Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2016. dec. 25. 16:43
Békés, boldog karácsonyt és sikerekben, szeretetben, jó egészségben teljen az Új év!
15850. klmama
2016. dec. 24. 14:27
Áldott Karácsonyt és nagyon Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!!!!
15849. ica varga
2016. dec. 24. 13:12
Kellemes ünnepeket mindenkinek!!!
2016. dec. 22. 18:08

Minden kedves fórumtársamnak Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánok !


Olvastátok a fb. Kara Sevda-Végtelen szerelem oldalon feliratozva nézhetjük Kivanc-Tuba új sorozatát a Bátor és szépet .

15847. Érsekházi (válaszként erre: 15846. - Gabriella Tünde)
2016. dec. 20. 23:55

Köszönöm szépen a válaszod ,sok olyat tudtam meg ami érdekes hír számomra. Az is,hogy Sinem nem akar gyereket,pedig Kenan azért is vette el, mivel már nem lesz olyan fiatal apuka és minél előbb szeretne az lenni. Érezhető volt nem igazán jó választás Sinem annyira nem összeillőek.

Halit-Berg se egyszerű és bizony ahogy írod is nagyon megöregedett. Nézem az Áruló sorozatukat amit feliratoznak ebben látni a változást.

Kara Sevdát csak a fb-n nézem a fordítással 48. résznél tart, a törökön nem nézem kivárom a feliratot inkább. THHFC oldalon Kara Para Ask és a Fatmagülün sorozat megy feliratosan .

Mást nem is nagyon nézek ,egyenlőre elég . Jövőre meglátjuk mi lesz a kínálat. Jövök majd az oldalra gyakrabban . Köszönöm szépen én is

kívánok Neked és Családodnak Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Nagyon Boldog Új Évet !

15846. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15845. - Érsekházi)
2016. dec. 18. 22:26
Valóban régen csevegtünk, azért én minden nap átfutom a török sajtót, a Günaydint és a Gecce magazint.Ott olvastam Kenanékról, hogy valami gond van a házasság körül.Nehezen volt a fordítással érthető, de valami olyasmi, hogy Sinem nem akar gyereket, majd ezt később pár nappal magyarázkodott.Úgy látszik nem jön össze és többször is lehetett Kenant látni a barátokkal vacsizni?"Elmúltak a mézes hetek, asszony mit csináljak veled?"Azért jól elvannak munka nélkül!Olvastam Halitékról is egy olyan cikket kb. 3-4 hete, amiben leírták, hogy elválnak mert nagy a féltékenység!Majd pár nappal később ezt is cáfolták, hogy szó sincs erről és valami nyilvános helyen meg is jelentek együtt.Valami szerintem lehet, Haliton most már nagyon látszik az idő, pedig a kora szerint nem kellene.Nekem nagyon furcsa, hogy Berg. nem vállalt semmit, kb.2 éve?, aztán Halit beeröltette maga mellé ebbe a sorozatba, a rendezőknek ez nem is tetszett.Furcsa is!Azt is olvastam, hogy a sorozat végén db, 2 évre külföldre mennének ki.Azt nem gondolja Halit, hogy Bergnek ezzel nagy kárt okozna, most még válogathatna -ha igaz a szerepek között, de két év kihagyás után már nem biztos.Jobbnál jobb fiatal szép, tehetséges török szinésznő van.Én nézem a Kara Sevdát is, nagyon jók a szerelők, de pl.a Kördügüm stb.Szóval valami nem kerek ott.Nem tudom nézed-e a Kara Sevdát, minden szerdán megy a török adón, én másnap nézem a Yt-n és kb. 1 hét múlna magyar szöveggel a nézhetjük.Ott is hasonlóan van egy Kara Sevda csoport, innen is vannak.Néha ide is kukkantok, azért nem mentem el végleg, egy új jó filmet majd kiértékeljük.Addig is nagyon Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és boldog új esztendőt kivánok Neked és kedves Családodnak!
15845. Érsekházi (válaszként erre: 15795. - Gabriella Tünde)
2016. dec. 18. 20:35

Szia! Sajnos amióta Kenan nem szerepel ritkán vagyunk az oldalon. A THHFC oldalon olyan hír van, hogy jövőre sorozata lesz. Kíváncsi leszek ki lesz a partnere melyik színésznő és milyen témájú sorozat lesz. Várom nagyon és hiányolom őt addig is .

A török magazint is hetek óta nem néztem , de ma belekukkantottam és éppen róluk írt,hogy Sinem cáfolta a híreket miszerint valami gond lenne a házasságuk körül. Olvastál erről valahol többet ?

Nekem az tűnt fel nagyon csend van körülöttük , semmi hír , vagy csak nem tudok róla , mert alig olvasom az ottani bulvárt. Ha tudtok valami ilyenről írhatnátok róla . Köszi előre is !

2016. dec. 15. 17:15

Sajnos nem igazan talalok angol nyelvu leirast sem Halit es Berg sorozatahoz (az elso ket reszen kivul), igy azota, bar vegigfutom a reszeket es a szineszek jatekabol sok mindent le lehet szurni.

Abbol meg, hogy ebben a sztoriban is Ali Kemal-nak hivjak a semmirekello, nem igazan eles eszunek tuno fiut, mar-mar arra gondolok, hogy ezt jellemzoen csinaljak... Hiszen mindannyian emlekszunk a Seherezade "penge eszu" Ali Kemal-jara...

15843. iscret (válaszként erre: 15842. - Ica varga)
2016. dec. 10. 17:05
Hát igen, majd az idő eldönti. Sajnálnám ha problémás lenne a kapcsolatuk, mert én is nagyon bírom Kenant. Igen, voltak Sinemnél jobb nők is az életében. Azért szorítok neki, hogy már legyen ő is boldog.Megérdemelné.
15842. ica varga (válaszként erre: 15841. - Iscret)
2016. dec. 10. 14:13
Olvastam én is ,igazából ezek a jóslatok semmit nem jelentenek,de azért kíváncsi vagyok.Imádom Kenant,nemakarok neki rosszat,idővel majd kiderűl,hogy jól választott e,mégha szerintem meg sokak szerint,nem a hozzá illő nőt vette el.
15841. iscret
2016. dec. 8. 23:04
A török hírességek fb.oldalán azt írja egy asztrológus Kenanék házassága válságban lesz 2017-ben. Nem lesz hosszú a kapcsolatuk, hátha valakit érdekel a téma. Lehet, hogy nem is olyan nagy meglepetés?
15840. ica varga (válaszként erre: 15837. - Szinten_fan)
2016. nov. 30. 18:56
Én is csak ezt a két részt tudom angol felirattal.Állitólag ez megy most,hogy két résznél többet nemengednek fordítani a többi új sorozatokból sem.Nem tudom de sokan panaszkodnak.
15839. kukac52 (válaszként erre: 15837. - Szinten_fan)
2016. nov. 29. 20:26
Eddig én sem találtam több angol feliratos részt.
15838. Tideb (válaszként erre: 15835. - Kukac52)
2016. nov. 29. 20:02
Köszi szépen!
15837. szinten_fan (válaszként erre: 15835. - Kukac52)
2016. nov. 29. 18:01
Koszi szepen, ez meglepi. Tenyleg vadasznak most minden feliratos forditasos verziora, en is olvastam pl. ott is irtak, ahol korabban a karadayi angol leirasa is megvolt mindig. Nem olvastam vegig, hogy aki ezt csinalja, torokbol fordit v. angolbol? Angol felirattal en meg csak az eelso ket reszt lattam (ott, ahol korabban irtad), nem tudom van-e meg a tobbirol.
15836. osi65 (válaszként erre: 15835. - Kukac52)
2016. nov. 29. 17:13
Köszi szépen.
15835. kukac52
2016. nov. 29. 15:49

Ezen az oldalon el lehet érni Bergék új sorozatát magyar felirattal. Már fenn van az első rész. Következöt jövő hétre igéri.

[link]

15834. Érsekházi (válaszként erre: 15832. - Sorozatmonika)
2016. nov. 25. 22:15

Szia ! Várom én is,nekem nagyon tetszett. Most nagyon sok jó sorozatot fordítanak a Török Hírességek Hungaryan Fan Club oldalon . Ezeket nézem elsősorban , de tudom sok új jó sorozat van , csak a török nyelvű már annyira nem vonz .

Halit - Berg sorozat meg Cansu Dere Anne sorozata is érdekelne , Kivanc - Tuba sorozatot sem kezdtem még el , pedig ahhoz sok tartalom leírás is van . Egyenlőre talonba vannak , de nem mondtam le róluk .

2016. nov. 25. 18:20
Csak ajánlani tudom hogy aki nem látta nézze meg a fatmagült. ok hogy happy and...de ahogy végig vezetik a karaktereket,hogy ki milyen,kit hogy hogy alakítanak a történések...
15832. sorozatmonika (válaszként erre: 15828. - Érsekházi)
2016. nov. 25. 18:15

sziasztok. Nekem az egyik legnagyobb kedvencem a fatmagül amikor évekkel ezelött néztem nem tudtam felállni,meghatározó a török sorozatok között nekem!a zene,izmir,a szereplők,a történet...mai napig kedvenc.

a cesur ve güzel is jó lesz..

15831. ica varga (válaszként erre: 15829. - Sofi10)
2016. nov. 22. 22:45
Köszönöm!!!
15830. ica varga (válaszként erre: 15828. - Érsekházi)
2016. nov. 22. 22:44
Köszönöm!!!!!
15829. Sofi10 (válaszként erre: 15825. - Ica varga)
2016. nov. 21. 11:02

Pedog egész szimpatikus társaság játszik benne és szépen fejlodik a tartalma, úgy hogy nem bánod meg hogy ha el kezted nézni. Beren Saat, Engin Akyürek,

Mukaddes (Esra Dermancıoğlu)olyas valami mint a Keriman a Megtort szivekbe, akkor a szinész ki játsza a Rahmit.

15828. Érsekházi (válaszként erre: 15825. - Ica varga)
2016. nov. 20. 22:54

Szia ! Most láttam az írásod , már kicsit ritkábban jövök az oldalra .

Igen jó vége lesz , de nem adják könnyen a boldogságot ahogy lenni szokott a sorozataikban.

Nekem tetszett , igaz 2010 - 2012 ig forgatták nem a legfrissebb sorozat, 80 részes . Berent én kedvelem , nagyon fiatal ebben és Engin nem a legjobb képű színész, de én bírom , mert ő mindig nyugodt, pozitív karaktereket játszik .

Annak dacára , hogy láttam cirka 3 éve , megfogom újra nézni fordítással , hogy mindent megértsek pontosan . Ritkán adódik ilyen lehetőség .

Kezdjed el , aztán majd kialakul .

15827. ica varga (válaszként erre: 15826. - Sofi10)
2016. nov. 19. 23:45
Köszönöm ez jó hír,de még nembiztos hogy nézni fogom.
15826. Sofi10 (válaszként erre: 15825. - Ica varga)
2016. nov. 19. 23:29
Fatmagul nagyon szép sorozat, és happyendel végzodik
15825. ica varga
2016. nov. 19. 15:16
Kedves Érsekházi,annyit megmondanál nekem hogy ez a Fatmagül happy enddel végződik?Mert ha nemlesz jó a vége belesem kezdek,de még igy sem tudom ,jaj annyra nem érzem ezt a sorozatot,nemérezem azt a kíváncsiságot mint a többinél,és valószinű,hogy a szinészek miatt.Igazából egyik főszereplőt sem kedvelem.
15824. ica varga (válaszként erre: 15801. - Érsekházi)
2016. nov. 19. 00:20
Szia!Láttam a törökhirességek oldalon hogy örűlsz az új sorozatnak,én nemismerem,nemtudom miről szól memis tudom hogy belekezdjek e ,főleg azért,mert ezt a szinészt én nem szeretem nem tetszik,a KP-t sem nézem emiatt,meg Tuba sem a kedvencem,igaz itt Berennel játszik,de őt is még csak a Kösembe láttam,és hát nemjátszotta valami jól,szóval nemtudom kezdjem e elnézni a szereplők nemnagyon vonzanak.
15823. osi65 (válaszként erre: 15822. - Ica varga)
2016. nov. 16. 21:20
Kedves Ica! Teljesen igazad van. Nekem sem tetszik a viselkedése.
15822. ica varga
2016. nov. 16. 18:48
Láttátok Meryemet a díjátadón?Hát ez a nő szerintem dili,van aki azt írta biztos piás volt,van aki azt hogy pia nélkűl is ilyen kissé közönséges és hát az a röhögés........Hát Kenan nemtudom mi történt veled nemigaz hogy nemtaláltál volna jobb partnert,mert szinészileg sem olyan jó.és mint tudjuk nem megbízható a nő.Sajnálom ha ez igaz mert Kenant már nagyon vártam hogy újra beinduljon,de ezzel a nővel nemtudom nézni.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook