Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
15281. osi65
2016. ápr. 3. 12:34
Kedves Ica. Leírnád magyarul is mit nyilatkozott Bergüzar? Nagyon köszönöm.
15280. Érsekházi (válaszként erre: 15278. - O.Eta)
2016. ápr. 2. 21:00
Örülök neki , hogy sikerült . Viszont óvatos legyél a szemedet ne erőltesd és jobbulást kívánok !
15279. Érsekházi (válaszként erre: 15277. - Sorozatmonika)
2016. ápr. 2. 20:56

Hű de jó , most olvastam el megyek is nézem .

Majd jelentkezem . Köszi !

15278. O.Eta
2016. ápr. 2. 20:37
Köszönöm Érsekházia JOUTUBE-NMEGTALÁLTAM,MEG IS NÉZTEM AZ ELSŐ Epizódot.A csevegős oldalt azt még nem értem el.Egy hete műtötték a szememet,így még nem látok hosszabb ideig,ill. nem lehet. De ha nem tudok aludni,akkor megnézem a 2,-at is az éjjelA fordítás lehetőségét majdcsak megtalálom.Köszönöm mégegyszer.
2016. ápr. 2. 17:38
Felrakták az Éjszaka királynője 11. részét.
15276. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15269. - Osi65)
2016. ápr. 1. 20:20
Nekem már félig-meddig sikerült rátalálnom.A csevegős görög oldalakat tudom már -forditóval ahogy írtad.Az epizódokat csak törökül tudom, még azzal tovább próbálkozom, csak idő kérdése.Nagyon köszönöm a segítséget, s ha majd sikerül megírom.
15275. varga ica
2016. ápr. 1. 18:28
Sziasztok!Elég nagy a csend Kenanék körűl,biztos nagyban folyik a munka az eskűvő körűl.Elég furcsa dolog jutott az eszembe,biztos ismeritek a török tv-ben szokott lenni a Beyaz Show,mint nálunk a Fábry szóval olyan érdekes ez a Beyaz,szinte mindenkit meghiv a müsorába,annak idelyén a Seherezádé - Binbir Gece szereplőit,a Szulejmán szereplőit, most legutóbb láttam a most vezető Dirilis sorozat főszereplőit tehát aki híres és sikeres az szinte nála mind meghívott vendégek.A Karadayi szinte 3éven keresztűl vezette a siker listát,Kenant és Berget vajon mért nem hívta egyszer sem a show műsorába?Vagy csak nemtudok róla?De ha ott lettek volna arról biztos mindenki tudott volna,és lennének fotók videók ,de erre nememlékszem.Azt tudom,hogy régebben mindketten voltak nála,de hogy a sorozatukkal kapcsolatban,Ők mért maradtak ki nemtudom,pedig megnéztem volna őket ottis együtt.
15274. sorozatmonika (válaszként erre: 15272. - Érsekházi)
2016. ápr. 1. 13:03

igen a pasi nekem sem szimpi,pár percet néztem csak ,még gondolkodom.

a yeter jó. naaaaggyon gennyláda benne "turgut" de annyira jól játszik.igaz mindig utolsónak de meg meg nézem.

15273. Érsekházi (válaszként erre: 15270. - O.Eta)
2016. ápr. 1. 11:38

Eta ! ne haragudj , de az a baj egyszerre akarsz mindent , ne kapkodj .

Igaz törökül mi sem értünk , de mégis a lényeget meglehet érteni . Ahogy írtam ezt tedd ha érdekel

a Google felirat alatti sorba beírod :

YOUTUBE KÖRDÜGÜM 1 BÖLÜM

HA kijött rákattintsz az egérrel és nézheted , amikor vége meglátod a jobb oldalon ott van fent a 2 bölüm , amikor megnézed azt is ott megjelenik a 3 bölüm így sorba . Egyszerű nagyon próbáld meg .

15272. Érsekházi (válaszként erre: 15268. - Sorozatmonika)
2016. ápr. 1. 11:31

Belenéztem a Kehribar 1 részébe , nem lehet rossz , de valamiért nem vonz a sorozat . A két színész nőt felismertem , alig változtak , de a pasik egy sem szimpi .

É K -jét már tudják fordítani , de még várni kell amíg felteszik azt írták .

A tegnapi nézettség Yeter 4. Kördügüm 10 . kösem 16 . helyen végzett . Ma nézem meg a youtubon a

Kördügümöt , ott jobban szeretem egybe lehet már nézni nem részekbe van , inkább egy napot várok rá . Jó sori nézést !

15271. osi65 (válaszként erre: 15270. - O.Eta)
2016. ápr. 1. 08:45
Elfelejtettem mondani, talán lényeges, hogy én a Facebookra a Google-ból megyek fel. Mikor a Facebook-on vagy ezt az Ibrahim Celikkol Addicted Fans Club-ot ha beütöd, akkor már látnod kellene, a fényképeket amit beszéltünk. Vagy mikor fennt vagy a Facebook-on akkor azt ütöd be, hogy Kördügüm Fox Tv 1 , vagy 2, vagy 3. stb... . Próbáld így meg, hátha.
15270. O.Eta
2016. márc. 31. 22:37
Egész este a kördügüm-öt bütykölöm, de hasztalan,semmi nem jön be!Tegnap este Érsekházi is hasonlóan írta le a teendőket mint te,de nem jön be az amit kérek.Most már a Török hírességek oldalam is eltűnt
15269. osi65
2016. márc. 31. 20:26

Sziasztok, szép estét. Kördügüm nézőknek szeretném elmondani akkor, hogy hogyan lehet belépni az oldalra. (Ha valami nem érthető írjatok nyugodtan).Első lépés: Facebook-on vagyunk. İbrahim Çelikkol Addicted Greek Fans ezt írom a keresőbe. Mikor először rátaláltam erre az oldalra, azt hiszem a szokásos módon be kellett jelölni a felső részen azt, hogy Tetszik, Érdekel, vagy valami ilyesmi. És utána már látok az oldalon minden beszélgetést. Szóval. Feljön az oldal és kb. 11 órája az van írva egy fényképhez. A fényképen aki most felbukkant szakállas Murat kezet csókol Feyzának. A fénykép alatt az van írva március 31. Mellette ez a felirat áll: Kördügüm 13 ... (itt görög betűkkel van már írva a szöveg, ha nem használod az egér jobb oldalán a magyarra fordítás lehetőségét, ha használod magyarul a dátum mellett ez jelenik meg: Kördügüm 13 epizód Fox Tv. Erre a szövegre kattints rá.

Rögtön átléptél egy másik oldalra, ahol ugyanaz a fénykép van, de ezen az oldalon görögül írnak mindent. Én használom újra a fordítás lehetőségét. Ezen az oldalon a kép alatt megjelenik a Névjegy felirat és mellette a Beszélgetés felirat. Kattints rá a Beszélgetésre. (De itt is lehet előbb a szokásos módon az érdekel, vagy tetszik feliratra rá kell okézni. ) Tehát a Beszélgetés felirat kattintása után már látod, hogy a görög lány fordítja a ma esti filmet. (Jobb egér gombbal magyarul tudod olvasni. ) Nekünk kicsit nehéz a fordítás, de kb. 2 -3 nap múlva el kezdi az İbrahim Çelikkol Addicted Greek Fans oldal fordítani és az jobb valamivel. Ha sikerült rátalálnod erre a görög lány oldalára, akkor látod az oldal nevét. Itt már csak a keresőbe beütöd, hogy Kördügüm 12 (vagy 11 vagy 10, vagy stb....) epizód számát Fox Tv és minden előző epizódot a szokott módon, ahogy leírtam megtalálod. De ha vissza lapozol az Ibrahim.... Addicted... oldalra egészen mióta indult a sorozat addig, látod a fordításokat is. Bár nem teljes egészében, mint a görög lánynál, de az érdekesebb jelenteket igen. Sok sikert. Irjatak ha nem megy. Akkor FB oldalatokra próbálok átmásolni segítséget. Szép estét, jó szórakozást.

15268. sorozatmonika (válaszként erre: 15263. - Érsekházi)
2016. márc. 31. 18:19

Én imádom Kerimant annyira jól játszik a szinésznő szét röhögöm az agyam én is.

A kördügüm 2.évada...jujj de jóóóóóó. akkor még várhatunk hogy összejöjjenek,ill. lesz sok bonyodalom szenvedés.

a kehribar-ba belenézett már valaki? atv-n megy péntekenként, milyen? 2. bölümnél tart..

a szív útjaiból a Cavidant játszó csaj van benne,és Gümüsből Pinart játszó csaj a főszereplő

15267. O.Eta
2016. márc. 31. 16:57
Amit ajánlottatok megtaláltamFOX Tv kardügüm,de megnyitni nem tudtam,"Beszélgetés"szó nincs sehol nálam.Török hírességek a 13 bölümöt adja, a Youtube Kardügüm 1. bölüm nézhető ,2 órás rész törökül.Fogalmam sincs miről szól a sztory,semmit nem hallottam még róla.Köszönöm és figyelek mindenre amit írtok a filmről hogy értsek is valamit
15266. osi65 (válaszként erre: 15265. - Gabriella Tünde)
2016. márc. 31. 09:53
Lehet, nem volt elég érthető, ahogy leírtam. Délután vagy este, úgy írom majd ide neked, ahogy én belépek arra az oldalra, lépésről lépésre. Csak azért szeretnék segíteni, mert azért sokkal jobb úgy nézni egy sorozatot, hogy értjük is a párbeszédeket. Szerintem. Ma egyébként mint ahogy írtam is, mint ahogy a Karadayi-t az FB-n rögtön fordítja egy görög lány. Azt is megírom neked melyik oldalon. Ha ma nem is nézed élőben, holnap újra visszaolvashatod. Szóval délután jövök vissza és leírom.
15265. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15261. - Osi65)
2016. márc. 31. 07:38
Ezt már egyszer ajánlottad, többször próbáltam, de nem sikerült.Elég béna vagyok, valamit rosszul csinálhattam, pedig nagyon szerettem volna egy-egy résznél a szöveget.Most megint nekiállok, ma este jön az új rész és az előzőekből megtudnák valamit.Ha sikerült az első résztől megnézném. A Meneksével is így voltam.Köszi a megosztást!
15264. O.Eta
2016. márc. 30. 23:18
Lényok!Segítségkérésemet ilyen hamar teljesítettétek köszönöm.Feljegyzek mindent,smegpróbálok élni az ajánlásaitokkal.Tényleg helyre kell ráznom magam.Mégegyszer hálás köszönet.
15263. Érsekházi (válaszként erre: 15249. - Sorozatmonika)
2016. márc. 30. 21:34

Olvastad lesz második évad a Kördügümnek , nagyon jó hír .

A Tv2 sorozatban Kerimantól kinyúlok nem százas az a nő . Marha jól áll neki ez a karakter a Nyakó Juli hang is nagyon elvan találva . Amikor tömi magába a kaját ahogy eszik brutális.....nevetés nélkül nem bírom ki .

15262. Érsekházi (válaszként erre: 15259. - 55940eb484)
2016. márc. 30. 21:25
Ha lecseng a É K. akkor nézd meg 1. részét a Kördügüm -nek . Tuti nézni fogod , csak sajnos törökül van . Most írták a Török híresség oldalon nagy a nézettsége és lesz második évad is !
15261. osi65
2016. márc. 30. 21:09
Sziasztok. Már korábban írtam ide, erre az oldalra, hogy én is nézem a Kördügüm c. filmet. Fordítják. FB oldalon. Amikor csütörtökön, megy a film, úgy mint a Karadayi volt, van egy lány (vagy asszony), aki érti, és akkor gyorsan fordítja. Kicsit nehéz megérteni a fordítóval, de azért jó, hogy legalább ez van. Pár nappal később, felteszi a jelenetek párbeszédeit egy másik FB oldalra. Szóval, ha érdekel benneteket nézzétek meg a következő FB oldalakat. Ibrahim Celikkol Addicted Greek Fans. Érdekes oldal, nagyon szeretik Ibrahimot (Ali Nejat). A fordítós oldal: (így kell beütni az FB-n a keresőbe: FOX Tv Kördügüm 1....12 (azt a számot írod, amelyik részt akarod) a szám után görög betűkkel jön a felírat, de én már előtte a fordítóval átteszem magyarra és akkor az 1....12 szám után az jön magyarul, hogy Epizód. Amikor már az oldalon vagy, azt gondolod nincs itt semmi, de rá kell kattintani a Beszélgetés szóra. Akkor jönnek a fordítások, beszélgetések, stb. Minden epizód külön oldalon van. (Én azt hiszem be kellett jelentkezni az oldalra.) Bocsi, ha sokat írtam , de pár helyen olvastam, hogy szeretnétek tudni, mit is beszélnek a szereplők. Van sok Kördügüm oldal is az FB-n, ott is vannak lefordított részek, de amit a fentiekben írtam, az részletes. Jó film! A férfi főszereplő nekem nagyon tetszik, a női sajnos nem. De film története egész jó. Jó szórakozást.
15260. 55940eb484 (válaszként erre: 15254. - O.Eta)
2016. márc. 30. 21:02
Nézd az Éjszaka királynőjét és Török hírességeg oldalon van egy lista a felirattal látható török filmekről
15259. 55940eb484 (válaszként erre: 15253. - Érsekházi)
2016. márc. 30. 21:00
Mondjuk ezt nem értem, enné azért jobb, sőt a kliséktől eltekintve nálam jobb sorozatok között van sajnálom Muratot jól játszik, mint színészt is kedvelem, és nem a a nyálas szépfiú..de hát nem Hilal Saral sorozat, ha az lenn, akkor minimum megélne 2 évadot, még ha sz@ is..nem tehetek róla de a nőcinek a sorozatai nekem nem jönnek be
15258. Érsekházi (válaszként erre: 15255. - O.Eta)
2016. márc. 30. 20:22

Nem linket küldök , hanem ezentúl így írd be a Google felirat alá a hosszú sorba

YOUTUBE KÖRDÜGÜM 1 bölüm

amikor kijön az oldal akkor arra katt és nézheted, és így sorba majd 2 , 3..... jön sorba .

Remélem oké , majd jelezd !

15257. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15255. - O.Eta)
2016. márc. 30. 20:21
Én nézem a Kördügüm c. filmsorozatot, nekem nagyon tetszik.Minden csütörtökön van a Fox tv.-n új epizód.Jók a szereplők és a téma is!Igaz, hogy keveset lehet olvasni róla és ezt nem fordítják le, de meg lehet érteni. Ibrahim Celikkol és Belcim Bilgin. a főszereplő, aki a vak lány szerelméről szóló f ilmet játszották.Nekem jobban tetszik az Éj királynőjétől.Érdemes megnézni!
15256. varga ica (válaszként erre: 15255. - O.Eta)
2016. márc. 30. 20:01
Eta fogalmam sincs,..amugy hidd el engem is dühit ez az egész ceremónia,de sajnos nincs vissza út.Azért én már elkezdtem nézni más sorozatot is én nézem a Kara Sevdat,ezt is forditják magyarra nagyon jó sorozat én szeretem,meg nézek még kettőt de az biztos,hogy mindig a Karadayi marad a szivemben az első,illetve Mahir és Feride.
15255. O.Eta
2016. márc. 30. 19:50
Mi az7 a kördügüm?Annyira figyellek benneteket,de mindig lemaradok valamiről,mert állandöan arröábrándozom,hogy a "nagy esemény" meghiusul.Valöban megviselnek a fejlemények.Nem tudok újabb filmet nézni,pedig lépnem kellene,mert a lelki állapotom instabil.Ica vagy Érsekházi remélem útbaigazítotok
15254. O.Eta
2016. márc. 30. 19:39
M
15253. Érsekházi (válaszként erre: 15251. - 55940eb484)
2016. márc. 30. 19:30

Igen mindegyikben , még a kórház , temető is .


Ezt írta a török hírforrás : Hatalmas költségvetés , hanem az alacsony értékelés miatt nagy csalódás , a 13. epizód finálé készül erre .

Az utolsó bejelentették dátum a 13. fejezetben ami előreláthatólag április 5 . lesz .

Egyébként a tegnapi 12 . rész ami a nézettséget illeti a 29. helyen végzett náluk !

15252. klmama
2016. márc. 30. 18:18
Az éjszaka kírálynője 15 részes lesz,,, Én megnéztem tegnap este és a cselemény folyamatából itélve egy részel nem tudják befejezni,,,, Szerintem,, Egyébként jó volt,,, de nem akarom a poént lelőni,,,
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook