátság . A mostanában készült képeken Kenan tényleg elég gyűrött fejű látszik az arcán nem felhőtlen valamitől és a nagy boldogság sem ordít róla , de a csajról sem . Igaz Kenan - Basak is így volt . Színészek tudják az érzelmeiket irányítani a média előtt , ez magánügyük végül is.
15139. kukac52
2016. márc. 13. 20:54

Egy kis emlék

[link]

15138. iscret (válaszként erre: 15137. - O.Eta)
2016. márc. 13. 19:02

Igen, ezt én is olvastam, a Storyban volt egy cikk néhány héttel ezelőtt.

Halitot rajtakapták egy szőke nővel, valami újságban volt kép is. Ekkor Berg összepakolt és elment a kis Alival. Halit panaszkodott is a stábnak a forgatáson (Szulejmán) , hogy baj van a házasságával. Azt is írta az újság, hogy "Bergnek pont volt egy daliás lovag, aki akkor udvarolhatott neki, és tőle kapta meg azt a romantikát és kedvességet, amit otthon nem kapott meg" Így írta az újság, ezekkel a szavakkal. Természetesen egy olyan fénykép volt ott , ami azon a valamilyen? újság fotózásán készült, persze Kenannal. A forgatások végeztével Halit mindenhova vitte a családját, hogy kiengesztelje őket. Úgy döntöttek, hogy adnak még egy esélyt maguknak, mert Ali azt mondta, hogy anya és apa szeretik egymást. Persze szerintem mindketten imádják a kisfiút, amit sokszor nyilatkoznak is, és a kis Ali is imádja mindkét szülőt. Szerintem, ha nem lenne a kis Ali, lehet akkor Kenan nagyobb sikerrel járt volna, talán Berg is hajlott volna a dologra. lehet a kisfiú miatt döntöttek úgy, ahogy.Azóta már eltelt valamennyi idő, biztos helyreállt a békesség. Kenan pedig amilyen virágot szakít, olyat szagol. Nagyon sok ennél különb nők lennének körülötte, ha neki ez kell? hát legyen.Mi nem tudunk ellene enni semmit.Az ő döntése, majd a fejleményeket látni fogjuk.

15137. O.Eta
2016. márc. 13. 13:05
Ica!Mondhatnak, gondolhatnak bármit a rajongók, ez a két ember igenis mély érzelmeket halmozott fel a szívükben áés a testükben a 3 év alatt.Kenan talán nagyon beleélte magát ebbe a szerelembe,megtehette,hisz független férfi volt,vele ellentétben Berg férjes asszony gyerekkelLehet,hogy közösen döntöttek az elválásról,s azért cselekszenek úgy, mintha sosem ismerték volna egymást Szewrintem ez butaség.Ellenkező esetben nagy lett volna a botrény,a karrierjük megsínylette volna.Kenan családja sem tapsolt volna,elvált nő, gyerekkel...Volt egy nyilatkozata Bergne,amibentöbbek között mondta,hogy végeredményben férje szereti őt,sAlinak csak az a fontos, hogy any szeresse apát.Nyilván gondok voltak,amit tudatosan elsimítottak.
15136. varga ica
2016. márc. 13. 12:22
Eta minden lehetséges már semmin nem csodálkoznék.Ahogy nézem a Karadayi-t mármint a magyar forditással,most is csak azt mondom,hogy hihetetlen volt a kémia köztük,egy sorozatban sem látok ilyen szerelmes nézést mintahogy ők néznek egymásra.(Még akkor is ha azt mondják,hogy beképzeljük a dolgokat,de ez szerintem csak akkor müködhet ilyen jól ha az életben is tetszenek egymásnak.)Plusz nyilván azt sem lehet kihagyni,hogy jó szinészek,de a kémia az sokat segit.
15135. O.Eta
2016. márc. 13. 12:05
Hetedik érzékem súgja,lehet, hogy Rókakisasszony más állapotban van? Zsazsanéni véleményében osztozom."VALAMI BŰZLIK DÁNIÁBAN"Érzelem nélkül,nő-nő mindegy(megkoplalta a 3 év alatt Feridével),esküvő a szigeten,alkonyattájban---nosztalgia a köbön.Lehet, hogy nászútra sem megy(forgat) stb,stb
15134. zsazsanéni (válaszként erre: 15128. - Érsekházi)
2016. márc. 13. 09:19
Izgalmas az bíztosa film,az Azizt játszó színész évekig élt együtt a Szulejmán testvérét játszó hölggyel.Váeom a végét a filmnek,hogy még mi fog itt kisülni?
15133. zsazsanéni (válaszként erre: 15131. - Varga ica)
2016. márc. 13. 09:15
Szerintem neki mindegy ki,csak nő legyen,nekem most sem tettszik,valami hátsó szándékot palástol ezzel el Kenan.Ha igazi lenne,akkor választott volna mutatósabb csajt maga mellé.Sok szép és tehetséges nó van náluk.Akadt volna egy belőlük.A kis csaj is tüntetthet ez alőző pasijának,na nézzd,milyet halásztam ki.
15132. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15130. - Érsekházi)
2016. márc. 12. 23:05
Azt is láttam és ahogyan segítette be a kocsiba, nagyon támogatta, hogy el ne veszitse az egyensúlyát.Pár évvel azelötti képeken, amin Arda T.-al van még egy fokkal jobban néz ki.Többször olvastam,hogy Kenan kocsival fodrászhoz vitte, hát nem látszott rajta.Kenan mintha "gyűröttebb"lenne!Sok gondja lehet.Egy kicsit kiverte nálam a biztosítékot, hogy Halit lett az első a legszebb vagy legsármosabb férfiszinész!Nem értem, ott a sok jóképű és jó szinészek.Halitnak kora ellenére nem is volt olyan sok szerepe, Ő leginkább a Seherezádéval lett híres.
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook